Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Players 4 players, czyli próba samofinansowania
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jakie jest Twoje stanowisko w sprawie?
Dobry pomysl. Uczestniczylbym w tym.
68%
 68%  [ 30 ]
Dobry pomysl, ale ja nie będę w tym uczestniczyl.
20%
 20%  [ 9 ]
Nie mam zdania.
4%
 4%  [ 2 ]
Zly pomysl. Nie będę w tym uczestniczyl.
6%
 6%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 44

Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 10:00    Temat postu: Players 4 players, czyli próba samofinansowania Odpowiedz z cytatem  

Ze względu na to, iż , jak sobie większość z Was zdaje sprawę, praktycznie każda inicjatywa na scenie, od samej strony tmpl. info, przez różne drobne rzeczy, których nie widać, a również kosztują, wymagają pieniędzy. Chociażby to miały być naprawdę drobne kwoty, to ktoś musi to finansować. Niestety, jak dotąd mogliśmy liczyć tylko i wyłącznie na samych siebie, czyli Nas, graczy. Dzięki osobom, które, zupełnie bezinteresownie poświęcały swój czas, umiejętności, a także pieniądze można było doprowadzić scenę w miejsce, w którym jest teraz. Oczywistą rzeczą jest, że nie każdy ma takie same możliwości, aby wspomagać naszą społeczność esportową, bo przecież w większości w TM grają młodzi, uczący się jeszcze ludzie.

Do czego zmierzam zapytacie ?!

Otóż pojawiła się możliwość, aby praktycznie każdy chętny, bardzo niewielkim kosztem czasowym mógł regularnie dorzucać swoją cegiełkę do puli, przy okazji otrzymując jakieś drobne zyski. Dzięki temu zaistniałaby szansa na planowanie regularnych eventów scenowych. Organizacji miniturniejów. Załatwienia gadżetów scenowych itd. Oczywiście nie miałoby to żadnego wpływu na planowane współpracę z ESL, a jedynie dało szansę podjęcia dodatkowych, własnych działań ze strony sceny. Nawet gdyby to miały być turnieje z symbolicznymi nagrodami to chyba warto.

Więcej szczegółów przybliży Wam Hack. Warto się zastanowić nad tym pomysłem i wyrazić swoje zdanie w ankiecie. Zapraszam do udziału.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oprócz wystawionego tydzień temu przeze mnie topicu http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6556 z pomysłami graczy na różnego rodzaju turnieje, rozgrywki for fun itd. w planach jest sporo innych bardzo ciekawych i stricte dążących do rozwoju naszej sceny TrackManii turniejów ( o których dowiecie się już niebawem, na pewno Wink ).


Również zapraszam do głosowania w ankiecie !! Very Happy


Edit :

Chciałem jeszcze tylko jedną rzecz powiedzieć, że ważne jest to żeby tą ankietę potraktować serio.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 14 marca 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Otóż pojawiła się możliwość, aby praktycznie każdy chętny, bardzo niewielkim kosztem czasowym mógł regularnie dorzucać swoją cegiełkę do puli, przy okazji otrzymując jakieś drobne zyski.

No ale o co chodzi? Co, jak, kiedy, gdzie?

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 14 marca 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przydalyby się jakieś szczegoly rzeczywiście, na czym by to mialo polegac itd. Ja oczywiście jestem jak najbardziej ZA ;]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ACE
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 175

Skąd: Lubin

PostWysłany: 14 marca 2009, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

imo chodzi o buxy(klikanie za kase) i jak hack uzbiera teraz np. 100 osob ktore zarejestruja i jako polecajacy dadza hack, będę klikac na stronie to może się uzbierac niezla suma

100 osob x 20 stron x min. 5 klikow/dzień x 1 cent = ~100$ / dzień

coś koło tego Razz

_________________
www.modernwarfare3.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zaraz napisze dokładnie o co chodzi. W każdym razie w skali 3,6,12 miesięcy są to ogromne sumy i już nie pierwsze wypłaty z buxów były w 50$ dolarów. Zaraz wszystko opisze tylko dopiero co wróciłem z meczu.


Smile

P.S niech ktoś napisze posta zebym mógł w nowym poście napisać Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 marca 2009, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie bardzo wiem o co chodzi bo mam kaca, ale jestem za Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 14 marca 2009, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Proszę.

