Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Trackmania United - Problem z uruchomieniem
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Voldek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2


PostWysłany: 27 lutego 2009, 16:36    Temat postu: Trackmania United - Problem z uruchomieniem Odpowiedz z cytatem  

Witam!!! O to jak przedstawia się sytuacja:
Od kilku miesięcy grałem w znakomitą Trackmanię United. Zawsze grałem w nią z kolegami. Gra była w języku włoskim. Jednak, gdy raz chciałem ją uruchomić wyskoczyło mi coś takiego:


Klikam na "OK" i teraz wyskakuje mi coś takiego:

Znowu klikam na "OK". Przez chwilę nic się nie dzieje, ale potem wyskakuje to:

Klikam na "OK" i teraz wyskakuje mi zwykłe okno startowe Trackmanii United, tyle, że zawsze było po włosku, a jest po angielsku!

Klikam na "Play" i przez chwile coś się ładuje. Potem ekran robi się czarny i po chwili znika.

Sprawdziłem jeszcze Konfigurację i proszę sobie zobaczyć co pisze przy "Language" (Język):



Próbowałem też zainstalować Trackmanię United Forever, ale jakiś błąd wyskakiwał (nie pamiętam jaki, bo robiłem to ponad miesiąc temu).


Proszę o dość szybką odpowiedź i z góry dziękuję! Pozdrawiam!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
|GT| kamyl
Doświadczony driver


Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 228


PostWysłany: 27 lutego 2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wygląda mi to na brakujący plik ze spolszczeniem który jest ustawiony w opcjach, ale nie jestem pewny czy o to chodzi bo nie miałem takiego problemu. Reinstall powinien pomóc. Wtedy na nowo będziesz mieć wszystkie pliki. Może zmień język na polski, może pomoże Razz. Próbuj, kombinuj.
Btw. ściągnij se też dodatek Forever, bo w zwykłym TMU nie pograsz już przez neta. Niestety.

_________________


// to tylko prowizorka, na wiecej nie mam czasu niestety - Yard

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 27 lutego 2009, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po włosku mówisz?
cuchnie mi tu piratem...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Timiko4
Jeździ konno


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 99
Skąd: Olsztyn W-M

PostWysłany: 28 lutego 2009, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ZaX' napisał:
po włosku mówisz?
cuchnie mi tu piratem...

Miał włoską wersję od i wirus przekręcił coś w pliku z grą i został tylko angolski. Tam gdzie język to w opcjach powinien być też polski Razz

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voldek
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 2


PostWysłany: 28 lutego 2009, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki Wam. Udało mi się uruchomić wreszcie Trackmanię United. Wielkie dzięki i pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?