Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Bots From Poland i szturm na Danię
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 24 Maj 2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

i się wszystko popieprzylo :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 24 Maj 2009, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To już jest smiech na sali, no nie ma to jak obarczyc wina najebanego jakuba, przeciez to on znajdzie was po drodze i pobije, i to on zapewne pod wplywem zagrozil wam smiercia i teraz boisz się jechac.

jakub zly, jakub nie dobry, zawsze wszystko zj... jak się naje...

może jeszcze jak jakub ci powie scrapp, ze jesteś glupi i masz zamknac firme tez to zrobisz i wina za to, ze nie będziesz mogl rodzinie zapewnic bytu obarczysz jakuba, bo to on przez swoje zle komentarze zniechecil cie do roboty.

Smiech na sali

(Dodano Nie Maj 24, 2009 10:01 pm)
Scrappler napisał:
ok, pewnie Jakubowi o to chodziło i ma. Nie jadę. na serio ludzie nie zamierzam poświęcać pieniędzy w takiej sytuacji bo ciężko na nie pracuje. Oficjalnie ja osobiście rezygnuję z wyjazdu, bo musiałbym wydać masę kasy, poświęcić kawał urlopu, i czasu przy organizacji etc. Te groźby, oskarżenia itp są totalnie powalające. Topic był miły i przyjemny dopóki się nie pojawiły ktoś kto ustawił jadących na lana VS ktoś.

Kupiłem bilety byśmy się pobawili, poznali inne lany, ludzi, oranizację, poznali lepiej sami między sobą. Nie miałem złych zamiarów, nie chciałem nikogo obrażać, wywyższać. Obiecałem zaprzyjaźnionemu klanowi TCW, że dostaną również bilety na wyjazd by się pokazać na świecie trochę Smile, tak więc, przechodząc do meritum. Wally ma 3 bilety do dyspozycji i Redziq 1. Sami wybierzcie kto ma jechać, tą czy inną metodą.

Przepraszam chłopaków z pS, którym już obiecałem wyjazd ale sami widzicie co jest grane i chyba nie muszę zbyt wiele tłumaczyć. Musicie z Wallym gadać o tym co i jak, on na bank sprawiedliwie rozdzieli tickety.

Bardzo proszę admina o zamknięcie tego już żenującego topica.


no i zapomnialem dodac ze zenujacy to jesteś Ty...

(Dodano Nie Maj 24, 2009 10:06 pm)
[*][*][*]

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mat, szkoda, że piszesz takie rzeczy. Tak przejmuje się, bo na innym forum taki kapitan reprezentacji stracił by login banem i kapitanostwo jako alkoholik i nieopowiedzialna persona, skoro popełnia takie głupoty, które mogą mieć konsekwencję dla sceny.

Co do Ciebie Mat, to przypomnij sobie jak fajnie bawiliśmy się razem na lanie, ile było super chwil i jak wczoraj mnie pytałeś o kolejny bo chcesz się znowu spotkać................, a potem napisz jeszcze raz, że jestem żenujący. spox stary spox Sad Sad :?

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Trzeba być k**wa ślepym, żeby nie widzieć prowokacji Jakuba. A płakanie o tym jak to strasznie się jedzie po PGS to już chyba Wasza standardowa śpiewka używana na każdą okazję.

Brak słów zwyczajnie. Brak słów. Aż się odechciewa organizacji czegokolwiek, żeby nie dostać po ryju.

@Mat - o co Ty się przypierdalasz do Scrapplera ?! Co takiego strasznego napisał w zacytowanym poście, co czyni go żenującym ?! Wytłumacz mi proszę, bo chyba zbyt ciemny jestem na to.

Impreza która zapowiadała się naprawdę super została zjebana już w blokach, zanim wystartowała. BRAWO k**wa !!! BRAWO !!!

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiecie co, nie mam do Was słów....

Na siłe chcieliście coś rozpierdolić, nie wiem czy Wam szkoda czy coś. To jest Panowie naprawdę żenujące. Jeszcze bronicie jak jakub pierdoli od rzeczy i stara się coś zepsuć ( tekst Mata... eh ) naprawdę szkoda słów... Mat sorry n/c Kasia to samo, Koledzy bardzo Was lubie ale to co odpierdalacie na czele z jakubem to nie mieści się w granicach mojego rozsądku...

