Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
eXo.Talent =Project=
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 kwietnia 2009, 2:05    Temat postu: eXo.Talent =Project= Odpowiedz z cytatem  

Z dniem dzisiejszym mam przyjemność ogłosić kolejny krok w
rozwoju naszej drużyny . Krok ten nazwaliśmy eXo.Talent ,
jest to poddrużyna która będzie liczyła maxymalnie 15-20
osób , owe osoby będą miały możliwość treningu razem z
głównym zespołem w celu nabycia umiejętności jak i lepszej
zabawy w większej grupie na serevie . eXo.Talent nie
podlegał będzie kontraktom ani sponsoringowi gamingu
eXiliado, jeżeli ktoś osiągnie wystarczający poziom jest
wielce prawdopodobne ze dostanie się do głównego zespołu.
Tworzymy taki project z myślą przedewszystkim o młodych
graczach ale też dla osób grających długi czas a którzy
chcieli by nauczyć się grać ;] W ciągu kilku następnych dni
pojawi się dokładny opis wszystkiego jak i regulamin
którego będę bardzo szczegółowo przestrzegał i konsekwętnie się go trzymał to tylko taka informacja zeby potem nie było zaskoczenia.

Jaką pierwszą osobą która się zgłosiła to Funny i jego
serdecznie witam w szeregach naszej poddrużyny.

Wszelkie pytania proszę , lub chęć dołączenia prosz kierować pod GG: 895072 Uprzednio przedstawiając swój nick.

Dziękuje za uwagę:
eXiliado|Xardus

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 21 kwietnia 2009, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wybaczcie za post pod postem ale chciałem odrodzić temat.



eXo.Talent - zanim dołączysz... Konstytucja !



1. Informacje ogólne:
1.1 eXo.talent jest pod drużyną dywizji Trackmanii Nations Forever gamingu Exiliado.
1.2 Zarząd gamingu nie ingeruje oraz nie zobowiązuje się do projektu exo.talent. Wszystkie sprawy związane z exo.talent są rozstrzygane przez liderów exiliado.tmnf oraz managera – Xardas, Szym oraz Wix
1.3 Twórcy projektu wyżej wymienieni zastrzegają sobie prawo do podejmowania samodzielnych decyzji co do składu exo.talent oraz spraw z nim związanych
1.4 Liczba miejsc w szkółce to max 20/
2. Warunki przyjęcia:
2.1 Podstawą przyjęcia do exo.talent jest chęć doskonalenia się oraz samozaparcie w dążeniu do udoskonalenia swojego skilla, przy pomocy najlepszych graczy exiliado.tmnf
2.2 Gracz chcący dołączyć do projektu musi znać podstawy driftu
2.3 Poza wymaganiami podstawowego skilla, liczy się również kultura osobista zaowdnika
2.4 Wymagana jest regularność w grze oraz trenowaniu.
2.5 Dyspozycyjność oczywiście w ramach rozsądku i możliwości.
2.6 Nie ma ograniczenia wiekowego.
2.7 Każdy zmobilizowany do przystąpienia do exo.talent, spełniający powyższe wymagania ma prawo do zgłoszenia się do szkółki
2.8 Władza exo.talent wymieniona w punkcie 1.2 ma prawo do weryfikacji zgłoszenia i podjęcia decyzji o przyjęciu bądź odrzuceniu.
3. Proces szkolenia:
3.1 Pobyt w exo.talent jest przewidziany na okres 6 miesięcy, po którym to zostanie podjęta decyzja o losie gracza.
3.2 Może się to zakończyć przyjęciem do flagowej drużyny eXiliado lub dalsza gra w pod drużynie mająca na celu ciągłe udoskonalanie się.
3.3 „Władza” zastrzega sobie prawo do organizowania meczów sparingowych mających na celu sprawdzenie postępu szkolonych zawodników.
3.4. Mogą to być sparingi z innymi drużynami sceny Trackmanii lub wewnętrzny „Trening Match” przeciwko pierwszej drużynie eXiliado.
3.5 Poza meczami w planie szkółki są również treningi u boku graczy pierwszej drużyny, które są podstawą do podnoszenia umiejętności oraz „regulara” „juniora”.
4. Powody usunięcia:
4.1 Powodem usunięcia gracza ze szkółki może być przyłapanie gracza na drugim koncie, które nie będzie jego stale używanym kontem gry.
4.2 eXo.talent nie będzie szkolić graczy nie kulturalnych i wystawiających złą opinię o drużynie,
4.3 Jako powód usunięcia uznaje się również nie godne zachowanie na otwartych serwerach wobec innych zawodników polskich jak i zagranicznych.
4.4 Jeśli aktywność gracza spadnie poniżej oczekiwań zarządu, może zapaść decyzja o usunięciu takiego zawodnika.
4.5 Próby oszustwa jakiegokolwiek będą kończyć się zakończeniem współpracy z delikwentem.
5. Koniec szkolenia:
5.1 6-miesięczne szkolenie kończy się rozmową na linii zarząd exo.talent – gracz.
5.2. Wynikiem rozmowy może być:
- Przyjęcie do flagowej drużyny eXiliado
- Dalsze granie dla pod drużyny i ciągłe doskonalenie wedle życzenia gracz
- Zakończenie współpracy
5.3 Zarząd może zakończyć szkolenie w przypadku kiedy skill gracza osiągnie na tyle wysoki poziom, że będzie on gotów grać dla pierwszej drużyny lub złamie on którąś z zasad wymienionych w punkcie 4. po czym zostanie wydalony.
5.4 Gracz po okresie 6 miesięcy ma prawo na domaganie się podjęcia decyzji w sprawie własnej osoby.
5.5 W przypadku wątpliwości zarząd, a zarówno gracz ma prawo do zażądania ostatecznego testu, rozstrzygającego o losie zawodnika.
6. Dane kontaktowe:
6.1 Lider : Xardas
gg#895072
mail.: xardastoja@gmail.com
6.2 V-ce lider: Szym
gg#4770338
6.3 Manager: Wix
gg#3242953
mail.: wix.tmn@gmail.com

