Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Runda 2: GP Malezji
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Liga F1 » Sezon 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto jest autorem najlepszej z mapek na tą rundę?
NBlast
11%
 11%  [ 2 ]
Loxley
64%
 64%  [ 11 ]
Ordon
23%
 23%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 17

Autor Wiadomość
NN~ Pyszo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 412
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale toyota słabiutko... od nastepnego wyścigu sam będę jechał wreszcie Very Happy
_________________
---> http://www.youtube.com/watch?v=2JCkykDCgOw Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Słowik
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 05 Sie 2007
Ostrzeżeń: 9
Posty: 1517

Skąd: Gniezno

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 1:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

omg ale przypał z bmw z nowu nikogo Happy za tydzień nie ide na impreze raczej to pojade Happy
_________________
Ssijcie mi jajca Smile

Moje ostrzeżenia roxują Happy

Bo się najebał
Bo wpierdala jajecznice
Bo ma za mało
Lilililaj
Bo bawi się sutem Lewego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajnie by było Słowik jakbyś przyszedł, może kolegę z teamu jeszcze "ściągnij" na wyścig co?

@Lewy: Cholera jasna, nie przesadzasz troszeczkę? Na początku Lox mówił, że przede wszystkim grywalność, a później wszystko oryginalnie jak w F1. Jak wszyscy będą za rundami (ok. 20 graczy) a ty jeden będziesz przeciw? Postawisz się? Widziałeś co się dzieje, nie każdy może wystartować, przy rundach jest o wiele lepiej, bo można er dać. Czyżbyś nie widział jak parę osób wywalało na Australii i teraz Unique bodajże?
Jeżeli ty jeden tylko jesteś sprzeciw, to sobie ... Poza tym to nie jest do treningu tylko do zabawy, nikt nie trenuje tych map, po prostu przychodzą 30-60 minut przed wyścigiem i sobie jeżdżą. W dodatku można sobie z ciekawymi graczami porozmawiać, no ale nie to nie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Key.
Admin


Dołączył: 15 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 798

Skąd: Zewsząd.

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Słowik za tydzień nie ma GP.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mtik jakby wszyscy przyszli 4fun i nie trenili to nie bylbym przedostatni a gdzies 7,8 Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No niektórzy przychodzą 4fun ale jak mają okazję to chcą wygrywać nieprawdaż? No ale jednak po zachowaniu Kamilosa można mieć wątpliwości czy na pewno to jest 4fun.

Jak mi tylko Key da informacje z wyścigu to będzie artykuł, poza tym sobota więc nie ma możliwości napisania ;f

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lewy napisał:
Tak jak to napisałeś to mnie naszło, że pewnie wam chodzi o tryb rund na jeden przejazd na trasie multilaps ustawionej na 58 powiedzmy lapów??

No dokładnie. Z paliwem jest tak samo jak w lapsach, w ogóle NICZYM się nie różni sama rozgrywka poza wyświetlaniem wyników na bieżąco.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NO tak Mtik ja wiem ze to jest 4 fun ale kurde powiedz mi czy to było fair ze wyjezdzajac z pitow z predkoscia 80 obudzilem się na dachu ;O? na trasie rozumiem ale w pitach... i bylem troszke wnerwiony wtedy ;P
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spoko Kamilos, masz jeszcze cały sezon przed sobą.

Ja się zatrzymywałem w pitach i jakoś zbytnio nie traciłem, wolałem nie ryzykować i mi na dobre wyszło.

Co do pitów, to już nie moja wina czy Loxa że większość map w sezonie jest jego. Tak głosowali i tyle, trzeba było inne wybierać, bo do każdego GP były po min. 2 mapy, więc jakieś pole manewru było.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Nie jeździłem w trybie rund więc nie wiem jak to wygląda z pitstopami ale jakoś sobie tego nie wyobrażam jak by to miało wyglądać.

