Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Round 4 >>> POL vs HUN - 12.11.2006r
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 08 listopada 2006, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja trenuje ostro codziennie po 30 min na kazdej trasie wiec liczcie na spory help z mojej strony Smile
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 listopada 2006, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, ja praktycznie zapominam o ciągłym treningu, ale myślę że te sparingi będą wystarczającym. Też was pocieszę, że nareszcie Internet zaczyna mi działać jak dawniej, znów potwierdziło się moje szczęście. Very Happy Mam nadzieję, że moja forma w meczu z Węgrami będzie wystarczająca. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 09 listopada 2006, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok po was przyszla kolej na mnie Smile
oto moje pb:
Ferril - 56.40 - coraz bardziej mi się podoba ta trasa chodź irytuje mnie finish gdzie minimalny blad kosztuje przynajmniej pol sekundy... tak 4.5/10
Stanley - 57.81 - skok na rampe = losowosc = zenada... po prostu czlowieku jak chcesz dac innowacyjny pomysl, to pomysl najpierw ze minimalny pech (w tym sensie jakiś uslizg przy drifcie na zakrecie tuz przed) eliminuje totalnie z walki... a jak się ma pecha i do tego nie zna się 100procentowej recepty na idealne ladowanie na krzywiznie, oznacza to wiele strat... a jeszcze ciekaw jestem jakim cuden wybrali ta trase admini... mogliby wybrac jego każda inna, byle nie ta... tez mnie zastanawia liczba awardow, może trasa fajna, ale do scigania to ona taka jak papier scierny do podcierania dupy... ;/ zenada 2/10
DFH - 1.10.90 - trasa fajna, aczkolwiek mam problem z mala liczba FPS, do tego po jakims czasie zaczynaja bolec oczy... (na Kirz tez tak mialem... czy to czas na okulary?.,..) Dalej to tak, zakret pierwszy ten ostry na 1szym lapie, może i fajny, ale wczesniej nikt nie straci wiecej niz 0.05-0.10, i będzie tam zbyt tloczno... bandy gwarantowane. offroad - swietny, skok nad CP - ciekawa sprawa, skok finishowy - podoba mi się chodź jak chce wyciagnac mocny czas to czasem se w niego trafie Razz tak 6.5/10 (dużo awardow ma ale jako trasa do scigania na to zasluguje)

powodzenia w treningu!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 listopada 2006, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i dzisiaj mecz z Czechami. Ciekawy jestem waszej postawy. Bo ja niestety miałem tragicznie zajęty tydzień i o treningu mogłem jedynie pomarzyć podczas spania Smile

Bardzo mnie cieszy ta informacja nawro. Oby już takto zostało
Tak naprawdę mamy w tymroku dużo mocniejszy skłąd niż w NC1 i brak jedengo podstawowego gracza jeszcze nie jest tam jakąś straszną tragedią. Byleby wszyscy,byli dobrze wytrenowani, a wtedy sparingi będą bardzo dobrą formą rozgrzewki przed tym arcyważnym meczem z Węgrami

Jeszcze takie pytanko. Kto może grać dzisiaj w meczu z Czechami a jutro ze Słowenią ?

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 10 listopada 2006, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ze slowenia jutro ja na 100% NIE mogę Sad
a dziś z Czechami to zalezy o której uda mi się wrocic, przewiduje godziny 19-20... Wiec nie wiadomo.
najwyzej solo potrenuje Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 10 listopada 2006, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niestety ten tydzien nie jest zbyt laskawy dla mnie Sad dwu dniowy wyjazd z klasą, no i nauka Sad

Potrenowalem tylko trase feine coś tam Razz
moj czas 1.10.18 replay wsadzilem Razz na ftpa Smile

i chyba tylko na tej pojade bo inne odpadaja, sa dobijajace w zyciu gorsz`ych nie widzialem Razz sam bym lepsza zrobil Very Happy Razz

poz
dro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 10 listopada 2006, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

19.00 serw repry - 0 osob...
potem 4...
19.40 - dalej nic...
już nie będę się wiecej specjalnie zrywal na spary tylko będę przylazil przy okazji, nie po to wracalem do domu zeby se popierdziec w stolek....

