Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Round 5 >>> POL vs LUX - 19.11.2006
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 listopada 2006, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wiem co poweidzieć
To najbardziej zwariowany mecz jaki widziałem

Luksemburg zasłużenie zwyciężył na pierwszej mapie 7:6. Co prawda wyniknęło to jedynie z naszej dobrej woli, że się zgodziliśmy zagrać 3vs3 na początku, a później 4vs4, po pojawieniu się jeszcze jednego ich gracza Smile

Jednak to co zrobili na 2 mapie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Podczas warm ups oświadczyli, że ze względu na brak graczy nie ma sensu, żeby grali w playoffs, dlatego poweidzieli, że się poddają i rezygnują z rywalizacji w NC2. Wtedy normalnie mnie zatkało, ale fakty są jasne i klarowne: Polska awansowała do fazy playoffs

Brawo !!!

Za tydzień mamy przerwę i w neidzielę nic nie musimy grać, dlatego wszyscy mają w następnym tygodniu wolne. Delektujcie się tym, ponieaż już 03.12.2006 czeka nas pierwszy pojedynek fazy playoffs

Tak, więc w końcu mamy ten oczekiwany awans
Było ciężko, mieliśmy problemy ze skłądem,ale jednak mimo tego osłabienia potrafiliśmy wygrać te najważniejsze mecze.

Pozostaje oczywiście pewien niedosyt, że ten mecz z Luksemburgiem tak naprawdę nie został rozstrzygnięty, ale czasami właśnie tak bywa. MYślę, ze naprawdę zasłużyliśmy na ten awans, chociażby za niesamowite zaangażowanie niektórych graczy np. Wally.

Tak, więc faza playoffs czeka

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata


Ostatnio zmieniony przez [CDD] wiadp1 dnia 19 listopada 2006, 22:01, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 19 listopada 2006, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Byli na naszym poziomie, kto powinien wygrac to nie wiadomo, punkty nie tak szly jak powinny.

Ja dolacze do wkur***ch osob, bo cholera przez to, ze mapki na NC2 trenowalem, nie dostalem się do Verizona dalej. Crying or Very sad
Ale 104-ty i tak nie jest zle. :wink:

No wiec gramy dalej i zobaczymy jak to nam pojdzie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 listopada 2006, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do Verziona to ja nejlepszy byłem. Bo kto byłby w stanie osiągnąć 4:59 będąc w najlepszej 250. Trzeba mieć fantazję Smile
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19 listopada 2006, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja stworzę tu grono ludzi dumnych i zaskoczonych. Więc będę pisał cały czas Caps Lockiem... żartowałem, będę pisał Caps Lockiem w miejscach gdzie naprawdę czuję się zaskoczony. Laughing

NO 2-1... myślałem że faktycznie tyle wygraliście jeżdżąc po trasach, a tu kurcze, LUKSEMBURG REZYGNUJE!!!!! JA PIERNICZę. Kurcze w ogóle ja naprawdę nie wiem... no co ja mam pisać... MIELIśCIE TYLE TRENINGU - PSU NA BUDę - ALE Z ZASKAKUJąCYM SKUTKIEM. XD Luksemburg jednak okazał się krajem dość dziwacznym, bo walczyli, walczyli, a zrezygnowali w ostatniej chwili bo ZDALI SOBIE SPRAWę że są w słabej sytuacji jeśli chodzi o graczy. A więc mówiąc ostatecznie w trzech słowach - DO PRZODU POLSKOOOOO! Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 19 listopada 2006, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja też jestem strasznie wkurzony tyle treningu zwłaszcza na B (pb 1.01.0Cool i co ?? ledwo wszedłem do boju a Ci się poddają O_o pozostaje teraz tylko przygotowanie się do PL2 , a później liczyć że trafimy w play-offach na rywala w naszym zasięgu Razz pozdro dla całej repry !!
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 20 listopada 2006, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powiem wam ze trening nie idzie na marne Smile
Potrenowaliscie i to się wam przyda na nastepnych mapach, widzisz Majak przynajmniej po tym treningu mozesz powiedziec ze umiesz driftowac Smile
Heh dzięki Wiadp za docenienie Smile
Teraz kolejna faza - playoffs. Zarezerwujcie sobie czas na ten tydzien przed playoffami i wytrenujcie porzadnie mapki Smile Mysle ze zadnych turniejow poboczynch nie będzie i trening będzie owocny Very Happy Licze tez na dobre mapy Very Happy
Coz jedyne co mgoe powiedziec to to ze musimy udowodnic ze ten awans się nam nalezy ! Swoja droga, najlepiej byloby trafic na UKR... spar dostalismy 1-2 z nimi, ale na serio bylismy swietni, chodź tam jest ten niesamowity Myrtle Smile Pozostali potencjalni rywale sa silniejsi niz UKR ale mysle ze powalczymy z każdym Smile Bo wczoraj Hack mial piękne przeblyski jak potrenuje na serio to wymiecie na kazdej mapie Khas to samo Tomek to Tomek i wymiecie i szykuje się mocna paka! Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 20 listopada 2006, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I jeszcze dojdzie nam nawro, który opanował problem z netem, więc jeżeli uda nam się zagrać w składzie: Wally, Hack, Khasius, Tomek, nawro to będzie pięknie i wtedy wszystko jest możliwe
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?