Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
"TrackManii na WCG mówię NIE!"
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Psycho_Mantis
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Radom/Lublin, Polska

PostWysłany: 06 marca 2009, 19:18    Temat postu: "TrackManii na WCG mówię NIE!" Odpowiedz z cytatem  

Z powodu odpowiedzi niektórych z Was i prezentowania rożnych argumentów a także z powodu bloga postanowiłem skrobnąć drobny art Smile
Proszę jednocześnie nie traktować tego jako ataku, a jako odpowiedzi i zwykłej dyskusji Smile
--> http://www.dlink-pgs.com/serwis/trackmanii-na-wcg-mowie-nie

_________________
Maciej "Psycho Mantis" Stępnikowski, manager dywizji PGS NFS


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 06 marca 2009, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
manager dywizji PGS NFS

...i wszystko jasne. :wink:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 06 marca 2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja to widzę tak.

TMN ma szanse na pokazanie się na WCG. Nieistotne czy w kategorii "Racing" czy "Arcade". Tak czy siak fani TM cieszą się i mają nadzieję na spełnienie się takich zapowiedzi. To dziwne?

Po newsie odnosnie tego, że możliwe, że TrackMania zagosci na WCG tacy ludzie jak menedżerowie najpotężniejszych dywizji na swiecie powinni wystosować pismo do zarządu WCG w prosbą o wypieprzenie TM z listy gier proponowanych do rozegrania? Powinni zgodnie stwierdzić, że ich gra to smiszna arkadówka dla dzieci?

Teraz proponuję wszystkim STFU i czekać na dalsze info od strony WCG. W końcu to oni podejmują decyzje. Kłótnia z pewnością nie pomoże nikomu.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 marca 2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Loxley napisał:
Cytat:
manager dywizji PGS NFS

...i wszystko jasne. :wink:


Nie takie wszystko jasne...

Ja tam nie znam dokładnie Mantisa, ale z tego co robi w PGS'ie to chyba jest z tych bardziej szanujących się ludzi i również jego szanuje.

Uważam, że dobry art, i komentarz zostawiłem na stronce dlinku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 06 marca 2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MOIM zdaniem to poprostu niektorzy nie moga się pogodzic z tym ze nfs nie będzie WCG :>
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 marca 2009, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No, wreszcie jest o czym gadać, a nie tylko czytamy o "śmiesznej gi3rce" i "pijanych 13latkach" Smile

1. Akapit 5
Bugi są wadami gry, owszem, ale też złych map. Mapy na ESWC (które jest dużym turniejem) były takich błędów raczej pozbawione - dla dobrego gracza ich ominięcie, czy wręcz wykorzystanie jest jak najbardziej możliwe ;] W Polsce mamy tylko kilku dobrych mapmakerów, Fred - robiąc mapę z myślą o kwalifikacjach - pozwolił sobie zignorować bugi. Wkurzające to było, ale każdy miał aż tydzień na zrobienie czasu na tej jednej mapie, więc top32 PITMC nie tyle miało dużo szczęścia, tylko bardzo dobrze tą trasę poznało. Mapy na WCG na pewno byłyby bardzo dobrze przygotowane.

2. Akapit 6
Nie wiem, kto jako pierwszy napisał o TMUF na WCG, ale rzeczywiście był w błędzie. Na WCG na pewno gralibyśmy w środowisku Stadium, czyli w tym darmowym z TMNF. Tylko... Co to zmienia? TMNF już nie jest "grą pod ESWC" (o czym mówił Mat w jednym z pierwszych komentów), a przecież nie ma znaczenia - z punktu widzenia WCG - czy gra jest darmowa, czy nie.

3. Akapit 7
Dość idiotyczne porównanie ;] Nie wiem, dlaczego nas obwinia się (choć pewnie powiesz, że tylko odnoszę takie błędne wrażenie) za to, że TM będzie na WCG. Skoro ta gra została uwzględniona w głosowaniu, to chyba nie liczyliście, że będziemy głosować na NFS? Nie chciałbym, żeby TM zastępowało NFS (głównie z powodów, które wypisałeś), ale jeżeli tak być musi - nie mam powodów, żeby nie głosować na TM.