Powyższe dane służą również jako te na które należy wysłać swoją „chęć” przystąpienia do exo.talent.

W razie chęci zasięgnięcia bardziej obszernych informacji również prosi się o kontakt z osobami wymienionymi w punkcie 6.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 21 kwietnia 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jedno pytanie:

Cytat:
5.4 Gracz po okresie 6 miesięcy ma prawo na domaganie się podjęcia decyzji w sprawie własnej osoby.


czyli wczesniej niz za 6 miechów nie może opuścic tej szkółki?

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 21 kwietnia 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobre pytanie Jarek i ja mam swoje, czy w międzyczasie można robić siku, bo konstytucja nie traktuje tego tematu poważnie Very Happy
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eXiliado Foxy
PITMC 2k9 Winner


Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 370
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 21 kwietnia 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmmm no nie wiem czy takie dobre ale je szanuje i sprobuje na nie odpowiedziec ;] Otóz raczej nielogiczne by było zwiazywac się kontraktem z graczami, ktorzy mają CHĘCI i CHCĄ się szkolić, poniewaz najczesciej jest tak ze ktos zawyza swoje mozliwosci oraz checi i z czasem skonczy grać (taki przyklad). Zatem gdy nie ma kontraktu, to oczywiste jest ze każdy gracz skolki może w każdym momencie oposcic klan. Poza tym z tego co mi wiadomo, w TM zawiera się GŁÓWNIE kontrakty dotyczace finansowania, a mniej przynaleznosci do klanu na okreslony okres.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 21 kwietnia 2009, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A myślałem przede wszystkim, że grając w TM chodzi o dobra zabawę... Czytając drugi post się zastanawiałem: co się dzieje z ludźmi. Toż to zapis niemal prawny. Ja rozumiem, że powinny być pewne ogólne zasady, ale takiego 'regulaminu' to niektórzy nie maja w pracy... . Z całym szacunkiem, ale dla mnie ten zapis jest śmieszny i chyba ktoś pomylił fajne spędzanie czasu z bawieniem się w politykę.
Owszem w każdej drużynie powinny być jakieś wytyczne, ale stawianie kilkunastu (!) warunków jest po prostu dziwne.

Całe szczęście, że mnie coś takiego nie dotyczy Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chcą jeździć z Foxim w teamie to niech się męczą Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt napisał:
A myślałem przede wszystkim, że grając w TM chodzi o dobra zabawę... Czytając drugi post się zastanawiałem: co się dzieje z ludźmi. Toż to zapis niemal prawny. Ja rozumiem, że powinny być pewne ogólne zasady, ale takiego 'regulaminu' to niektórzy nie maja w pracy... . Z całym szacunkiem, ale dla mnie ten zapis jest śmieszny i chyba ktoś pomylił fajne spędzanie czasu z bawieniem się w politykę.
Owszem w każdej drużynie powinny być jakieś wytyczne, ale stawianie kilkunastu (!) warunków jest po prostu dziwne.

