Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Szukam osob do serwisu netmovies.pl
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vdr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Krakow

PostWysłany: 12 marca 2009, 15:31    Temat postu: Szukam osob do serwisu netmovies.pl Odpowiedz z cytatem  

Witam.

Nazywam się Leszek 'Vdr' Klusek i jestem redaktorem naczelnym serwisu www.netmovies.pl , który jest pierwsza tego typu strona w Polsce. Znajdziecie na niej najnowsze fragmovie z popularnych gier, ktore mozecie obejrzec na stream lub pobrac z szybkiego FTP, aby cieszyc się nimi w doskonalej jakosci. Dodatkowo pomagamy ludziom tworzyc ich wlasne filmy, zamieszczajac poradniki i odpowiadajac na ich pytania na naszym forum. Osoby zwiazane z nasza strona sa powszechnie znane głównie na scenie CS... Dlatego szukamy ludzi z innych platform. W tym momencie mamy już dzial dotyczacy Warcrafta, CoD, oraz wyzej wspomnianego CS (1.6 oraz Source).

jeśli jesteś zainteresowany praca nad ciekawym projektem, umiesz pisać poprawnie po polsku, orientujesz się w scenie TM, oraz masz trochę wolnego czasu napisz do mnie na GG (6017791), mail lklusek@o2.pl lub zostaw kontakt na naszym forum w dziale Rekrutacja.

Najlepiej zeby zglaszaly się osoby, ktore już maja jakieś doswiadczenie w tworzeniu filmow z TM Smile

Pozdraiwam.

www.netmovies.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 marca 2009, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie fajna inicjatywa, mysle, ze wystarczy by jedna osoba wziela ta robote, popytala tworcow filmikow z repków np. foxa czy jareckiego o pozwolenie na zamieszczenie w tym serwisie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 12 marca 2009, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeżeli chodzi o mnie to nie ma problemu, z chęcią użyczę jakieś ładniejsze replaye Wink
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 marca 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bohaterow do filmow tu znajdziesz mnostwo, ale jeśli chodzi o kogos do tworzenia to jakos marnie to widze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Kaktus
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 12 marca 2009, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IMO też nie będzie chętnych na robienie filmów, bo jeżeli ktoś naprawdę ładnie montuje filmy, to bardzo łatwo mu znaleźć coś na zlecenie i zarobić, a wy nie płacicie za robote(chyba). Z kolei montaż filmów nie jest łatwy i trzeba trochę czasu poświęcić, a większości za darmo się nie chce:). Tak czy siak GL.
_________________
~Co przyjdzie kaktusowi z tłumaczenia wszystkim, że w środku jest miękki..

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 12 marca 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kaktus, skąd Ty te bajeczki bierzesz, to ja nie wiem. Wielu robi filmy dla czystej przyjemności (patrz Veg, ja), więc nie urzekają mnie Twe historie wyssane z palca. Shad, Ty też nie wiem, czemu uważasz, że nikogo nie ma do tworzenia filmów, przecież tak dużo było nominacji na TMA 2008.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
vdr
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Krakow

PostWysłany: 12 marca 2009, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kaktus napisał:
IMO też nie będzie chętnych na robienie filmów, bo jeżeli ktoś naprawdę ładnie montuje filmy, to bardzo łatwo mu znaleźć coś na zlecenie i zarobić, a wy nie płacicie za robote(chyba). Z kolei montaż filmów nie jest łatwy i trzeba trochę czasu poświęcić, a większości za darmo się nie chce:). Tak czy siak GL.


Ale kto powiedzial, ze my chcemy zeby ktos robil filmy dla nas? Wink

JA siedze w tym już od wielu lat. Zajmuje się tworzeniem w CS i zajmuje wysokie miejsca w konkursach miedzynarodowych i uwierz mi, ze nie jest łatwo w Polsce zarobic na moviemakingu. Nasze organizacje esportowe sa biedne i wola wydac kase na klan niz na filmik... Taka jest brutalna parwda...

Szukam ludzi chętnych do pomocy przy tworzeniu serwisu. Bezinteresownie, my tez nic z tego nie mamy oprocz przyjemnosci z tego, ze ktos to czyta i powie "dziekuje" Wink

iam oraz Voj4k zostali przyjeci na okres probny do netmovies Smile

Dziekuje za odzew i zainteresowanie Smile

W najblizszym czasie powinno się pojawic wiecej filmow z TM w naszym serwisie. Zapraszamy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?