"Poza tym gracze TM mówię o rozmiarze sceny Nations Forever, a przypomnę że w przypadku listy gier na WCG pojawiała się tam TM United Forever"

Jak już wspomniałem, chodzi o Stadium, czyli te obie sceny możesz połączyć.

4. Akapit 8
Lajf is brutal. Chcemy, żeby TM zaistniała wszędzie, gdzie się da, i myślę, że nie ma nic w tym dziwnego. Nie daje nam się wyboru: "I TM, i NFS", więc ostatecznie walczymy o swoje. I chyba lepiej, jak nie będziecie grać biednych uciśnionych Smile

5. Akapit 10
Nazywanie TM zręcznościówką to chyba trochę za duże uproszczenie, choć w dużej części prawdziwe. Jednak: "nie mamy żadnego wpływu na decyzje dotyczące WCG". Smile

6. A dlaczego my chcemy TM? Nie tylko dla samego "bycia" i "zaistnienia".
Ciężko oceniać z mojego, czy Twojego punktu widzenia, bo obydwa są bardzo subiektywne Smile
TM jest atrakcyjna - szybka, niełatwa (aż dziw, że nic o tym nie napisałeś ;]), cokolwiek mówicie, decydujące są setne sekundy. Drifty, skoki - to zwiększa widowiskowość, zmniejsza realistkę. Ale, do cholery, nikt nie mówi, że TM ma być realistyczna.
Nie wiem, w czym przeszkadza to, że samochody przez siebie przenikają. Tak jest, i... No właśnie, i co? Jeżeli jedziesz w ogonie, wiadomo że kilka razy zaryzykujesz, spróbujesz podgonić - albo uderzysz w bandę, albo nadrobisz kilkanaście setnych. I choć tylko tym różni się team od solo, to wygląda na to, że to jest złe tylko dlatego, że w NFS jest inaczej.
Wiem, że między innymi dlatego tak Ci nie pasuje nazywanie TM wyścigówką, ale to nie ja dobierałem kategorie. Szczerze mówiąc, gdyby tak było, pewnie też bym wybrał "zręcznościówka". Prawda, jak zwykle, leży pośrodku.

-> jeżeli napisałem jakieś głupoty, to przepraszam, tego tekstu nie poprawiałem godzinę, żeby był jak najlepszy Smile taki słowotok, myślę, że najbardziej szczery Smile

EDIT: dobry art Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 marca 2009, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
w przypadku WCG mówimy o komercyjnej grze TM United Forever, którą trzeba zakupić.


Że tak powiem... wtf? Na WCG, tak, jak na PGA w zeszłym roku, jeśli pojawi się TM to zapewne będzie to trasa tworzona na stadium. Więc co za różnica, czy TMNF czy TMUF? Wydane pieniądze w błoto.

Co do innego Twojego domniemania. Jeśli sklasyfikowałeś Trackmanię jako nie tą, co jest "godną" następczynią NFS. Co Ci szkodzi? Człowieku, TMN ESWC została wypuszczona w 2006 roku. Do tej pory graczy liczyć można w milionach. Źle, że chcemy, by TM była na WCG? Źle, że jakaś firma stworzyła godną rywalkę (a nawet pobijającą) dla wyścigówki EA? Grając w Undercover błagałem, by już się skończyła. Skończyła się po 4 godzinach katorgi i męczarni ( Czy EA nie pomyliło OST i walnęło do Undercover soundtracka z Fify? ). W Trackmanię gram ponad rok i, w miarę możliwości, będę grać dalej, bo jest to gra, która obok World of Warcraft zawsze będzie zajmować godne miejsce na półce.

Możesz stwierdzić, że scena NFS twierdzi tak samo, i w porządku. Ale czemu nie spróbować (jeśli TM wygra głosowanie) ? Jeśli Cię to boli, bo jesteś zatwardziałym fanem serii NFS i nie dostrzegasz wad Undercover, to już nie problem sceny TM.