No ciekawie to się zapowiada.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
izzi
Jeździ konno


Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 30


PostWysłany: 14 marca 2009, 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak najbardziej za nie dosc ze turnieje z nagrodami przyciagnie dużo ludzi to i scena będzie miala wieksze uznanie u sponsorow;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok, a więc może zaczne od tego co napisał Ace.
Ace napisał „imo chodzi o buxy(klikanie za kase) i jak hack uzbiera teraz np. 100 osob ktore zarejestruja i jako polecajacy dadza hack, będę klikac na stronie to może się uzbierac niezla suma

100 osob x 20 stron x min. 5 klikow/dzień x 1 cent = ~100$ / dzień

coś koło tego ”.

Potwierdzam że chodzi o bux. Co to jest bux ? Jest to firma, która oferuje przeważnie klikanie w linki( reklamy od sponsorów lub samych użytkowników) za które każdy klikający zyskuje 0,01$.
Każdy kto przysiada do klikania w bux’y i jest cierpliwy, samemu może się na tym dorobić, ale trwa to dosyć długo bo dopiero inwestowanie w bux’y zacznie po 2,3 miesiącach ( ale jak już mówiłem trzeba być cierpliwy !.).
Przybliżę wam trochę moje początki. Otóż niektórzy( nieliczni ) pamiętają, że rok temu w wakacje również był taki pomysł aby coś takiego zrobić, parę osób się zainteresowało i było przyznam całkiem nieźle. Lecz :
- Były to surfbarry a nie bux’y
- Polaków zbanowano bo wynaleźli sporo Bugów w tych programach i zyskiwali po tysiące euro w parę minut co powodowało, że Polskę szlag trafił Happy.
Uzbieraliśmy całkiem sporą kwotę pamiętam i szkoda bardzo że nie mogliśmy przez paru skubańców –programistów wypłacić sobie tych pieniędzy.
Troszeczkę mnie to również podłamało, ale w sumie na przełomie września/października znalazłem forum o zarabianiu przez Internet, mianowicie temat „buxy zarabiaj przez klikanie w reklamy” zainteresował mnie no i zacząłem klikać. Do dzisiejszego dnia uzbierałem koło 49 stron(buxów) z czego 40 wypłaciło mi nie małe sumy i ciągle wypłacają . Jednak jest jeden bux który chyba jest najbardziej utytułowanym ze wszystkich firm ( bo jest to prawdziwa firma z zarejestrowaną siedzibą w USA oraz Austrii i Szwajcarii ) mianowicie Neobux.
Z samej tej strony od października uzbierałem około 89$ samemu a jak mówiłem klikając samemu + paru kolegów się zgłosiło do klikania i mnie wspomagało dopiero od stycznia zacząłem inwestować w kupno poleconych oraz kupno reklam i z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Wielu ludzi prywatnie dorobiło się na tym fortun… wypłaty co tydzień po tysiące dolarów to norma dla ludzi którzy siedzą w tym od samych początków… I zawsze powtarzali jedno – „cierpliwość popłaca w tym interesie”. Wiele stron z reklamami wychodzi i upada, jednak jest parę które są prawdziwymi firmami i nie pozwalają sobie na jakieś błędy w tym interesie. Należy więc wytrwać i nie zrażać się małymi ( na początku ) centami.
Jednak jest na to sposób !.
I wpadłem na niego około miesiąc temu.
Mianowicie założyłem sobie w neobuxie dwa konta jedno w pracy drugie w domu. Jedno z nich zostanie przeznaczone i specjalnie zostało przygotowane na użytkowników tmpl oraz zniesione zostały limity poleconych i wszelkie inne utrudniające limity ! ( postarałem się o to, ale nie było łatwo ).
No dobrze, tyle początkowych informacji. Teraz przejdę dokładnie do rzeczy, czyli w jaki sposób każdy użytkownik, może zasponsorować naszą scenę.
Zacznę może od prostych obliczeń które już wcześniej sobie przygotowałem :
Zakładamy, że dziennie mamy 4 linki do wyklinania każdy po 0,01$.
• Po jednym dniu mamy 0,04$
• Po dwóch dniach 0,08$
• Po pięciu dniach 0,20$
• Po dziesięciu dniach 0,40$
• Po 30 dniach 1,20$ ( przy przeliczeniu kursu z dnia 3 marca 09 roku, który wynosi 3,79zł za 1$ dostajemy 4,55 zł. )
• Po 365 dniach 14,6$ czyli 55 zł