Całe szczęście, że mnie coś takiego nie dotyczy Wink


Jeżeli uważasz, że jest to dla Ciebie złe, nikt Cie nie zmusza do brania udziału w tym. Ja sądzę, że to dobrze, że jest zorganizowane wszystko. Biorąc graczy o którym jeszcze nie wiemy na dobrą sprawę jacy są, lepiej mieć wszystko zaplanowane. Ogólnie ciekawa inicjatywa. Zaczerpnięta ze sceny CS'a? Smile Powodzenia!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zastanawia mnie jedno, jak zamierzacie ich szkolić?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
Zastanawia mnie jedno, jak zamierzacie ich szkolić?

Skutecznie! Very HappyVery HappyVery Happy

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NN~ ziomek_pol_
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 340
Skąd: ?wiebodzice

PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
Zaczerpnięta ze sceny CS'a?


Z tego co wiem to pierwszym polskim teamem, który miał akademie było SMD Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Foxy napisał:
Hmmm no nie wiem czy takie dobre ale je szanuje i sprobuje na nie odpowiedziec ;] Otóz raczej nielogiczne by było zwiazywac się kontraktem z graczami, ktorzy mają CHĘCI i CHCĄ się szkolić, poniewaz najczesciej jest tak ze ktos zawyza swoje mozliwosci oraz checi i z czasem skonczy grać (taki przyklad). Zatem gdy nie ma kontraktu, to oczywiste jest ze każdy gracz skolki może w każdym momencie oposcic klan. Poza tym z tego co mi wiadomo, w TM zawiera się GŁÓWNIE kontrakty dotyczace finansowania, a mniej przynaleznosci do klanu na okreslony okres.


dzięki, bardzo konkretnie Wink Czyli lekkie sprostowanie w tym punkcie napiszcie bo ja osobiście się przestraszyłem ;p i pewnie nie jaden gracz Very Happy

powodzenia Wink

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Więc tak Very Happy całośc pisał wix przedstawiając to mi i uważam ze to dobra metoda jak jest kilka zasad , niby narypane a przecież w większosci czytając to można zauważyć ze kładziemy nacisk zdecydowanie na aktywność i chęci rozwoju i za co można się spodziewac ze zakończymy współracy.

A teraz odpowiadam na pytania pokolei ;]

jarek@ :

6 miesięcy to jest założenie teoretycznego trwania współpracy z danym chętnym , jak pisałem poddrużyna eXo.Talent nie jest powiązana z gamingiem i nie ma żadnych kontraktów co nie zobowiążyje do przebywania w szkółce "do usranej śmierci"

abszt @ :

Nie traktuj tego jako zapis prawny bo jedyne co by to przypominało to tylko ułożenie punktów i podpunktów . Przy złamaniu jakiegokolwiek punktu nie zostaną wyciągnięte zadne konsekwencje prawne ;] conajwyżej zakończenie współpracy

To ze wprowadziliśmy takie udziwnienie to wcale nie znaczy ze nie gramy for fun ,to ma tylko i wyłącznie na celu utrzymywanie pożądku w szkółce jakaś minimalna dyscyplina musi być bo inaczej wszystko szlak trafi i zakończy się rozwiązaniem szkółki, a nie taki mamy cel.

coof @ :

masz bardzo dużo racji i fajnie wiedzieć ze masz podobne zdanie co do nas ;] ;*

Diavel @ :

na Twoje pytanie również odpowiem :

co tydzień zmieniamy mape na servie eXiliado|teams który przeznaczyliśmy na szkółke , bedą organizowane 2 razy w tygodniu treningi z graczami z 1 zespołu , gdzie będziemy doradzać i pokazywać co gdzie i jak trzeba robić , oraz bedą organizowane mecze ESL bądź różnego rodzaju sparingi co tydzień w niedziele a także miXY ( eXiliado vs eXo2 , eXo2 vs eXo2 , lub całkowity mix gdzie pomieszamy obie drużyny )

Możliwe ze zorganizuje turniej wewnątrzteamowy który będzie miał na celu wyłonienie najlepszego gracza szkółki.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w CS w stanach została utworzona profesjonalna akedemia jeśli o to chodzi, a wlascie camp kilu dniowy.

te co zostalo nazwe konstytujcja napisana przeze mnie ma jedynie okreslic cele i warunki.
kto dolaczy i wezmie udzial na pewno wszystko dokładnie będzie wiedzial.

