Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PITMC - Zakończenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* wasciu
Jeździ konno


Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 82


PostWysłany: 30 marca 2009, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
wasciu napisał:
chodzi mu o to, że nie wygrała osoba z pgs Wink


Bardzo proszę o nie dyskutowanie w tym tonie, bo znowu będzie kłótnia na 100 stron. Jakubowi chodziło o to o co mu chodziło. Bez insynuacji i teorii spiskowych proszę.


i tak wiem, ze podzielasz moje zdanie Smile
się już tu nie wypowiadam, dziekuje za uwagę Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 marca 2009, 7:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wasciu napisał:
IrRed napisał:
wasciu napisał:
chodzi mu o to, że nie wygrała osoba z pgs Wink


Bardzo proszę o nie dyskutowanie w tym tonie, bo znowu będzie kłótnia na 100 stron. Jakubowi chodziło o to o co mu chodziło. Bez insynuacji i teorii spiskowych proszę.


i tak wiem, ze podzielasz moje zdanie Smile
się już tu nie wypowiadam, dziekuje za uwagę Wink


Akurat w tym przypadku nie podzielam. Nie kontynuujmy tym torem. Serio. Plz. Tytułomania zawsze przysparzała problemów, dlatego właśnie Miss World nie jest najpiękniejsza kobietą świata, a Miss Universe najpiękniejszą kobietą wszechświata. Fakty są takie, że Foxy był najlepszy i tyle Wink.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 30 marca 2009, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dom Dziecka im. M. Konopnickiej
Szklarska Poręba, ul. Czecha 22, tel. 075 7172106

wyslij Redzik tam moja nagrode, sa ludzie ktorym się bardziej przyda to, niz mnie :wink:

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 30 marca 2009, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

piękny gest :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szym
Team Poland


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 193
Skąd: Bukówiec Górny

PostWysłany: 30 marca 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://www.tm-tube.com/video/8056/1--track-on-pitmc-final-2k9

Pierwsza mapka z finału - bez zbędnych dodatków Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 marca 2009, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem ciekawy, czy kiedyś dojdzie tu na forum do takiej chwili, gdzie będzie mozna z niektorymi porozmawiac na normalnym faktycznym poziomie.

jedyne co napisalem było, ze na PITMC nie gra się o tytul mistrza polski.
powiedzialem to z powodow roznych, niektore z nich sa brak sparcia producenta gry, brak sparcia powaznych firm z branzy komputerowej, wartosc nagrod i brak dalszego swiatowego etapu turnieju, brak sprawdzan 100% kto tam naprawdę gra (bo jest to turnij online) itp., a jedyne co niektorym wpada do glowy, to sa takie madre wymowy jak "jakby PGS wygral, to dla jakuba by to były mistrzostwa polski".

to jest wlasnie poziom jaki od dlugiego czasu wiele z was prezentuje i dlatego rozmowa z wami jest niemozliwa. przez ta wasza nienawidz na PGS nawet nie jesteście w stanie prowadzic dyskusji na poziomie.
już nawet nie odczekuje od kazdego poziomu, ale chyba nie jest to za duza prosba, przy takiej dyskusji argumentowac chociaż faktami, a nie jakims wymyslonym pierdoleniem polegajacym na "jakby..".

jednyie konrad powiedzial coś, nad czym warto jest pomyslec i irred dal ciekawa propozycje, ze mozna by ten turniej nazwac mistrz polski online.

porownanie z PL jest apropos bezsesowe, bo nie ma innych rozgrywek druzynowych na jakiś lanach czy coś, wiec który, jak nie PL, ma być mistrzostwo polski druzynowe (nawet jakby nie oficiane)?

ale nie przeciez wedlug was, to jakub jest taki popierdolony, ze mysli pl 1-4 to nie były mistrzostwa polski, bo tam nie wygral PGS, a PL 5-7 były, bo tam wygral PGS.
wiecie co, może naprawdę tak zaczne myslec, czemu nie, przeciez pokazujecie mi, ze mozna pierdolic od rzeczy, gdybac i nie trzeba argumentowac w rozmowie.

