Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Bots From Poland i szturm na Danię
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 23 Maj 2009, 16:24    Temat postu: Bots From Poland i szturm na Danię Odpowiedz z cytatem  

BFP zamiast QPA. Dlaczego, bo wielu z was i chyba słusznie pytało mnie, jak będziemy wyglądali z takim napisem na plecach. Hehe, Qr*a pokonamy All, takie było przesłanie QPY ale chyba jednak należało być bardziej kreatywnym. Bots From Poland - to brzmi całkiem fajnie i pod takim hasłem wyruszymy do boju. Dawniej była polska Husaria obecnie będzie polska Bociarnia Very Happy, komu nie pasuje – buda Razz Very Happy [more]

BFP - oto nazwa naszej drużyny, reprezentującej Polskę na międzynarodowym lanie w Danii. Bardzo nam miło ogłosić, że zarząd (w tym Wally w krawacie, a Scrapp bez skarpetek Very Happy ) #p~S*TEAM zaprosił jednych z najlepszych graczy w kraju, którzy nie mieli szansy jechać na tę imprezę. Najprawdopodobniej do Danii pojedzie gruba beemka wypchana bociarnią z wielkimi chęciami na pokonanie Berżeraka (Bergie) i Foresta (Frost) Very Happy. Jeżdżenie online z zagranicznymi graczami to nie to samo, co spotkanie oko w oko, w związku z tym chcielibyśmy pokazać kim są Polacy, jaką mamy klasę i umiejętności. Drużyna, która wybierze się, by walczyć z botami założy specjalnie przygotowane na tę okoliczność koszulki. Projekt koszulek oraz oferty na ich wykonanie prosimy składać w osobnym temacie KOSZULKI POLAKÓW NA DANIE (całkiem serio).

Mniej więcej do połowy czerwca będziemy czekać na ewentualne propozycje, potem przejdziemy do działania. Zarząd Very Happy #p~S*TEAM kładzie nacisk na promowanie swojego teamu, lecz także nie zapomina o innych wspaniałych graczach i chce stworzyć drużynę Polaków. Tą metodą w naszej drużynie znajdą się gracze z teamu #p~S oraz jednego lub nawet dwóch innych teamów. W obecnej chwili są prowadzone rozmowy.

BFP będą nosili specjalne tagi na tę okoliczność, wskazujące jednoznacznie skąd pochodzimy Very Happy. Czekamy na wyjaśnienie się kwestii zawodników z pozostałych teamów i organizacja ruszy dalej z kopyta. Z pośród graczy #p~S*TEAM pojadą najprawdopodobniej: Scrappler, Wally, Drift, Freddy, czekamy na wyjaśnienie sytuacji z Bobem. W przypadku gdyby okazało się, że graczy jest więcej niż mieści się w beemce, pojedziemy dwoma autami lub busem.

TEKST SPONSOROWANY BY SCRAPPLER Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Coof
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 01 Lut 2007
Posty: 2557


PostWysłany: 23 Maj 2009, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w beemwuce
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 Maj 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już wiele razy pisalem, ze super sprawa z ta dania i oczywiście wielkie dzięki na scrapplera, ze bierze polakow na lan w danii.

jednak proponowalbym przy wszelkim optymizmie i checia nie przesadzac z oczekiwaniami, bo nie mozemy zapomnac, ze tam będzie wielu graczy z siwatowej elity.

ja osobiscie mysle, ze ze skromnoscia i ewentualnymi dobrymi wyniakami będziemy miec dużo wiecej radochy i zrobimy lepsze wrazenie, niz z shirtami z napisem "bots", jakby nie poszlo tak dobrze.

kolo tego komentarza zycze wszytkimi polskimi graczami jak najlepsze wyniki w danii.

