Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Round 3 >>> POL vs ITA 05.11.2006r
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 października 2006, 7:50    Temat postu: NC2 - Round 3 >>> POL vs ITA 05.11.2006r Odpowiedz z cytatem  

MAPY 3 RUNDY: Mirror 1 | Mirror 2

No i nadchodzi już trzeci prawdopodobnie najcięższy mecz i powiem tak. Trzeba ostro potrenować, bo zabawa się skończyła. Jeżeli chcemy powalczyć w NC2 i awansować chociaż do fazy PLAYOFFS to trzeba rozpocząć regularne i solidne treningi, bo tylko taka forma przygotowań będzie tutaj skuteczna. MYślę, że ostatni mecz z UK przyniósł nam olbrzymi bagaż doświadczeń, które jeszcze zaprocentują w przyszłości. A powieem Wam szczerze, ze Włosi są chyba jeszcze mocniejsi. Oto mój plan na ten tydzień:

Hack zadeklarował się ostatnio, że może codziennie między 20-22 puszczać serwer treningowy. Proponuję, więc, żeby to robił, z tym, że chciałbym trochę zmnić formę. Codziennie od poniedizałku do piątku będziemy trenować normalnie w trybie ROUNDS, a w soboty, jeżeli nie uda się zorganizować żadnego sparingpartnera, będziemy grać mecze w TEAM Mode między sobą, tak, żeby oswajać się z tą formą i przyzwyczajać do takiej rywalizacji. Myślę, że będzieto dovbre urozmaicenie,które może przynieść nieżłe efekty. Tak, więc jeżeli Hack nie zawiedzie zapraszam wszystkich już dzisiaj na godzinę 20:00 na serwer Team Poland. Jeżeli dobrze pójdzie zorganizujemuy cykl 5 takich treningów a w sobotę zagramy sparing ze Słowenią. Tak, więc do zobaczenia Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2006, 8:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiem tak
Wiadp ma 100% racje!
A Wlosi to trudny przeciwnik, a czego nam z UK zabraklo?
REGULARNOSCI, SOLIDNEGO TRENINGU itd
przyznam ze na 2ga runde z powodu mniejszej ilosci czasu trenowalem mniej niz na pierwsza runde, natomiast mapy z 3 rundy, sa trudne do opanowania wiec trening trening... i jeszce raz... trening!
Czy Nawro albo Khasius sa gorsi od Stouda czy Chrisa? NIE!!!!!!!!
A czemu Stoud i Chris byli lepsi?
Bo wiecej i rzetelniej trenowali! UK w kazdej wolnej chwili chyba wchodza na serwer treningowy i stukaja sobie czasy, scigaja się miedzy soba, po prostu tam jest porzadna rywalizacja a graja tylko najlepsi.
Przylozmy się porzadnie do treningu, a będzie wszystko dobrze i z wlochami NIE POLEGNIEMY ! a 1 duży punkt się nam przyda w ostatecznym rozrachunku tymbardziej ze Algieria to najslabsza w grupie drużyna i trzeba WALCZYC Z każdym.

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 30 października 2006, 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

multilap fajny, reszta znośna Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 października 2006, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po meczu z UK widze ze mimo silnej ekipy jesteśmy nadal za slabi o ta 1sekunde ;|.
Niekoniecznie Wlosi musza być lepsi bo może akurat na tamten mecz się bardzo zmobilizowali a UK nie wyszchodzilo itp.
Radass pisał ostatnio o taktyce zeby każdy w 16 osobowym składzie cwiczył jedną mapkę owszem taktyka jest genialna ale nie w naszym wypadku. Taktyka ta sprawdza się gdy zawodnicy sa rowni sobie.