[ Dodano Pią Lis 10, 2006 10:45 pm ]

sparing z UKR był udany (dzięki Szopek za zalatwienie:) )
przegralismy 1-2 na mapach bodajrze było 7-3 2-7 3-7, ale glowy bym nie dal Razz
Coz u nich wyroznial się zawodnik Mythle (coś takiego) i jezdzil kapitalnie!
na DFH zszedl na 1.09.xx, na Stanleyu 57.xx (tu jeszcze w miare walke dalo się z nim nawiazac bo bledy popelnial) i na Ferrilu zrobil 55.91 !!!!! kapitalnie pojechal Smile byla to odpowiedz na moje pb 56.14, udana niestety... od momentu tego jego czasu,. dostalismy wszystkie rundy... ogolnie zawsze pierwsze rundy wygrywalismy, a kolejne w plery...
Ale było dobrze Smile
Aha i jeszcze grala z nami Monia Smile ładnie poszlo Smile
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 10 listopada 2006, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

heh zagralismy dobrze trochę nie równo ale no cóż przeciwnik był mocny ale do ogrania Razz dzięki Szopek że załatwiłeś nam ten mecz a Tobie Moniu że zgodziłaś się z nami zagrać :* myśle że jesteśmy w dobrej formie i damy rade z HUN wygrać 3:0 a więc do treningu !!

screeny z meczu niestety za duża ważą i nie mogę wrzucić ich sory :/

_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 10 listopada 2006, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja trening skonczylem Very Happy
powiem tak...
mapa DHF... jako mapa - brawa, jako mapa do NC2 - g*wno!!!!!!! dalej to samo pb, ale po prostu zenuje mnie ta mapa i te debilne zakrety (chodzi o 2..)
Ferril - 56.00 - coz, nie podobala mi się ta mapa, ale mecz z UKR pokazal ze swietnie się na niej sciga, stad moja ocena to już 7.5/10 !!!!
Stanley - 57.51 - ZENADA najwyzszego stopnia... sram na ten skok na rampe, jeszcze wczesniej najazd na rampe traficzny, i jeszcze dosyc losowe zakończenie - czasem dostaje drifta, czasem wale w sciane bo brak drifta = czolowa banda...
powodzenia w treningu i nie zaniedbujcie go Smile!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 listopada 2006, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jednym słowem jedyną mapą , na której wygraliśmy była trasa, na której ja jechałem Smile

Jutro mam troszkę czasu, więc w końcu prztrenuję wszystkie trasy

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 11 listopada 2006, 0:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

myślałem że dostaniemy ostro po dupsku , a tu psikus Smile było dobrze ( no może oprócz mnie) dzięki Monia że zagrałas z nami Smile Majak i Wally jezdzili jak na repre przystało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 listopada 2006, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powodzenioa chlopaki dziś na meczu ze SLO Smile Niestety nie będę mial wam jak pomoc Sad
Coz w niedziele pamiętajcie w kosciele zeby się modlic w intencji lacza Nawro, i wsyztsko będzie dobrze. Ja już przetrenowalem porzadnie Ferrila (DFH już nie trenuje... tragiczna mapa do treningu i bola oczy od klatkowania), i tak na Ferril mam teraz 55.75, mysle ze przy braku lagow na meczu, będę tu jezdzil regularnie na wysokim poziomie Smile
i ogolnie mam nadzieje ze HUN zmieciemy po prostu KILLLL!!!!!!!! :DDD

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 listopada 2006, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie wiem co to będzie.
Zarówno Khasius jak i nawias nie zagrają w niedzielę
nawro też raczej nie poradzi sobie z netem z tego co opowiadał.
Występ Hacka stoi pod znakiem zapytania.
Tomek też mi coś tydzień temu wspominał, że może być cienko z czasem

Mam nadzieję, że chociaż połowie z wyjżej wymienionych graczy uda się jednak znaleźć troszkę czasu w niedzielę wieczorkiem na ten ważny meczyk, bo inaczsej to może być bardzo zacięta walka Very Happy

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 listopada 2006, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

oby się udalo!
Bo UKR to nie były cieniasy ograli nas, a podejrzewam ze to zblizony poziom do nas i HUN! Wiec trzeba się ostro wziasc do roboty!
Wiadp mam nadzieje ze porzadnie przetrenujesz Wink
HACK !!!!! Nie trenuj tylko DFH tylko tez wez się za jakas jeszcze mapke, DFH skoro schodzisz już praktycznie na 1.10.xx to znaczy ze mape opanowales.
na tej DFH moga być problemy z regularnoscia (ach ten tlok i ciasne zakrety), ale miejmy nadzieje ze to my będziemy mieli tam wiecej szczescia Smile
Majak, Szopek! Wczoraj było ok, ale musicie regularnie jeździć o sekunde lepiej! Przetrenujcie mapy (na Ferrilu polecam trening bo tam nas ładnie pojechali, a nie było za dobrze). Tez Stanley! Niby ładnie było już WU wygalismy potem 2-0 wygrywamy... i klapa! Dlatego trzeba to potrenowac! Ogolnie dużo treningu przed nami wszystkimi!
pozdrawiam Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 listopada 2006, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Troszkę potrenowałem na tych mapkach i moje czasy na razie prezenutją się tak:

Ferril: 57:32
DFH: 1:12.XX
Stanley: 1:00.05 - na tej zupełnie sobie nie radzę i nie potrafie płynnie wskoczyć na rampę, tak, żeby nie wytracać prędkości

Jednym słowem cienki jestem, ale jutro przed meczem jeszcze ostro potrenuję Smile

Co do map, to bardzo podobają mi się mapy Ferrila i Stanleya.