Pycha ludzka , chamstwo , skurwysyństwo Wasze jest dla mnie nie pojęte... może teraz strace tym tekstem w oczach wielu ludzi ale mnie to nie obchodzi... Powiem tylko: MNIEJ NIZ ZERO. dzięki Wink

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Na lanie takie tematy nie były poruszane, chociaż to latanie za butelka na golasa i jakieś zabki tez było ponizajace.

(Dodano Nie Maj 24, 2009 10:20 pm)
Irred chodzi o to, ze jest doroslym czlowiekiem, a zachowuje się jak 15-latek, który biegnie z placzem do mamy, bo kolega powiedzial, ze jest glupi, zreszta nie tylko ja jestem takiego zdania

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jarecki napisał:
może teraz strace tym tekstem w oczach wielu ludzi ale mnie to nie obchodzi...

stary, u mnie masz przejebane Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nc Mat, kompletnie nc Sad jaki ty fałszywy jesteś omg Sad Sad na lanie była beka do kwadratu a tu piszesz takie rzeczy :/ , żeby nie obrażać Cię boś młody to powiem NC Mat, szczęśliwy zabawowiczu lana :/

(Dodano 24 Maj 2009, 22:27)
Mat nie kompromituj się już. nc

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wszyscy jesteście śmieszni i dziecinni. Nie popieram nikogo. Scrappler, inicjatywa bardzo fajna, ale nie podoba mi się parę spraw. Boli mnie to, że co innego piszesz na tmpl, a co innego mówiłeś na lanie.
Co do Jakuba to nic na ten temat na razie nie napisze.

Zawiodłem się też na paru osobach tu piszących.

Ogólnie rzecz piorąc ta scena jest popierdolona a ta sprawa jeszcze bardziej. Wszyscy jesteście stuknięci. Branoc.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mat154 napisał:

Irred chodzi o to, ze jest doroslym czlowiekiem, a zachowuje się jak 15-latek, który biegnie z placzem do mamy, bo kolega powiedzial, ze jest glupi, zreszta nie tylko ja jestem takiego zdania


Jest różnica pomiędzy nazywaniem kogoś głupim, a stwierdzaniem o kimś, że ten 'kupuje ludzi', 'robi wszystko dla siebie' itd. Facet chciał zrobić fajną imprezkę z klimatem a'la NC, a tu odrazu przypisano mu miano 'kasiastego szpanera' ... i wcale mu się nie dziwię, że się wkurwił ...

a jak już jesteśmy przy populizmie: ... zresztą nie tylko ja tak uważam ...

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
TheViP
Emerytowany Admin


Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 533


PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Diav3l napisał:
Ogólnie rzecz piorąc ta scena jest popierdolona a ta sprawa jeszcze bardziej. Wszyscy jesteście stuknięci. Branoc.



Ja bym dodał jeszcze popierdoleni Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 24 Maj 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ahh ta atmosfera na tmpl Very Happy

btw. Jakub stwierdzil ze scrappler to taki mor_olo z kasą.... Happy Happy Happy no bez komentarza, mogles chlopie jednak nie zaczynac znow pic ;D

