Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PITMC - Zakończenie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 marca 2009, 20:31    Temat postu: PITMC - Zakończenie Odpowiedz z cytatem  

Polish Individual TrackMania Cup 2009 dobiegło końca. Miano on-line'owego mistrza Polski należy się Foxy'emu zwycięzcy turnieju. Również pozostałej trójce finalistów: Paweł, Hack, Kamilos, chciałem serdecznie pogratulować umiejętności jakie pokazaliście w czasie trwania turnieju. Jako elita polskich polskich graczy TMNF pokazaliście jak emocjonującą może być gra w TM. Każdemu z Was należą się serdeczne gratulacje!

Teraz, jeśli można, kilka słów na zakończenie PITMC 2009:
[more]
Przede wszystkim chciałem podziękować ludziom, którzy umożliwili mi organizację tego turnieju. Sam na pewno nie dałbym sobie rady, zatem chciałbym bardzo podziękować następującym osobom:

- Kamili i Ulykowi z tmpolska.com - za naprawdę świetną, jeśli nie wzorową współpracę. Naprawdę spełniali oni wszystkie moje prośby związane z serwerami, dzięki czemu wszystko mogło iść sprawnie. Zaufali mi w dużej mierze i dali sporą swobodę działania. Także za zorganizowanie nagród dla graczy.

- Vipkowi - za serwer TV

-Scrapplerowi, Baserowi, wiadp1 - za zorganizowanie, myślę, bardzo fajnych nagród o które warto było walczyć i starać się, by zawsze być na topie.

-Shadowowi - za sprawne sędziowanie w meczach i za to, że namówił mnie i naciskał ciągle na zorganizowanie tego turnieju

- Gutsowi - za graficzkę na stronkę PITMC Wink

-Baserowi, h0lusowi, Loxleyowi, Scooter Foxy'emy, Kamilosowi, Fefanowi - za sprawne sędziowanie meczów

a także każdemu który w jakikolwiek sposób przyczynił się do zaistnienia tego turnieju. Dziękuję wszystkim, którzy udzielali mi rad, szczególnie Wally, Khasius, wiadp1 i Jarecki. Starałem się je wszystkie wykorzystać jak najlepiej.

W końcu dziękuję tym, bez których nie byłoby tego turnieju, czyli Nas/Was graczy. To Nasz turniej i mam nadzieję, że każdy bawił się w nim dobrze. Dziękuję Wam wszystkim jeszcze raz Wink. Ja mam uczucie, że było warto zrobić ten turniej, mam nadzieję, że Wy też tak myślicie Wink

PS. kolejność wymienionych ludzików jest zupełnie przypadkowa Wink

PS.2 Dość ważny ;p - adresy do wysyłki i numery kont bankowych proszę jak najszybciej przesłać na adres irred@tcwclan.net

Pozdro all Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj


Ostatnio zmieniony przez *тсω* IrRed dnia 29 marca 2009, 22:42, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 marca 2009, 20:37    Temat postu: Re: PITMC - Zakończenie Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:

PS.2 Dość ważny ;p - adresy do wysyłki i numery kont bankowych proszę jak najszybciej przesłać na adres irred@tcwclan.net


Dom Dziecka Wojska Polskiego 6, 83-100 Tczew, jak obiecalem Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 marca 2009, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A co z serverem TV? Wywaliło w pewnym momencie, a później nie sprawdzałem czy działał.
Ale tak czy inaczej gratki, wyjebisty turniej. Na pewno wielu go zapamięta. No i te mini turnieje, zwłaszcza z mapką Sebika. Wielkie gratki.

Przy głosowaniu w PTMA w kategorii na najlepszy polski turniej online głosujemy tylko od miejsca drugiego, bo pierwsze i tak wiadomo co będzie miało...

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 29 marca 2009, 20:49    Temat postu: Re: PITMC - Zakończenie Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
IrRed napisał:

PS.2 Dość ważny ;p - adresy do wysyłki i numery kont bankowych proszę jak najszybciej przesłać na adres irred@tcwclan.net


Dom Dziecka Wojska Polskiego 6, 83-100 Tczew, jak obiecalem Smile


że niby chcesz im wysłać słowniki? Happy muszę Ci przypomnieć że słuchawki przejebałeś ze mna Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 29 marca 2009, 21:09    Temat postu: Re: PITMC - Zakończenie Odpowiedz z cytatem  

DiabloS_CRB napisał:

że niby chcesz im wysłać słowniki? Happy muszę Ci przypomnieć że słuchawki przejebałeś ze mna Happy


chyba przydadza się bardziej niz mnie, a za sluchawki masz wpierdol

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 29 marca 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Shadow nie płacz to nie moja wina ze nie umiesz jeździć na dircie Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 29 marca 2009, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Podsumowujac turniej, mysle ze był bardzo bardzo udany.

