Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kapitan reprezentacji rezygnuje
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaktus
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 161
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 17:44    Temat postu: Kapitan reprezentacji rezygnuje Odpowiedz z cytatem  

Przez ostatnich kilka tygodni działo się naprawdę dużo. I nie chodzi mi tu o LAN-a, Razer Cupa czy inne tego typu wydarzenia. Chodzi mi o sporą ilość kłótni i wyzwisk na forum. O sporą ilość wyciągania brudów. I w końcu przyniosło to konsekwencje. Jakub Rapsch, kapitan dywizji TrackManii w organizacji D-Link PGS, rezygnuje z dotychczasowej funkcji kapitana reprezentacji Polski. [more]

Gorzkie żale Jakuba:

Siema,

dziś chcę ogłosić rezygnację z funkcji kapitana reprezentacji oraz z jakichkolwiek starań o dalszy wygląd Polish League na ESL na bliżej nieokreślony czas, oraz z wszystkich funkcji i działań, które nie są tylko i wyłącznie powiązane z moim teamem PGS.TMN, o który oczywiście dalej będę dbał.

Niestety nie mogę napisać tego tekstu z własnego konta, bo dalej mam zakaz pisania, choć już od tygodnia nie ma się co bać jakichś bzdur z mojej strony, bo alkoholu od tego czasu nie piłem, a wiadomo chyba, ze zakazem pisania nie zmienię mojego zdania na różne rzeczy, więc naprawdę nie rozumiem po co ten ZP tyle trzymać i jest to moim zdaniem tylko pokaz co się może zrobić. Poza tym, przez absurdalną historię i o to, kim został właściciel TMPL oraz nierówno wydane adminy na tej stronie, powstaje jakaś dziwna nierównowaga na tym forum.

Moja decyzja wynika z bardzo dziwnego podejścia wielu forumowiczów do mojej osoby, do naszego teamu, oraz z rosnącą sektą Scrapplera. Moje zdanie jest po prostu takie, iż jestem przekonany, że to co robi Scrappler jest kontra produktywne dla sceny. Jego wyczyny ZAWSZE mają do roboty z pieniędzmi, bez nich nic nie byłby w stanie zrobić. Moim zdaniem jest to zły przykład dla młodych graczy, myślę, ze raczej trzeba pokazać, że też BEZ pieniędzy, ale z umysłem da się coś osiągnąć, bo pieniędzy niestety ma mało z nas, a umysł, mam nadzieję, ma każdy. Także nienawiść na organizacje e-sportowe z jego strony jest największym głupstwem, które można wymyślić dla e-sportu. To właśnie te organizacje maja kontakty do organizatorów, do prasy, do publiczności oraz do sponsorów. Tylko z nimi da się rozwinąć grę, pokazać ją innym ludziom. Ja rozumiem, że Wam się to podoba, że Scrappler płaci Wam między innymi przenocowania na LAN-ach, daje wam alkohol, niektórzy z was maja z tego po prostu jakiś zysk. Ale prawda jest taka, ze Scrapplerowi może się kiedyś odechcieć, a w takim wypadku by padło wszystko z nim związane, bo wszystko co robił zawsze było konkretnie powiązane z nim i jego pieniędzmi, jak odejdzie, nic nie zostawi dla sceny, a swoje pieniądze na pewno weźmie ze sobą. Ponieważ, jak organizacji się odechce współpracować z TrackManią, zostanie jednak reklama, która robiła dla gry, jej wyniki i wpływ na daną grę.

Picie i bawienie się na LAN-ach jest super sprawą, ale kończy się na tym, że jesteśmy między sobą, więc i tak już graczami przekonanymi TrackManii, dla sceny jest to mało warte, dla wujka jednak tak, bo przeciąga ludzi na swoją stronę. Wiem, że będziecie tego bronić, bo fajnie się tam bawiliście, sam bylem na pierwszym Scrapplanie, wiem, ze to łączy ludzi, doskonale was więc rozumiem, ale dyskusja jednak ma się kręcić o GRZE, a nie o tym, kto gdzie na jakim LAN-ie się dobrze bawił.