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 24 Maj 2009, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ktoś tam organizuje duży w Dani na którym będzie cała światowa elita .
MG PGS wysyła na niego jednego swojego reprezentanta super będziemy mieli polskiego repezentanta na lanie zagranica.Nagle pojawia się człowiek który z własnej kieszeni chce pojechać na tego lana zabierając tyle osób ile tylko może hmm już nie jest super ? jak dla proste ze jest mielismy miec jednego a będziemy mieli kilku super . Co wiecej ten sam koleś z własnej kieszeni chce zrobić koszulki dla Polaków zebysmy byli drużyną jednoscia nie jechali tam jako PGS PS TCW czy innaczej Tylko jako Polacy jak dla mnie dalej super . Zostaje wymyslona nazwa grupy która pojedzie na lana do Dani Bots from Poland i tu się nagle pojawia problem niby problem a jak dla mnie zwykła prowokacja do kłutni . Oczywscie mozna by było napisac jedno zdanie : a może pomyslimy nad inna nazwa dla naszej druzyny jadacej do Dani lub co kolwiek takiego? jestem pewien ze nie było by zadnej kłutni no ale oczywsice o to chodziło zeby była kłutnia. no wiec jest . i co teraz ? scena dzieli się na tym ktorzy patrza obiektywnie na to co tu było napisane i na tych co patrza na Jakuba jak na Boga proszę was ludzie . Jak tak patrze sobie na tą sytułacje przypomina mi się 3 czesc Dziadów Scena w Salonie Warszawkim chyba każdy zna to scene . Są ludzie którzy chcą coś robić i walczyć o to żeby Polska coś znaczyła na arenie miedzynarodowie i sa Ci co maja kompletnie to w d*pie i mysla tylko o swoim zafajdanym tyłku. koleś który chciał się dobrze bawic na lanie wraz z przyjaciolmi z gry mowi ze nie jedzie bo po co ma jechac po co robić coś za co o kogos innego dostanie po głowie .
A Ty Jakub przeczytaj sobie tekst Wiktora Gomulickiego "El mole rachmim" a może zrozumiesz ze to co Ci się wydaje nie zawsze jest prawda.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] nawias
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 282
Skąd: że znowu

PostWysłany: 24 Maj 2009, 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coraz czesciej mam wrazenie ze dla jakuba trackmania to cale zycie. co z tego ze 4fun nazwą siebie bots form poland? nic, bo nie jada tam przeciez po zlote kalesony ale po przygode, aby porywalizowac. zreszta jakub co ci do tego skoro sam nie jedziesz? czujesz się tak utozsamiony ze wszystkim co dzieje się z trackmania w Polsce bo jesteś kapitanem reprezentacji? bez kitu chyba już pora dac ci trochę wytchnienia i znalezc kogos innego na to miejsce abys nie musial za wszystko odpowiadac i wszedzie klocic się o swoje racje w obawie, ze w przypadku gdy nie wszystko pojdzie po twojej mysli oberwie się Tobie jako przedstawicielowi polskiej sceny trackmani sic!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubeczek
Jeździ konno


Dołączył: 25 Maj 2009
Zakaz pisania
Posty: 10



PostWysłany: 25 Maj 2009, 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niestety dostalem zakaz pisania i nie mogę bronic wlasnego zdania.
stoje za tym, co napisalem. po turnieju pogadamy może inaczej.

a ty nawias się pokaz chociaż raz w zyciu gdzies na lanie, a nie pierdol mi przez www, cwaniaku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 25 Maj 2009, 1:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie chciałem się tutaj wypowiadac i wtracac, bo ze scena jestem nijak zwiazany. Mimo wszystko jako osoba postronna nie popieram calej tej klotni bo jest lekko wyolbrzymiona, a cala wina obarcza się Jakuba, a mimo wszystko wystarczy się przyjzec ze to nie do konca jest tak. Tak czy inaczej teraz zabiore swoj glos, a pozniej mozecie mnie skrytykowac i kazac #wypier!@#!@. Jako Team Manager D-Link PGS, tak tego nie lubianego przez Was PGSu, jest mi bardzo przykro, bo staramy się zrobić cokolwiek dla Was, promowac TMN w ESPORCIE, by były turnieje robione nie tylko przez Was samych, ale przez te wieksze imprezy jak WCG/PGA/HLC etc. Robimy także wlasne turnieje, a w przyszlosci mialem plan na LAN na Slasku/Poznaniu po czym zostalem odrazu zaatakowany przez Pana Scrappa ze nazwalem jego lan "nie powaznym, dla alkoholu" czy coś takiego. Ja chciałem zrobić coś innego, turniej dla rywalizacji, dla wylonienie najlepszego, a dopiero pozniej impreza/ognisko. Wtedy mi wrzuciles Panie "wujek", a teraz popatrz na fotki z "lanu" wg mnie to był ZLOT nie LAN i to trzeba odroznic, a nie naskakiwac na kogos z inicjatywa. Prowadzisz sobie jakas tam firme, masz gruby hajs z tego, chcesz robić coś dla sceny, jest za***iscie, ale czemu za każdym razem probujesz się porownywac do PGS/Jakuba co Ty zrobiłeś a co ktos inny? Czemu nie potraficie dojrzec ze PGS TO MULTIGAMING i jednoczesnie wspieramy 9 DYWIZJI nie tylko TRACKMANIE, i imprez w roku polskich i zagranicznych mamy przynajmniej dwucyfrowke, na która zawsze wysylamy swoich graczy, ale to jest wlasnie naszym celem, celem kazdego MG by wspierac ogol a nie pojedyncza scene. MACIE RACJE nie STAC nas na wyslanie wiecej niz jednego ZAWODNIKA na ZAGRANICZNY LAN, ale zobaczcie także ze jaki pierwsi wyszlismy z TAKA inicjatywa. Co na to Pan Scrapp? odrazu podchwycil temat, ma pieniadze wiec je wykorzysta by wyslac innych zawodnikow by pokazac ze to co robi PGS dla SCENY TMN jest mało znaczace bo on potrafi za wlasna kase wyslac wiecej graczy. Spoko nie przeszkadzala mi to ani trochę, chcialbym tylko znać szczera odpowiedz PO CO TO ROBISZ? oraz CZY WYSLALBYS ZAWODNIKOW GDYBY PGS NIE chciał WYSLAC TAM NAWET JEDNEGO GRACZA?

