Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
TrackMania Razer Cup zakończony! Klawiatura dla Boba.
Idź do strony Poprzedni  1, 2 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 01 czerwca 2009, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy dobrze przygadał ;-) co jak co ale bez ludzi to turniej to jakiś żart jest ^^
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Khasius napisał:
Zal to jesteście wy, ktorzy siedzą na dupskach i czekaja, az ktos wam pieluchy zmieni. Jeszcze macie czelnosc zabierac glos, narzekajac, a samemu nie robiac nic.
rzeczywiście reklamowanie turnieju na tmpl, gdzie mozna pozyskac najwieksza liczbe uczestnikow, jest totalnym zalem bo przeciez mozna było to zrobić na onecie nie? A samemu to nie mozna było puscic tego dalej? Lepiej pieprzyc i narzekac.
Sami nic nie organizujecie, a jak ktos dla was coś zrobi, to jeb** go po calosci. Czy za przeproszeniem was popierdolilo? Evil or Very Mad Ogarnicie się ludzie.

GZ bobek i ekipa TCW



Khasius co się z toba dzieje...? Czy ktos az tak narzekal na 1 turniej PGSu ? nie... bo był dobrze zoorganizowany , a jak już się ktos za to zabiera no to chyba nie za przeproszeniem na od****dol tylko na powaznie nie ? co do Narzekanie to na przykladzie co kolejne PL jest dużo narzekaczy i zawsze nastepne PL jest lepsze...

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

khasius ok, masz prawo tak myśleć( z organizowaniem czegokolwiek). Ale to nie zmienia faktu, że mamy też gratulować turnieju, który naszym zdaniem kompletnie nie wyszedł. Nikt nie powiedział, że źle zrobiliście organizując cokolwiek. Po prostu zdaniem niektórych(także moim) nie najlepiej zostało to przemyślane, mimo starań ,których nikt nie pomija.
_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pierwszy razer był po prostu zarombisty, nie ma chyba osoby której by się nie podobał. można? można.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jedyne, co powiem, to to, iż robicie z igły widły, Khas, pierdolisz. Reszta: pierdolicie. Turniej się zakończył, gratulacje dla topowej czwórki, poza tym nie ma sensu cokolwiek pisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie pierdol, Ajem!

gg top4 i cała reszta! Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki Fan ;*
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Jedyne, co powiem, to to, iż robicie z igły widły, Khas, pierdolisz. Reszta: pierdolicie. Turniej się zakończył, gratulacje dla topowej czwórki, poza tym nie ma sensu cokolwiek pisać.


Dla ajemika zawsze wszyscy "pierdolą" Very Happy

A co do turnieju sam chciałem się zapisac (wiem, wiem, ze nia mam skilla Wink), ale odstraszyly mnie godziny. Bo czasem jestem na kompie do 2-3 w nocy a czesem wypada, ze trzeba isc spac wcześniej.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Khasius napisał:
Zal to jesteście wy, ktorzy siedzą na dupskach i czekaja,...
Sami nic nie organizujecie, a jak ktos dla was coś zrobi, to jeb** go po calosci. Czy za przeproszeniem was popierdolilo? Evil or Very Mad Ogarnicie się ludzie.



ciekawy pogląd w TYM topicu prezentuje pan Khas Razz Razz bo w innym topicu nie był już taki oczywisty Razz Very Happy. heheh, Kasia gdzie ten Twój dystans szarmancki i wielki obiektywizm? bez napinki Sir Razz, bez napinki, bo Ci cylinder na ziemie upadł....
MOCNE GZ TOP 4. Turniej się odbył, koniec i kropka, koniec z tym pieprzeniem to ostatnia zwrotka, ja jestem Liroy scryzoryk się wie, skubidumaster więc zdecyduj się, czy masz ochotę na skubidubidują.... pamiętacie to?? Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
P4G kyzzn
Ostra jak żyleta


Dołączył: 16 Mar 2008
Posty: 412


PostWysłany: 01 czerwca 2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To ja może powroce do tematu Very Happy Gratulacje BOB! Very Happy Bardzo ładnie, jestem z Ciebie dumna, o! Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po prostu patrzac co ostatnio odwalacie, az przykro jest na to patrzec. Za bardzo obrosliscie w piorka i nic ze starej atmosfery tmpl nie zostalo.

I tak nie zrozumiecie pewnie do kogo to skierowane (tak jak ostatnio bywa). Ale wali mnie to, nie będzie po nickach pisal, wole ogolnie napisac, a każdy zrozumie to jak mu się podoba. Smieszne tylko, ze wypowiadaja się ludzie, których nie dotyczy wypawiedz, ale widocznie maja coś na sumieniu, skoro musza dodac coś od siebie.
Milego roziwazywania o co w prostej, ale ogolnej wypowiedzi chodzi. Wink

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?