mało by mnie to obchodzilo, ale kiedy udalo nam się teraz doisc do porozumienia z organizacja esportowa, aby 1. raz w historii polskiej trackmanii wyslac gracza na lan w innym kraju, niz w polsce, scrappler musial pokazac, na co go stac i znow kasa dokopal.
wiem, ze ogolnie nie jest to zla rzecz, jak się wysyla polskich graczy a lan w obcym kraju, ale patrzac na scrapplera czynnosc, jestem przekonany, ze to jest tylko nastepny kaprys z jego umyslu, gdzie chce pokazac, czego on ma i na co go stac, ze poprostu umie wiecej niz organizacja esportowa.
potwierdza to zdanie fakt, ze scrappler jest tak mało zainteresowany gra, ze nawet o tym lanie bez wyslania przez nas gracza na niego, by o nim nie wiedzial
w sumie jest to znow sygnal, ze pieniedzmi da się wszystko osiagnac, a ze staraniem i umyslem nie.

dochodza do tego wszystkiego jeszcze różne ciagniecia mlodszych graczy na swoja strone przez scrapplera. nazywanie mnie szwabem, sturmbannführerem i inne wyzywki.
taki debilny nacjonalizm, który w ogole nikomu nie pomoze, jest jeszcze bardziej debilny, jak się jego uzywa w moja strone, kiedy przeciez jestem urodzonym w polsce i zawsze się starajacym o polska trackmanie czlowiekiem.
niestety wielu użytkowników z forum, tez w tym przypadku bierze sobie przyklad od scrapplera.

chcialbym jeszcze raz apelowac do mlodszych graczy, zeby nie brali sobie z tego przykladu, ze tylko pieniedzmi da się coś osiagnac w trackmanii.
ja nigdy nie wkladalem w to co robię jakieś pieniadze, a jednak udalo się zrealizowac wiele rzeczy.
1. w historii gry bezposrednia transmisje w internetowym tv meczu trackmanii z wspolpraca HSTV.
udalo się przekonac Sabaton, zeby dali reprezentacji polskiej trackmanii uzywac piosenke 40:1 na i streamowac ja na stronie teampoland.info.
także udalo się 1. raz w polsce gracza trackmanii dac kontrakty w organizacji esportowej.
o wygranych na ostatnich 3 polish league, eswc, pga, hlc i z nimi powiazanymi nagrodami i wyjazdami polskich graczy z wlasnej sily już nie będę przypominal.
a jak się nie miezy tak wysoko, to popatrzcie na starania się ostatnio na przyklad sebika ze swoimi mini-turniejami lub tygodniowych newsow ze sceny trackmanii na tmpolska ze strony scooterfoxa, a zobaczycie, ze każdy z was łatwo może coś sesownego zrobić dla tej sceny.
bez staran takich ludzi, ta scena bylaby mało warta.

nigdy nie mialem zadnego zysku z trackmanii, zawsze dbalem o to by gracze z teamu coś z tego mieli, sam nawet jeszcze nie mam sprzetu razera od PGS i nigdy za przejazdy na lany nic nie dostalem.
wielu was mowili, ze moje motywacje dzialania na scenie sa egoistyczne.
tak nie było i dalej nie jest i tym krokiem mam wlasnie nadzieje, ze niektorzy wrescie w to zrozumieja.

zeby nie było nieporozumien, chce powiedziec, ze zycze tej grze i scenie dobrze.
mozna myslec, ze jak tak chce, to czemu rezygnuje, ale niestety obecna sytuycja nie pozwala mi na dzialanie sesowne.
mam także nadzieje, ze tym rezygnowaniem, dodam pewna znacznosc do tego co pisze i ze na tym pomyslicie.

na koniec chce jeszcze powiedziec, ze rezygnacja na okreslony czas ma takie znaczenie, ze nie chce wszystkich drzwi za soba zamykac.
za bardzo kocham te gre i mysle, ze pieprzenie na jakims forum nie powinno nic w tym zmieniac, jednak przez wyzej okreslona sytuacje, brak mi poprostu checi.
jeżeli ta scena mialaby się kiedyś rozwinac w kierunek sesowny, chetnie znow pomoge, zrobić dla niej co jest w moich silach (o ile wtedy jeszcze będzie mi się chcialo).
w tym momencie, szkoda mi jednak tracic te sily i nerwy.
wole je sesownie wlozyc w rozwoj naszego teamu.

chcialbym jeszcze podziekowac ludzia i organizacja, ktorzy naprawdę coś zrobili i dalej robia dla sceny bez mysl egoistycznych i psujacych,
szczegolnie HSTV i D-Link PGS.
także szacun dla tych, ktorzy nie daja się kupowac i mimo ofert od scrapplera nie odchodza.
szczere dzięki także do irreda, mimo za mamy nieraz różne zdanje, mam nadzieje, ze wiesz, za uwazam Ciebie za bardzo inteligentnego czlowieka, z ktoym bardzo chetnie rozmawiam na gg i ze zaakceptujesz moje przeproszenie za to co ostatnio pisalem negatywnego w twoja strone.
także dziekuje mor_olo, ze długi czas był godnym, ale w koncu chyba ok przeciwnikiem.

jest to także moj ostatni post na tmpl na nie okreslony czas, bo niestety już w ogole się nie umiem identyfikofac z tym forum, wiec zroumiecie pewnie, ze na jakiekolwiek reposty nie będę odpowiadal.