gogogo POLAND!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 23 Maj 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja nie robię tej nazwy z pychy tylko dla zabawy. Na lanie w Łodzi, większość mówiła, że nie mamy po co jechać Razz - to mi pomogło wybrać nową nazwę, na przekór trochę Very Happy. Tak naprawdę, to koszulki i ich napisy nic nie znaczą jak się przegrywa i dużo znaczą jak się wygrywa Very Happy, tak więc, proszę o kolejne projekty Panockowie Smile
_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 23 Maj 2009, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrappler napisał:
ja nie robię tej nazwy z pychy tylko dla zabawy. Na lanie w Łodzi, większość mówiła, że nie mamy po co jechać Razz - to mi pomogło wybrać nową nazwę, na przekór trochę Very Happy. Tak naprawdę, to koszulki i ich napisy nic nie znaczą jak się przegrywa i dużo znaczą jak się wygrywa Very Happy, tak więc, proszę o kolejne projekty Panockowie Smile

jako kapitan repry jednak mysle inaczej, a jednak będzie w danii parę reprezentantow polski.
sam mialem takie mysle jak ty niekiedy.
teraz jednak mysle inaczej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] LooKaSh
Team Poland


Dołączył: 11 Gru 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 939



PostWysłany: 24 Maj 2009, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

noo.. racja jakop... imho lepiej niech przeciwncy nie znają rozwinięcia BFP
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 Maj 2009, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmm, tak sobie myślę żeby wasz sponsor pisał co chce i jak chce na koszulkach. Ponieważ jesteśmy organizacją niezależną Laughing Laughing od PGS to raczej będziemy po naszemu bawić się tą grą. W Dani będziemy jako grupa Polaków, a nie typowa reprezentacja kraju, którą prowadzi jej kapitan. Tyle komentarza powyższych głosów.
A może jeszcze jedno zdanie komentarza, są ludzie, którzy namawiają mnie do pisania jeszcze bardziej pewnych siebie textów ale to byłoby rzeczywiście chyba przesadą bo niektóre z nich mogłyby obrażać innych :/ ... i są tacy co mówią by nic nie pisać.... - to ma być zabawa Panie i Panowie Smile.

#p~S Zarząd Laughing ma nadzieję na fajną zabawę i wspaniałą atmosferę podczas lana, minimum tak fajną jakie mamy u nas w kraju Very Happy Nie ukrywamy też, że namawiamy zawodnikuff, którzy pojadą by trenili trenili i trenili ile mogą Very Happy
#p~S Zarząd Laughing będzie dokonywał wszelkich (w jego rozumieniu) krokuff w kierunku tworzenia jak najlepszej atmosfery organizowanych przez zeń imprez.

(Dodano 24 Maj 2009, 12:09)
BIG KURNA ACHTUNG!!!
bardzo proszę wszystkich chętnych o sprawdzenie dla samych siebie, z rodzicami (jak jest taka potrzeba) terminu wyjazdu oraz innych danych na stronie:
http://www.the-experience.dk/side/20/ - lista graczy
http://www.the-experience.dk/side/25/ - opis

Obecnie jadą: Drift, Wally, Ja, Fred, Robot, Bob i czekamy na info z TCW. Co do transportu to jak będzie nas więcej (po potwierdzeniu) niż 5 bo wynajmę busa i pojedziemy jednym autem Smile, tak chyba lepiej niż dwoma Razz Bardzo proszę wszystkich graczy o dokładne przeczytanie opisu imprezy i potwierdzenie z rodzicami (powtarzam się ale wolę tak niż potem coś tam coś tam). Wiem, że jadą tylko pełnoleni ale wole trzy razy się upewnić.

Bardzo proszę o potwierdzanie w tym temacie waszego uczestnictwa i zadawanie ewentulanych pytań tu na forum bym odpowiadając jednemu pokazywał odpowiedź innym.

ciao Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappler, ja tez będę na jakims lanie i ze mna tez mozna się ładnie bawic, może lepiej niz z toba.
przypominam, ze masz jaja tylko pokazac się na lanach wlasnych, nigdy nie byles na eswc, pga itp.
wykorzystujesz fakt, ze brales grupe ludzi na lan, placiles im przenowcowanie i ich nachlaches.
jak czesto pieniedzami chcez przekonac.

dalej proponujesz gracza PGS przejscie do pseudo pS, czemu nie, masz na to prawo. dziwi mnie tylko, ze ty jesteś tym, który najezdzal PGS o jechanie na forse, a sam z gotwkami jedziesz na prawie kazdego naszego gracza.