naprawdę ciekawe, jak to niektorzy wiedza, co by było gdyby i co jakub mysli.

na koniec jeszcze przeprostam FOXY, ze znow się taki syf robi (jestem pewny, ze jak zawsze przezemnie).
wiesz, ze ci od razu po meczu na gg pogratulowalem.
także IRRED i ORGANIZATOROM, bo pokazaliscie kawal super roboty.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 marca 2009, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Radzę nie odpowiadać, żeby już po prostu tego nie ciągnąć - wystarczy siąść i pomyśleć Wink

Chodziło mi raczej o to, że nasze PL czy PITMC - to nie są wielkie turnieje, żeby były mistrzostwami (tak jak wspomniałeś - brak sponsorów, są to turnieje online itd.), a zwycięzców takich zawodów nazywać mistrzami.

Jak chodzi o samo PL - rzeczywiście, innych zawodów nie ma. Ale też nie ma innych zawodów indywidualnych, gdzie jedzie się po tytuł mistrza Polski - jedzie się po bilety na finały ESWC albo zasilacz ( Wink ).

Ogólnie nie ma się o co kłócić, gadanie, że PGS i Jakub... etc etc jest beznadziejnie głupie ;] Kończymy pierdolić, zaczynamy jeździć żeby temu komercyjnemu gejmingowi skopac dupy!!! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 30 marca 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z tym ze jakub mial na mysli tekst Wascia a nie Twoj Fan. ja tam nic dodawac nie będę, powoli się do Was przyzwyczajam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 marca 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Do mnie mówił jak chodzi o porównanie do PL ;] 5 akapit.

Nie uogólniaj Shad Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 30 marca 2009, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja napisze Wam wszystkim, ze tak naprawdę nie ma się o co klocic, bo mamy w polsce okolo 6, 7 graczy, ktorzy moga walczyc o 1wsze miejsce, a to kto wygra zalezy praktycznie od szczescia, czasu na trening i innych czynnikow losowych.

PEACE ;]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 30 marca 2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Irred, zrobisz może ogólną klasyfikację zawodów? Wiem, że niby można samemu policzyć, ale to duża satysfakcja jak jednak wszystko jest oficjalnie jasno napisane, licze na to, że znajdziesz czas i zrobisz, pozdro Wink
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 30 marca 2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nieoficjalną macie tu: http://www.tm-rankings.com/competitions/Polish-Trackmania-Cup-2009_419.html. Jeśli źle wprowadziłem dalsze miejsca, to trudno.

Jak się komuś nie podoba, że jego drużyna ma zły skład albo że sam do żadnej nie należy, to poprawki może zgłosić samodzielnie, jak już to kiedyś w osobnym temacie pisałem.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 marca 2009, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Jak chodzi o samo PL - rzeczywiście, innych zawodów nie ma. Ale też nie ma innych zawodów indywidualnych, gdzie jedzie się po tytuł mistrza Polski - jedzie się po bilety na finały ESWC albo zasilacz


na eswc POLAND jedzie się miedzy nagrodami o kwalifikacje na mistrzostwa swiata, wiec ESWC = electronic sports WORLD CUP, aby reprezentowac swoj kraj miedzy najlepszymi graczami swiata.
ten turniej poza tym jest wspierany przez samego producenta gry, nadeo.

jakby TMN byla na WCG, zaleznie od stanowisku nadeo, warto byloby się klucic. tak dlugo jak nie jest, nie ma co dyskutowac, ktore ta sa mistrzostwa polski.

onlineowy turniej nigdy nie może być taki wazny, jak gra na zywo.
jak myslisz, czemu np mistrzostwa swiata w szachy nie gra się online?