Do zobaczenia na serwerach i LAN-ach e-sportowych.

_________________
~Co przyjdzie kaktusowi z tłumaczenia wszystkim, że w środku jest miękki..


Ostatnio zmieniony przez Kaktus dnia 02 czerwca 2009, 15:20, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zielonego pojęcia nie wiem co o tym myśleć....... z jednej strony swoje zrobiłeś dla sceny , z drugiej zaś straszny egoista jesteś i ostatnimi wydarzeniami teraz 99% uważa Cie za chuja..... samolubnego i w ogóle , ja tam Cie w sumie lubię bo wiadomo kupę czasu się znamy i szczególnej sprzeczki poza tą na samym początku Twisted Evil gdzie się nie pozabijaliśmy Happy to nie było ; ) ogólnie GL w dalszym prowadzeniu botów z PGS Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ukito
Jeździ konno


Dołączył: 23 Maj 2008
Posty: 84


PostWysłany: 01 czerwca 2009, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie rozumiem Jakubie, dlaczego tak potepiasz scrapplera, że wykłada swoje pieniądze na to żeby scena tm się rozwijała. Rozumiem, że sa do tego potrzebne równieć chęci, dobry pomysł i czas, ale pieniądze również sa do tego potrzebne. Wątpie, żeby scrappler robił to aby się pochwalić jaki on to bogaty. Pewnie i tak o całej sprawie zapomnicie bardzo szybko, a Jakub za miesiąc góra wróci na tmpl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wbijam wieczorem na ts'a ! Tak być nie może. Jakub obecnosc obowiazkowa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki za to co zrobiłeś, wiem ze będziesz się potem kłócił za to co zaraz napisze przy najblizszej mozliwej okazji, ale...
Cytat:
rosnaca sekta scrapplera

omamiony... w komunistycznej propagandzie nie widziales nic zlego?

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Moim zdaniem chodzi:
po pierwsze o pokazanie kto z was (jakub & scrapp) zrobil wiecej dla sceny
po drugie kogo będzie bardziej brakowalo, co w ogole jest dla mnie beznadziejnym pomyslem

scena istniala kiedyś bez was i zapewne będzie istniec także po waszym odejsciu (czy ktos wyobrazal sobie kiedyś tmpl bez Yarda? mor_ola jako admina PL? albo kogo innego niz wiadpa na pozycji selekcjonera repry?) Wink

na pewno znajda się chętni by rozwijac scene , ktorzy z powodu waszego przewodnictwa w promowaniu TM nie mogli nic zrobić, wiec panowie, nie jest tak, ze scena zalezy od was (jak to staracie się przedstawic np. w poscie, ze nie będzie wyjazdu do Danii, albo w tym temacie w zwiazku z repra), wiec albo koniec fochow albo papa


to jest jedynie moje zdanie, kto chce, niech się pod nim podpisze, kto nie chce niech je zjedzie

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°XX Majkel
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 07 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1302



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lol co ja tam napisalem xd trochę nie o to chodzilo wiec pomincie ten post ^^
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szkoda. Zasługi Jakuba dla sceny są niezaprzeczalne. Zawsze dbał o interesy reprezentacji i swoich teamów a jako kapitan był naprawdę świetny. Jakub zawsze miał swoje zdanie i nie bał się wyrażać go na forum. Myślę, że dyskusja czy myśli dobrze czy źle nie ma sensu. Każdy ma prawo do własnego zdania. Przykre jest tylko to, że niesie to za sobą takie konsekwencje.
_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja już to, co miałem powiedzieć to powiedziałem jakubowi na gadulcu.
a dla wszystkich trzeba powiedzieć, ze Jakub, mimo tego, ze pierdoli czasem głupoty jest inteligentną bestią, angażuj/ował się w scenę i wiem, że nie spierdzieli stąd tak szybko jak francuziki spod ich zachodniej granicy podczas II wojny światowej. czekam tylko aż mu ktoś zdejmie ZP i pojedzie dalej po wszystkich Smile

że głupie, że nas pojedzie? to co? to co powiedzieć o nas, skoro będzie nam tego brakować Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ukito napisał:
Nie rozumiem Jakubie, dlaczego tak potepiasz scrapplera, że wykłada swoje pieniądze na to żeby scena tm się rozwijała. .

