Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Już pięć slotów dla Polaków na The-eXpierience
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 08 Maj 2009, 8:49    Temat postu: Już pięć slotów dla Polaków na The-eXpierience Odpowiedz z cytatem  

Lipcowy LAN The-eXperience organizowany przez duńską organizację Rosklide Ravens ma szansę stać się dla polskiej sceny TM jednym z najważniejszych wydarzeń sezonu. Po pierwszych informacjach pochodzących ze strony formacji D-Link PGS o tym, że wysyłają oni swego reprezentanta na w/w imprezę, wczoraj Scrappler poinformował, że kolejne cztery z 32 slotów na The-eXpierience zostaną zapewnione polskim graczom. [more]

Poza Shadowem z D-Link PGS, wiemy już że do Danii pojedzie również dwóch graczy odradzającej się drużyny Pure Skillers: Scrappler oraz Drift. Komu przypadną pozostałe dwa sloty?! Tego jeszcze nie wiadomo. Być może graczom dana będzie szansa walczyć o te sloty. Także ostateczna ilość slotów nie jest jeszcze przesądzona. Istnieje szansa, że nasza reprezentacja na tej, jednej z najbardziej prestiżowych imprez LANowych, będzie jeszcze liczniejsza. Warto przypomnieć, że chęć udziału w imprezie wyraziły takie gwiazdy jak: Frostbeule, PEzi, czy Bergie, a pula nagród w turnieju wynosi aż 3000€.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 08 Maj 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo fajowsko, ze będzie tyle polakow.
teraz mamy jakby finaly eswc w danii i az 5 slotow dla polski Smile

mam nadzieje, ze polacy hardcoreowo potrenuja, bo konkurencja naprawdę jest na klasie swiatowej.
jak będą jednak nie zle wyniki, na pewno na scenie będziemy jeszcze bardziej rozpoznanywani.

i zjebcie tego bergiego za to, ze 3 razy z rzedu wylosowywal polske w playoffach nations cupa ze swoja norwegia, bo myslal, ze jesteśmy najlatwiejszy przeciwnik.
sam bym to chetnie zrobil, ale watpie, ze wujek scrappler mi tez zasponsoruje wyjazd do danii Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 08 Maj 2009, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
sam bym to chetnie zrobil, ale watpie, ze wujek scrappler mi tez zasponsoruje wyjazd do danii Smile

to się nazywa drobna, niezauwazalna sugestia Razz Jakub jak nie pijesz to oszczedzasz krocie na dzień ^^
Ja jako postronny apelowalbym tylko, zeby nie robić z tego kolejnych klotni i walk na smierc i zycie... GLwszystkim

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 Maj 2009, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

majkel walki to będą, gdy wszyscy odpadna w eliminacjach i będzie spor o to kto zawinil xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 09 Maj 2009, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Majkel napisał:
Jakub napisał:
sam bym to chetnie zrobil, ale watpie, ze wujek scrappler mi tez zasponsoruje wyjazd do danii Smile

to się nazywa drobna, niezauwazalna sugestia Razz Jakub jak nie pijesz to oszczedzasz krocie na dzień ^^
Ja jako postronny apelowalbym tylko, zeby nie robić z tego kolejnych klotni i walk na smierc i zycie... GLwszystkim


nie wywołuj wilka z lasu

Panie i Panowie, ktokolwiek pojedzie na lana to będzie miał motywację bo:
raz - fun
dwa - prestiż
trzy - nagrody od eXperience
cztery - nagroda od Uncle Scrappa Very Happy which is a surprise for the moment Very Happy

Potraktowałem imprezę lanową na serio i zarządzimy do niej mocne przygotowania. Nie będę ukrywał, że nie boce jak inni i szkoda mi miejsca dla mnie Very Happy w tym znaczeniu no ale chyba muszę jechać Very Happy. Pozostała ekipa pewnie będzie na najwyższym poziomie, więc nasi na bank dadzą wszystko z siebie Very Happy

Mam jedno ale, bo jestem mocno zajęty pracą a właściwie to żyje nią, spie z nią i jem ją... :/ więc bardzo proszę Shadoła o pilnowanie tematów map, kiedy co i jak byśmy byli informowani. Ja ile mogę też się tym zajmę ale by czegoś nie przegapić...

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 09 Maj 2009, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ofc pilnuje mapek, zreszta nie tylko ja Smile poza tym sluze mapkami na kwali czy cus:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* DRIFT
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 89



PostWysłany: 09 Maj 2009, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mapki na kwali mogę zalatwic... trdude, łatwe co chcecie... dajcie znać... Co i jak... Scrapp może miec kontakt ze mną 24/7...
_________________



Drift - One name. One legend.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?