WAZNE:
znajac was trzeba tu dopisac, ze absolutnie nie chce zmniejszyc super osiagniecia foxyego na pitmc2 i także swietna organizacje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 30 marca 2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
onlineowy turniej nigdy nie może być taki wazny, jak gra na zywo.
jak myslisz, czemu np mistrzostwa swiata w szachy nie gra się online?


jakub jak zwykle znalazl jakieś pro wytlumaczenie <brawa> Cool

_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 30 marca 2009, 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
jakby TMN byla na WCG, zaleznie od stanowisku nadeo, warto byloby się klucic. tak dlugo jak nie jest, nie ma co dyskutowac, ktore ta sa mistrzostwa polski.

Nie ma co się kłócić, wiadomo tyle, że Foxy na dzień dzisiejszy jest najlepszy. Smile

Jakub napisał:
onlineowy turniej nigdy nie może być taki wazny, jak gra na zywo.
jak myslisz, czemu np mistrzostwa swiata w szachy nie gra się online

Głównie to dlatego, że szachy nie są grą komputerową... Wink

Poza tym delikatnie sugerujesz jakieś spiski Very Happy Że to nie grają Ci, za których się podają itp Wink ***

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 30 marca 2009, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma sesu z wami.
ja o rybce wy o pipce.
walka z wiatrakami.

nara.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiśnia
Doświadczony driver


Dołączył: 26 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 210



PostWysłany: 30 marca 2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

narka, 3m się Very Happy
_________________
łapie chwile te słodziutkie... choć krótkie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 30 marca 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub, czemu nie dasz sobie powiedzieć?
Jedni uważają, że PITMC i PL są o mistrzostwo, inni, że WCG, czy ESWC (mimo, że obie mają słowo WORLD w sobie, ale nie będę się kłócić). Zawsze jest tak, że jedni przychylą się do "mistrzostwa" jednej osoby, inni, drugiej. Bo to nie z ich drużyn, bo ple ple ple. Najlepiej nazwać jakiś turniej "Mistrzostwa Polski". Wtedy, Jakub, będziesz zadowolony?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 30 marca 2009, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub zauważył że się nie wypowiadam na ten temat to przestał dyskutowac Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Mantiq
Jeździ konno


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 46


PostWysłany: 31 marca 2009, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na świecie przyjęło się pomimo różnych platform na których rozgrywane są obydwa turnieje, że:
ESWC - Electronic Sports World Cup = Mistrzostwa Świata w grach komputerowych
WCG - World Cyber Games = Olimpiada Gier Elektronicznych
Dodam też, że to nie są moje wymysły gdyż sami gracze i organizatorzy właśnie tak to nazywają. Jeśli ktoś wygrywa WCG to w wywiadzie mówi, iż zdobył "złoto olimpijskie" a jeśli wygrał ESWC to został mistrzem świata w swojej kategorii czy to TMNF czy CS czy Quake3.

A teraz IMO:
PITMC (gdyby odbywało się raz w roku) powinno zostać "oficjalnie" uznane za turniej wyłaniający indywidualnego mistrza polski
PL.. odbywające się raz w roku od 7 lat (poprawcie mnie jeśli się mylę nie jestem na scenie długo) powinno "oficjalnie zostać uznane za drużynowe mistrzostwa polski mimo, iż nie ma zaplecza sponsorskiego.
W obu przypadkach oprócz nagród rzeczowych (jeśli takowe będą) można dodać jeden button u góry strony zaraz obok NEWS FORUM itd. pod nazwą chociaż by HISTORIA i tam wpisywać zwycięzców poszczególnych PITMC I PL a samym zycięzcą robić medale bądź puchary podobne do tych AWARDOWYCH z dopiskiem Indywidualny mistrz polski 2009 albo Drużynowy mistrz polski 2009 (wtedy każdy gracz drużyny otrzymuje takowy).
Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomyślicie nad tym.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?