Ferrila, bo bardzo techniczna i łatwo o błąd, więc czuję, że jutro będzie tutaj ostro - szczególnie na finishu Smile

Stanleya, za niezwykle fajnie wyprofilowane zakręty. Jedyne co psuje ogólny obraz trasy to ten nieszczesny skok na rampę, chyba że macie jakiś inny sposób, żeby tę rampę pokonywać ?

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 11 listopada 2006, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no dobra już się biore za trening Wally Razz dziś jestem na 100% a jutro...no cóż dziś mam imieniny i jutro będą goście no i możliwe że będę miał bilet na mecz kosza Czarni Słupsk vs Polpak Świecie więc nie wiem czy się wyrobie na mecz z HUN ;/ ale zrobie co się da aby pomóc Very Happy
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 11 listopada 2006, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

6 razy pod rzad zszedlem poniżej 1.10 Smile moj pb 1.08.96 wrzuce na ftpa wieczorem Razz


Smile

poz
dro...

P.S jeżdzę do dupy na tamtych dwoch Sad na jednej nie pamietam której mialem 58.80

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 11 listopada 2006, 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, sporo kombinowalem z finishem na mapie Ferrila, i oto recepta:
Finish sklada się z 3 zakretow: lewo prawo lewo. I przed zakretem w prawo nalezy dac po hamulcu, wedle uznania jak kto woli czy z poslizgiem czy bez, wychodzi mniejwiecej na to samo. dzięki hamulcowi wbijamy się dobrze w ostatni lewy zakret i nadrabiamy 0.3s.
O to pięknie Hack Smile Ja mam problem na DFH bo czasem jak jadę za szybko ostatni zakret to musze idealnie w srodeczek ttrafic a jak trafie odrobine obok to mnie saltuje ;/
Na mapie stanleya wiadp, jeśli chcesz przejezdzac regularnie (tak jak na meczu trzeba ;p) to trzeba tak:
Masz wskok na ta rampe, tuz przed nim zakret który jest przechylony do dolu a chwile wczesniej mamy rampe. Wiec wyjezdzamy z rampy (jedzcie wolniej a nizej, bardziej się oplaca niz wyzej i szybciej), i wlasnie mamy taki skok w dol... tuz przed zakretem. Pusccie gaz przed nim (dlatego nie oplaca się na rampie poprzedniej szarzowac bo tu i tak po hamulu lepiej dac) i teraz kwestia gustu- slide lub hamulec i spokojny przejazd. Wybierajac slide pusc gaz i wysteruj samochod jak najblizej lewej strony bandy (wtedy skok będzie najmniejszy) a jak dasz po hamulach, to spokojnie wyrobisz się w to miejsce bez skoku ale stracisz z 0.5s nawet. I jeśli blisko lewej strony będziecie to wtedy was nie skozluje. Nie polecam skokow na ta rampe zbyt wysokich bo spowalnia. mam nadzieje ze dosyc jasne były moje wskazowki, milego treningu, pojedzmy ich to mecz o WSZYSTKO!!!!!!!!!!!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 11 listopada 2006, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wow Hack super widze że jesteś pewniakiem na tej trasie a więc mamy duże szanse RazzP ja na 100% będę w niedziele bo mecz kosza jest do 17. więc będę na meczu Very Happy trenowac !!
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 listopada 2006, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i niestety coś mamy w tym tygodniu pecha. Kolejny planowany sparing, tym razem ze Słowenią nie wypalił, bo słoweńcy podobnie jak czesi po prostu się nie pojawili Sad

Jednak rozegraliśmy sobie taki mały meczyk między sobą

BLUE TEAM: Radass i mor_olo
RED TEAM: MajakPL i wiadp1

Zagraliśmy na dwóch mapach:

DFH - tutaj nasza jazda pozostawiała wiele do życzenia, ale BLUE TEAM wygrał to 7:3

FERRIL - bardzo zacięta walka. Wszyscy gracze mieli najlepsze czasy w granicach 57sek, a mor_olo i MajakPL nawet zeszli kilka razy na 56.xx
Tutaj BLUE TEAM wygrało 7:4

Na Stanley nie zagraliśmy, bo Radass musiał kończyć, ale ogólnie fajnie się grało i trochę przetrenowaliśmy te 2 mapki

I jeszcze przypominam, że jutro o 19:00 kwalifikacje do meczu POL vs HUN, a o 20:00 już sam mecz POL vs HUN

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?