Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ace poszalał na miniasach!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 Maj 2009, 13:21    Temat postu: Ace poszalał na miniasach! Odpowiedz z cytatem  

Na stronie organizacji D-Link PGS ukazał się dziś 11-minutowy materiał filmowy w roli głównej z graczem tejże drużyny - Grzegorzem "ACE" Pawliszyn. Film pokazuje przede wszystkim znakomite czasy osiągane przez ACE'a na kilkudziesięciu dość znanych trasach typu Mini oraz Lol, stworzonych choćby przez Swensena. Całość dostępna jest pod tym adresem. [more]

Film ma podobno na celu pokazanie amatorom wielu sztuczek oraz technik jazdy w TMNF. W prawym dolnym rogu widnieją natomiast nazwy tras wraz z uzyskanym czasem. Przejazdy Grzegorza są jednymi z najlepszych na świecie, można zanotować kilka WR-ów. Oczywiście film automatycznie spowodował wzburzenie graczy NFS, ale co tam będę o nich wspominał... Smile Przyjmijmy, że materiał został ciepło przyjęty przez użytkowników serwisu PGS. Smile

Źródło: D-Link PGS

btw. ale muza słaba... Very Happy


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 12 Maj 2009, 13:47, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Siekierka
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 201


PostWysłany: 12 Maj 2009, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

*NUKED*

Shadow: Pozwoliłem sobie TYLKO znukowac komenta... jednego z bardziej zalosnych... Zobacz, jak forum siadlo, jak czesto newsy wychodza...

_________________
http://intothevoid.cba.pl/ mój blog klik klik klik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 12 Maj 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

acze zapierdalacze! Mr. Green

fajny film, mega skill i ladna jakosc. n1

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 12 Maj 2009, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w sumie fajny filmik tylko się zastanawiam po kiego chuja news :] jakos nikt nigdy nie pisal newsa o filmiku
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX s4JL4s
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 114
Skąd: Stg/Gdańsk

PostWysłany: 12 Maj 2009, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zajebisty filmik, jazda na najwyższym poziomie nie ma co Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 12 Maj 2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tez mnie zdziwilo ze news mówi o czyimś filmiku. A co do muzyki, wiesz Shad są różne gusta. Mi ona nie przeszkadza, mimo ze wole bardziej rockowe klimaty Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 Maj 2009, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo fajny film, ace.
nawet się dowiedzialem, ze sa "niewidoczne czesci trasy" w TMN (08:20 min. filmiku) Smile

a ci NFSowce kurde już nie wytrzymali z komentami na stronie PGS.
co za ludzie, nie moga ani jednego newsa o TMN zostawic w spokoju, tylko musza dodac swoje coś tam o NFSie.
pewnie tak się zachowuja ludzie, ktorzy wiedza, ze ich gra powoli umiera.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 12 Maj 2009, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taa miliard filmików ale tylko jeden jako News...trochę padake daliscie /dałes...bo przeciez PGS...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 Maj 2009, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

suwak napisał:
taa miliard filmików ale tylko jeden jako News...trochę padake daliscie /dałes...bo przeciez PGS...


no wiadomo.. chyba ze nawiazywales do tego ze chcialbys mnie zastapic?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Siekierka
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 201


PostWysłany: 12 Maj 2009, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja <ptaszek> nawet swojego zdania nie mogę wyraźić o tym co się dzieje na tym forum.
damianhhh z tym tekstem że forum siadło mnie <ptaszek>. News o PGA był pierwszy przez 15-16 godzin w czasie których jest mały ruch na forum więc nie <ptaszek> że chcesz tym rozruszać forum.
Już kiedyś przez mnie była dyskusja na temat adminów i widze że dalej jest to samo.

BB dla wszystkich polskich noobów i *NUKED*

_________________
http://intothevoid.cba.pl/ mój blog klik klik klik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 Maj 2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Siekierka napisał:
ja p***dole nawet swojego zdania nie mogę wyraźić o tym co się dzieje na tym forum.
damianhhh z tym tekstem że forum siadło mnie rozpierdoliłeś. News o PGA był pierwszy przez 15-16 godzin w czasie których jest mały ruch na forum więc nie pierdol że chcesz tym rozruszać forum.
Już kiedyś przez mnie była dyskusja na temat adminów i widze że dalej jest to samo.