a teraz trochę cytatow:

Cytat:
już wiele razy pisalem, ze super sprawa z ta dania i oczywiście wielkie dzięki na scrapplera, ze bierze polakow na lan w danii.


No tak Jakub tylko zle zyczy i krytykuje Scrapplera!

Cytat:
hmm, tak sobie myślę żeby wasz sponsor pisał co chce i jak chce na koszulkach. Ponieważ jesteśmy organizacją niezależną Laughing Laughing od PGS to raczej będziemy po naszemu bawić się tą grą.


o.O a po co to odnoszenie się do PGS? kto prowokuje? przeciez mogles rozmawiac tylko z Jakube, przeciez on przedstawil się jako KAPITAN REPRY POLSKI W TMN, a nie jako manager D-Link PGS.tmn?

Cytat:
Zazdroscisz im ? na pewno będą mieli lepsze miejsca niz 3/4 PGSu. bo? co taki wspanialy MG nie może zasponsorowac wiecej miejsc? o jak mi przykro. bo bądz co bądz z tego wszystkiego wynika ze poprostu jesteś zazdrosny.


PGS WYSYLA TAM RAZEM 9 ZAWODNIKOW - 5 COD4, 3 FIFA, 1 TMN to raz. Dwa ze po Tobie to już w ogole bym się nie spodziewal takich akcji, znamy się tyle lat...



!! PS !! Nie popieram zachowania Jakuba i je neguje, tzn w sposob jaki to zrobil, jednak z 2 strony wskazal droge scrappa i oby otworzyl oczy co niektorym.

!! PS2 !! SCRAPPLER to co zrobiłeś ostatnio z Shadowem - SMIAC MI się CHCE! jak dla mnie mozesz sobie kupic pol sceny tmn, nawet tych najlepszych. jeśli to Ci sprawa tylko radoche. BAW się DOBRZE!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
jakubeczek
Jeździ konno


Dołączył: 25 Maj 2009
Zakaz pisania
Posty: 10



PostWysłany: 25 Maj 2009, 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mi się wydaje, ze wlasnie nawias z rozpadujacym się xx i znow reaktywacja jest najlepszy kandytat na kapitana repry, to się nazywa kontynuacja.

chyba o to mu chodzilo, piszac swoj post. dajesz nawias!

(Dodano 25 Maj 2009, 2:01)
także dziekuje za zp od strony czlowieka, który nawet nie wiedzial, co to tmn, kiedy ja już walczylem z mor_olo.
(cenie Ciebie red, ale tu dziwnie dzialasz).

ten człowiek, jest adminem glownym z kaprysu scaryego (człowiek, który od roku nie wlaczyl chyba tmn), który przez dziwny przypadek dostal strone tmpl od yarda, fajnie, nie?

to sa fakty.

