Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Opowieść o kwartale, w którym nikt dupy nie ruszył
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 14:41    Temat postu: Opowieść o kwartale, w którym nikt dupy nie ruszył Odpowiedz z cytatem  

Za nami pierwszy kwartał 2009 roku.
Za nami wiele turniejów, emocji, śmiechu, kłótni, zabaw, rozmów i żadnego LAN-u.
Za nami rozdanie nagród bez nagród, a przed nami wieczne wyczekiwanie.
Jesteście ciekawi na co?
Zapraszam na krótkie podsumowanie ostatnich trzech miesięcy wraz z wydarzeniami, na które powinniśmy liczyć w niedalekiej przyszłości.

[more]

Nowy rok rozpoczęliśmy od prezentu, którym była... mapa kwalifikacyjna na siódmą edycję Polish League, gdzie ostatecznie wygrała stale odświeżana ekipa D-Link PGS. Przebieg rozgrywek? Dobrze o tym wiecie, lekko mówiąc, nieciekawy. Ale tak to jest, jeśli zamiast jednej niby odpowiedzialnej za wszystko osoby, kierować musi trzyosobowy zespół, którego członkowie na dodatek mają całkiem inne zdanie na praktycznie każdy temat. A kierować trzeba było nie byle czym, bo prawie 25 zespołami, blisko trzema setkami graczy, a każden jeden najchętniej krzyczałby za trzech. No i admin to c**j i kropka, chociaż zdaje mi się, że nawet teraz dosłownie nikt nie wie, kto kim był podczas tej ligi. Jednak skoro żadna osoba nie pomyślała o tym, żeby pomóc, nie było chyba tak źle?

Zaraz po rozpoczęciu PL7 nadszedł jakże uroczysty moment rozdania nagród za rok ubiegły. Za najlepszy PR została wyróżniona ekipa TCW, największym cziterem został Jarecki, Jakub otrzymał statuetkę za najbardziej poważną osobowość sceny, natomiast najciekawszym wydarzeniem zostały przegrane mecze reprezentacji z Włochami oraz Niemcami. Dziwne, nieprawdaż? Sami jednak tak głosowaliście!

Lecimy dalej. Dzięki PL7 na stronie zaczęło dochodzić użytkowników, a i liczba odwiedzin rosła czasami w niewiarygodnym tempie. Tak doszliśmy do miliona odsłon TMPL.info, w jakim czasie? W ciągu trzech lat! Oczywiście nie można było zapomnieć o tych jakże ważnych urodzinach. Kto wie, ilu z nas skończyłoby z TMN, gdyby nie ta witryna? Na "obchody" specjalnie przybył Stwórca Yard, wykonując przy okazji parę drobnych ulepszeń strony i forum, "aby żyło się lepiej".

Wtem nastał czas rozgrywek indywidualnych, który, jak śmiem podejrzewać, potrwa do końca wakacji. W roli głównej Polish Individual TrackMania Cup (choć Suwak chciał się wtrącić z drugą edycją Scrappler Vip Cup). Sprawna orga, ładna stronka, wiele emocji i atrakcji, patrząc na uczestników w akcji - tak najkrócej można by opisać te zmagania. Redzik sam przyznał, że we łbie mu się poprzestawiało. Na szczęście pozytywnie. I tak mieliśmy po brzegi wypełnione serwery, ścigaliśmy się na nieznanych trasach, na wymyślnych nawierzchniach. W sumie mieliśmy też niemałe motywacje, aby to robić. Śmiało można więc powiedzieć, że turniej wypalił. Prawdopodobnie długo nie będzie drugiego takiego, pomijając to, że wszystko jest na swój sposób niepowtarzalne w tej grze. No i gratki Foxy!

