Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
To on mógł wygrać PITMC!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 12:24    Temat postu: To on mógł wygrać PITMC! Odpowiedz z cytatem  

Przegrywa - narzeka. Wygrywa - też narzeka. Oto, jak najkrócej mógłbym przedstawić mojego dzisiejszego rozmówcę. A rozmawialiśmy o wszystkim co nas czeka oraz o tym, co za nami. Ogólnie wywiad prawie jak "1 pytanie, 1 odpowiedź". Zapraszam na niezbyt obszerny i niekoniecznie treściwy wywiad z Jarkiem "Jareckim" Ficem! [more]

Shadow: Siema Jarek. Może na początek pytanko odnośnie aktualnych wydarzeń. Jak tam zdrówko i forma przez jutrzejszymi finałami turnieju BVG?

Jarecki: Zdrówko jak najbardziej dopisuje, co do formy ciężko jest jednoznacznie określić na jakim jest poziomie, ale myślę, że porównywalnym do polskich kwalifikacji Major Series IV, czyli powiedzmy, że średnia plus.

S: A jak ogólnie ocenisz tę inicjatywę "Betssonów"? Dobrze, że starają się nam jakoś uzupełnić pustki w kalendarzu, czy może mogliby sobie darować takie małe rozgrywki?

J: Uważam, że każda inicjatywa mająca na celu stworzenie jakiejś rywalizacji między graczami jest dobra, niezależnie od pory w jakiej występuje. Bardzo fajnie BVG udało się coś takiego stworzyć i mam nadzieję, że to nie ostatnia taka inicjatywa z ich strony. Oczywiście nie można zapomnieć o Wixie, bez którego realizacja tego małego turnieju by się nie udała. A my zgodnie z przysłowiem "daj komuś palec, a on weźmie cała rękę" czekamy na więcej. Very Happy

S: To sobie poczekasz. Very Happy No nic, wybiegnijmy trochę do przodu, a dokładniej do ligi Cybersportu. Łudzimy się, łudzimy i nic. Ostateczna Rozgrywka coraz bliżej, a my znów mamy grać w turnieju pobocznym?

J: Niestety trzeba jednoznacznie stwierdzić ze HLC "leci w kulki" jeżeli chodzi o ligę. Według informacji z moich tajnych źródeł mieli się do wczoraj odezwać, no i nic... Liga na pewno byłaby czymś szczególnym i osobiście jeszcze mam nadzieję, że dojdzie to do skutku, bo turniej poboczny, o którym mowa, co wszyscy wiemy, nie jest wart szczególnego zainteresowania. Ma się on nijako nawet do większości turniejów on-line z nagrodami, nie wspominając o ESWC ([*] hehe), PGA czy nawet LAN-ów tworzonych przez scenowiczów.

S: A może to właśnie nasza scena jest zbyt chciwa i wymaga za dużo od wszystkich wokół, podczas gdy sami scenowicze rzadko biorą się za organizację czegokolwiek?

J: Za bardzo nie interesuję się ogólnie e-sportem, ale właśnie wydaje mi się, że nasza scena bardzo dużo wnosi, jeżeli chodzi o organizację rozgrywek. Najlepszym przykładem jest zorganizowanie PITMC przez Redzika i spółkę. Nie zapomnijmy też o PGA listopadowym, gdzie HSTV na czele z Vipkiem i Konradem zorganizowali dla nas świetny turniej, a owych członków HSTV nie sposób nie nazwać częścią tej naszej szczególnej sceny. No i oczywiście Wix wniósł dużo, o którym wspomniałem wcześniej oraz wiele innych ludzi.

S: Hm, ale mimo tego mamy spore pustki w kalendarzu. Najbliższą większą "imprezą" są... finały EMS, gdzie na dodatek wystartujesz jako jedyny z naszych rodaków. Innym po prostu nie dano szans. Nie uważasz, że zostaliśmy nieco oszukani przez władze ESL, jesteśmy przecież jedną z większych europejskich scen?

J: Kompletnie nie rozumiem działań zarządu ESL odnośnie finałów EMS. Przyznam się szczerze, myślałem od początku, że przynajmniej trójka naszych wystartuje w finałach. Niestety, bardzo, ale to bardzo się rozczarowałem. Jakaś Słowacja otrzymała cztery miejsca w finałach rozgrywek, która jest przynajmniej o klasę słabsza od nas (pamiętamy mecz w NC4 bardzo lekko wygrany przez nas). Nie dość, że wystartuje sam, to jeszcze dopiero od pierwszej rundy kwalifikacyjnej. Według mnie to porażka, jak nas ustawili.

S: No cóż, pozostaje mi chyba życzyć powodzonka.^^ Wspominałeś już o bankructwie ESWC. Nie będę Ci zadawał retorycznych pytań, jakie to niesie ze sobą konsekwencje itd., więc przejdziemy może od razu do Cyberolimpiady, jaką niewątpliwie jest World Cyber Games. Planujesz już teoretyczny start w eliminacjach do tych zawodów?

J: Jeżeli WCG dojdzie do skutku u nas, to na pewno będę chciał wystartować w eliminacjach. Wszyscy jesteśmy bardzo ciekawi co owe WCG jest w stanie przygotować dla nas i generalnie bardzo się cieszymy, że jest jakaś alternatywa po upadku ESWC.