Jeszcze jedna kwestia: Jak sam napisałeś, EA wzoruje się na Trackmanii, wypuszczając darmową sieciówkę. Czy to dobitnie nie uświadamia Cię, że koncernik EA jest na krawędzi? Wzorować się na grze, która miała być, tak na prawdę, tylko na ESWC. A jednak Nadeo, malutka firma, jeśli porównać ją do giganta przemysłu komputerowego, EA, na tymże tle wypada wręcz wspaniale, służąc za wzór jednemu z największych (jeśli nie największemu) koncernowi w historii gier komputerowych.

Twoja ocena sytuacji wygląda tak, jak napisałeś. Nasza, sceny TM, wygląda odwrotnie proporcjonalnie. Jak będzie? Zobaczymy po głosowaniu Wink

Odnośnie tego, co napisałeś, że jest jakiś spór na linii NFS - TM. Ja takiego sporu jakoś nie zauważam. To tak, jakbyś napisał, że COD i CS walczą. Lub Starcraft i C&C. Gry są nieporównywalne, wszystkie mają wiele plusów, trochę minusów. A "scenowa wojna"? Wojny to są na stadionach, jak Ruch z Górnikiem gra derby Wink Pozdrowienia.

PS: Ten post nie ma na celu obrazy Ciebie, czy sceny NFS, bo jednak ta jest dłużej od Trackmanii. Po prostu wyrażam swoje zdanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 06 marca 2009, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie chce mi się rejestrowac czy logowac na strone wiec powiem co mysle tutaj.

Po 1:
było glosowanie demokratyczne, jak wiadomo jest to cholernie niedoskonale. Wiec proszę nie miec zarzutow dlaczego akurat trackmania, po prostu dużo ludzi się na to rzucilo, glosowali i tak się stalo. jeśli wybrano pis dzięki glosom starszych ludzi to trudno, tak się stalo, trzeba było się z tym pogodzic, tak jak spoleczenstwo Polskie, jest również spoleczenstwo e-sportowe, jedni sa za tym drudzy za tym, jak dla mnie bez sensu z tym polemizowac.

2:
Cytat:
Jednak to nie jest gra wyścigowa, nie uraczymy się w niej trasami ulokowanymi na torach wyścigowych czy ulicach miast
Tak, owszem, podkreslales, ze to jest droga TMUF, ale w tym momencie nie pokazales znajomosci tej gry, poniewaz w TMUF akurat jest 7 srodowisk z czego na prawie wsyztskich obowiazuja pewne prawa fizyki, i jedynie na stadium mozna zbudowac element w powietrzu. na pozostalych sa to specjalne konstrukcje zgodne z prawami fizyki, a co do miasta czy wsi czy pustyni czy ktoregokolwiek z innych srodowisk - nie jest to kilka pustych klockow na stadionie lecz cale otoczenie wraz z domami, drzewami, trawa itd.

3:
Cytat:
Argumenty o "bardzo dobrze zrobionej" grze są nie do końca trafne, szczególnie gdy gracze TM śmieją się z błędów w produktach EA. Zawodnicy NFS: Undercover narzekają w zasadzie na jeden błąd - bug klawiaturowy - który da się zresztą łatwo rozwiązać zakazując używania ręcznego hamulca (tak jak w zeszłym roku zakazano używania sprzęgła w związku z błędem na jednej z kierownic). W TM znajduje się cała masa błędów i bugów, na które gracze narzekają, śmieją się z nich i prezentują je na YouTube.

wiec zadna z tych gier nie jest bezbledna. I jak widac, zadnej z tych gier nie przeszkadza to w posiadaniu porzadnej sceny. W trackmanii dobrzy mapmakerzy robia trasy w których nie lapie się bugow nie na wlasne zyczenie, po prostu nie robi się krzywych skokow oraz dziwacznych przeskokow. A to, ze ktos skacze po kraweznikach, to jego problem, bo akurat wsrod bardziej zaawansowanych graczy, i nie tylko, wiadome jest to ze na krawezniki się po prostu nie skacze.

4: nie wiem niestety czy turnieje w NFS rozgrywane sa na jakichś jego darmowych dodatkach. jeśli tak to proszę o sprostowanie bledu. Ale wydaje mi się, ze raczej na darmowej grze need for speed turnieje nie sa rozgrywane. A w platnej trackmanii united był rozgrywany jeden turniej, ale trasy były kompatybilne z nations (stadium). Dlatego argumenty braku miast i o platnej grze jest bledne. Niestety w sytuacji stadium zostaje tylko brak miast, a w sytuacji innych srodowisk zostaje to ze gra jest platna.

