Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jakiś godny następca kapitana?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zorganizujmy debate:DVery HappyVery Happy Wszyscy kandydaci niech jada do TVP na woronicza albo do hstv Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja proponuje Jareckiego Very Happy Dlaczego Idea Bo jest człowiekiem poważnym, inteligentym i niewdaje się w jakieś glupie dyskusje. oczywiście to moja subiektywna ocena. Dodatkowo nie jestem zwiazany w jakiś sposob ze sceną, ale chociażby przeglądając to forum zauwazylem ze potrafi w sposób racjonalny przedstawic swoje opinie i poglady. Poza tym jest swiatnym graczem no i gra w reprezentacji :wink: Mysle ze byłby dobrym nastepcą Jakuba :wink:
Dziękuje za uwagę

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

czytaj zanim coś napiszesz jarek mówił ze on nie chce a będzie tylko pomagał tak jak dotychczas....
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a faktycznie :wink: przepraszam Cię i was :wink:
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

luzik się nic nie stało tylko na przyszłość ; )) sam jestem ciekawy co z tego wyniknie i kto będzie .
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Panowie i Panie.
Przede wszystkim nie róbmy z tego zabawy, bo sprawę powinniśmy potraktować bardziej poważniej, niż z takim przymrużeniem oka jak co niektórzy się tu wypowiadają.

Chybe a z moim poprzednim postem coś nie tak ?

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
Wix napisał:
Ide sobie ustawic taki status na gg noobki :F
heh

Nie, no jeśli chodzi o sprawe repre to przede wszystkim reprezentanci musza się wypowiedziec jak to widza...


no i pierwszy się wypowiedział jak ktoś godzien tego stanowiska


A skomentował to 2 Wink

Sam chybeck też złym wyborem by nie był. Chociaż nie wiem jak czesto grywa, ale widac ze zawsze dba o dobra atmosferę. Do tego jest raczej lubiany ;P

Myslę ze ankieta byłaby dobrym pomyslem. Ale tylko jako spora podpowiedz dla wybierajacych a nie ostateczna opacja.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Ludwik dnia 02 czerwca 2009, 20:29, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
Chybe a z moim poprzednim postem coś nie tak ?


nie wixik, właśnie wszystko w jak najlepszym porządku, bo najpierw pomyślałeś o reprezentantach, którzy powinni mieć ważny, najważniejszey głos w tej sprawie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
sprawę powinniśmy potraktować bardziej poważniej


k tez sobie walnalem opis Very Happy reprezentanci się oczywiście nie udzielaja, bo po co, jeśli Chybus się zgodzi (no odpisuj Razz) to mamy już dwoch chętnych rozumiem?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Szynpol
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 619
Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie spełniam żadnego z tych wymogów więc się na to nawet nie pisze. Myśle że najlepiej byłoby wybrac kogos kto jest liderem jakiegoś teamu i trochę się na tym zna. Jakub był the best bo on tez PGSem zarzadzal. Po prostu uwazam ze nie każdy ma takie jak on zdolnosci przywodcze, nie każdy potrafi zmotywowac innych jak on. oczywiście popieram kandydature wixa bo on jakos mi najbardziej do tego stanowiska pasuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja tam mogę być pomocnikiem kapitana jak coś bo wygląda na to, że coraz mniej czasu na granie będę miał i jako "gracz" chyba będę bladł :-P ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Wix napisał:
sprawę powinniśmy potraktować bardziej poważniej


k tez sobie walnalem opis Very Happy reprezentanci się oczywiście nie udzielaja, bo po co, jeśli Chybus się zgodzi (no odpisuj Razz) to mamy już dwoch chętnych rozumiem?


na głowy wam padło? ja mam być kapitańcem? ;D zaszczyt to dla mnie, że ktokolwiek tak kiedykolwiek pomyślał. ale ja ostatnio mało grałem, dopiero od lipca wracam do katowania mojej klawiatury. nie wiem jak wygląda teraz dokładnie scena, poza tym musiałbym sobie prozak w dawkach dożylnych dawać by spać dobrze po wyborze reprezentantów, a tego nie doceniłem, a tamtego, a tego nie powinienem brać itd itp.... aaaaaa! Very Happy

ale jeszcze raz dzięki Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi na kapitana pasuje idealnie Hack. Sam bym może i chciał być, ale raczej się nie nadaje na to stanowisko Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale generalnie nie wiem czy nam tak wypada w ogóle o tym dyskutować bez wypowiedzi w tym temacie bądź co bądź kapitana repry - przynajmniej do momentu wybrnia nowego, jeśli taka potrzeba będzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

też własnie chciałem napisać ze co by nie było Jakub powinnien się wypowiedziec...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to niech mu ktoś ZP zdejmnie ;/

już od wczoraj go nie ma - E.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mowilem mu, zeby napisal taki temat to nie chciał Smile a ZP ponoc nie ma Smile

EDIT: dobra, zagonilem go zeby chociaż temat przeczytal, ale jeszcze się stawia, ze nic nie odpisze :F

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

by jakub

Cytat:
shadow mnie poprosil napisac trochę coś na temat przyszlego kapitana, co musi umiec, wiedziec itp.
napisalem, ze poprzedni będzie moj ostatni post na tmpl, nie lubie lamac slowa, wiec poprosilem odda za mnie wyslac.

z doswiadczenia dwoch nations cupow, mogę powiedziec, co moim zdaniem jest potrzebne, aby być dobrym kapitanem.

