Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PL-BE rewolucja! Speed vs Tech by Hazaart & Flagg!
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* Flagg
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 369
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 20 kwietnia 2009, 18:55    Temat postu: PL-BE rewolucja! Speed vs Tech by Hazaart & Flagg! Odpowiedz z cytatem  

Siemka,
Chciałbym Wam przedstawić traskę zbudowaną przeze mnie i mojego belgijskiego znajomego - Hazaarta. Może ktoś z Was już o nim słyszał, ale jeśli nie, to musicie wiedzieć, że jest jednym z najbardziej znanych FS-mapmakerów.
Czemu rewolucja?
A dlatego, że Speed vs Tech to trasa, w której trzeba jednocześnie umieć jeździć FullSpeedy i Techy, aby osiągnąć dobry czas.
Niewielu ludzi podejmuje się budowania takich tras, ale jak na duotracka jest to według nas (autorów) bardzo dobry pomysł Smile
Cała mapa to 25 sekund FullSpeeda wykonanego przez Hazaarta i 25 sekund Techa mojej roboty.

Szczegółowe info znajduje się w Author Comments na TMX.
Bardzo gorąco zachęcam to spróbowania swych sił na tej mapce! Mile widziane replaye i commenty, a już najbardziej awardy Very Happy

GL & HF!!


A, no i jeszcze jakby ktoś nie zauważył - Hazaart zrobił króciutki filmik z tą traską, możliwy do obejrzenia na tm-tubie.
Oto link:
http://www.tm-tube.com/video/8760/speed-vs-tech---hazaart--amp--flagg

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 20 kwietnia 2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trudna jest część speed, tech to jak tech(nie mówie że zły Razz) Ale ogólnie trasa fajna Smile
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mały
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 379
Skąd: Czarna Białostocka

PostWysłany: 20 kwietnia 2009, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie jezdzilem jeszcze, ale na filmie wyglada naprawdę obiecujaco Smile ladne polaczenie ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 kwietnia 2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Próbowalem ją przejechac, ale nie dalem rady. Czesc Hazaarta jest dla mnie za trudna. Elementy są ułożone tylko do idealnego toru jazdy. Po co te dziury i tyle slupów Rolling Eyes jeśli pojade wolniej to nie doskocze dalej, mogł zostawic jakiś margines błedu.
Pojechalem na skróty do czesci technicznej Cool Wszystko tam OK, tylko jeden zakręt jedzie się na ślepo - ten pod górke i w lewo. Jest tam oznaczenie, ale i tak ciężko wyczuc moment skretu.
Nie mogę ocenic trasy bo nawet jej nie przejechalem :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gobis
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 22 Sie 2006
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1472

Skąd: przyjdzie Mikołaj?

PostWysłany: 20 kwietnia 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie jest tak zle Very Happy 54:31 Laughing Botem nie jestem ale ja przejechalem Razz Porzadna mapa.Poczatek ciezki ale po paru przejazdach do zrobienia.Przejade jeszcze parę razy i zobacze co na tym wyciagne.Award leci Wink
52:37 ;E

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 21 kwietnia 2009, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja zrobiłem chyba 53.0x Happy część Hazaaarda jest w ch... trudna Very Happy a Twoja Flagg znośna ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G ziomq
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Swidnica

PostWysłany: 21 kwietnia 2009, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No no, na filmiku to wyglada na mega trudne. Chyba zaraz pospiesze z awardem Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody » Trasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?