Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
[Interia.pl] TrackMania to ZUO!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 23:16    Temat postu: [Interia.pl] TrackMania to ZUO! Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Nie ping-pong i nie FPS-y, a gry wyścigowe wywołują w swoich użytkownikach najwyższy poziom agresji. Dowiodła tego para naukowców z Huddersfield University. Dr Simon Goodson i Sarah Pearson postanowili zbadać, który gatunek gier wywołuje u ludzi największy poziom agresji. W tym celu para naukowców zebrała grupkę 30 osób, podsuwając każdemu jej członkowi trzy tytuły na Xboksa 360: ping-pong, niezatytułowanego FPS-a i Project Gotham Racing. Wyniki były dość zaskakujące. Okazuje się, że to nie shooter, a PGR wywołał w swoich użytkownikach największy poziom agresji...


Całość jakże interesujące newsa znajduje się pod tym adresem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Ameryka%C5%84scy_naukowcy


Wyprzedzam pytanie: Tak, wiem, że Huddersfield University nie znajduje się w Ameryce.

_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 01 kwietnia 2009, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiedziałem że TM wzbudza we mnie najwięcej agresji ^^ niż każda inna gra Very Happy bo jak coś nie wyjdzie któryś raz z rzędu pod koniec mapy i trzeba 1532153 raz zapier... od początku to kurwica na miejscu Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 0:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i OK faktycznie może i wywoluje najwiecej agresji, szkoda tylko ze nikt nie powie ze np. filmy wywoluja wiecej agresji ?

Po drugie agresja agresja, ale część z nas zwie się ludźmi i kontroluje swoje emocje.

Po trzecie gdzie zabawa tam emocja, i czasem euforia a czasem agresja.
Im więcej agresji wywola gry tym wiecej może wywolac przyjemnosci.
Jakbysmy tylko liczyli ceyferki wrocili do domu zasneli liczyli cyferki itd to bysmy woogole nie mieli agresji, świat byłby piekny czyż nie ? Wink

Po czwarte Ja tez mogę nauczyc się kilku podrecznikow zaplacic za tytul doktora i napisac jakieś głupoty to zaden problem wystarczy miec pamiec i czas do zdobycia tytulu a potem to już tworzczosc wlasna, wszystko mozna ziinterpretowac jak się chce, zreszta znam takiego jednego scenowicza co się w tym specjalizuje Wink ale nie powiem wam...btw przypomnialo mi się przy okazji ze chce pozdrowic Jakuba POZDRO Smile


EDIT: Jak będziecie robić ten słownik to dajcie od A do * Wink * zasłużyła sobie na wpis Smile

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
devt
Doświadczony driver


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 168


PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 5:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja tam przy TM się fajnie odprężam, wręcz uspokajam ;p
nie wiem co tu może agresje wywoływać wystarczy mieć po prostu do tego odpowiednie podejście Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

naukowcy naukowcami, ale nadal nie ma w necie jakoś filmów czy samych nagrań dźwiękowych przedstawiających gracza TM rozpierdalającego klawiaturę, komputer, czy nawet całość z biurkiem włącznie, a wcale nie trzeba dobrze szukać, żeby znaleźć takie filmy o graczach fps Smile więc ktoś chyba kupił sobie doktorka i teraz produkuje badziewne info Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mały napisał:
naukowcy naukowcami, ale nadal nie ma w necie jakoś filmów czy samych nagrań dźwiękowych przedstawiających gracza TM rozpierdalającego klawiaturę, komputer, czy nawet całość z biurkiem włącznie, a wcale nie trzeba dobrze szukać, żeby znaleźć takie filmy o graczach fps Smile więc ktoś chyba kupił sobie doktorka i teraz produkuje badziewne info Happy


mogę Ci nagrac zaraz taki HappyD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja też czasami denerwuje się grając w tm, ale to nie znaczy że zaraz mam wsiąść siekierę i zarąbać sąsiadów. Współczesne media próbują błedy wychowania przez rodziców tuszować jakimiś beznadziejnymi badaniami. Pamiętam czasy kiedy za agresję wśrób młodzieży obwiniano krwawe filmy. Grać nikomu nie zakażą, tak więc nie ma co się denerwować Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mike
Pirat drogowy


