Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Internetowa przedsprzedaż TrackManii United
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 09 listopada 2006, 23:05    Temat postu: Internetowa przedsprzedaż TrackManii United Odpowiedz z cytatem  

Tłumaczenie z tm-forum:
Cedric from Focus napisał:
Jak wiecie, TrackMania United ma być wydana we Francji, Kanadzie, Belgii oraz Szwajcarii (francuskiej częsci) w tym roku.
We wszystkich pozostałych krajach będzie wydana w lutym/marcu 2007.
Jako że nie chcemy zostawić społeczności, ani fanów gry w tyle, zdecydowaliśmy się sprzedać 10.000 (maksimum) kopii gry online. Zamieszczam tę informację tutaj, ponieważ można tu znaleźć wielu najlepszych członków społeczności i myślę, że to normalne ostrzec was pierwszych, żebyście mogli być jednymi z tych 10.000 graczy, którzy zagrają już o północy 16. listopada.
Już możesz kupić i pobrać TrackManię United. Otrzymasz klucz aktywujący 16. listopada o północy.
Jako że będziemy to zamieszczać ogłoszenia w przyszłym tygodniu, zachęcamy cię do podzielenia się tą informacją z innymi graczami.

grę można kupić tutaj:
http://tmu.gamesplanet.com/campagne/promo.html?partenaire=9&jeu=Trackmania


[more]Jak widac gre mozna kupic i sciagnac, pod warunkiem, ze się dysponuje karta kredytowa oraz odpowiednią sumą Smile
Gra kosztuje 39.99Euro, czyli ok. 153 zl, czyli sporo, jak na nasze warunki, jednak w obliczu problemow z polskim dystrybutorem, o których mozecie poczytac na forum, jest to dla nas szansa rozpoczecia gry razem z innymi.
A czy warto, to już inna sprawa, ci, którzy już testowali bete chyba maja mniejsze watpliwosci Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 10 listopada 2006, 6:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam taką swoją zasadę. Nigdy nie podaję numeru mojej karty kredytowej w internecie i nawet dla TMU nie zamierzam tego zmienić
Poza tym cena jest jak dla mnie stanowczo za wysoka,więc ja osobiście się wstrzymam Smile

Mam nadzieję, że NADEO wyda też jakąś wersję demo TMU, co patrząć na ich wcześniejszą strategię było raczej powszechne przy ich poprzednich tytułach

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 10 listopada 2006, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo mozliwe, ze dema nie będzie, bo:
- TMO ma swoje demo
- TMS ma swoje demo
- a dla Stadium demem jest TMN
poza tym zmiany w TMU polegaja głównie na calym systemie (ManiaZones), a trudno zrobić demo czegoś takiego Smile
tak gdzies wyczytalem na tm-forum kiedyś, ale to tylko przypuszczenie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Skyline
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 33
Skąd: Pudliszki

PostWysłany: 10 listopada 2006, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam gdzieś ile to kosztuje, Powiedzcie jak to się opłaca Exclamation SZYBKO!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 10 listopada 2006, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polskie wersje kosztuja po 50zl okolo europejskie 150zl

Polska będziesz mial w marcu europejska za tydzien

Polska wersja nie znajduje się na razie w programie wydawcow wiec mzoe jej nie być

decyzje podejmij sam ja wole doplaic 100zl i miec teraz i miec na 100%

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Skyline
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 33
Skąd: Pudliszki

PostWysłany: 10 listopada 2006, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tak samo wole dopłacić 100 zł i mieć pewność że będę miał. ALE JAK się TO OPŁACA Question jAK ZA TO ZAPŁACIĆ, W JAKI SPOSÓB Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 10 listopada 2006, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wchodzisz na strone http://tmu.gamesplanet.com/campagne/promo.html?partenaire=9&jeu=Trackmania
dajesz preload it potem wybierasz karte itd. bez angielskiego się nei obejdziesz.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 11 listopada 2006, 5:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja nie znam angielskiego a jakos kupilem Very Happy Nie jest tak zle Very Happy Wszystko jest dokładnie opisane i trzeba być tumanem zeby nie zalapac o co tam chodzi Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 11 listopada 2006, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiesz nie każdy wie co to znaczy surname.

Musze się pochwalic ze wczoraj o 18 kupilem TMU i dziś o 2 po polnocy mam 100% instalki Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 11 listopada 2006, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też zakupiłem TMU ale mam pytanie pisało, że instalka to plik numer 1. To będzie jeszcze jakiś plik do pobrania czy tylko już kod został Question
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 11 listopada 2006, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tylko kod w przypadku innych gier typu Kotor naprzyklad jest kilka plyt (4) i potrzeba pewnie wiecej downloadu a w TM to wystarczy tylko jeden bo 900mb prawie jest.