To przeczytaj jego wypowiedź jeszcze raz.

Jakupie, jak pierwszy raz wszedłem na to forum, od razu zobaczyłem twój temat(tak, piątek był Very Happy), od kąd nie pijesz co tydzień brakuje mi tego Very Happy Mimo naszej kłótni drobnej na początku, polubiłem cię po odwiedzinach na ts'ie Smile Może nie rozmawiałem z tobą za dużo, ale imo jesteś naprawdę sympatycznym człowiekiem.

Nie rozumiem za bardzo tego, że czasami z pupy gracze pgsu wyskakują z tym, że się po nich jedzie(proszę nie odbierać tego jako wszczynanie kolejnych kłótni) chociaż zazwyczaj się tego nie mogę doczytać. Wiadomo, że pgs zebrał graczy ze ścisłej czołówki polski, więc raczej ludzie powinni okazywać im jakiś respekt, dla nich i dla ich skilla, bo trochę czasu musieli w to włożyć. Ale sorry panowie za to co powiem, czasami trochę przesadzacie z tą jazdą po pgs.

Ogólnie szkoda, że tak wyszło, za krótko jestem na scenie, za mało osób znam, żeby wiedzieć jaka jest sytuacja ze scrappem i "kupowaniem" graczy, więc nie mogę tego skomentować.

Jesteś chyba trochę zbyt uczulony na działalność scrappa. Fundowanie wyjazdów do danii przez człowieka ,który może sobie na to pozwolić to dobry pomysł/gest. Ale skoro ma to być "reprezentowanie polskich graczy' to imo powinny być jakieś eliminacje, które wyłonią prawdziwych botów(szkoda że lisek zrobił sobie przerwę Razz) z polski, a nie graczy ze średniej/wyższej(ale nie najwyżeszej) półki.

Poprzednia kłótnia zaczęła się od nazwy na koszulkach, która moim zdaniem też była trochę przesadzona, bo nie każdy by to przyjął z przymrużeniem oka, skoro nie jadą najlepsi z polski, tylko jedni z lepszych. Ale to co się rozpętało to też było trochę robienie z igły widły.

Ciekaw jestem kto teraz podejmie się prowadzenia repki? Jeśli osoba o której myślę to pizne na ziemie...

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie sposób się nie zgodzić z częścią jakubowej wypowiedzi, ale w kilku miejscach mocno przesadzone...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
eXiliado skt7
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Sty 2009
Ostrzeżeń: 2
Posty: 920



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:

scena istniala kiedyś bez was i

Sceny nie tworzą "przywódcy" tylko gracze. Więc scena nie upadnie przez jakiś czas.

_________________
Człowiek banda
Jak to mawiali starożytni Egipcjanie o grze na gitarze - "Dopiero kiedy szarpniesz strunę na pełnej kurwie, z full pierdolnięciem, poczujesz 100% Szatana"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mam zapytanie: Kto zostanie nowym kapitanem repry Question
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
cobham
Gangsta Mapper


Dołączył: 12 Lis 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 546

Skąd: Poznań

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

gratuluje decyzji Smile zapewne to przemyslales. Z tego co widze to nasuwa się wniosek - nic na siłe.

Tak naprawdę każdy wie jak bardzo przyczyniles się dla sceny. A ze nie ma na to potwierdzenia w kolekcjach zdjec i filmikow to inna sprawa.

tylko k***a przestancie już ze Scrapem Razz ile mozna o tym czytac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dixell
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 06 Wrz 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 5

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

...chciałbym pozdrowić ciocie Marysie :*
_________________

ŁaŁ jestem w internecie


Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 01 czerwca 2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hmmm sądzę tak samo jak Loxley :>



dużo zrobiłeś ale jak zwykle musisz to zrobić tak żeby wyszło na twoje. Tzn. nawet jak ty zaczniesz się kłócić to zawsze umiesz zrobić tak żeby część 'sceny' na końcu pomyślała że to wcale nie twoja wina, tylko osoby o przeciwnym zdaniu.