na pewno nie potrzeba slownika polskiego, jak jedna absolutnie nie znajaca się na temacie osoba tu napisala, bo z polakami nie ma się do czynienia w nations cupie oprocz wlasnego teamu, wiec w komunikacji przedmeczowej i meczowej polski jezyk raczej nie pomaga, a także bycie niekonfliktowym wcale nie musi być zaleta, bo to może być uwazana za miekosc i wykorzystane roznymi dziwnymi rzeczami w trakcie gry.
"stop all", "enter all", "xxx didnt start", "im going to report this to the admins" i wiele innych rzeczy trzeba rozumiec i być w stanie na nie blyskawicznie reagowac odpowiednio, nawet jak jakiś znany gracz z swiatwej sceny typu carl, frostbeule czy sandder to powie, nie mozna się bac, dac mu opor (o ile jest się pewny, ze robi się zgodnie z regulaminem), bo jak raz się zgodzi na coś i gra idzie dalej, będzie już za pozno coś zmienic.

wazne jest wiec po pierwsze znakomicie się poznac z regulaminem angielskim nations cupa i go znać prawie na pamiec i w danej sytuacji reagowac odpowiednio.
nie ma gorszej rzeczy, jak się klucic o coś, co przeciwnik odbije poprostu z cytatem regulaminu.

przydaje się tez bardzo jezyk francuzki i niemiecki oraz znajomosc graczy z roznych reprezentacji (naj lepiej przez wspolna gre).
ogolnie się przydaje znajomosc roznych jezykow, bo ja np zauwazylem, ze przez to, ze rozumialem wiekszosc tego co mowili np tez niemcy (AUT np tez po GER gadaja) i francuzi (wiekszosc BEL np tez po francuzku gada) na serwerach lub na forach miedzynarodowych, wiedzialem jak oni mysla o naszej reprze i pewne zwiazki mozna było z tego brac.

kapitan po pierwsze musi wiedziec kto jak sobie na jakich trasach radzi, kto robi jakie postepy, na ile jest aktywny i czy nie strzela nieraz fochow, jak mu się coś nie udaje. aby to wiedziec, kapitan musi sporo grać. same patrzenie na wyniki nie wystraczy moim zdaniem. kapitan powiniem nieraz pokazac poczucie, który gracz, mimo ze może jeszcze tyle nie pokazal, jednak pod stresem i z nowo motywacja wyzwania da rade się pokazac z dobrej strony.

najwazniejszy jest wiec wybor odpowiednich graczy. wcale nie koniecznie tych z najlepszymi wynikami, ale z tymi ktorzy obecnie maja dobra forma, sa aktywni i chętni na trening.

trzeba także także miec uczucie na wybor graczy na mecz.
nie koniecznie trzeba ustawiac sklad wedlug specialnej kwalifikacji na danej trasie, bo graczowi dobremu na tej trasie moglo poprostu zle wyjsc w ten dzień. na drugiej stronie nie mozna znizac tego, co się zakwalifikowal, nie stawiajac jego do skladu.

ogolnie fajnie jest jak się w jakiś sposob jest wstanie zmotywowac graczy na trening i na mecz i dawac informacje o przeciwniku, przez co jeszzce raz powtarzam trzeba być aktywnym (wcale nie dobrym) graczem.
ogolnie dobry kontakt z graczami się zawsze przydaje. "jak się dziś czujesz?", "dasz rade na tasie xxx?" itp itp.

trzeba wiedziec, ktore strony czytac, gdzie sa newsy, gdzie się wpisywac, gdzie i jak umowic mecz. trzeba także być w stanie postawic mocny serwer, lub znać kogos kto to umie.

to by było mniej wiecej tyle, ile ja mogę powiedziec na dany temat.

co do nastepnego kapitana niestety nie mam rady.
widze, ze kamila się dużo udziela na tym temacie, pokazuje zaangazowanie, może jej dajcie szanse.


(Dodano 02 czerwca 2009, 22:24)
by oddo

Dlatego to ty powinienes prowadzic dalej repre bo wszystkie wymogi spełniasz ! Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 02 czerwca 2009, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakubie.... Dziękuję Ci bardzo, za propozycję jednakże pozwolę sobie zauważyć, iż ja nie potrafię rozmawiać z innymi, ja nigdy meczu nie zorganizowałam, w sprawach serwerów jestem totalnie zielona, nie wspominając o znajomości języków obcych.

Czy w Twoich wypowiedziach zawsze musi się pojawić ktoś? No tak zapomniałam, że ten 38 post to mój monolog. Zdecydowanie.
Ehh... każdy jest czemuś winien? Kuba chcesz, to możesz o mnie pisać co chcesz, masz ochotę wywołać kolejną kłótnię? To wywołuj. Tylko czy temu poświęcony jest ten temat?
Teraz to mi się smutno zrobiło bo jakoś zauważyłeś w moich wypowiedziach to co Ci pasuje. No cóż.. taki już jesteś.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zgodzę się z oddem całkowicie ..... przeztańcie odpierdalać jakieś dziwne cyrki fochać się i zamknąć w końcu k**wa mordy , jakub nigdzie nie idziesz bo Ci wpierdolę na WCG zobaczysz....... zamknij japę , buda i wróć do tego co robiłeś najlepiej .... bo imo nic poza kapitaństwem i ogólnie liderką nie umiesz Very Happy XD no może driftu troszkę ( albo inaczej nie, nie umiesz a nie nadajesz się )

widać nie może być dnia spokoju bo zawsze ktoś musi być w centrum uwagi . STFu i wywalcie ten temat w kosz albo coś , koniec pieśni i nie było zamieszania...

PS. Sory za niekulturalne słownictwo ale czytając tą farsę mnie normalnie poniosło.....


PS2. kuba zacznij szanować inny , nie tylko z PGS bo jak widzisz piszesz tak o yo-oo a ona dalej grzecznościowo z wielkiej litery do Ciebie pisze.....

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?