Podpowiem wszystkim ktorzy nie maja nagrywarek DVD a chcieliby nagrac na CD instalkeTMU. Sciagnijcie Winrara, uruchomcie znajdzie plik instalki TMU dajce Add w dolnym lewym rogu pojawi się split to volumes ustawice na 700mb CD "coś tam" i podzieli wam na dwa pliki RAR. Kazdy6 plik naniescie na jeden nosnik potem jak chcecie instalowac dajecie oba rary w jedno miejsce klikacie extract here i wyychodzi instalka.dziekuje za uwagę Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 listopada 2006, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajnie, że część Polaków zdecydowała się na wcześniejszy zakup TMU Smile
Jako, że jestem głownym administratorem MANIAZONES dla Polski będę liczył na pomoc wszystkich szcześliwych posiadaczy TMU, ponieważ czasami ciężko mi będzie pisać o czymś, czegonie będę mógł sprawdzić w praktyce Smile

Poza tym mor_olo póki co mianuję cię moderatorem Poland Zone Smile
Jak już będziesz mógł grać to się z tobą skontaktuję w tej sprawie

A tutaj możecie zobaczyć jak w praktyce będzie wyglądało MANIAZONES

http://www.maniazones.com/

Poszukajcie tylko specjalnego zonu dla Polski a będziecie tam mogli między innymi zobaczyć obecny ranking Polaków, serwery ONLINE w Polsce oraz najnowsze newsy na temat TMU, które póki comogę pisać tylko ja, ale jak już dostaniecie klucze to rozpoczniemy rekrutację moderatorów naszego Maniazonowego forum oraz newsmanów Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Skyline
Jeździ konno


Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 33
Skąd: Pudliszki

PostWysłany: 11 listopada 2006, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To naprawdę extra. A czy teoria o kupowaniu tras za miedziaki jest potwierdzona?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 11 listopada 2006, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tras i nie tylko

Każdy z graczy będzie mógł stworzyć własną stronę w grze (MANIALINK), do której każdy będzie mieć dostęp, a na stronie tej będziecie mogli sprzedawac swoje trasy, skiny, mody i wszystko inne związane z TM. Jednak sposób tworzenia takiej strony jest dość skomplikowany i wymaga znajomości XML, jednak Nazgul, jeden z francuskich graczy, pracuje już nad specjalnym edytorem do tworzenia stron w TMU, który umożliwi opublikowanie własnej strony praktycznie każdemu

Istnieje także możliwość kupna dowlolnej trasy o danym z góry ustalonym przez twórcę poziomie trudności. Opcja ta jest jednak o tyle ryzykowna, że tak naprawdę nie wiemy co kupujemy i czy warte jest to swojej ceny, chyba, że od wersji BETA,która testowałem już to zmienili, bo pamiętam,że były duże narzekania co do takiej formy kupowania tras podczas naszych zamkniętych testów.

Poza tym z fajnych opcji jest ciekawa możliwość, która pojawiła się w trybie SOLO mode. Mianowicie teraz na każdej trasie za odpowiednią opłatą możecie wykręcać tak zwany Official Time i jeżeli zmieścicie się w pierwszej 10 najlepszych czasów na świecie wasz czas będzie widoczny przez każdego gracza jako jeden z najlepszych czasów na świecie na danej trasie. Będzie też o tyle śmiesznie, że za każdą kolejną próbę pobicia official time na tej samej trasie będziemy płacić coraz więcej

Poza tym dużo prostsze stanie się głosowanie na ManiaStars, ponieważ będzie można to robić z poziomu gry Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] Yard
Emerytowany Admin


Dołączył: 08 Lut 2006
Pochwał: 2
Posty: 478

Skąd: W-wa/Lublin

PostWysłany: 12 listopada 2006, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Będzie też o tyle śmiesznie, że za każdą kolejną próbę pobicia official time na tej samej trasie będziemy płacić coraz więcej

nie przesadzaj Wink, pierwsza proba jest darmowa, a za każda nastepna placi się 10 miedziakow, natomiast za zdobycie poprzez Official Time medali na danej trasie mozna zarobic miedziaki (odpowiednio 5, 10, 15).
Poza tym, będzie mozliwosc tworzenia wlasnych grup w grze, dzięki czemu czasy te będzie mozna z poziomy gry porownywac z czasami z kraju, swiata, ale tez klanu, czy grupy znajomych Smile
ogolnie nowowsci jest sporo i mozna o nich dużo opowiadac, ale mysle, ze już może w innym temacie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 24 listopada 2006, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Pieniążki mam ale karty kredytowej nie posiadam Razz Szkoda, że gry nie można kupić w inny sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ADIo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 496
Skąd: z Bydgoszczy

PostWysłany: 24 listopada 2006, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kto to: Ļ〄〥йҸ Question Ktoś wie Question
_________________
czyli Segregat0r
www.google.com/profiles/adamprucnal

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 24 listopada 2006, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To jest gracz z TMU Smile Ale tak naprawdę kto kryje się za tym nickiem to nie wiem :? I chyba to jest Loony. Tak odczytuje ja ten nick.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 24 listopada 2006, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ADIo napisał:
Kto to: Ļ〄〥йҸ Question Ktoś wie Question

Tak ja wiem Smile To ja Very Happy Tylko mam taki nick w tmn też takim mam Very Happy Teraz już wszystko wiecie :wink:

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Vizzini
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 19 Paź 2006
Pochwał: 3
Posty: 321



PostWysłany: 24 listopada 2006, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sk84funPrzemo napisał:
ADIo napisał:
Kto to: Ļ〄〥йҸ Question Ktoś wie Question

Tak ja wiem Smile To ja Very Happy Tylko mam taki nick w tmn też takim mam Very Happy Teraz już wszystko wiecie :wink:


to coś znaczy? jiejf4?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?