Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jakiś godny następca kapitana?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 15:04    Temat postu: Jakiś godny następca kapitana? Odpowiedz z cytatem  

Yo,

w związku z definitywnym odejściem Jakuba i nadciągającym Nations Cupem (może nie wielkimi krokami nadciągającym, zostały jeszcze jakieś 3 miechy, ale przecież dopiero co skończyła się poprzednia edycja, nie? Very Happy) wypadałoby podjąć jakieś działania zmierzające ku wyborowi nowego kapitana repry. Moim zdaniem żadna ankieta dostępna dla wszystkich nie ma sensu (a Yarda nie ma, tym samym nie można w niczym grzebać). Lepszą opcją wydaje mi się zwykłe pisanie postów (ew. wysyłanie e-maili) przez graczy z np. top6 ostatniego PL. Bez wyjątków typu Jurek czy Cobham, pomimo że takie osoby szanuję i cenię za ich wkład.

Czym powinien się cechować przyszły kapitan? Przede wszystkim nieco szybciej rozpoczęty wybór reprezentantów i ich późniejsza motywacja. IMHO taka osoba powinna mieć choć raz dziennie czas na rozmowę z podopiecznymi. Angielski w stopniu komunikatywnym i dobry humor to także mocne zalety Very Happy. O takich rzeczach, jak bardzo dobra znajomość sceny i raczej niemałe doświadczenie w grze chyba nie trzeba wspominać.

Exclamation Wymagania By Seque (niby prawie identyczne, ale warto dodać Very Happy) - Ktos kogo by wszyscy szanowali i jednoczesnie ta osoba nie robila takich ekcesow jak jakub po % oraz 18+ na karku Exclamation

Z góry mówię, że ja się na to nie piszę (a już niejedna osoba mi pisała/mówiła, że bym się nadał). Uważam, że połączenie ubermegahiperbotz00ra (<skromny mode on>) i osoby mającej władzę nad resztą równorzędnych ubermegahiperbotz00rów to słabe połączenie.

Jeśli uważacie mój pomysł za badziewny, to pisać bezpośrednio Very Happy (już odpalam licznik na GG Very Happy )


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 02 czerwca 2009, 15:15, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

już to wczoraj pisalem suwakowi na gg

Moje wyobrazenie o idealnym kapitanie repry:

Arrow Ktos kogo by wszyscy szanowali i jednoczesnie ta osoba nie robila takich ekcesow jak jakub po %

Arrow Ktoś kto zna angielski przynajmniej w dobrym stopniu i jednoczesnie zeby mial 18+ na karku

Arrow Jeszcze w dodatku dobrze by było, gdyby ta osoba była koksurem i bocila na kazdej mapce.

będę popieral kazdego kto spelnia te wymagania Razz


Ostatnio zmieniony przez envy dnia 02 czerwca 2009, 16:30, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie to równie robrze może nie być kapitana. Bo i po co? Można robić głosowanie, kto powinien brać udział w meczach, kto powinien reprezentować Polskę w turniejach. Jakby się to odbywało? Po prostu głosowanko na tmpl przed jakimś ważniejszym meczem. A jeśli już kapitan miałby być to wcale nie musi być botem (patrz: sukces repry na NC4, mimo iż, bez obrazy, Jakbum nie był w tym casie supermegahiperprobotem). Na kapitana ja widziałbym osobę, która jest bezkonfliktowa ale w razie potrzeby potrafi ostro złapać za gardło, potrząsnąć graczami i doprowadzić do porządku. Oczywiście to wszystko z dozą humoru, bo trzeba się też umieć bawić Wink Ale to tylko moje nic nie znaczące zdanie, pewnie i tak nikt nie czyta tu już postów dłuższych niż 50 znaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ajem, było coś takiego jak STC bodajze edycja 3. Zadecydowano wtedy, zeby grala repra zamiast paru najlepszych teamów z Polski. Bedac bez zadnego przywodcy, z parunastu, zgaduje ze 15 osob na jeden mecz przyszly 3 osoby - Wally, Szyna i ja.

