Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Bots From Poland i szturm na Danię
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 24 Maj 2009, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coz, może BOTS from Poland jest trochę mało skromne, ale do nas pasowaloby np WARRIORS from Poland pozostajac przy schemacie nazwy. Ale to tylko moja propozycja mam nadzieje ze znajda się dużo lepsze Smile
_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 Maj 2009, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sykes bardzo mnie cieszy Twoja chęć pomocy bo nie będę miał zbyt dużo czasu, więc bardzo chętnie skorzystam jak się dogadamy. Jak coś to pisz na gg:
11267991

@Wallygator, no fajnie, Warriors to nie Winners a brzmi groźnie, może coś w tą strone..... więc mamy:

W

hehe szukać dalszych literek proszę Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 24 Maj 2009, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Czy naprawdę nikt na tym forum nie ma dystansu i traktuje osobe z koszulka bots from poland bez zadnego cienia zartu ? :?
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
SykeS
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 517


PostWysłany: 24 Maj 2009, 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oluś, my łapiemy, ale reszta świata nie przesiaduje na TMPL...
_________________
"I Now Walk Into the Wild"
Christopher McCandless

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Czy naprawdę nikt na tym forum nie ma dystansu i traktuje osobe z koszulka bots from poland bez zadnego cienia zartu ? :?

frost będzie mial Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 24 Maj 2009, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

SykeS napisał:
Oluś, my łapiemy, ale reszta świata nie przesiaduje na TMPL...

I potraktuje to na serio? Nie wierze ze istnieje wielu takich ludzi...

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 24 Maj 2009, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
Czy naprawdę nikt na tym forum nie ma dystansu i traktuje osobe z koszulka bots from poland bez zadnego cienia zartu ? :?
tu chyba nie chodzi o osoby z tmpl, ale o osoby obecne na lanie.
Wg mnie lepiej pokazac niz jesteście botami, niz miec taki napis na koszulce i nie pokazac nic, czego oczywiście Wam nie zycze. No ale to tylko moja glupia opinia.

Scrapp, jeśli jedzie tam dla fanu, to może nazwiecie się po prostu: 4fun? Smile oczywiście to tylko po raz kolejny moj glupi pomysl Smile

w każdym bądź razie powodzenia na lanie Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja chyba tez pojade do danii, bo już mi ch** dupe wciska.
z BMW, ale fanieeeeeeee. mogę tez?

się zobaczy się kto będzie, kto będzie umial się porozumiec i kto będzie k**wa reprezentowal polska scene.

do we agree, scrapp?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 24 Maj 2009, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i to o chodzi? o to kto ma reprezentowac Polakow na lanie? jakub odjebuje ci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 Maj 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
i to o chodzi? o to kto ma reprezentowac Polakow na lanie? jakub odjebuje ci?

taik bardzo jak jest bez bijatki na lanie, dla Ciebie chuju będzie wyjatek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 24 Maj 2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub... sorry. ale poprostu P-O-P-I-E-R-D-O-L-I-Ł-O C-I-Ę.


I proszę NIE WYWLEKAJ TUTAJ JAK SCRAPP ZAŁATWIA SPRAWY Z GRACZAMI BO JA k**wa TEŻ MOGĘ UJAWNIĆ JAK TY CHCIAŁEŚ PRZEKONAĆ METEXA CZY TAM KOGO DO PGSu... Chcesz k**wa tego ? by ujawniło się jaki to Ty k**wa mily dla wszystkich jesteś ? (o ile to co mi napisali to prawda.) I k**wa co masz do tego który będzie fred a który drift ? Zazdroscisz im ? na pewno będą mieli lepsze miejsca niz 3/4 PGSu. bo? co taki wspanialy MG nie może zasponsorowac wiecej miejsc? o jak mi przykro. bo bądz co bądz z tego wszystkiego wynika ze poprostu jesteś zazdrosny.

Bardzo Cie lubię ale nie pisz jak pijesz bo mnie z rownowagi wyprowadzasz. Wrzucasz na kogos a sam święty nie jesteś.

odbierajcie to jak chcecie , peirdoli mnie ta gra czesc.

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 Maj 2009, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam to ogolnie sycko w d*pie ale pragne zauwazyc jedna rzecz holusinski, mianowicie 'takim wspanialym teamem' zolwie ninja Wy zaczeliscie nazywac i to był powod do wyciagania srodkowego palca w nasza strone bo (niby) mielismy wiecej niz inni (?) ...

teraz kiedy znalazl się ktos 'lepszy', to 'taki wspanialy team' jest od razu beznadziejny, bo ktos coś może zrobić lepiej (wyslac wiecej graczy zagranice w tym wypadku) i to tez jest powod do opierdalania... oczywiście wszystkiemu jesteśmy winni my. dalej zyjmy w zgodzie. amen.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 Maj 2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie wierze w to co widzę. już żałuję, że ruszyłem z tą inicjatywą. Nie chciałem by wyglądało tak że bogoty Scrapp zabiera sprzedowczykuff, że nazwa będzie tematem sporuff, pewnie koszulki się też staną takim tematem - same w sobie Sad Sad

Fred własnie napisał że waha się jechać....by nie wyjść na sprzdawczyka!!!!! Sad
Jakub, pewnie nachlany jak zwykle, bełkocze że sam pojedzie reprezentować na lana!!!co k**wa reprezentowaćCo? kto, gdzie k**wa na lana??? ty?Co??, wytrzeźwiej człowieku i ogarnij się!!!