S: Ok, może jeszcze jedno pytanko związane z przyszłością i zaraz wykonamy retrospekcję Razz Pojawisz się na duńskim The-eXperience, bądź szwedzkim DreamHack? Obie imprezy zapowiadają się naprawdę ciekawie i szkoda, gdyby tak dobrzy zawodnicy z Polski w nich nie uczestniczyli.

J: Oczywiście bardzo bym chciał, ale wyjazd za granicę wiąże się z bardzo dużymi kosztami, na które niestety nie zapowiada się, abym sobie mógł pozwolić. Niestety, ale takie są realia. Polskie realia.

S: Trudno, w takim razie nie podskoczysz w TM-Rankings! Very Happy Jak obiecałem, pomówmy teraz nieco o wydarzeniach wstecz. Przede wszystkim PITMC i nie udany dla Ciebie finał WB oraz Runda X. Czy rzeczywiście rywale byli na tyle mocni, czy może była to Twoja chwilowa niedyspozycja?

J: Rywale byli bardzo mocni, nie da się tego ukryć, a ja niestety nie byłem wystarczająco przygotowany. Starość nie radość <śmiech>, akurat był to tydzień bardzo ciężki dla mnie, brakło czasu, by się lepiej przygotować. Ale nie ma co się dziwić, w moim wieku ma się wiele obowiązków i nie da się wszystkiego przewidzieć, jak to w życiu. No, ale jak każdy wie, w tej grze gramy tak dobrze, na ile damy radę wytrenować, więc przeciwnicy byli po prostu lepsi, gratuluję całej czwórce finalistów.

S: Taaaak, wiem, tu połówka, tu denaturat... Very Happy Dziadu Ty... Very Happy Z początkiem roku mieliśmy siódmą edycję PL. Wraz z TCW zająłeś drugą lokatę, jesteście zadowoleni ze swojego wyniku, czy czuliście, że dacie radę zjechać PGS?

J: Plan minimum został osiągnięty, nastroje w teamie po meczu z PGS były różne. Nie da się ukryć, że wychodziliśmy na ten mecz myśląc tylko o zwycięstwie. Jak wiadomo, PGS okazał się lepszy na dwóch mapach, więc to im przypadł tytuł drużynowego mistrza Polski, ale my się jeszcze odgryziemy! Razz

S: Tja, "na PL15 się wszystko wyjaśni", słyszałem to tyle razy... Razz No nic, to by było na tyle, powodzenia jeszcze raz w EMS i teraz daję Ci (znaj moje dobre serce) chwilkę na pozdrowionka. Tylko nie wymieniaj Fefana, bo jego zawsze i wszędzie pozdrawiają...

J: Dzięki za wywiad. Postrafiam Wsyskich Polakóóff! Razz


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 03 Maj 2009, 12:54, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
auroxx
Jeździ konno


Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 36
Skąd: Siedlce

PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Świetny wywiad,konkretne pytania i treściwe odpowiedzi. Dla mnie Jarek jest ikoną trackmanii w Polsce. I sam się dziwiłem,że nie pojechał w finale PITMC. Życzę wiele sukcesów, również za granicą!
_________________
I am what I am


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tym ESL to ja pamietam ze oni przydzielali sloty na podstawie liczby graczy z danego kraju w ladderze, wiec to niekoniecznie musi być rzetelne Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To zdjecie Jarka to chyba takie "dyzurne" Very Happy Widzialam je już chyba wszedzie ;D
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kyzzn napisał:
To zdjecie Jarka to chyba takie "dyzurne" Very Happy Widzialam je już chyba wszedzie ;D


1 zdjecie na którym wyszedłem jak człowiek a tak poza tym to nie mam innych Happy

EDIT: btw nie jesteś pierwsza osoba która sobie poobklejała cały dom moim zdjeciem hehehehe Happy joke Happy

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!


Ostatnio zmieniony przez *тсω* Jarecki dnia 18 kwietnia 2009, 17:12, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kudlaty
Jeździ konno


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 18


PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki ^^ fota jest okey .
Osobiście uważam że wszystkie jarki są przystojne Cool dlaczego ?
Bo sam ma tak na imię ^^ Smile

_________________
"Jebać Biedę"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Imię Jarosław oznacza w końcu 'sławny ze swej siły' Very Happy ... także nie ma co polemizować, że 'na Jarka to nie ma ch*** we wsi ;p'

Super wywiadzik Very Happy. Powodzenia w EMS Jaro Wink

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobry wywiad Wink gj Smile
powo!!!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Imie Jaroslaw? Wiadomo, ze pochodzi od takiego czegoś jak "zboża jare", a stąd już niedaleko do żytniej Razz Jest nawet "żyto jare" ;D Tak wiec "Jaroslaw" to ktos, to "sławi wódkę"! Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 18 kwietnia 2009, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
kyzzn napisał:
To zdjecie Jarka to chyba takie "dyzurne" Very Happy Widzialam je już chyba wszedzie ;D

EDIT: btw nie jesteś pierwsza osoba która sobie poobklejała cały dom moim zdjeciem hehehehe Happy joke Happy
ejj qrde miałeś nie zdradzac moich sekretow!!!
a tak w ogole to Jarek zal... jak ja Ciebie proszę o komentarz, to Ci się nie chce, a jak Shad chce zrobić wywiad to od razu lecisz...

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?