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 621



PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ojjj, najbardziej denerwujące w TM United (nie Nations) było nieudane przejeżdżanie tras w oficjalu, co po tym skusi nadal ją przejechać żeby mieć dużo skill-pointsów a później... pustka na koncie, zero miedzi.
Drugą rzeczą ale poza TM Forever jest zdobywanie pucharu w TMSX (robi się je po to, żeby odblokować traski trybu zakręconego). Jedziesz sobie fajnie traski, pokonasz oponenta, ale jak jest ostatnia mapa z pięciu, źle go przejedziesz, i wtedy nerwicę można dostać.
Poza tymi rzeczami powyżej to inne tam jakieś tam w TM są odprężające Wink

Zbakany: Też tak nie robię jak ty z nerwami, ale tak jest. Gramy nie tylko dla przyjemności, ale też żeby satysfakcjonować się zwycięstwem (np. przejście jednej rundy w Mario Happy), i to że przegrywamy to to właśnie doprowadza nas do denerwowania się.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Mały napisał:
naukowcy naukowcami, ale nadal nie ma w necie jakoś filmów czy samych nagrań dźwiękowych przedstawiających gracza TM rozpierdalającego klawiaturę, komputer, czy nawet całość z biurkiem włącznie, a wcale nie trzeba dobrze szukać, żeby znaleźć takie filmy o graczach fps Smile więc ktoś chyba kupił sobie doktorka i teraz produkuje badziewne info Happy


mogę Ci nagrac zaraz taki HappyD


no to dawaj Shadow, chetnie poslucham Very Happy

i nie twierdze, ze ja się nie denerwuje, ale każda gra wyzwala emocje i chyba po to wlasnie zostaly stworzone Smile wiec niech nie pisza buraki, ze wyscigowki najbardziej wyzwalaja agresje Smile chociaż z drugiej strony przegranie wyscigu na ostatnim zakrecie czy tez okrozeniu (jak się calosc prowadzilo) może wyzwalac agresje Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G ziomq
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Swidnica

PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja się bardzo denerwuje , kiedy rodzice kaza mi coś robić podczas meczu. Wielu z was by pewnie powiedzialo, ze ma wazny mecz i mieli by czas spokoju , ale gorzej kiedy twoi zywiciele zyja w swiadomosci , ze wychowuja cie bez internetu i pojecie gry online nie istnieje.. Podsumowujac, wyobrazcie sobie, ze jedziecie final PITMC, a ktos do was mowi: 'koncz jutro szkola' po czym wylacza ci prad. Mysle ze w takich momentach człowiek jest zdolny do wszystkiego Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 02 kwietnia 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to ja już wiem, skad się biora morderstwa z amoku Very Happy
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Matteo
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 4
Skąd: Londyn

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja chyba jestem jakimś oryginałem bo ja co najwyżej to koorvami i chooyami rzucam w pokoju Happy nic więcej ;p
_________________
[center]
What's up niggaz?[/center]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

u mnie najwiecej negatywnych emocji zdecydowanie budził PES, ale tylko do czasu az zorientowalem się ze mam zamienione przyciski do wyoskiego podania i strzalu Very Happy

a tak btw. to zawsze bardziej irytuacy sa ludzie, a nie sama gra

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Amerykańscy naukowcy ciale wymyślają jakieś głupoty... Ostatnio odkryli, że stanie przy huczącej armacie powoduje problemy słuchowe. Normalnie odkrycie XXI wieku. Teraz powinni sprawdzić, czy jazda walcem po człowieku nie powoduje... odcisków...
_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] gawron.
Doświadczony driver


Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 158


PostWysłany: 09 kwietnia 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ostatnimi czasy udowodniono, ze to nie bulka z serem wywoluje wiecej agresji, a wlasnie chleb! To odkrycie zrewolucjonizowalo podejscie wspolczesnych mam do robienia kanapek swoim pociechom!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 09 kwietnia 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dawno cie tu nie było sroka "
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 12 kwietnia 2009, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dlaczego naukowcy nie zajmują się walką z głodem i AIDS? Dlaczego interesują się takimi pierdołami, które tak naprawdę nic nie dają, a jeszcze są opłacane z naszej kieszeni :?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Siekierka
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 201


PostWysłany: 19 kwietnia 2009, 2:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tutaj macie całą prawdę o grach komputerowych
_________________
http://intothevoid.cba.pl/ mój blog klik klik klik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 19 kwietnia 2009, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O nie - wiecie że 97% gier komputerowych to czysta ciemna energia? Boję się teraz właczać TrackManię, bo mnie jakieś demony opanują i nie będę rozróżniał rzeczywistości od gry i jeszcze na kursie prawa jazdy spróbuję zrobić wallride! o.0
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » Ze świata TrackManii Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?