w tym momencie jestem dumny z kazdego PGSowicza, który nie da się skusic glupstem (tak glusptwem).

scrappler tworzy już kolejny team (były już inne) i dlaej ma nadzieje, ze skopie nam dupska.

scrappler, robisz dobrze, ale jesteś obliczajny, zapraszasz ludzi na lany, upijaja się i wydaje im się, ze Ciebie lubia.
wykorzystujesz te rzecz, myslisz, ze sa za toba, wykupujesz ich,
taka masz chociaż nadziej.

znajac Ciebie, sprzedasz to jako "robicz to dla sceny" znasz się jednak na marketingu.

chce ci tylo powiedziec, ze sa luzie u których to nie dziala.
za k**wa zadna cene mnie nie (i innych) kupisz!

jak zawsze mowie tylko zamnie, nie za team.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

placisz za graczy, niestety niektorzrch nie da się kupic.

moje zdanie jako znawca sceny na lan w danii?
drift będzie jeden z ostatnich, tak samo fred.
jedyny wally może powalczyc, szacun wally, kofam cie.

psujesz te scene z twoimi zlotowkami
każdy, który się stara, ma od Ciebie kop w dupe, bo co by nie robil wykupisz coś podobnego.

ja z toba jednak mogę żyć, chetnie pokaze innym, ze da się tez rade bez forsy. nie mam jej i chetnie daje sobie rade bez.
umysl sioe liczy, nie forsa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja powiem : japa/buda all .

Powodzenia w Danii, a nowa nazwa fajniejsza ;P

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sram na to co powiesz i co inni powiedzą na temat tego co napiszę ale chcę ci powiedzieć, że jeśli naprawdę poszedłeś spać w piątek o tej porze i przestałeś chlać jak debil i mówisz o tym TYM WSZSYSTKIM młodym ludziom to masz moje serce po swojej stronie. Mam nadzieję, ze to nie akcja tygodnia czy miesiąca. Ci młodzi ludzie podziwiają to co chcą widzieć w starszych, z reguły te " złe rzeczy". Dziś mi szczęka opadła gdy powiedziałeś, że idziesz spać. Serio. Przez chwilę myślałem, że to jakieś twoje jaja ale poszedłeś... Żaden nie zaareagował ale na bank to zauważyli. Jakub, nie lubię cię za to jak ich wprowadzasz na manowce z graniem, z piciem, z byciem "pro graczem", bo to żenada. To ma być wyłącznie zabawa i nic więcej. Mam nadziję, że się zmieniasz. powiem więcej, jestem gotów ci w tym pomóc, bo jednaks masz masę ludzi w swoim otoczeniu, którzy patrzą na Ciebie jak dzieci na tatę.... zauważ to proszę. Można tą "bandę" pokierować w prawidłowym kierunku albo nie... hehe, wracam do meritum, robisz dobry krok.

prywanie:
ustatkuj się, znajdź fajną godną Ciebie kobietę, wykonaj Jakubka , a zmienisz się w super lidera

piszę to wszystko bo dziś pierwszy raz w życiu uwierzyłem, że masz swoje lata , dziadu

dziekuje, nie chce "pomocy" i rady od Ciebie tez nie.
nie chce być jak ty.
a te "bande" nazywam kolegow i nie mam zamiaru ich kierunkowac.
w naszym teamie każdy ma walsna glowe i bym się zjebal jakby ktos jej niemial.

ty jesteś obliczalny, kirunkujesz na coś, ja tylko chce miec dobry team.
bądź "wujkiem" "sponsorem" i nie wiem co, ale ze mna nie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IMO, jeżeli Scrapp nie traktuje tego jako oficjalny wyjazd reprezentacji, jedzie tam z ekipą dla zabawy i robi to ze swoich pieniędzy to nie można się do niego przyczepić - bo niby do czego? Ze swoją kasą robi co chce i tyle, wysyła tych graczy co chce - przecież to oczywiste, że Freddy czy Drift nie wygrają tam, ale nie tylko to się liczy, chociaż moim zdaniem lepiej byłoby wysłać naprawdę najlepszych zawodników w kraju niż taką zbieraninke, ale każda taka inicjatywa jest godna pochwały (propsy Scrapp!)