(Dodano 25 Maj 2009, 4:07)
IrRed napisał:
Trzeba być kur** ślepym, żeby nie widzieć prowokacji Jakuba. A płakanie o tym jak to strasznie się jedzie po PGS to już chyba Wasza standardowa śpiewka używana na każdą okazję.

Brak słów zwyczajnie. Brak słów. Aż się odechciewa organizacji czegokolwiek, żeby nie dostać po ryju.

@Mat - o co Ty się przypierdalasz do Scrapplera ?! Co takiego strasznego napisał w zacytowanym poście, co czyni go żenującym ?! Wytłumacz mi proszę, bo chyba zbyt ciemny jestem na to.

Impreza która zapowiadała się naprawdę super została zjebana już w blokach, zanim wystartowała. BRAWO kur** !!! BRAWO !!!


irred, to jest najglupszy post twojego wykonania.
zawsze Ciebie cenilem i lubilaem i dalej lubie, ale tu jak pomyslisz, chyba sam zauwarzysz, ze ani uciupineka rozumu nie ma.
dziwie się Tobie.

a jak już odtwarcie gadamy, to nauczcie się przegrywac, ja z 7. miejsca na dualmixe bylem super zadowolony. czemu inni nie umiejea się czesyc z 2. miejsc?
czemu nie umiecie pogratulowac za osiegniacia ktore sa wynikiem uniejetnosci?
czemu dostaje zakazy pisania, zo k**wa mowienia prawdy?

czytam strony teamów, miedzy innymi tcw, i ch** by strzelil k**wa, bym tam raz zobyczyl szczere gratki.

i mi k**wa będziecie wspominac egoizm i zakochanie w teamem wlasny,.

takie coś jak tu jest rzeczywistosc teamu tcw
bym się z wstydu spalil takie coś publikowac, a jednak
Cytat:
Wybrałem was, bo według mnie i oczywiście innych tcw jest najlepsze, dużo lepsze od pgs. Nudziło mnie siedzenie w ns czy cosworth gdyż tam nie opłacało się przychodzić na sparingi, bo z takimi składami nie da się wygrać. Tu u was są sami porządni gracze. Niektórzy gracze pgs, w ogóle nie wiadomo co oni tam robią, a tu u was sami pro. Dziękuję, że mnie przyjęliście, i mam nadzieję, że szybko też nie wywalicie.


tacy madralinscy jesteście, a jednak zal wam dupe sciska.
proszę bardzo za motywacje, zebyiscie byli lepszy od naszego teamu.

ch** wam w dupe.

(Dodano 25 Maj 2009, 4:21)
wiem wiem, nastepne pl nam pokarzecie Smile
zawsze nastepne...

(Dodano 25 Maj 2009, 5:26)
tu jeszcze oare fulmow ze starych czasów, gdzie tam scrappler, gdzie tam rh i inni?
zal, ze gracze jak khasius, lechu, bax , diav, wally, mat, shadow musza w ogole tu pisać. i się wysprawidliwac i ze jakiś ch** z RH tu może obrazac.

zrobcie, co oni zrobili,wtedy będziecie może fajni do tej pory, sapmujecie forum i miejcie wrazenie , ze dzialacie dla tmn.

takich wrazen nie kupizs, srappler. temu kocham tmn.
i także adminow tu mozecie zmieniac ile chcecie i banow dawac Smile

http://www.teampoland.info/lozko.mp4
http://www.teampoland.info/28042007030.mp4
http://www.teampoland.info/park.mp4

(Dodano 25 Maj 2009, 5:3Cool
a tu jeszcze jedna z moich ulobinoch momentow w historii tmn

http://www.teampoland.info/28042007036.mp4


gdzie wy tam byliscie irredy?