Ja osobiscie uważam że powinnismy ustalic taktyke na ITA bo cwiczenie 3 map nie ma w sobie zadnego sensu. Powiedzcie czy ktokolwiek z was mysli ze wygramy z nimi 3:0 NIE! Wink. prawdę mowiąc mało kto myśli ze będzie 1:2. Wiec po jaki ciul trenujemy 3 mapy. Nie lepiej skupic wszystkich zeby trenowali A wtedy mamy przynajmniej szanse na jeden maly punkt, a jezli już nas ambicje ponosza to pocwiczmy A i B. Przeciez przy wyniku 1:2 czy 2:1 wszyscy będziemy w siódmym niebie.Trenowanie 3 map ma sens jak gramy z przeciwnikami których pokonujemy z latwoscia(algeria) i mamy okazje na +3 a nie tylko +1 w malych punktach.
proszę wiec was wszystkich nie trenujcie 3 map potrenujcie 1 ale tak zeby móc chociaż przegrać 1:2.
jeżeli zgadzacie się ze mną ustalmy czy chemy przgrac 1:2 czy wygrac 2:1 Wink a raczej jak to oceniacie realnie i ustalmy jak najszybciej mapy.
Ja innego sposobu na Kolejny blamaż nei widze!!!

Gadałem na ten Temat z wiadpem on uważa ze każdy powinien cwiczyc tak jak chceale czy chaos jest dobry?

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2006, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

joooooo
wiec!!!!! Very Happy
Mysle tak:
Mapa Kirza - trudniawa ze hoho Very Happy
Raxa - to samo...
Feza - najprostsza wiec... nie ma co cwiczyc...
Mysle wiec, ze mapa Feza (mimo ze jest KAPITALNA) to skupia się troszke na szczesciu (zakret ala NC1 Scorpius C...) a poza tym... coś czarno to widze Wink

Mysle ze tak:
Ustalamy 5 graczy (takich z najwiekszymi predyspozycjami) ktorzy będą trenowac ta 1 mape DO UPADLEGO, bez wzgledu na wszystko i wszystkich. Odkad zacznie działać patch 1.7.7 to będziemy wysylac na TMX rekordy, zeby pokazac ze jesteśmy pro masters Very Happy I tu jest tak: Albo oleja ta mape i skupia się na innych, albo skupia się przede wszystklim na tej... Tylko czy oplaca się trenowac 1mape w kolko ciagle teges ?Razz
Kurde trzeba się zastanowic. powiem tak: 1 swietnie wytrenowana mapa zwyciestwa nam nie da, ale ja bym próbował a jako mape do wytrenowania bym proponowal mape Kirza.
jeśli na tej mapie będziemy poswiecac 1.5h (TAK!!!!!!) dziennie, to z regularnoscia problemow miec nie będziemy. Jak Wy proponujecie?

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 października 2006, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie warto ustalac 5 bo nei waidomo czy ten się pojawi, net mu nie nawali itp.
Ustalmy jakas mape i cwiczmy ja do upadlego WSZYSCY a jeśli ktos chce niech cwiczy tez druga ale trzecia to chyba tylko dla relaksu Wink

EDIT: wally lepiej nie dawajmy naszych czasów na TMX jeśli chcemy wygrac 2:1 bo wtedy onimoga być super na B i C odpuszczajc sobie A. Robmy swoje a na pewno nei pozalujemy.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2006, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok si si Wink
Wiec:
Glosujmy na mape która trenujemy WSZYSCY
proponuje Kirz.
Dalej Wy, zebysmy szybko wiedzieli c o trenowac.
W koncu nie chce zeby to zle o mnie swiadczylo ale w planach chyba nikt nie mial wygranej z ITA, wiec jak dostaniemy 3-0 to swiat się nei zawali, a zawsze warto potrenowac o to 1-2 !!!!!!!! JEDZIEMY!!!!!!!!

