Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Całkowicie nowa trasa!!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mateusz
Jeździ konno


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 89


PostWysłany: 08 listopada 2006, 14:59    Temat postu: Całkowicie nowa trasa!! Odpowiedz z cytatem  

Mam moją trase najlepszą jaką kiedy kolwiek zrobiłem(oczywiście tak myśle) jej adress to
odpisujcie szybko! Laughing

_________________
Mam nick MATIPL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 08 listopada 2006, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zrób jeszcze screenshota Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08 listopada 2006, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mamy tu do czynienia z kolejnym przykładem trasy, na której MT jest zużyty na zbędności (czyli te teksty) i nie ma go tam gdzie trzeba (czyli na pętlach). Na początku zastanawiam się po co skoro masz skręcić w lewo umieszczasz dodatkowo drogę prosto, gdzie jest wrong way. :? Trasa zaczyna nabierać szybkości, no i pierwsza pętla - tu dobrze, jest przejście z offroadu do pętli, na której jednak właśnie nie ma MT. Kolejna już w powietrzu, podobna, też bez MT. I wallride, całkiem fajny, brak MT tu nie przeszkadza. I najgorsze co tu jest - ta jazda po rampach tuż po wallridzie, nie dość że za szybko to jeszcze skaczesz z wklęsłej powierzchni, którą właśnie tworzą te rampy. I koniec, koniec? Pisze "fast fast, to the finish" więc myślałem że już meta więc żeby nie skręcać a tu nagle w prawo i "corksloop", który byłby dobry, gdyby znów nie brak MT. Wkurzające jest to, że gdzieś pośrodku trasy są dwie, niemal identyczne kawałki z pętlami - najpierw prosta, potem odbicie od drogi, pętla no i antydopalacze. Podoba mi się za to wypełnienie trasy, które musiało trochę miedziaków jednak kosztować. Już mogę powiedzieć że nie wystawię pozytywnej oceny, czyli : 44/100% (nie osiągniesz tym sukcesu).
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BT <<mati>>bt
Jeździ konno


Dołączył: 10 Paź 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 17

Skąd: ?ÓDZI/ ZGIERZ

PostWysłany: 08 listopada 2006, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To się nazywa zgasić gościa Happy
_________________
Pjekielnik w TM

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PETER
Jeździ konno


Dołączył: 27 Wrz 2006
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1
Posty: 37



PostWysłany: 08 listopada 2006, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja ci zrobie te zmiany kamery na pentlach bo widze ze nawet nie zrobiłeś na hasło Laughing daj mi swojego maila to ci wysle już przerobioną i se ją z edytujesz i będzie twojego autorstwa Very Happy. bo bez zmiany kamery na pentlach to nie gra Sad a potem sobie ją wstawisz na tmx i tyle Very Happy ogólnie trasa wpożo ale trochę szybko. a i jeszcze jedno masz słaby rekord na tej mapce Razz zobaczysz moj rekord na tej mapce jak ci ja wysle Razz

Autor postu otrzymał pochwałę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
mateusz
Jeździ konno


Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 89


PostWysłany: 12 listopada 2006, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

peter dorób tylko GPS tak gdzie jest prosto od sartu i gdzie jest wrong way GPS niech będzie zwyłky jak leci trasa mój email to mateusz-bogusz@wp.pl
_________________
Mam nick MATIPL

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PETER
Jeździ konno


Dołączył: 27 Wrz 2006
Pochwał: 4
Ostrzeżeń: 1
Posty: 37



PostWysłany: 03 grudnia 2006, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

GPS nie umiem ;/ prubowałem ale mi nie wychodzi :/ a trase ci wysyłam już. Zapomniałem o niej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?