BB dla wszystkich polskich noobów i huj w dupe tym co mnie nie lubią.


zapomniales jeszcze dodac ze zyjesz w wolnym kraju gdzie 'panuje' wolnosc slowa... zapomniales tez o zasadach forum i MOCNO je nagiales...

news o pga, racja był ponad 16 i godzin i zostal skomentowany... 8 razy, takiego braku entuzjazmu dawno tu nie było; zauwaz tez (klikasz 'wstecz' a zeby wrocic tutaj to 'dalej') ze ostatni news na glownej zostal napisany tydzien temu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 12 Maj 2009, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

shadowowi chodzilo chyba poprostu o to, by umiescic filmik (= reklame) z TMN na stronie duzego polskiego MG, bo za dużo tego nie ma, co się akurat udalo i raczej jest warte newsa na ogolnej stronie poswieconej TMN (=tmpl.info).
przeciez sami wiecie, ze TMN nie ma łatwo w porównaniu z CS i innymi.

widocznie niektorym wazniejsze jest niestety krytykowanie shadowa, który od lat się stara, aby o TMN było glosnio na roznych stronach polskiego e-sportu, pisze newsy o TMN pierw na esports.pl, a potem na tmpl.info, niz np napisac coś pozytywnego o TMN pod newsem i z tym pokazac NFSowca, ze mamy fajne scene.

może niektorzy powinni najpierw zapytac sami siebie, co robia dla TMN, oprocz bycia pasywnym graczem i krytykowania innych na forum, a potem coś sesownego napisac.
sebik np ze swoimi malymi ale fajnymi turniejami ostatnio pokazal, jak łatwo jest zrobić coś ciekawego, co sprawia innym radosc. i to bez wielkiego wysilku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 12 Maj 2009, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
shadowowi chodzilo chyba poprostu o to, by umiescic filmik (= reklame) z TMN na stronie duzego polskiego MG, bo za dużo tego nie ma, co się akurat udalo i raczej jest warte newsa na ogolnej stronie poswieconej TMN (=tmpl.info).
przeciez sami wiecie, ze TMN nie ma łatwo w porównaniu z CS i innymi.

widocznie niektorym wazniejsze jest niestety krytykowanie shadowa, który od lat się stara, aby o TMN było glosnio na roznych stronach polskiego e-sportu, pisze newsy o TMN pierw na esports.pl, a potem na tmpl.info, niz np napisac coś pozytywnego o TMN pod newsem i z tym pokazac NFSowca, ze mamy fajne scene.

może niektorzy powinni najpierw zapytac sami siebie, co robia dla TMN, oprocz bycia pasywnym graczem i krytykowania innych na forum, a potem coś sesownego napisac.
sebik np ze swoimi malymi ale fajnymi turniejami ostatnio pokazal, jak łatwo jest zrobić coś ciekawego, co sprawia innym radosc. i to bez wielkiego wysilku.

wiem o co Ci chodzi, ale zrozum tez opinie innych.

Dziwic może wybor filmiku do "reklamy".
1. wybór tras (sorry, ale "mini" i "LOL" nie kojazy się z e-sportem!)
2. przejazdy tylko 1 gracza (nie ma ukazanej bezposredniej rywalizacji, tylko zabawa, czysta jazda "for fun")
3. czemu akurat ten filmik, a nie inny? było parę lepszych produkcji (ale nie podpisanych PGS)

Co do samego filmiku to średniawka. Nie będę słodzil Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 12 Maj 2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

www.szkoda.com
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 12 Maj 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
3. czemu akurat ten filmik, a nie inny? było parę lepszych produkcji (ale nie podpisanych PGS)


no skoro jest to na stronie PGSu to wiadomo ze sa to produkcje zawodnikow PGS bądź na zlecenie PGS, bo przeciez promujemy także siebie. To jest obustronny biznes.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 12 Maj 2009, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

O ja, ale Was to boli. Nikomu nie zabrania się pisać newsów na tmpl. Chcesz napisać newsa o swojej drużynie to droga wolna. Nie mówię, że należy publikować wszystko jak leci, ale chcieliście wiedzieć czy coś się pisze na innych stronach o TM, więc Shadow napisał. Poza tym kolejny raz piszę, że droga do redakcji jest otwarta, a mimo to nie walą tłumy drzwiami i oknami.