W międzyczasie miało miejsce trzynaście edycji Geil Racing Challenge. Stałe zmiany map, mało czasu i w efekcie ponad połowa wygranych przez Szwedów. Na koniec wciął się Tannis i słuch o turnieju zaginął. Więc czas na ESL. Eliminacje do Major Series IV nadal trwają, znamy już właściwie czwórkę, która powalczy o miejsce w głównych zawodach na szczeblu międzynarodowym. Ruszył także Premiership III w stawce z czterema polskimi ekipami. Mhm, przed chwilą mówiłem, że nie będzie rozgrywek zespołowych, to się trochę wkopałem. Co znaczy tyle samo, że moim zdaniem drużynówek, poza NC i STC, powinni zakazać. Ach, i jeszcze TNA, ale chociaż tam nikt od nas nie zdecydował się marnować czasu. Czekajmy więc i trzymajmy kciuki za naszych w ESL-u, bo już za parę dni dowiemy się, kto zawalczy w finałach ESL Major Series. Szanse na udział w głównym turnieju nadal ma trójka Polaków!

No właśnie... czekajmy. Czekajmy na ESWC, WCG, HLC, PGA. Może jakiś mniejszy LAN w Polsce? Potwierdzenie, że ujrzymy TrackManię gdziekolwiek w tym roku, mamy jedynie od władz Electronic Sports World Cup. Szefostwo "olimpijskie" nie daje znaków życia, "Heja" leci w kulki, a impreza z Poznaniem w nazwie pewnie nie odbędzie się w tym mieście. A samemu się przecież nie postaramy o organizację...

Reasumując to podsumowanie - chcecie stawiać bardziej na zabawę niż bawienie się w profesjonalizm? Ok. Chcecie czekać, aż wszystko zrobi się samo, bez najmniejszej Waszej ingerencji? Ok. Chcecie być lepsi od Fefana? Ok. Chcecie mieć nagrody, ale po co szukać sponsorów? Ok. Tylko wtedy nawet nie śmiejcie pier****ć, że jest źle, OK?

P.S. Przeżyję to?

P.S. 2 /thx voj4k za graficzkę

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ładne podsumowanie Happy

Cytat:
P.S. Przeżyję to?

no nie wiem ... *

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie ma za co ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ładnie Szadoł Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ciekawe i milo przeczytane.
coś nowego, może od teraz regularnie co kwartal?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pojechałeś po całości
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo przyjemnie się czyta. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie czytałem ale wierze na słowo,nice :* shady
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja jakiś miesiąc temu chciałem wysłać taki kąśliwo-złośliwy felietonik na esports.pl z nadzieją na publikację, opowiadający o tym, jak to polskie zespoły nie ruszają tyłków na jakiekolwiek zagraniczne turnieje, ale w końcu się rozmyśliłem, choć tekst miałem cały napisany. Widzę jednak, że Shadow ładnie mnie w tym zastąpił. Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szejdi lajf is brutal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

shadow, ja Cie w pelni popieram Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
ciekawe i milo przeczytane.
coś nowego, może od teraz regularnie co kwartal?


yhyyyyy i będzie bardziej zlosliwie jak nikt mnie jedzie HappyD

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Jakub napisał:
ciekawe i milo przeczytane.
coś nowego, może od teraz regularnie co kwartal?


yhyyyyy i będzie bardziej zlosliwie jak nikt mnie jedzie HappyD


zamknij japsko pgsowy esraku, jesteś ZUO, nikt cie nie lubi i w ogole.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 05 kwietnia 2009, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
damianhhh napisał:
Jakub napisał:
ciekawe i milo przeczytane.
coś nowego, może od teraz regularnie co kwartal?


yhyyyyy i będzie bardziej zlosliwie jak nikt mnie jedzie HappyD


zamknij japsko pgsowy esraku, jesteś ZUO, nikt cie nie lubi i w ogole.
ja go lubie, bo:
po 1. jestem z nim w esrakach
po 2. w prawie każdym newsie pisze coś o mnie
po 3. Nie wiem co napisa...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 23:22    Temat postu: Re: Opowieść o kwartale, w którym nikt dupy nie ruszył Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Za nami pierwszy kwartał 2009 roku.
Za nami wiele turniejów, emocji, śmiechu, kłótni, zabaw, rozmów i żadnego LAN-u.
Za nami rozdanie nagród bez nagród, a przed nami wieczne wyczekiwanie.
Jesteście ciekawi na co?
Zapraszam na krótkie podsumowanie ostatnich trzech miesięcy wraz z wydarzeniami, na które powinniśmy liczyć w niedalekiej przyszłości.