Od razu chciałem zaznaczyć, że to jest tylko z klikania jednej osoby, czyli właściciela konta na stronie neobux. Malutko.. ( jeżeli się w nic nie inwestuje Wink ).
Jednak nie jest to finalna ani ostateczna kwota, gdyż firmy( buxy ) oferują nam wypożyczanie poleconych. Zapytacie co to jest i na czym to polega ?
Odpowiedź jest prosta. Istnieje możliwość wykupienia użytkowników, od których będziemy dostawać pewien procent od każdego jego kliknięcia. Załóżmy, że dostajemy 50 % kwoty 0,01$ od każdego z 4 kliknięć, czyli 0,005$.
Obliczenia :
• Po jednym dniu mamy 0,02$
• Po dwóch dniach 0,04$
• Po pięciu dniach 0,10$
• Po dziesięciu dniach 0,20$
• Po 30 dniach 0,60$ ( przy przeliczeniu kursu z dnia 3 marca 09 roku, który wynosi 3,79zł za 1$ dostajemy 2,27 zł. )
• Po 365 dniach 7,3$ czyli 27,60 zł

Dodając swoje kliknięcia do kliknięć poleconego otrzymujemy razem : 82,60 zł.
Troszeczkę lepiej jednak to dalej nie jest za wiele, poza tym nie uwzględniliśmy kosztów zakupu poleconych, w dodatku poleconych można wykupić minimum 3 za kwotę 0,90$.
Tak więc dokładnie po 25 dniach od rozpoczęcia klikania osiągamy 0,90$ i możemy wykupić 3 poleconych.
Wykupujemy i zaczynamy dokładnie z wyzerowanym kontem… Kurcze naklikałem się 25 dni samemu i prawie miesiąc roboty zniknął w 3 linijki na monitorze i oni mają pomóc nam w zarabianiu ?? Ciekawe…
Zacznijmy od obliczeń :
25 dni wypada nam z gry rok ma teraz 340 dni ;-)
• Po jednym dniu mamy 0,04$ za swoje kliki + 0,06$ za poleconych co daje = 0,10$
• Po dwóch dniach 0,20$
• Po pięciu dniach 0,50$
• Po dziesięciu 1$ Shocked
• Po 30 dniach 3$
• Po 340 dniach czyli nowym roku Wink otrzymujemy 34$ czyli przy kursie 3,79 dostajemy prawie 129 zł.
Jakby nie patrzeć to już jest coś. Zawsze można sobie kupić nową klawiaturę bądź spodnie lub coś innego.
No, ale to nie jest koniec, a wręcz dopiero sam początek…
Po zakupie pierwszych 3 poleconych w 9-ciu kolejnych dniach możemy ponownie kupić następnych 3 poleconych. Czyli od roku odchodzi następne 9 dni ;-) Nowy rok ma 331 dni.
Znów zostajemy z 0,00$ po kolejnych 9 dniach czyli dokładnie 34 od rozpoczęcia klikania.
Obliczenia :
• Po jednym dniu mamy 0,04$ za swoje kliki + 0,12$ za poleconych co daje = 0,16$
• Po dwóch dniach 0,32$
• Po pięciu dniach 0,80$
• Po dziesięciu 1,60$ Shocked
• Po 30 dniach 4,80$
• Po 331 dniach otrzymujemy 52,96$ czyli przy kursie 3,79 dostajemy prawie 200,70 zł.
• Oczywiście 331 dni równe jest 365 dniom czyli 1 rok. Happy nie wiem czy ktoś to zajarzy Happy
dodatkowo czasami zdarza się kliknąć dodatkowo 1-2 reklam ? Wydaje się to już całkiem ciekawe i opłacalne.
Mając już 6 poleconych + swoje kliknięcia, po niecałych 6 dniach możemy wykupić kolejnych 3 poleconych.
Obliczenia :
• Po jednym dniu mamy 0,04$ za swoje kliki + 0,18$ za poleconych co daje = 0,22$
• Po dwóch dniach 0,44$
• Po pięciu dniach 1,10$
• Po dziesięciu 2,20$ Shocked
• Po 30 dniach 6,60$
• Po 326 dniach otrzymujemy 71,72$ czyli przy kursie 3,79 dostajemy prawie 271 zł.
• Oczywiście 326 dni równe jest 365 dniom czyli 1 rok.
Skoro już dosyć szybko osiągamy 1$ możemy poczekać parę dni dłużej i zakupić od razu 9 lub 10 poleconych. Obliczenia są proste, po kolejnym zakupie mamy 18 poleconych czyli mnożymi ostatni wynik, co daje nam = 542 zł.
Po paru kolejnych inwestycjach, dziennie w przeliczeniu możemy zarobić ogromne sumy.
Dodatkowo co sam stosuje, możemy wykupić sobie konto Premium na miesiąc, 3, pół roku lub rok.
Co daje nam konto Premium ? Nasze kliknięcia są więcej warte od 25-50% ( tak samo w przypadku poleconych).
Nasza sumka jeszcze szybciej się podniesie i możemy jeszcze więcej zarobić !!.
To są obliczenia dla zwykłego użytkownika komputera który nie wierzy, że da się zarobić.

