Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jaki soft do statusu xaseco na www?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzys_pery
Jeździ konno


Dołączył: 01 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 46

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03 kwietnia 2009, 17:36    Temat postu: Jaki soft do statusu xaseco na www? Odpowiedz z cytatem  

Witam mam taki problem próbowałem zrobić sofcik do sprawdzenia statusu xaseco na www. Ale niestety aseco-stats_v2_1b u mnie nie działa nie wiem z jakiego powodu plik config.php prawidłowo skonfigurowałem ale pojawia się taki error http://permarc.servegame.com/xasecostats/

Może ktoś polecić jakiś lepszy sofcik lub powie gdzie robię błąd.



A to link to aseco-stats_v2_1b jak by ktoś chciał sprawdzić u siebie
http://permarc.servegame.com/download/aseco-stats_v2_1b.zip

_________________
Click here to join My MINI LOOL Server



Ostatnio zmieniony przez krzys_pery dnia 05 kwietnia 2009, 14:10, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 kwietnia 2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Strona którą podałeś w ogóle mi się nie odpala. Nie wiem zatem na czym polega Twój problem, ale mam pewne podejrzenia.

Czy serwer TM i zarazem baza aseco znajduje się na tym samym fizycznym serwerze co Twój host www ?

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
krzys_pery
Jeździ konno


Dołączył: 01 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 46

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 03 kwietnia 2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

baza jest podpieta pod inny server ale to niema znaczenia podaje w config.php IP bazy MSQL

P/s musisz chwile poczekac w końcu ci się załaduje strona z errorem


_________________
Click here to join My MINI LOOL Server


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
krzys_pery
Jeździ konno


Dołączył: 01 Kwi 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 46

Skąd: Wrocław

PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pomoze ktoś? Zauważyłem ze sofcik przestaje działać jak podaje IP servera w config.php, proszę pomóż ktoś.

Hls, ja tez, E.

_________________
Click here to join My MINI LOOL Server



Ostatnio zmieniony przez krzys_pery dnia 18 kwietnia 2009, 17:36, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?