A co tutaj do wyobrażania? Jedziemy piędziesiąt ileś okrążeń i tyle.
Cytat:
Tak jak to napisałeś to mnie naszło, że pewnie wam chodzi o tryb rund na jeden przejazd na trasie multilaps ustawionej na 58 powiedzmy lapów?? Bo innego wyjścia z tej sytuacji nie widzę. Jeżeli tak to mogło by to być jeszcze znośne.

No brawo, tak tylko informacyjnie mówię, że tak jeździliśmy przez poprzednie sezony (około 30 wyścigów wychodzi) i było wszystko dobrze. Był tylko problem z weryfikacją traski, albowiem trzeba było posiedzieć tą godzinkę przed kompem żeby ją zweryfikować na odpowiednią ilość okrążeń.
Dlatego Loxley zadecydował, że zagramy na laps parę wyścigów i zobaczymy jak to wyjdzie. Na testach wszystko było dobrze, problemy zaczęły się pojawiać w momencie, kiedy jest więcej niż 20 osób na serwie.
Wady laps:
- Laps od razu startuje z startu, więc jak komuś się wczytuje dłużej trasa startuje po reszcie. Pierwszy problem.
- Tryb jest bardzo podatny na enter, właśnie przez wyżej wymieniony powód. Jak od razu startuje wyścig to często naciskając klawisz pomijające Intro (nawet jeśli to nie jest enter) gracz zostaje wycofany.
- Następna wada laps to jest brak możliwości zrestartowania trasy bez wczytywania mapy. W momencie kiedy admin wpisze ./admin er, to następuje restart mapy i jej wczytywanie. Tak więc "start lag" będzie się powtarzał nie zależnie od tego, ile razy erniemy traskę.
Zalety laps:
- Jedyna zaleta laps to pokazywanie aktualnej pozycji. Chociaż mnie osobiście to nie przypasowało, ponieważ przy czasie nie pokazuje pozycji, tylko w prawym dolnym rogu. Poza tym jak nacisnę tab (nawet jak przez przypadek) to przez ilość osób na serwie tak przylaguje że łatwo rozbić się poza trasą.

Wady rund:
- Brak pokazywania aktualnej pozycji dla speca (utrudnienie dla mtika)
- weryfikacja mapki (ja się tego podejmę, jak w poprzednim sezonie, więc problemu nie ma).
Zalety rund:
- Pokazywanie aktualnej pozycji przy czasie
- Możliwość zrobienia ./admin er bez wczytywania mapy, a co za tym idzie wyeliminowanie "start lag"
- Dłuższa synchronizacja wszystkich graczy, przez co jest mniej wycofań niż w przypadku laps (o ile w ogóle są).

Poza tym pity działają identycznie w obydwu trybach. Mam nadzieję Lewy, że zrozumiałeś o co się rozchodzi i mimo wszystko będziesz grał, bo po coś przesunęliśmy te wyścigi na 20:30 Smile.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lewy ty myslales, ze pit stop to efekt uzycia trybu laps Shocked?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobra przyznaję miałem wczoraj zły dzień. Tryb rounds znałem tylko ze zwykłych meczów (jedziesz meta 10pkt,jedziesz meta 10pkt i tak powiedzmy do 50) i nie wpadłem na to, że to będzie tryb rund na 1 przejazd z długim multilapem.

Z tym bo po coś przesunęliście te wyścigi na 20:30 to przesadziłeś bo jak nie chcieliście to mogliście nie przesuwać tylko ze względu na mnie. Ja tylko złożyłem propozycję. A jak już pisałem, że jestem w teamie z dwoma botami to i tak sobie nie pojeżdżę także jak chcecie możecie nawet na 18 sobie zrobić.

A tak poza tym skończmy już temat Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 04 kwietnia 2009, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Lewy dramatyzuje ( jak zawsze).
Spoko wiem ze jestem dobry ale nie zeby odrazu double bot Laughing
miałeś wczoraj pecha i tyle ,a jakbys odszedl to i tak bys wrocil ^^

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Liga F1 » Sezon 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?