łatwo jest coś wysmiac tudziez uznac za kiepskie niz samemu coś stworzyc i przyczynic się do czegoś dobrego

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajny pomysł, mialobyc coś takiego kiedyś w BVG, ale nie mialem już czasu na to.
Co do maruderów, że to zbyt PRO zbyt prawne, liczy się fun... itp.
dzięki takim projektom możesz grać "PRO" bądź "FUN" w zaleznosci od swojego wyboru, gdyby ludzie mysleli tak jak wy byłaby jedna opcja ("FUN") i nie wszyscy byliby zadowoleni z tego zadowoleni.

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 22 kwietnia 2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coof napisał:
Jeżeli uważasz, że jest to dla Ciebie złe, nikt Cie nie zmusza do brania udziału w tym.


Napisałem to w ostatnim zdaniu w swoim poprzednim poście, że mnie i tak to nie dotyczy, przy czym nie uznaję tego, ze to jest złe, bo czegoś takiego nie napisałem. Wyraziłem swoje zdanie, ze DLA MNIE ma się to nijak do szeroko rozumianej przyjemności grania.


Wix napisał:
łatwo jest coś wysmiac tudziez uznac za kiepskie niz samemu coś stworzyc i przyczynic się do czegoś dobrego
Rozumiem, że to tyczy się między innymi mnie... . Cóż argument kiepski, pokroju: "o gustach się nie dyskutuje"Wink (akurat na "podwórku TM" nie mam się czymkolwiek szczycić, ale w życiu znalazłoby się kilka twórczych inicjatyw, wolontariat itd itp). Nie napisałem też czegoś typu: "I tak wam się nie uda, ale GL". Wyraziłem swoją myśl w kilku zdaniach. Nie nazwałem tego też, że jest to kiepskie, co najwyżej śmieszne czy dziwne (a śmieszne akurat nie oznacza, że coś jest złe czy gorsze). J.W.

mor_olo napisał:
Co do maruderów, że to zbyt PRO zbyt prawne, liczy się fun... itp.
dzięki takim projektom możesz grać "PRO" bądź "FUN" w zaleznosci od swojego wyboru, gdyby ludzie mysleli tak jak wy byłaby jedna opcja ("FUN") i nie wszyscy byliby zadowoleni z tego zadowoleni


Xard już wyjaśnił mi to wcześniej. Poza tym nie jestem maruderem, bo nie jestem rabusiem czy jakimś złoczyńcą. Wiem, chodziło o marudę, ale musiałem sprostować, może akurat w ten sposób ktoś inny nie popełni takiego samego błędu Wink.

Tak jak wspomniałem wcześniej: DLA MNIE ma się to nijak do szeroko rozumianej przyjemności grania. Gdybym chciał się się przyczepić, skrytykować to bym to zrobił, ale dla mnie ten pomysł w pewnym sensie tez jest dobry i dość bliski, bo w tamtym roku mieliśmy w Cosworth poddrużynę, w której byli gracze zaczynający swoja przygodę z trackmanią (którzy świetnie się zapowiadali) lub którzy chcieli dołączyć do nas, mimo że np odstawali od czołowych graczy poziomem, ale chcieli się od nas czegoś tam nauczyć, więc nie zamykaliśmy im drzwi przed nosem. Ale po kilku miesiącach Cosworth zrezygnował z tego pomysłu. Większość graczy z tej hm szkółki grało już w pierwszym składzie, inni odeszli bądź przestali grać.

Mam nadzieję, ze Wam się uda "wyłowić" tych najlepszych. W końcu jak widzę, kilku naprawdę bardzo dobrych graczy tam jest. Konkurencja również obecna. Coś z tego na pewno będzie a co, to z czasem się okaże. Oby jak najlepiej.
Ale swojego zdania na temat 'regulaminu" nie zmienię, ale mam nadzieję, że nikogo swoim pierwszym postem w tym temacie nie uraziłem, bo nie taki miałem zamiar. Chciałem, to wrzuciłem do tego wora swoje trzy grosze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » TrackMania » TrackMania Nations Forever Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?