@Siekiera - jeśli lubisz sobie wpychać różne rzeczy w d*** to nie znaczy że inni też to lubią, a jeśli nie to, jak to się mówi: 'nie życz drugiemu co Tobie niemiło'. Jak nie zrozumiesz to Ci się pomoże.

Sam filmik dość średniawy w mojej ocenie (choć jazda ACE'a bardzo dobra), ale to już kwestia doboru materiału przez redakcję PGS'u. Chcieli pokazać bardziej przyjazną newbies stronę gry.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 12 Maj 2009, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To już nawet nie chodzi o to Red, ale dla mnie pisanie newsa jest rowne z posiadaniem odpowiedniego materialu do tego. jeśli zobacze ze na tmpl ktos wyskakuje z tematem o swoim filmie, to po kiego mam zakladac drugi temat o tym samym? bądź jeśli jest na innym dupnym forum, to jaki będzie cel pisania o tym na powaznie?

W tym przypadku jest tak, ze PGS wydaje film, dorzuca parę ladnych zdan o tym, nfs wyskakuje z pr0 komentami i material gotowy... A i o filmie dowiedzialem się parę godzin po ukazaniu newsa na pgsie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 12 Maj 2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

[quote="D-Link PGS w4rLike"]
Cytat:
To jest obustronny biznes.


to jest zabawa Sir, zabawa. No chyba, że wracamy do dzieci w krawatach Very Happy i kolorowych skarpetach Razz

@Ace - Film spoko, Ace jeździsz pło, pozazdrościć.
@szeryfowie PGS - niestety wydaje mi się, że styl waszej autopromocji poprostu trochę razi.... z kim bym nie gadał (chodzi o inne gry) to jakoś nie pała entuzjazmem do PGS-u. Nie chcę wam przytykać ale jakoś tak jest. btw, jak inwestując dla CAŁEJ sceny tmn użyłem SCRAPPLER POWER na banerze na trasie, to posypały się grady krytyki Very Happy, że co to ja sobie wyobrażam.....

@Red - myślę, że szkoda, że Szad a nie Ty, czy ktoś inny, było by to bardziej wiarygodne. Choć sam artykuł naprawdę mnie zbytnio nie razi.

@Szad - nie pierdziel tylko pisz dalej. Niestety nie zawsze wszystko wszystkim się spodoba, nie bierz do siebie. Jedynie pamiętaj proszę (Uncle's advise), że obiektywizm ma zawsze wiele oblicz i krytyka jest nieunikniona to jednak trzeba szukać w miarę neutralnych rozwiązań na takim exponowanym stanowisku jak Twoje Very Happy

idę spać, dobranoc Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 12 Maj 2009, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dokładnie Red. Chac umiescic newsa o MLC napisalem do shadowa czy nie daloby rady zrobić tego jako newsa na tmpl aby wiecej osob się o tym dowiedzialo. oczywiście obylo się bez problemow choć bledy w skladni jeb*** musial mi popoprawiac Razz, no ale post Siekierki oddaje mentalnosc na jaka scena trackmanii w Polsce w moich oczach się zmienila. Zazdrosc i nienawisc -.- zamiast pogratulowac Ace ladnej jazdy to k**wa caly topic skupia się na tym czy ten jeb*** topic ma prawo być jako news czy nie... porazka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 12 Maj 2009, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawias napisał:
zamiast pogratulowac Ace ladnej jazdy to kur** caly topic skupia się na tym czy ten jeb** topic ma prawo być jako news czy nie... porazka


płoszę nie płeszadzać!!! Razz Rolling Eyes

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?