To miał być fajny wyjazd, z miłą atmosferą... na fajną zabawę a jakby się udało coś wygrać to byłoby super. I znów ktoś zrobił z tego PRO-g*wno, REPRE, ŚMEPRE. taka mini faking masakra Sad Sad


sory ale mi nerwy puściły :/

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 24 Maj 2009, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub zamknij jape i wytrzezwiej, a potem mnie wyzywaj na solowe na pierwszym lepszym lanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 24 Maj 2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
ja mam to ogolnie sycko w d*pie ale pragne zauwazyc jedna rzecz holusinski, mianowicie 'takim wspanialym teamem' zolwie ninja Wy zaczeliscie nazywac i to był powod do wyciagania srodkowego palca w nasza strone bo (niby) mielismy wiecej niz inni (?) ...

teraz kiedy znalazl się ktos 'lepszy', to 'taki wspanialy team' jest od razu beznadziejny, bo ktos coś może zrobić lepiej (wyslac wiecej graczy zagranice w tym wypadku) i to tez jest powod do opierdalania... oczywiście wszystkiemu jesteśmy winni my. dalej zyjmy w zgodzie. amen.

Nic dodac nic ujac. Zastanowiliscie się chociaż raz, za co jebiecie tak ciagle PGS? Tak naprawdę watpie, zeby ktorys z was wiedzial. A to takie proste. Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 Maj 2009, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nosz kur.................a A KTO TU JEBIE PGS!!!!!Co?Co?Co?Co??? O CZYM JEST TEN POST??? Kiedy ostatnio PGS był jeb***?Co? przez KOGO???

Kur...a Kasia...nc

Ten post jest o wyjeździe do Dani na lana.........miało być fajnie....... kruwa miło i zabawnie a jest co widać. Jaki PGS, jakie jebanie?

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 24 Maj 2009, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak, jeszcze odwróćcie sytuacje, i powiedźcie, że to Scrapp i jego ekipa wszystko sprowokowała. Mała podpowiedź: To Jakub po pijaku się dopieprzył do nazwy drużyny sponsorowanej przez Scrappa (TAK!), a nie Scrapp do PGSu więc o czym mówicie? Wink
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 24 Maj 2009, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hehehehe wystarczy dac coś do zastanowienia, niebezposrednio skierowane, a już dorabiacie cala reszte. Very Happy

Uwielbiam to. Very Happy

Do topicu zeby nie było. Za bardzo się tym wszystkim podniecacie (wszyscy), ochloncie i rozbcie to na spokojnie. A najlepiej bez wpierdzielania się innych. Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 Maj 2009, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ok, pewnie Jakubowi o to chodziło i ma. Nie jadę. na serio ludzie nie zamierzam poświęcać pieniędzy w takiej sytuacji bo ciężko na nie pracuje. Oficjalnie ja osobiście rezygnuję z wyjazdu, bo musiałbym wydać masę kasy, poświęcić kawał urlopu, i czasu przy organizacji etc. Te groźby, oskarżenia itp są totalnie powalające. Topic był miły i przyjemny dopóki się nie pojawiły ktoś kto ustawił jadących na lana VS ktoś.

Kupiłem bilety byśmy się pobawili, poznali inne lany, ludzi, oranizację, poznali lepiej sami między sobą. Nie miałem złych zamiarów, nie chciałem nikogo obrażać, wywyższać. Obiecałem zaprzyjaźnionemu klanowi TCW, że dostaną również bilety na wyjazd by się pokazać na świecie trochę Smile, tak więc, przechodząc do meritum. Wally ma 3 bilety do dyspozycji i Redziq 1. Sami wybierzcie kto ma jechać, tą czy inną metodą.

Przepraszam chłopaków z pS, którym już obiecałem wyjazd ale sami widzicie co jest grane i chyba nie muszę zbyt wiele tłumaczyć. Musicie z Wallym gadać o tym co i jak, on na bank sprawiedliwie rozdzieli tickety.

Bardzo proszę admina o zamknięcie tego już żenującego topica.

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
«RH» Egzegezy
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 06 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 333



PostWysłany: 24 Maj 2009, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scrappler, powiem jedno:
Sraj na Jakuba, rób swoje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?