[more]

Nowy rok rozpoczęliśmy od prezentu, którym była... mapa kwalifikacyjna na siódmą edycję Polish League, gdzie ostatecznie wygrała stale odświeżana ekipa D-Link PGS. Przebieg rozgrywek? Dobrze o tym wiecie, lekko mówiąc, nieciekawy. Ale tak to jest, jeśli zamiast jednej niby odpowiedzialnej za wszystko osoby, kierować musi trzyosobowy zespół, którego członkowie na dodatek mają całkiem inne zdanie na praktycznie każdy temat. A kierować trzeba było nie byle czym, bo prawie 25 zespołami, blisko trzema setkami graczy, a każden jeden najchętniej krzyczałby za trzech. No i admin to c**j i kropka, chociaż zdaje mi się, że nawet teraz dosłownie nikt nie wie, kto kim był podczas tej ligi. Jednak skoro żadna osoba nie pomyślała o tym, żeby pomóc, nie było chyba tak źle?

Zaraz po rozpoczęciu PL7 nadszedł jakże uroczysty moment rozdania nagród za rok ubiegły. Za najlepszy PR została wyróżniona ekipa TCW, największym cziterem został Jarecki, Jakub otrzymał statuetkę za najbardziej poważną osobowość sceny, natomiast najciekawszym wydarzeniem zostały przegrane mecze reprezentacji z Włochami oraz Niemcami. Dziwne, nieprawdaż? Sami jednak tak głosowaliście!

Lecimy dalej. Dzięki PL7 na stronie zaczęło dochodzić użytkowników, a i liczba odwiedzin rosła czasami w niewiarygodnym tempie. Tak doszliśmy do miliona odsłon TMPL.info, w jakim czasie? W ciągu trzech lat! Oczywiście nie można było zapomnieć o tych jakże ważnych urodzinach. Kto wie, ilu z nas skończyłoby z TMN, gdyby nie ta witryna? Na "obchody" specjalnie przybył Stwórca Yard, wykonując przy okazji parę drobnych ulepszeń strony i forum, "aby żyło się lepiej".

Wtem nastał czas rozgrywek indywidualnych, który, jak śmiem podejrzewać, potrwa do końca wakacji. W roli głównej Polish Individual TrackMania Cup (choć Suwak chciał się wtrącić z drugą edycją Scrappler Vip Cup). Sprawna orga, ładna stronka, wiele emocji i atrakcji, patrząc na uczestników w akcji - tak najkrócej można by opisać te zmagania. Redzik sam przyznał, że we łbie mu się poprzestawiało. Na szczęście pozytywnie. I tak mieliśmy po brzegi wypełnione serwery, ścigaliśmy się na nieznanych trasach, na wymyślnych nawierzchniach. W sumie mieliśmy też niemałe motywacje, aby to robić. Śmiało można więc powiedzieć, że turniej wypalił. Prawdopodobnie długo nie będzie drugiego takiego, pomijając to, że wszystko jest na swój sposób niepowtarzalne w tej grze. No i gratki Foxy!

