Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Daras11-trasy
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daras11
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Mi?dzychód

PostWysłany: 06 listopada 2006, 15:12    Temat postu: Daras11-trasy Odpowiedz z cytatem  

Witajcie tutaj będę dawał linki do moich tras a oto 1 trasa którą tu dam a mianowicie "Pantora Tomoroww" ta trasa będzie na moim oku piszcie tutaj co mam w niej ulepszyć a oto link

_________________
Jak co to ja Daras11 =D=D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 listopada 2006, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eh, no pierwsza trasa jak pierwsza, ale będę ją oceniał jak każdą inną. I Daras, wmawiasz mi na gg żebym się nie śmiał? Przecież tu nie ma powodu do śmiechu, tu się można tylko zamartwiać. Człowieku, więc pierwsze co ci narzucę - NIE PISZ PO POLSKU, bo nikt tego nie zrozumie (no oprócz tych co tylko umią tej język) a poza tym to naprawdę noobowy język w TM Exclamation No a teraz do trasy, wkurzające jest to trzęsienie, ale na szczęście jest ono lekkie. No i trasa, zbyt prosto skonstruowana, a po skokach nic tylko zakręt 90-stopniowy. No i parę zakrętów bardzo pospolitych i powolnych. No i potem nagle pętle no ale te najnormalniejsze (omg) no i w dodatku bez MT. Najpierw pojedyńcza a potem kombo trzech w drugą stronę - noobowski pomysł, urozmaić te pętle! No i nagle po przyspieszenie do 500-tki i pokonaniu pętli UWAGA HAMUJCIE, bo nadchodzi lewy 90. :? I na koniec długa powooolna prosta, najzwyczajniejsza na świecie prosta.
Więc powiem tak, trasa jest naprawdę monotonna, musisz ją urozmaicić, bo się nie przyjmie. Zużywasz MT na pierdoły a nie ma go tam gdzie powinien być. Jak mówiłem, ocenię to jak normalną trasę, nie jak pierwszą - 38/100%
Mój czas - 48.02

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Daras11
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Mi?dzychód

PostWysłany: 06 listopada 2006, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro Pantora nie wyszła Laughing daje tutaj linka do innej mojej trasy Crazy Domination ale ta trasa mi się spodobała troszke wiencej urozmaicona a oto link http://www.nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=601200#auto
_________________
Jak co to ja Daras11 =D=D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 listopada 2006, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Korzystając z tego że będę oceniał i tę trasę przedstawię wam trochę mój rank oceniania:
0-20% - skasuj tę trasę i zapomnij że ją stworzyłeś
21-30% - nieczysta trasa
31-40% - kiepścizna
41-45% - nie osiągniesz tym sukcesu
46-50% - amatorskie dzieło
51-60% - musisz się jeszcze trochę postarać
61-65% - średnio
66-70% - dobre starania
71-75% - w porządalku
76-80% - jest spoko
81-85% - naprawdę dobra trasa
86-90% - coś dla ludzi lubiących spore wrażenia z jazdy
91-99% - fantastyczna robota
100% - piękny fenomen

Daras, nie przesadzaj z robieniem tras. XD Zrób jedną, potem przerwę z 2 dni i potem kolejną. Nie rób tych tras kilkanaście bez przerwy żebym w końcu miał dać 100/100%. Niech pomysły na lepsze trasy nasuwają ci się podczas tych przerw.

No a co do tej trasy ,no na pewno jest lepsza. Smile No i ma parę dość ciekawych pomysłów. Od tras szybkich i technicznych zaczynam teraz rozróżniać trasy półszybkie, i to jest jedna z nich. Ta pierwsze kombinacja zakrętów jest wyśmienicie wykombinowana. Jest też parę równie dobrze wykombinowanych skoków wprost. No a teraz trochę o wadach - trasa jest nierówna, a w skoku z inflatable na drogę powinieneś dokładniej pokazać billboardami gdzie mam skoczyć. No i ten skok, w którym trzeba hamować bo zaraz potem CP. No ale zakręty znacznie powinny poprawić tą ocenę. A więc dam... może 70/100% (dobre starania) będzie wystarczającą oceną. Wiesz, staraj się trochę o lepsze czasy, bardzo łatwo je pobić (w tej trasie jestem lepszy o 15 sekund od czasu autora). :wink:

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Daras11
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Mi?dzychód

PostWysłany: 07 listopada 2006, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chciałem powiedzieć że szykuje następną trase Crazy Domination 2 (Crazy Domination wyszedł spoko to i jego 2 część Wink ) narazie mam wszystko zrobione tylko dokańczam detale postaram się o moda do tej trasy

[ Dodano 07 listopada 2006, 18:04 ]

Witam oto moja 3 trasa Crazy Domination 2 jest najlepsza ze wszystkich moim tras maim zdaniem oczywiście a oto do niej link http://www.nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=602135#auto
_________________
Jak co to ja Daras11 =D=D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 07 listopada 2006, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i mam teraz za zadanie ocenić twoją trzecią trasę. No, jest nienajgorsza, ale muszę narzekać na to, że jest nierówna. No a zakręty - no wszędzie 90-stopniowe, ale tutaj mają dobre zastosowanie w przeciwieństwie do Ferrila i Stanleya. Trasa również kwalifikuje się do półszybkich. Ten skok, po którym nagle jest zakręt 90 w prawo nie zachwycił mnie. Inflatable był fajny, no i spodobała mi się techniczna jazda po blokach telewizyjnych. I znowu, normalna pętla, spróbuj zrobić bardziej zaawansowane. Wink Aha. i umieszczaj na nich MediaTracker.

Moja ocena to : ponownie 70/100% (dobre starania)

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Daras11
Jeździ konno


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 14
Skąd: Mi?dzychód

PostWysłany: 07 listopada 2006, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrobiłem następną mape siedzenie o północy się opłacało i na rano znów chory nie nawro nie udawałem Very Happy

[ Dodano 08 listopada 2006, 14:50 ]

Mam problem z trasą mogę dać linka do pobrania ale te rampy na początku będziecie musieli skasować nie wiem co się stało jeszcze 2 godz.temu dobrze działało oto link ale musicie rampy skasować http://www.nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=602903#auto

Przepraszam za usterki
P.S. skasujcie tylko te na początku tej pętli nie kasujcie
_________________
Jak co to ja Daras11 =D=D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 08 listopada 2006, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawro Arrow fajna ta twoja skala ocen :wink: . A trasy być może ocenię.
Daras11 Arrow jeszcze raz uploaduj najnowszą trasę to ludzię nie będą musieli kaswać tych ramp.

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
zimny_pl
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 5
Skąd: mi?dzychód

PostWysłany: 09 listopada 2006, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Uwaga to ja daras11 =D zmieniłem nicka aha nie kasujcie ramp tylko hamujcie w powietrzu i wszystko będzie oki =D

[ Dodano 09 listopada 2006, 16:07 ]

Tak chce tutaj dać 3 część CD-Crazy Domination Very Happy nie mylić z tagiem klanu CDD =D a wracając do mapki oto link http://www.nations.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&id=604284#auto
_________________
jak co to ja Daras11 =D

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 12 listopada 2006, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Crazy Domination:

Widać, że to jedna z pierwszych tras, ale jest ok. Tylko te wszystkie zjazdy i podjazdy mogłeś wygładzić (wiesz o co chodzi?), no i gdyby zakręty były szersze, to trasa byłaby szybsza, ale jest dobrze.

-niewygładzone zjazdy i podjazdy
-niektóre ciasne zakręty

Ocena: 6/10

Crazy Domination 2:

Te same wady: nie wygładzone zakręty, gdzieniegdzie za ostre zakręty. I dobrze by było, jakbyś dawał więcej budynków przy trasie, nad trasą itp. Wtedy trasy nie wyglądają tak pusto.

-niewygładzone zjazdy i podjazdy
-niektóre ciasne zakręty

Ocena: 6.5/10

Pandora Tommorow:

Widać, że to pierwsza trasa. Niepotrzebnie użyty jest MT, za dużo loop'ów w jednym miejscu i ogólnie średnia trasa.

-nieprzydatny MT
-za dużo loop'ów w jednym miejscu

Ocena: 3/10

_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?