Z mojej strony pytanie: Miejsca na wyjazd są otwarte czy raczej sam dobierasz graczy w zamknietym gronie? Jakieś kwali?

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

od "dziekuje..." jest moj tekst, reszta scrapp pm do mnie osttanio.
nie zdazylem edytowac.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli ktos z teamu który teraz nosi nazwe PGS, nie zgadza się z graniem i staraniem się o warunki w MG, to niech spierdala do scrappa.
sztucznie będzie mial może nie zle warunki, ale scrappowi może się tez nie zachcec kiedyś.

jakby nie było, jak ktos ma zamiar wyjisc z teamu, to proszę to zrobić TERAZ, bo my dalej mamy plany na dzialanie na scenie, tak jak to robimy od 3 lat.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ze skillem, nie z forsa.

i ch**!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

sorry Jakub ale niepotrzebnie problemy robisz, według mnie trzeba tylko podziekować za możliwość wyjazdu a nie gadać o jakichś przekupstwach itd.
W tym momencie nie zgadzam się z Toba w ani 1% bo jest to tak jakby dobroczynna inicjatywa tak samo jak z lanami na których wszyscy jak było widać się swietnie bawili.
A prawdzie musisz oddać Ty i każdy po kolei, ze jakby nie finansowy wkład Scrapa i cały pomysł to by było jedno wielkie g*wno i by wszyscy siedzieli w domu. Nie wiem dlaczego Ciebie tak to boli. Cóż w tym złego no k**wa nie róbmy jaj. Ktoś coś daje to trzeba podziekować i schylić czoło a to co piszesz to jakiś bezsens i jakieś próby starania pokazać kto tu jest najfajniejszy no sorry ale tak to w tym momencie odbieram bo to jakaś paranoja z Twojej strony...

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub jest pijany,dajcie spokoj Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 Maj 2009, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie mam siły do komentowania tego co napisał kapitan reprezentacji.
Odniosę się tylko do wyniku prognozowanego: choćbyśmy byli ostani to pojedziemy tam, pokażemy się i pobawimy. Proszę admina o udzielenie mu ostrzeżenia za obrażanie, grożenie, offtopowanie.

Co do kwali to się obaczy Smile, bo sporo p~SÓW się zapisało i czekam na ich potwierdzenie (z rodzicami itp) i jak się to wyjaśni to będzie wiadomo ilu nas jedzie, jakim autem itp.

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 Maj 2009, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dobra, to w tym temacie pisze.

Tak wiec potwierdzenie na 100%, na pewno nic nie wypada mi w dniu turnieju ani kilku obok Razz A no i obiecuje ze już do tego czasu będę grubo po sesji, i grubo przed poprawkami, tak wiec będę mial czas na potrenowanie i probe powrotu do formy takiej jak na eswc mam nadzieje.

Co do sytuacji. Jestem po jednej stronie barykady, wiec ciężko mi to obiektywnie ocenic, ale scrapp dużo robi dla sceny. Mianowicie - pierwszy lan miedzynarodowy poza eswc na ktorym sa Polacy. Do tego, daje szanse wyjazdu nie tylko sobie, ale także innym graczom. Nie wiem Jakub co zlego w tym widzisz, ale rozumiem, ze po 40paru dniach bez picia, jak przechyliles jedno piwko, to na nim się nie skończyło Razz Wink

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 24 Maj 2009, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Popieram Jarusia Very Happy

Jakubek, wez tam trochę wrzuc na luz Smile i nie wywlekaj starych brudow, już się pewnie wszystkim dawno temu ten konflikt znudzil Wink może nie jest tak, ze zgadzam się ze Scrappem zawsze, ale ta inicjatywa jest akurat ok Wink

PS. Jak ktos coś pisze na pm, no to chyba to ma być private message, nie wiem po co się tym dzielic z calym swiatem. Mnie tam nie interesuje korespondencja prywatna Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?