Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ostatni traska Sk84funPrzema
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy The Last One jest lepsza od High Flayera
Tak
100%
 100%  [ 8 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 8

Autor Wiadomość
FF.X-Fi Sk84funPrzemo
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 259
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 15 listopada 2006, 16:45    Temat postu: Ostatni traska Sk84funPrzema Odpowiedz z cytatem  

Więc to moja ostatnia traska w tmn, bo już w piątek....TMU Very Happy Noramlnie nazwałbym tą traskę High Flayer 2, ale ze względu na okoliczności nazwałem ją ,,The Last One'' Cool Mam nadzieję, że tym razem będzie dobra i spodoba się wszystkim :wink: Link:

Zdjęcie do tej traski jest bardzo nietypowe Very Happy . Wykonywał je mój kumpel WROCLAW - x-DW-x)killer(. Mi osobiście bardzo się podoba Razz . Jestem też ciekawy czy komuś uda się zejść poniżej 45 sekund. Znając ludzi pewnie tak, ale zobaczymy Smile Tak więc życze miłej zabawy i zapraszam do komentowania (także zdjęcia) Razz

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Jurek
Gangsta Mapper


Dołączył: 24 Mar 2006
Posty: 558


PostWysłany: 15 listopada 2006, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co tu dużo gadać. Jak dla mnie jest to super trasa - esensja tras TMN. Piękna robota! 100% AWARD.
Szkoda, że to "ostatnia" Twoja trasa w TMN.
"Nigdy nie mów nigdy"
Pozdrawiam !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
~FM~ ~FM~@di
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 1
Skąd: z chaty <jastrzebie>

PostWysłany: 15 listopada 2006, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

NO NO NO tak trasa jak i '' rysunek'' sa swietne nic dodac nic ujac a i gg w TMU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 15 listopada 2006, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

The last one = the best one. Wink Gdybym miał to ocenić krótko to powiedziałbym - no i o to mi właśnie chodziło! Trasa jest szybka i przyjemnie się po niej jeździ. Fajnie do szybkiej trasy zrobić krótki, techniczny start. Później nadchodzi już skok, i to również był dobry skok, no ale z kolei to, co po tym skoku następuje to moja ulubiona część tej trasy. Bardzo udana kombinacja "corksloopa" z rampową pętlą, i po tym wszystkm kolejny naprawdę dobry skok. Z wallridem nie ma kłopotów, z późniejszą pętlą też. No trochę narzekałem na jazdę po inflatable, bo tam jednak trzeba troszkę zahamować. No i kolejny, prosty wallride, i finisz... dziurawy corkscrew, jest prawdopodobieństwo, że po pokonaniu go uderzysz w ściankę tuż przed metą, ale ciągle cieszy fakt, że go pokonałeś. Smile A teraz coś o MT, outro nie ma, ale to można ci darować. Intro nie jest jakieś ekstrawaganckie ale ciągle jest w jakiś sposób efektywne. GPS, no z dezaktywacją GPS'a tutaj jest trochę kłopot, dość dekoncentrujące jest to, że nagle ekran staje się czarny, a potem znów normalnie widzisz trasę. Ale to tylko szczegół, jeśli chodzi o dawanie kamer MT do pętli to naprawdę udana robota, kamera zmienia się w odpowiednim momencie, co mi się podoba.

Moja ocena to : 88/100% (coś dla ludzi lubiących spore wrażenia z jazdy) = AWARD Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 15 listopada 2006, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bardzo mi się podoba ta trasa Smile

Gdyby polak był anglikiem albo francuzem mialbys 100 awardow Sad to jest niestety przytlaczajaca scena Polski Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?