Wielkie dzięki Red za zaangazowanie i zainteresowanie, i choć nic nie udalo mi się wygrac, to i tak mialem wielka frajde z rywalizowania i w turnieju jak i w fantastycznych dodatkowych mini cupach ! Smile

co do rad na przyszlosc, proponuje, by zmienic system eliminacji, bo widac było jak niesamowicie podniosl nam się poziom sceny.
wielkie brawa się naleza

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 29 marca 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Organizacja świetna, poziom wysoki myślę, mnóstwo pobocznych turniejów. Co tu dużo mówić, szkoda że to już koniec. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 marca 2009, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja za dużo powiedzieć o samej rozgrywce nie mogę, ale:
Organizacja wyśmienita;
Nagrody mobilizujące;
Poziom niesamowity;

Oby więcej takich turniejów :>
Ale dołączam się do prośby Wally'ego: Eliminacje w inny sposób przeprowadzone. Jaki? Nie wiem. Ale dojdziemy do tego ;d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 29 marca 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MOCNE GZ!! Panie Red Smile, thx wszystkim uczestnikom, gratuluje poziomu, zabawy, nagród. Obiecuje, że next time się też pojawię w stałej roli Very Happy i dotego może poboce trochę Very Happy hiehie Smile

i to było by na tyle moje miłe krokodyle, bo herbatke se wychyle aż zobacze dziś motyle Very Happy...JAJA Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 29 marca 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja rownież chciałem Redowi podziekowac i pogratulowac tak swietnie zorganmoizowanego turnieju jakim był niewatpliwie pitmc 2k9

bardzo fajnie mi się graLo z oponentami, poziom był wysoki, serwy sprawne.
gj Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 29 marca 2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki irred Tobie za super zabawe.
pro-orga, od poczatku do konca i zawsze jakiś nowy pomysl z tymi turniejami for fun kolo glownego turnieju pitmc2.
nawet jak bylem zawsze w tyle, super się bawilem.

jedna uwaga: tytul "mistrza polski" wygrywa się na ESWC.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 29 marca 2009, 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Redzik! Ja tam sobie stalam i stoje caly czas z boku PITMC, ale musze przyznac, ze naprawdę bardzo, bardzo, bardzo dobrze dales wszystkiemu rade! Gratuluje organizacji, pomyslow, ich realizacji oraz dopiecia wszystkiego na ostatni guzik - SUPER! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 30 marca 2009, 5:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
jedna uwaga: tytul "mistrza polski" wygrywa się na ESWC.

Cholera, kłócił bym się Smile Jak to rozwiążemy w wypadku, gdyby w stosunkowo krótkim rozstępie czasowym wypadł polski odcinek WCG (na którym załóżmy że była by i TM), polski odcinek ESWC i jakiś zajebisty turniej online (z potężnymi nagrodami, i większą ilością osób biorących udział w eliminacjach online niż oba turnieje powyżej)? Temat rzeka Smile

_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 marca 2009, 5:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Heh, Jakub, podobnie jest z PL7, kiedy pytałeś, dlaczego PGS jest "nieoficjalnym" mistrzem Polski Smile

Tytuł mistrza Polski powinno się zdobywać na Mistrzostwach Polski, a że takich nie ma... ;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 marca 2009, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakubowi chyba chodzi o to, że mistrzem Polski jest ten, który wygra w najbardziej prestiżowym turnieju. Aczkolwiek WCG - WORLD cyber games, ESWC - Electronic sports WORLD cup. Czyli nijak nie Polskie :> Można według mnie powiedzieć, że zwycięzca PL jest drużynowym Mistrzem Polski, a PITMC - indywidualnym. Ale takie jest moje zdanie, czy je podzielacie, czy nie, to już Wasza sprawa ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 marca 2009, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zatem nazwijmy zwycięzcę 'on-line'owym mistrzem Polski' ... nazwa co prawda może niezbyt zgrabna językowo, ale wyraża to o co właściwie chodziło.

PS. Thx all za komentarze Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* wasciu
Jeździ konno


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 82


PostWysłany: 30 marca 2009, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chodzi mu o to, że nie wygrała osoba z pgs Wink
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 marca 2009, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wasciu napisał:
chodzi mu o to, że nie wygrała osoba z pgs Wink


Bardzo proszę o nie dyskutowanie w tym tonie, bo znowu będzie kłótnia na 100 stron. Jakubowi chodziło o to o co mu chodziło. Bez insynuacji i teorii spiskowych proszę.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 30 marca 2009, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Noo, gdyby wygrał ktoś z PGSów to przez następne dwa lata by było noszenie z tym, że mają Mistrza Polski. Myśle że PITMC można nazywać mistrzostwami polski, ponieważ startuje o wiele lepszych zawodników którzy na lany np. nie mogą czasem przyjechac Wink
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?