(Dodano 25 Maj 2009, 5:40)
bez nas nie mielibyscie "biaczes" "zamknij japow" i inych fajnych rzeczy

(Dodano 25 Maj 2009, 5:50)
i tu się marzylo irredowi i scrapplerowi o tmn, kiedx nasz team już gral i wygrywal

http://www.teampoland.info/27042007012.mp4

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 25 Maj 2009, 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Aha ... czyli teraz IrRed jest jednak tym złym, bo śmiał wypowiedzieć się przeciwko Jakubowi, a dlaczego ?! Bo:

- jak Jakub kłócił się z mor_olo, to jeszcze nie wiedziałem co to jest TM
- bo zazdroszczę Wam osiągnięć w PL
- bo nigdy nie pogratulowałem zwycięstwa (bardzo ciekawe swoją drogą, proponuję się skonsultować w tej kwestii z Lechem, Hackiem, Pawłem, Khasiusem)

to są teraz faktycznie argumenty związane z The_eXperience, o których będzie się toczyła dyskusja na kolejne 10 stron, bo mają się do samego tematu jak d*pa do kosy ... co do samej prawdziwości tych argumentów szkoda się aż wypowiadać ...

byłem już przez Ciebie Jakub wielokrotnie podobnie obrażany i wielokrotnie mnie za to później przepraszałeś i ciągle w kółko wypisujesz to samo, więc sam chyba masz problem ze zdecydowaniem się jakie masz zdanie ...

krzyczysz bardzo głośno to Ci trzeba przyznać, tylko już coraz mniej ludzi obchodzą Twoje krzyki

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 25 Maj 2009, 6:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pgs jesteście smieszni, wszystko sprowadzacie do siebie i jedziecie wszystkim myslacym inaczej i wywolujac klotnie robicie z siebie ofiary zlego scrappa, jego kasy i tego co zrobil n/c

nikt nie neguje, ze pgs dobrze robi wysylajac 1 zawodnika
od PL6 nie pamietam, zeby ktos mowil, ze pgs jest be

w4rlike, tak jakub zle zyczy i tylko krytykuje scrapplera
jakub jest zazdrosny, ze sam nie ma za co pojechac na ten LAN i krytykuje scrapplera, bo on ma za co i w dodatku bierze dobrych graczy ze soba
az tak ci zal dupe sciska, ze musisz wywolac klotnie?

pewnie nikt nie przyzna, ale wlasnie pieniedzy, sponsoringu brakuje na scenie TM i scrappler daje swojej kasy ile może a wy (pgs) go za to jedziecie, bo macie zapewnione zaplecze od mg

i pewnie wyjde na dupoliza, bo scrapp zaplacil za mnie za 1 nocke w dzierznie, bo przez taxi nie bylem w stanie sam zaplacic

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jakubeczek
Jeździ konno


Dołączył: 25 Maj 2009
Zakaz pisania
Posty: 10



PostWysłany: 25 Maj 2009, 6:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Aha ... czyli teraz IrRed jest jednak tym złym, bo śmiał wypowiedzieć się przeciwko Jakubowi, a dlaczego ?! Bo:

- jak Jakub kłócił się z mor_olo, to jeszcze nie wiedziałem co to jest TM
- bo zazdroszczę Wam osiągnięć w PL
- bo nigdy nie pogratulowałem zwycięstwa (bardzo ciekawe swoją drogą, proponuję się skonsultować w tej kwestii z Lechem, Hackiem, Pawłem, Khasiusem)

to są teraz faktycznie argumenty związane z The_eXperience, o których będzie się toczyła dyskusja na kolejne 10 stron, bo mają się do samego tematu jak d*pa do kosy ... co do samej prawdziwości tych argumentów szkoda się aż wypowiadać ...

byłem już przez Ciebie Jakub wielokrotnie podobnie obrażany i wielokrotnie mnie za to później przepraszałeś i ciągle w kółko wypisujesz to samo, więc sam chyba masz problem ze zdecydowaniem się jakie masz zdanie ...

krzyczysz bardzo głośno to Ci trzeba przyznać, tylko już coraz mniej ludzi obchodzą Twoje krzyki


jeżeli wzorem jest dojscie krzychálu, niech ci będzie.
coraz bardziej przypominasz mi scrappa.

(Dodano 25 Maj 2009, 6:22)
post sekle nawet nie czytalem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?