W międzyczasie miało miejsce trzynaście edycji Geil Racing Challenge. Stałe zmiany map, mało czasu i w efekcie ponad połowa wygranych przez Szwedów. Na koniec wciął się Tannis i słuch o turnieju zaginął. Więc czas na ESL. Eliminacje do Major Series IV nadal trwają, znamy już właściwie czwórkę, która powalczy o miejsce w głównych zawodach na szczeblu międzynarodowym. Ruszył także Premiership III w stawce z czterema polskimi ekipami. Mhm, przed chwilą mówiłem, że nie będzie rozgrywek zespołowych, to się trochę wkopałem. Co znaczy tyle samo, że moim zdaniem drużynówek, poza NC i STC, powinni zakazać. Ach, i jeszcze TNA, ale chociaż tam nikt od nas nie zdecydował się marnować czasu. Czekajmy więc i trzymajmy kciuki za naszych w ESL-u, bo już za parę dni dowiemy się, kto zawalczy w finałach ESL Major Series. Szanse na udział w głównym turnieju nadal ma trójka Polaków!

No właśnie... czekajmy. Czekajmy na ESWC, WCG, HLC, PGA. Może jakiś mniejszy LAN w Polsce? Potwierdzenie, że ujrzymy TrackManię gdziekolwiek w tym roku, mamy jedynie od władz Electronic Sports World Cup. Szefostwo "olimpijskie" nie daje znaków życia, "Heja" leci w kulki, a impreza z Poznaniem w nazwie pewnie nie odbędzie się w tym mieście. A samemu się przecież nie postaramy o organizację...

Reasumując to podsumowanie - chcecie stawiać bardziej na zabawę niż bawienie się w profesjonalizm? Ok. Chcecie czekać, aż wszystko zrobi się samo, bez najmniejszej Waszej ingerencji? Ok. Chcecie być lepsi od Fefana? Ok. Chcecie mieć nagrody, ale po co szukać sponsorów? Ok. Tylko wtedy nawet nie śmiejcie pier****ć, że jest źle, OK?

P.S. Przeżyję to?

P.S. 2 /thx voj4k za graficzkę


tiaaaaaa, i co teraz szadoł powiesz że zapomniałeś że było LANKARTY??? heh, dopiero napisalem posta w temaci Niczego nie będzie, zaczynjąc go od IGNORA...........
Myślę tez Sir Szadoł, że jak się positive ludzie zbiorą to można i bez wielkich sponsorów SUPER imprezkę zrobić, bo to tylko zabawa proszę pana jest. Odwołuję się do lanpartów, których uczestnicy po powrocie do domów pisali positive posty i czekali na nexty.... Takie podsumowanie jest dobre ale musi mieć jakiś przekaz, propozycję, musi coś z niego wynikać. Ja proponuję Redziq by zabrał głos w znanym temacie... Smile a jak Ci się nie chce to robimy lanika jakiegoś i gitara. Kto chce to przyjedzie, kto nie trudno...

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 8:31    Temat postu: Re: Opowieść o kwartale, w którym nikt dupy nie ruszył Odpowiedz z cytatem  

scrappler napisał:
Myślę tez Sir Szadoł, że jak się positive ludzie zbiorą to można i bez wielkich sponsorów SUPER imprezkę zrobić, bo to tylko zabawa proszę pana jest.


Pewnie, ze mozna, ale jak ma się slyszec, ze się jest chujem, to pi***olę taka zabawe, wole się sfochac i przesiedziec reszte zycia przed kompem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nc sir szadoł, wyluzuj i napisz poprawkę do swojego wywodu - było LANKARTY Razz Very Happy
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappler napisał:
nc sir szadoł, wyluzuj i napisz poprawkę do swojego wywodu - było LANKARTY Razz Very Happy


kiedy mnie i caly pgs nazywales chujami to na pewno byles bardzo wyluzowany

EDIT: widocznie jesteśmy przeszkodami, przeciwnikami (?) bez klasy i honoru?


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 08 kwietnia 2009, 8:39, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nc nr 2 sir szadoł, ale tym razem z małym dopiskiem: nie masz co robić i z nudów szukasz zaczepki czy jak? idzie wiosna, planować trzeba lany itp więc po co to....robisz?

btw thx za zignorowanie ignora ;D

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zadnej zaczepki, po prostu po pol roku chciałem się tylko dowiedziec prawdy, po Twojemu to będzie "łaj?", ale nie to nie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?