Dotąd wszystkie obliczenia były dla jednej osoby, jednak oprócz wypożyczania poleconych, można tak jak już wspomniałem polecać stronę kolegom, od których możemy uzyskać dziennie również 0,02$ ( od jednej osoby ) a w przypadku posiadania konta Premium 0,04$ czyli sto procent więcej.
I teraz zobaczmy jak to wygląda gdyby zaledwie 20 osób użytkowników tmpl zaczęło by dziennie klikać w 4 reklamy przy czym zajmuje to 2-3 minuty na cały dzień.
Konto standard czyli 0,02$ za osobę :
0,02$ mnożymy raz 20 osób co daje nam = 0,4$ dziennie + oczywiście moje 4 kliknięcia czyli razem 0,44$.
Przy 40 osobach 0,84$, a jakby tak założyć, że było by 70 osób to wychodzi nam 1,4$ dziennie.
Należy dodać, że wszyscy zawsze mają 4 reklamy a od czasu do czasu możemy kliknąć w dodatkowe. Maksymalnie możemy kliknąć 8 reklam na koncie standard ,co by podwoiło zysk.
1,4$ na dzień razy 30 dni daje nam = 42$ czyli koło 147 zł na miesiąc a w skali roku 1764 zł ( czy to nie jest już nawet spora kwota za klikanie UWAGA samych użytkowników bez wykupywania poleconych !! ).
Uwaga po 20 dniach od samych naszych kliknięć możemy zakupić 100 poleconych !! którzy przez miesiąc będą nam klikać i gdy uzbieramy kolejne 28$ bo tyle obecnie kosztuje wypożyczenie 100 poleconych możemy wykupic kolejnych i kolejnych i tak w kółko ( nie ma ograniczeń !! ).
Jeden Pan z USA ma ponad 112 tysięcy poleconych Very Happy i dziennie jest do przodu o 65%...
Chciałem zaznaczyć, że to nie jest jedyna inwestycja w buxach i jest wiele wiele innych.

Chciałem również dodać, że każdy z użytkowników będzie mógł patrzeć jak szybko wzrasta nasza suma zgromadzonych pieniędzy na neobux. Udostępniam banner na którym będzie widoczna ilość zarobionych pieniędzy przez klikanie poleconych.

UWAGA !! Dodatek o którym rozmawiałem z Redem wydaje się być bardzo ciekawy.
Otóż kiedy wyklinacie dla naszego głównego konta tmpl 1$ kwotę przelewam osobiście na wasze konta w alertpay bądź w paypal. !!
No własnie, nie wspomniałem o kontach bankowych Smile. Możemy za darmo otworzyć sobie konta w bankach AlertPay bądź PayPal na których możemy gromadzić fundusze z klikania w reklamy. Kiedy będziemy mieli większą kwotę możemy sobie przelewać na banki w Polsce. Opłacalne jest to od minimum 10$( Polecam taką właśnie minimalną kwotę).
Linki do rejestracji na AlertPay i PayPal podaje poniżej.
Jeżeli będziecie mieli problemy z rejestracją, to piszcie w temacie.


A o to Banner przez, który należy się rejestrować na neobux i rozpocząć inicjatywę rozwoju sceny tmpl SmileSmileSmile ( podaje w EDIT ).

Jeżeli chcielibyście się jeszcze czegoś dowiedzieć to piszcie.

Napisałem to jak najszybciej się da więc mogłem coś palnąć głupiego Wink ale myślę, że zrozumiecie.