5:
Cytat:
Gracze TrackManii powołują się na wielkość sceny i to w dodatku tylko polskiej. W takim razie skoro wielkość polskich społeczności ma stanowić o tym, która gra powinna trafić na cyberolimpiadę proponuję wyrzucenie rywalizacji bobslejowej czy saneczkarskiej z tradycyjnej zimowej olimpiady, bo w Polsce nie ma nawet toru do tych dyscyplin z prawdziwego zdarzenia, a liczba zawodników jest marginalna. Czy da się bardziej wyrazić niedorzecznośc tego argumentu?

Ok w takim razie czemu nie wypunktowac wszystkich glupot powiedzianych przez jakiegokolwiek gracza NFS tudziez innej gry? jeśli jedna osoba tak powiedziala to na pewno jest to glos calej sceny i stanowi o jej poziomie, w koncu kolektyw dzieli się na X takich samych czesci, cyborgow majacych do powiedzenia dokładnie to samo. Nie generalizujmy.

Co do argumentu z pitmc, zgadzam się calkowicie, odziwo nie dopisali scenowicze co osobiscie mnie bardzo dziwi widzac ilosc osob codziennie grajacych na roznorakich serwerach, liczba aktywnych osob na scenie na pewno znaczace przekracza te 200kilka wiec nie wiem skad to wyniklo.

Na koniec dodam coś od siebie.
Osobiscie, również uwazam, ze trackmania nie powinna się znalezc w gronie gier wyscigowych na wcg. Wynika to wlasnie z tego, ze jest stale towarzystwo osob scigajacych się w różne gry typu wlasnie podobnego do NFS. Dlatego gatunek gier wyscigowych jest zbyt obszerny. Szkoda ze dali to na gre wyscigowa, ale jednoczesnie widze wielka zawisc w osobach ze sceny gier ktore się nei dostaly. I to mi się bardzo nie podoba. Nie wiem kto zaczal ta wojne, ale podejrzewam, ze jeśli zalapalaby się inna gra niz nfs, ale podobna, to nfsowcy by się na nia pokornie przesiedli i zaczeli rywalizowac, ale skoro dostala się gra inna, wiedza ze nie uda im się osiagnac odpowiedniego poziomu, to od razu pojawily się niemile odpowiedzi.

Tyle ode mnie, mam nadzieje ze ktos z krytykujacych nas to przeczyta...

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 marca 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mantisie, bylbym za toba, bo w koncu to Radom itd. Smile
jednak twoje argumenty sa dosyc smieszne i bardzo stereotypowe -> patrz niemieckie reklamy o Polakach (np. MediaMarktu)

Najbardziej mnie chyba smieszy, ten twoj paniczny strach przed Trackmania. "Wszystko byle nie ta Trackmania".

jeśli grales w TMNF to powinienes wiedziec, ze United i Nations Forever łączy srodowisko Stadium, wiec nie ma co szukac podzialow tam gdzie już ich nie ma. To tak jakbym powiedzial, ze scena Carbona, Most Wanted, ProStreeta i Undercovera to 4 różne sceny, ktore laczy tylko glowny tytul gry.

Kolejnym dowodem na to, ze raczej nie grales w jakiekolwiek TM, jest to, ze piszesz o braku predkosciomierza, otoz jest, w prawym dolnym rogu ^^

Wskazujesz również, ze na PITMC'09 zapisalo się tyle samo, lub mniej osob niz na Mistrzostwa Polski. Mogles wskazac, ze od RazerCupa, z twojej wlasnej "stajni" ilosc osob grajacych aktywnie powiekszyla się prawie dwukrotnie do czasu PITMC. Popularnosc gry rosnie z każdym miesiacem a NFS raczej trzyma się pewnej stałej wartości.

Na samym poczatku powolujesz się na wywiad z Jakubem i Pawlem, może raczylbys zaznaczyc, ze to sa osobiste opinie tych osob a nie calej sceny.