Tak samo co do tego że PGS jest ciągle atakowany... tak było rok temu od dawna już tego nie widać, ale gracze PGS'u jak tu wspomniał skt7 bez sensu o tym przypominają.

Co do kapitaństwa hmmm... dobrze że nie zagroziłeś że PGS nie będzie jeździł w reprze bo tak w jednym z tematów sugerowałeś.

Robisz dużo dobrego ale poprostu alkohol sobie podaruj, bo zrobisz 10 rzeczy dobrych, raz się schlejesz i wszystko psujesz.
I jak envy wspomniał wszyscy jesteśmy tylko częścią sceny.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 20:39    Temat postu: Re: Kapitan reprezentacji rezygnuje Odpowiedz z cytatem  

Kaktus napisał:
Oficjalne oświadczenie Jakuba:

Siema


Very Happy

envy napisał:
wiec albo koniec fochow albo papa


to jest koniec fochow

skt7 napisał:
Nie rozumiem za bardzo tego, że czasami z pupy gracze pgsu wyskakują z tym, że się po nich jedzie (proszę nie odbierać tego jako wszczynanie kolejnych kłótni)


Ja napisalem w ostatnim czasie (a tym samym ogolnie) 2 razy taka rzecz, Khasius może 4 razy w ciagu jakichś 15 miesiecy naszego pobytu w Wildzie/PGSie. I nie odpisuj proszę bo nie odebralem tego jako powod do klotni Smile

skt7 napisał:
Ciekaw jestem kto teraz podejmie się prowadzenia repki? Jeśli osoba o której myślę to pizne na ziemie...


Nie pizniesz Very Happy

Psikuta napisał:
Robisz dużo dobrego ale poprostu alkohol sobie podaruj, bo zrobisz 10 rzeczy dobrych, raz się schlejesz i wszystko psujesz.


Tja, i te 10 rzeczy nie jest zapamietywane, tylko ta jedna po schlaniu. Wiem, ze tak bywa prawie zawsze, ze gorsze zdarzenia jakos mocniej wbijaja się w pamiec, ale ta scena jakos wydawala mi się bardziej pozytywnie niz negatywnie pojebana Very Happy


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 01 czerwca 2009, 20:46, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 01 czerwca 2009, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dojebałeś Veg ^^

ogólnie aluzja chyba polega na tym, że co się stanie to się nie odstanie i pierdzielenie tu o tak oczywistych sprawach jest zbędne right? ^^

Jakub zrezygnował - Trudno. Strata

To że był jaki był nie robiło z niego jakiegoś złego człowieka ^^ był całkiem znośny :-P nie chcę mi się na ten temat nic więcej pisać Happy

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
Moim zdaniem chodzi:
po pierwsze o pokazanie kto z was (jakub & scrapp) zrobil wiecej dla sceny
po drugie kogo będzie bardziej brakowalo, co w ogole jest dla mnie beznadziejnym pomyslem

scena istniala kiedyś bez was i zapewne będzie istniec także po waszym odejsciu (czy ktos wyobrazal sobie kiedyś tmpl bez Yarda? mor_ola jako admina PL? albo kogo innego niz wiadpa na pozycji selekcjonera repry?) Wink

na pewno znajda się chętni by rozwijac scene , ktorzy z powodu waszego przewodnictwa w promowaniu TM nie mogli nic zrobić, wiec panowie, nie jest tak, ze scena zalezy od was (jak to staracie się przedstawic np. w poscie, ze nie będzie wyjazdu do Danii, albo w tym temacie w zwiazku z repra), wiec albo koniec fochow albo papa


to jest jedynie moje zdanie, kto chce, niech się pod nim podpisze, kto nie chce niech je zjedzie


Proszę Cię wyjdź. *

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 czerwca 2009, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tylko tyle powiem: pierdolicie bez sensu. Jakub nie chce być kapitanem reprezentacji, to niech nie będzie, jego sprawa. Dajcie Jakubowi chwilkę oddechu, niech przemysli swoje, potem albo wróci do kapitaństwa, albo nie. Jakub jako mądry gościu wie, co powinien zrobić i to zrobi. Także odpierdolić mi się od niego, bo, według mnie, co ma za sens szkryflanie w tym temacie, który jest jedynie obwieszczeniem zaistniałej sytuacji. Na temat "zgryzów" pomiędzy Scrappem a Jakubem się nie wypowiem ze względu na szacunek za osiągnięcia i wkład tej dwójki w rozwijanie sceny. Nie komentujcie tego tematu, to jedyna moja prośba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?