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 30 października 2006, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no widze ze moj pomysl po malych zmianach ne był taki zaly ja sobie ustalilem ze będę gral 3 godzinny dziennie na jednej mapce ciekawe czy mi wyjdzie
Razz ja dziś i jutro będę trenowal tylko kirz jestem ciekawy co z tego wyjdzie Razz

_________________


Ostatnio zmieniony przez RADASS dnia 30 października 2006, 14:55, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 30 października 2006, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmmm co do tej jednej mapy, niezly pomysl tylko czy jest w stanie wypalic. Nie wiadomo czy wstrzelimy się na pewno w trase, która oni będą znali na poziomie takim jak inne. Mozliwe ze trafimy na ich najmocniejsza i co wtedy? Sadze ze korzystniej byloby wycwiczyc 2 traski, chyba az takiej roznicy w opanowaniu ich, a jednej nie będzie.

Ale sam nie wiem, może z jedna to dobry pomysl. Jakby co to chyba Kirz się najbardziej do tego nadaje. Z TMX raczej nie ma co kombinowac.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 października 2006, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

racjonalnie rzecz biorąc trenuając na 3 użyjemy tylko 33% naszego potencjalu na kazdej mapce trenujac 2 66% a 1 100% wiec najwieksze szanse mamy trenujac jedna. PO pierwsze trzeba ocenic co jest nam potrzebne i na co nas stać.
Po 21:0 z UK szans na 1,2 miejsce w grupie już i tak nie mamy wiec najwazniejsza jest zwyciestwo z wegrami z nimi proponuje pocwiczyc 2 mapy z Luxemburgiem 3 a z Włochami jędna bo nie ma co "ryzykowac" cwiczac 2 mapki i myslac o wygranej bo i tak wazniejsze jest zwyciestwo z wegrami a lepiej przegrac 1:2 niz 3:0

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2006, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dobra, wpierw potrneujmy i na treningu np w czwartek zobaczymy co z tego będzie, do czwartku trenujmy kirza. Pozniej się obada jak co umiemy, ja nie będę o Fezie i Raxie zapominal ale tylko je opanuje tak zeby po prostu wiedziec jak się tam jedzie, póki co ONLY KIRZ
czyli niech każdy zejdzie z PB do minutki (najlepiej under) i będzie ciekawie

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 30 października 2006, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak narazie gralem jakieś 20 min na kirz i zrobilem czas 1.98 i jak sobie pomysle poniżej minuty na trybie rounds to będzie ciężko Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 października 2006, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pozwolę sobie na małą ocenę tych tras Wink Ale bez podawanie czasów, bo pierwszego dnia nie ma co ich podawać

Kirz - trasa jest trudna i wymagająca, ale jednak jak na mnie całkiem przyjemnie się tu jeździ. Nieustannie zmienia się wysokość drogi, czasami aż jesteśmy już na samym dole. No i właśnie ten dół muszę opanować, bo offroady i wjazdy przed nimi są niełatwe. 68/100%

Fez - trasa o bardzo przyjemnym stylu techniki, zakręty nie są jakieś cholernie trudne, ale warto je dobrze opanować. Dwoma najważniejszymi wadami są słupy i zwężenie drogi tuż po jednym z zakrętów w dół, oraz CP po starcie. 80/100%

Rax - nasz brytysjki słupomaniak ustawił jednego z nich w bardzo nieciekawym miejscu, ten zakręt bardzo trudno opanować. Poza tym trasa jest nienajgorsza, zawiera dużo zakrętów, których nigdy przedtem nie widziałem. 74/100%

Ogółem trasy nie są takie koszmane, ale są dość niełatwe do opanowania, zakręty są nieprzewidywalne i trudno dobrać odpowiednią prędkość do sytuacji. Na kirzu mam dopiero czas na srebrny medal, ale don't worry, będę walczył dalej. Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2006, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kirz walnal nimezly rekord...
póki co dla motywacji, my pb 1:01:73
Lets beat it, see u

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 października 2006, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra ja też chyba wstawie czasy , bo sądzę że jak na pierwszy dzień to są one wystarczające:

Kirz - 1.01.59 (Kirz uzyskał 1.00.19 bo dryfował)
Fez - 1.12.79
Rax - 1.00.81 (chyba jednak trochę powinienem podwyższyć tu moją ocenę do 82%)

Nom zgadzam się z wami, że to mapa Kirza wymaga największego treningu, szczególnie ten zjazd na offroad, gdzie banda z prawej nagle skręca w lewo, tego etapu tutaj bardzo nie lubię, również ostatni zakręt jest trudny, ale jednak dryfowanie bardzo tu pomaga.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 października 2006, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ehhh prezes znalazl dziure w systemie Wink.
Po pierwsze w STC2 startuje CDD i Ep. Po drugie w tym tygodniu finał PL1.
Tym ktorzy grać będą w STC2 i PL1 proponuje trenowac tez B i C tyle ze w mniejszej ilosci czasu. Niech każdy zrobi tak jak uwaza chodzi o to zeby każdy był najsilniejszy na KIRZU. Ja naprzyklad niezbyt wam pomoge w tym tygodniu Sad bo w czwartek może być moj ostatni mecz w GC4 z Lignem i mapy do PL1,STC2,NC2 będę cwiczył dopiero od piatku.
Jak musicie trenujcie tez inne mapy bo nawro tez będzie cwiczyl pewnie do ROCa wiec to jest nieuniknione ale głowny CEL mapa KIrza

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 30 października 2006, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiem tak:
mapy 3 do opanowania, aczkolwiek dam z siebie wszystko przede wszystkim na kirzu. Fez i Rax same przyjda, coz może final odrobinke straci na atrakcyjnosci, jednak repra najwazniejsza, a mapy raxa i feza opanuje tak by przejezdzac w miare dobrze.
Na Kirzu zeby wygrac runde będzie trzeba kolo 1.01-02 tak na moj gust, to da podium, dziś widzialem jak jedzie ITA Legend i jedzie równo (kolo 1.03-04) ja natomiast mialem 1.02 po czym klapa na 1.09 Razz Wiec mysle ze treningu trzeba.
Dryfowanie... nie warto tak hardkorowo ryzykowac zeby dryfowac każdy zakret nei zawsze dobrze w drifta autko wchodzi...
póki co, PL1 i tak będzie ciekawe, a NC2 to priorytet wiec gittes malina Wink[/i]

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 października 2006, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż mozemy spróbować tę metodę.Na razie trenujmy tylko na mapie Kirza, a potem jak już naprawdę będzieice mieli dosyć tego treningu możemy się skoncentrować na 2 mapie.

Ja się jednak obawiam ,że trenowanie w kółko tej samej mapy szybko się Wam znudzi Smile

Ale z góry ostrzegam od następnego tygodnia zaczynamy już trenować na wszystkich mapach, bo w meczach z Węgrami i Luksemburgiem interesuje nas tylko 3:0 i tu nie mam miejsca na kombinacje

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
RADASS
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 197
Skąd: Brodnica

PostWysłany: 30 października 2006, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi tam się nie nudzi ;] jak narazie moj najlepszy czas to 1.47 na kirz i do 1min da się dojsc na loz ale na meczu w trybie rounds watpie zeby ktos jechal under 1min1sek no ale zobaczy co wlosi nam zademonstruja oby nie to co mysle Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 30 października 2006, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja spędziłem 15 minut na każdej i w sumie Kirz i Rax uznałem że to nie są trasy dla mnie . Oczywiście będę je trenować ile wlezie ale troszke bardziej skupie się na Faz tam jak narazie mam PB-1:12:66 nie jest jakieś wielkie ale dam rade dużo lepiej w końcu to dopiero początek treningu Razz zgadzam się z wiadp1 Węgrów i Luksemburg trza 3:0 i to najlepiej 21:0 Very Happy ale no cóż pierw trza coś ugrać z ITA Smile
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?