W pewnym momencie wskazujesz, ze wielkosc polskiej sceny nie powinna być wyznacznikiem tego co ma być na WCG a pozniej powolujesz się na wielkosc polskiej sceny NFS, hipokryzja?

To tyle ode mnie, naczelnego spammera TMPL, noobfightera itd.

Pozdro Mantis

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 06 marca 2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy zapomnialeś jeszcze o 13 letnim pijaku ... Razz no ale kłócąc się to pod to itd. podchodzi Smile

tak btw. w jakim mieście organizowane jest WCG?? , ponieważ jakoś wcześniej się tym nie interesowałem to nie wiem.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 07 marca 2009, 0:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przecierz mamy bardzo dobrych graczy tez na innych środowiskach Smile ja byłbym za TMUF a nie za TMNF Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 07 marca 2009, 1:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mam nadzieje ze kolega LXjmmy będzie na ESWC już ja sobie z nim pogadam Smile

Edit: chyba ze naśle na mnie policje z NFS to będę go gonił przez 2h zanim ich zgubie Smile

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 marca 2009, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
mam nadzieje ze kolega LXjmmy będzie na ESWC już ja sobie z nim pogadam Smile

Edit: chyba ze naśle na mnie policje z NFS to będę go gonił przez 2h zanim ich zgubie Smile


no właśnie też to zauważyłem Very Happy ... nie no spoko, ja mogę mu na lanie powiedzieć w twarz co sobie tylko zażyczy

Jaro nubq ... przecież oni się teraz na GRID'a przerzucają ;p

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 marca 2009, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

LEEEHHHH, dajcie oddychnac!
irred mi pozwolil znow pisać Smile

jarek:)
jimmy to od teraz moj najlepszy kumpel!
będzie lan, będzie grubas jakub, będzie jimmy, będzie w twarz, jak on chce, będzie będzie.

jarek, nie będziesz sam, o jestem pewny, ze znajdzie się jeszzce wielu innych z TMN, ch** d*pa gra dla 13 latkow Smile

jarek, stoje jak kolek kolo Ciebie w tym wypadku!

jimmy, to tylko 13 latki, nie boj się Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 07 marca 2009, 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to widzę, że pan Jimmy się nieźle pogrążył, nawet ja nie chciał bym mieć takich wrogów. Mam nadzieje, że do tego kolesia w końcu dotrze, że jego argumenty są poprostu śmieszne i nie trzymają się kupy. Wink
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 07 marca 2009, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wczoraj przeczytalem w ostatnim numerze o nowym nfs, którego chca wypuscic za darmo Shocked
łojoj, czyzby menedzerowie EA dostrzegli konkurencje w postaci Nadeo? xd

btw. jakub mow za siebie, nie wszyscy sa takimi zulami jak ty xd

btw2. chyba mantis zgarnie ptma za topic z najwieksza iloscia sensownych postow xd

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 07 marca 2009, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fistashi napisał:
No to widzę, że pan Jimmy się nieźle pogrążył, nawet ja nie chciał bym mieć takich wrogów. kupy. Wink

Wystarczy spojrzeć na mine w avatarze jakuba Very Happy Jimmy już chyba nie powie nic o trackmanii po spotkaniu z jakubem i jarkiem.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 marca 2009, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy, tylko ze mi powoli się odechcewa być w MG, który sra na swoja div TMN, wiec pisze co mi się chce i mam to gleboko wiesz gdzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 07 marca 2009, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

przeczytałem to i owo na stronce pgsu... rzeczywiście, niektóre komentarze są zniewalające HappyD

Jakubie! Jarku! Możecie liczyć i na mnie! I na Maxa pewnie! I Morda się dołączy Happy A zapewne starczyłby nam Diavel...
Jednym słowem - pokażemy, czym jest siła i solidarność naszej sceny na eswc ;p (w razie jakiejkolwiek ustawki Mr. Green )

PEACE&LOVE

_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 07 marca 2009, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam do zalatwienia jeszcze sprawe z holusem , ale jak go nie będzie to mogę pomoc Very Happy ****** Very Happy **** Very Happy ** Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?