Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Ace poszalał na miniasach!
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 12 Maj 2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bardzo ładny film!
gj
Winner!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 13 Maj 2009, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie filmik fajny, ale jakoś takoś... dla mnie zbyt monotonna muzyczka... nie wiem, dlaczego, po prostu mi się nie spodobała Wink A jazda jak to jazda, Ejs zawsze dobrze jeździłeś Wink Ale do Horego jednak trochę Ci brakuje. Ogólna moja ocena to z 8/10 Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 13 Maj 2009, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja chce jeszcze tylko dodac, ze jest to wazna sprawa dla kazdej gry esportowej, aby się znalazla w tych najwiekszych polskich multigamingach.
niestety po rozpadku FF TMN jest tylko obecna w PGS.

przez ibycie TMN w wiekszyc MG, te mniejsze tez się moga zainteresowac i w koncu raczej na zle to scenie nie wyjdzie.

czy się lubi PGS czy nie, trzeba uznac, ze od dluzszego czasu (przedtem jako Widla D-Link) jednak trzyma te dywizjie i stara się dla nie co nie co zalatwic. poza tym były i dalej będę akcje i turnieje dla graczy calej sceny.

realia wyglada tak, ze przez sponsoring dywizji i razer cup już do tej pory okolo 15 ludzi ze sceny (i to nie tylko z naszej dywizji) poprostu za sama gre maja w domu jakiś sorzet razera warty parę tysiecy zlotych.
o nawiazaniu waznych kontaktow np do ESL już tutaj nie będę się rozpisywal.

mysle, ze to nie jest zla rzecz i naprawdę dziwie się, ze niektorzy ludzie sa tacy niemyslacy.

nawet jeżeli PGS by poprosilo o zamieszczenie tego newsa, to mysle, ze mozna się bez problemu na to zgodzic, patrzac na to, jak oni się staraja o trackmanie.
news na stronie PGS o TMN zawsze przyciagnie ludzi z innych gier, a news na stronie tmpl.info na pewno pocieszy sponsora i zacheci go na dalsze akcje, turniee i nagrody dla sceny TMN.

ale niestety jak zawsze znajda się jakieś "mundralinskie" nubki, bo zal im dupe sciska i musza się jakos profilowac, piszac jakieś bzdory.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
f1-arek
User no.6900


Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 110
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 13 Maj 2009, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

film GJ, ale wiem że ace umiesz lepiej ;] nawet ja na nie których traskach mam lepsze czasy^^, ale dla tych co chca się nauczyć driftu to polecam ;]
_________________
podpis...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ACE
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 175

Skąd: Lubin

PostWysłany: 13 Maj 2009, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja chciałem jeszcze dodac kilka slow od siebie

dla tych co oceniaja to czy ten film powinien być w newsach czy nie: jeśli shadow zadecydowal ze ten film ma być w newsach tzn. ze się jednak nadaje na 1. strone tmpl, tymbardziej, ze takie filmiki z moim udzialem, będę robil co miesiac, wiec nastepnego newsa już pewnie nie będzie, jeśli komus to przeszkadza to trudno

dla tych co oceniaja film: w tym filmiku raczej lecialem na ilosc a nie jakosc przejazdow(chociaż i tak 1/5 to wr a 3/5 to b. dobre czasy), jeśli chodzi o obrobke to nie było zadnych efektow, dodalem kontrast i poprawilem kolory, mam nadzieje ze kolejny film wyjdzie mi dużo lepiej

pozdrawiam

_________________
www.modernwarfare3.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?