Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
REKLAMAGO - NeoBux.com
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 19:25    Temat postu: REKLAMAGO - NeoBux.com Odpowiedz z cytatem  

W celu uzyskania jak największej wydajności w zarabianiu w serwisie www.neobux.com, postanowiłem zorganizować projekt, który nazwałem REKLAMAGO. Będzie to polegało na tym, że jedna (lub kilka, to zależy od ustaleń) osoba będzie informowała wszystkich innych klikaczy (zapisanych do REKLAMAGO) o pojawianiu się nowych reklam. Działa to na tej zasadzie, że kiedy tylko ja siedzę przy komputerze i zauważe pojawienie się nowych reklam to piszę na numery GG wszystich członków RG (REKLAMAGO. ) Sformułowałem kilka prostych zasad i wskazówek:

1. Zgłoszenia do REKLAMAGO przyjmuję pod numerem GG: 299592. Schemat zgłoszenia to: "REKLAMY twój nick"
2. Jeżeli system jest aktywny to w opisie widoczny jesst napis: REKLAMAGO START
Jeżeli system nie jest aktywny to w opisie widnieje napis to: REKLAMAGO STOP
3. Informacje o reklamach wyglądają następująco:
- MINI REKLAMA !! (reklama za 0.5c)
- MAX REKLAMA !! (reklama za 1c lub 1.5c)
4. UWAGA, póki co prowadzę ten system sam, a niestety nęka mnie szkoła więc system będzie aktywny od około godziny 15 w dni robocze i od 12 w weekendy
5. Chętnie podejmę współpracę z kimś, kto byłby gotowy mnie zastąpić podczas mojej nieobecności. (oczywiście na miarę możliwości)
6. Proszę się na mnie nie denerwować, jeżeli przegapię jakąś reklamę. Wydaje mi się, że też jestem człowiekiem i mogę czasem się zgapić itd.
7. Nie gwarantuję (!!), że jeżeli powiadomię uczestników o reklamach to na 100% będą one dostępne, niektóre reklamy pojawiają się nawet na 10-15 sekund więc niektórzy mogą się nie załapać
8. O reklamach będę informował poprzez "Konferencję tekstową" i nie jestem pewny czy nie będzie konieczne każdorazowe akceptowanie jej :/

P.S - na zapisaniu się do systemu nic nie tracicie, a zyskać możecie nawet do 8 dodatkowych reklam dziennie
P.S2 - chętnie przyjmę propozycje dotyczące zmiany punktów od 1-8 lub dodania nowych

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobry pomysł, w pełni popieram !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajny system, ja bym jednak proponował coś bardziej uniwersalnego i takiego, aby każdy neobuxiarz mógł wysłać sygnał o reklamie Smile Może jakiś skrypt albo coś? Ja się na tym kompletnie nie znam, więc sry. Na razie można przez GG Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jasne że by lepiej było Smile Ale od czegoś trzeba zacząć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
PlayerGrid
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 142
Skąd: Poland

PostWysłany: 07 kwietnia 2009, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No już była taka propozycja w temacie o statystykach, więc zacząłem coś robić... Jeżeli ktoś napisze odpowiedni skrypt lub program to oczywiście przyznam mu pierwszeństwo w tym przedsięwzięciu.

Hack, dodałem cię do listy tak na wszelki wypadek Very Happy Już 8 zapisanych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 08 kwietnia 2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja już mam pomysl jak zrobie to napisze ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?