EDIT 2 :


Macie film krok po kroku jak się zarejestrować i zalogować. Pominąłem tylko weryfikację konta, ale myśle że z tym nie będzie problemu.
A o to filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=zRBPW9em9r0


Ostatnio zmieniony przez [POL] hack dnia 16 marca 2009, 14:42, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 14 marca 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem w stanie poświęcić te 2-5 minut dziennie na to ^^ jak mam przy tym też ostatecznie zarobić :-P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

link do rejestracji w neobux :

http://www.neobux.com/?r=voyager2550

link do rejestracji na AlertPay :

https://www.alertpay.com/?5mBUWSM43hF%2fuVAmoJC10g%3d%3d

link do rejestracji na PayPal :

https://www.paypal.com/pl/mrb/pal=ABJBHYVLHLX3W

(Dodano Sob Mar 14, 2009 5:31 pm)
Poza tym jakby komuś było jeszcze mało to zauważcie,że taka sama sytuacja może być przy 40 innych stronach a gdyby na każdej klikać tyle samo to można 40 krotnie powiększyć sumę Wink Jednak zobaczmy jak to się rozwinie.

A wybrałem Neobux bo to najstabilniejsza Firma która istnieje już od 2 lat minimum.

(Dodano Sob Mar 14, 2009 5:33 pm)
Co do klikania.


Kiedy już się zarejestrujemy, wchodzimy do View Advertisements i tam mamy reklamy. Nie można wszystkich na raz !! Trzeba odczekać 30 sekund aż się każda skonczy Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ACE
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 175

Skąd: Lubin

PostWysłany: 14 marca 2009, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

imo bux.to moglbys jeszcze podac
_________________
www.modernwarfare3.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bux.to wypłaca po 9 miesiącach albo i poźniej chociaż rzeczywiście coraz lepiej i szybciej wypłacają i mozna ogromne sumy zarobić (niektórzy w setkach tysięcy wypłacają...). Ale nie jestem przekonany do strony.

Poza tym gubi linki poleconych i nie zawsze kogoś doda do poleconych więc jest 50/50 czy jest sens...
Smile
tyle ode mnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ACE
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 175

Skąd: Lubin

PostWysłany: 14 marca 2009, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok Razz ty tu fachowiec ;]

ps. każdy moglby spokojnie 10 stron wyklikac, to nie tak dużo a podnioslo by nam uzbieraną kase o jedno zero ;p

_________________
www.modernwarfare3.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zobaczymy jak będzie na początku z tą stroną i frekwencją ^^( jak to nauczyciele mówią Razz).

Oto statystyki z konta na dzisiejszy dzień, będę codziennie aktualizował jak się zmienia :

Referrals
Direct: 8
Rented: 6

Advertisement Clicks
Yours: 677
Referrals: 1408

Account
Main Balance: $0.320

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 14 marca 2009, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak tak ... :p a potem mi hack pisze ze jedzie na wakacje do Grecji za kase z buxow :F
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hahahah Very Happy Kase już mam uzbieraną Wink także h0lus nie masz racji Happy

btw. Jak będę w Grecji to ktoś musi się zająć klikaniem w reklamy Wink Ale to dopiero pod koniec maja.

A poza tym na ostatni wyjazd ze szkoły trzeba się wybrać Happy i troszeczku przyszaleć po muleniu przy książkach tyle lat Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm... Nie mam 18 lat - mam podjąć się wytłumaczenia ojcu ocb, czy mogę lekko swój wiek zmienić? :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 marca 2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli chodzi o AlertPay, to gdy miałem 17 lat zarejestrowalem się tam jako 18 i konta mi nie sprawdzali, ale w regulaminie jest napisane, że możliwa jest weryfikacja konta.

Poza tym, polecam zakładać konta dopiero wtedy, gdy będziecie się zbliżać do wypłaty.Ale to już od was zalezy Wink

(Dodano Sob Mar 14, 2009 6:28 pm)
WAŻNA SPRAWA DOSYĆ ISTOTNA !!

Na polskie skrzynki mailowe nie zawsze dochodzą wiadomości z tych stron, dlatego najlepszą do tego typu zabawy jest gmail www.gmail.com Smile

(Dodano Sob Mar 14, 2009 7:02 pm)
EDIT 2 : ^^


1.W polu referrer przy rejestracji wpisujcie voyager2550 nie hack Wink
2. Przy rejestracji na alertpay bądź paypal wpisujecie maila, który będzie waszym tak jakby numerem konta i dzięki mailowi przesyłane są pieniądze na konta w w/w bankach.

E-mail to znak rozpoznawczy każdego klikającego przy wypłacie Smile.

(Dodano Sob Mar 14, 2009 7:37 pm)
Będę musiał zrobić FAQ Smile

Przy logowaniu na stronie neobux, mamy możliwość wpisania Secondary Password. Jednak To hasło może ustanowić dopiero po zalogowaniu!!. Tak więc przy pierwszym zalogowaniu zostawiamy to miejsce PUSTE Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?