Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[esportsfrance] Francuzi w Dignitas
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 18 marca 2009, 14:55    Temat postu: [esportsfrance] Francuzi w Dignitas Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Trzy francuskie gwiazdy, grające do tej pory pod tagiem Cereal-Killers, postanowiły dołączyć do znanego angielskiego multiklanu Dignitas. Podczas, gdy niedawno szeregi Dignitasu opuścili Pezi oraz XeNoGeAr, multigaming przyjął trzech nowych członków... i to nie byle jakich! To trójka najlepszych graczy Cereal-Killers (Carl, Rapt oraz Tannis) została ogłoszona na witrynie drużyny...

A oto, jak przedstawia się aktualny line-up zespołu:

  • Fredrik "Bergie" Bergmann (NOR)
  • Dorian "Carl" Vallet (FRA)
  • Pascal "GaLLo" Jäger (GER)
  • Jeremy "Jeremy" Mignolet (BEL)
  • Florian "Medic" Stern (GER)
  • Pedro "Moriah" Benjamim (POR)
  • Franck "Rapt" Unau (FRA)
  • Gunter "SiS" Hoffmann (BEL)
  • Laurent "Tannis" Beteille (FRA)


Całość w języku francuskim znajdziecie na tej stronie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 marca 2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Właśnie też to dzisiaj wyczaiłem Wink. Mają teraz niesamowitą pakę. Co do Xeno, podobno przełączył się w tryb 'inactive' ;p na kilka tygodni i być może wróci na ESWC Wink. Jest też news na ten temat na stronie Dignitas.

Dzisiaj też zauważyłem, że rozwiązano dywizję TM w Begrip ;/ ... czyli nawet mistrzowie świata nie są poważnie traktowani ;/

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 18 marca 2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie są poważnie traktowani? Nie sądze Very Happy MYM też PODOBNO ma stracić złotą piątkę. Jak widać jakos żyjemy, skoro dignitas chce inwestować w TrackManie. Zobaczymy Smile Tymczasem jak widać koledzy z zespołu mepha nam ostro odchodzą ;<
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 marca 2009, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
Nie są poważnie traktowani? Nie sądze Very Happy MYM też PODOBNO ma stracić złotą piątkę. Jak widać jakos żyjemy, skoro dignitas chce inwestować w TrackManie. Zobaczymy Smile Tymczasem jak widać koledzy z zespołu mepha nam ostro odchodzą ;<


Nie są poważnie traktowani, bo bez ostrzeżenia, jedynie krótkim komunikatem zarząd Begrip poinformował swoją dywizję TMNF że może sobie iść w ... no gdzie chce Wink. Nie powiesz mi chyba, że tak powinni być traktowani zwycięzcy STC5.

Dignitas jest coraz mocniejszy, to fakt. Myślę, że przede wszystkim będą aktywniejsi online. Tak przynajmniej szumnie zapowiada Tannis Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 18 marca 2009, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:

Dignitas jest coraz mocniejszy, to fakt. Myślę, że przede wszystkim będą aktywniejsi online. Tak przynajmniej szumnie zapowiada Tannis Wink


no z takim skladem moga miec spokojnie top3;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?