Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
reprezentacja nadeo
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 26 kwietnia 2009, 8:40    Temat postu: reprezentacja nadeo Odpowiedz z cytatem  

witam Razz Czy jest w planach utworzenie reprezentacji na mapkach nadeo? Bo na techach reprezentacja działa już baardzo długo. Czy myślał ktoś o tym?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 26 kwietnia 2009, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

raczej nikt o tym nie myslal bo w innych panstwach nie ma repry nadeo jak i nie gra się nations cupa nadeo
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mantiq
Jeździ konno


Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 46


PostWysłany: 26 kwietnia 2009, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Skoro już został poruszony ten temat to i ja spytam żeby nie zakładać nowych tematów. Mianowicie czy opłaca się w mg posiadać dwie dywizje TMNF jedna na techy a drugą NADEO. Pytam z czystej ciekawości bo słyszałem, że pomimo iż dużo osób kpi sobie z "NADEOWYCH TEAMÓW" to sporo takowych (podobno nie tylko w Polsce) istnieje i aktywnie bierze udział w e-sporcie. Może nie ma dla nich duży turniejów jak NC czy STC ale...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 26 kwietnia 2009, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Teamy nadeo mają taki udział w esporcie jak teamy z cs grające na przykład tylko aim_mapy czyli znikomy i szanse, że to się kiedyś zmieni są równe 0.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 26 kwietnia 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mantiq napisał:
Skoro już został poruszony ten temat to i ja spytam żeby nie zakładać nowych tematów. Mianowicie czy opłaca się w mg posiadać dwie dywizje TMNF jedna na techy a drugą NADEO. Pytam z czystej ciekawości bo słyszałem, że pomimo iż dużo osób kpi sobie z "NADEOWYCH TEAMÓW" to sporo takowych (podobno nie tylko w Polsce) istnieje i aktywnie bierze udział w e-sporcie. Może nie ma dla nich duży turniejów jak NC czy STC ale...

mysle, ze na ten temat mogę coś powiedziec, bo ponad 3 lata temu [POL] team (z którego w koncu powstal D-Link PGS) zaczal swoja aktywnosc wlasie głównie na nadeo trasach i w zwiazku z tym zawsze bronilem gre na trasach nadeo, o czym pozniej siebie przekonalem, ze było to dosc jednostronne, aby nie mowic, ze tamtym czasem poprostu nie zrozumialem jeszcze calkiem, na czym polega ta gra i z nia wzwiazana rozgrywki na poziomnie "esportowym".

sadze, ze po pierwsze trzeba sobie wytlumaczyc, co to znaczy " [sporo graczy nadeo] bierze aktywnie udzial w esporcie".

tutaj moim zdaniem jest już pierwszy blad myslenia.
wytlumacze to może z wlasnych doswiadczen.
gralem parę miesiecy na nadeosach i szlo mi bardzo dobrze. gralismy jako [POL]team kupe sparingow z drużynami z roznych krajow i chyba zaden z tych meczow nanadeo nie przegralismy.
pewnym czasem hack i khasius pytali się, czemu nie zagramy tez meczow na trasach dluzszych technicznych, bo szybciej się kapneli, ze nie tylko jest to nudny zawsze i tylko grać na nadeo, ale także, ze turnieje sa rozgrywane na calkiem innych trasach.
pamietam ze wtedy tak się poklucilismy, ze hack i khasius wyszli z [POL] i ztworzyli team o nazwie pS, który w dalszym czasie wygral 4 edycje PL z rzedu. także na tmpl były wielkie dyskusje o trasach, z których wynikly 20 stronne tematy i slawne klutnie mor_olo vs jakub.

prawda jest taka, ze chcielismy tez brac udzial w polish league, bo na nadeo nie było i dalej nie ma zadnych powaznych turniejow esportowych.
no i oczywiście przez turnieje typu ESWC i także VERIZON (w ktorym jak dobrze pamietam mozna było wygrac 40k$) zaczelismy w koncu się koncentrowacna na trasy techniczne. na szcescie z sukcesem.

ja dla mnie musze szczerze przyznac, ze strasznie dlugo potrzebowalem, aby umiec w miare trasy techniczne.
przyjemniej było grać na nadeosach, bo wygrywalem, a tu mialem niby grać na techach i przegrywac?
mysle, ze to jest walsnie bzdura grania tylko na nadeo. ludzie je graja dlugo, wygrywaja, a tu zauwazaja, ze na techach sa slabi.
zamiest wiec powiedziec, ok, trasy tech sa bardziej wymagajace, potrenuje je, wybieraja latwa (ale glupsza i egoistyczna) metode, mowiac, ze nadeo sa fajniesze i zaczynaja je bronic lub nawez wymyslac, jak w tym wypadku, jakas reprezentacje na nadeo, bo nie maja szans na innych trasach.

gdzie i z kim ma ta reprezentacja grać? nie ma reprezentacji nadeo, z którymi mozna byloby się zmierzyc.
także nie ma powaznych turniejow na nadeo, ani online, ani offline.

mozna byloby powiedziec, ze gra na nadeo trasach poprostu jest w sumie mniej wymagajaca, niz gra na rundy na technicznej trasie okolo jednominutowej i to jest powod, czemu na esportowym poziomie gra się wlasnie na techach.

na koncu jeszzce chcialbym przypomnac, ze reprezentacja polski w TMN dlatego jest slaba na nadeosach, bo ich poprostu nie gra.
jeżeli bylyby wymagania grać na nadeosach, sadze, ze reprezentacja nie roznilaby się mocno od tej obecnej (starczy luknac na tmx i rekordy lechu na starch nadeosach).

podsumowujac mozna powiedziec, ze taki pomysl wiec nie ma sensu i do niczego nie poprowadzi.
ciagnac dalej ta mysl stworzenia reprezentacji nadeo, nastepnie moznaby tez myslec o reprezentacji mini reprezentacji lol itp.
gra na nadeosach, mini, lolach jest jak zabawa, esports jest coś innego.

i to mowi wielki fan tras nadeo Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 26 kwietnia 2009, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dziękuje za tę wyczerpującą odpowiedź
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 26 kwietnia 2009, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o ile stare nadeosy w TMN były fajne i troooooszkę techniczne, wymagały trochę treningu to teraz nie ma to sensu.
nadeo kojarzy się teraz z LOL-ami, albo trasami na 80 lapsów.
[POL] miało sens,(pamiętam je, tylko przegapiłem odcinek o metamorfozę w wildę, wróciłem niedługo przed połączeniu z PGS)

W skrócie: LoL-klany już są, więc tam poszukaj.

Zamykam, cium E.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc » Rozwiązane problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?