"Można robić głosowanie, kto powinien brać udział w meczach [...] Po prostu głosowanko na tmpl przed jakimś ważniejszym meczem"
Tak i na parkiet wyjdzie "najlepsza jedenastka według Jareckiego" (btw po kiego się fochnales w tamtym temacie Very Happy)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie:
Kolejnosc nie znaczaca:
Hack,Wally,Grono,Khasius(chodź Kasia ostatnio jakas konfliktowa jest i mało obiektywna)

Jak dla mnie ktoś z tej 4 powinnien zostac kapitanem.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Szampon
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 227



PostWysłany: 02 czerwca 2009, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wg mnie to troszku niesprawiedliwe, że tylko top6 PL7 miałoby wybierać. Tylko taka mała uwaga Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 02 czerwca 2009, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Szampon napisał:
Wg mnie to troszku niesprawiedliwe, że tylko top6 PL7 miałoby wybierać. Tylko taka mała uwaga Smile
oczywscie. dajmy mozliwosc wyboru wszystkim klanom, ktore istnieja... tak będzie sprawiedliwiej....

Co do nastepcy. Ja widzialem na tym stanowisku Shadowa, Reda, albo Jarka. Ale nikt z nich nie chce, wiec nie mam pomyslu.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przy wyborze pamiętajcie, ze kapitan nie jest tylko od tego, zeby ustalac sklad i go motywowac. Wazne jest również to, zeby był w stanie nawiazac jakiś kontakt z przeciwna drużyna jak i adminami NC. także jakieś tam kontakty poza nasza scena tez by się przydaly.
W sumie tak na szybko ciężko jest kogos logicznie wybrac, bo jednak trzeba to jakos przemyslec wspolnie. Mnie poki co przychodzi na mysl Ired, Wally lub Mor_olo (jakos ostatni mi do tego najlepiej pasuje).

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Demokracja demokracją, ale tutaj przydałoby się zaprowadzić porządek Smile

Moja propozycja jest taka, żeby zamiast głosowania jakaś odpowiedzialna osoba (na przykład Shadow, który ten temat jako pierwszy rozpoczął), wspierając się opiniami które tutaj będziemy wypisywać, sama (no, rzecz jasna w porozumieniu z kandydatem na to stanowisko Very Happy) zadecydowała, kto ma być kapitanem naszej reprezentacji.

Swoich typów nie daję, bo co ja tam wiem (ogólnie lepiej by było się najpierw dowiedzieć kto chciałby kapitanem zostać - bez fałszywej skromności Smile - w potem się zastanawiać).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przeszlo mi coś takiego przez mysl Fan, ale taka samowolka trochę by byla Smile

"ogólnie lepiej by było się najpierw dowiedzieć kto chciałby kapitanem zostać - bez fałszywej skromności Smile"

ja już dawno zauwazylem i chyba się do tego przyzwyczailem, ze trzeba tu za uszy ludzi ciagnac zeby ktos się czegoś podjal... dlatego najpierw skladanie propozycji, a wtedy wyrazanie zgody/checi

ogolnie jest tak, ze Red nie ma czasu, Jarkowi się nie chce/nie ma czasu, Wally na razie nie ma czasu, być może ze po wakacjach już będzie dostepny, ja nie chce, Wixa nikt nie chce Very Happy

Wiec z dotychczas wymienionych zostaja Khas (?), Grono (?) i Hack, z tym ze Haczus mocno zabiegany Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 02 czerwca 2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mogę wtrącić?
Shadow.. skoro rozpocząłeś temat i pojawiają się propozycje to wal charakterystykę kandydatów. Wyciągaj ich cechy, które przemawiają za tym, że są idealnymi kandydatami.
Sam po cichu kolekcjonuj ich i poczekaj kilka dni co z tego wyjdzie. A później walnij ankietę. Możesz oczywiście zaznaczyć, że ankieta to jeden z kilku etapów wyboru kandydata. Uważam, że znaczące zdanie powinny mieć osoby będące już w reprezentacji bo to głownie Wam musi się dobrze współpracować z Kapitanem.
Dlatego pokaż kandydatów, sam dokonaj wstępnej selekcji, daj ankietę a w gronie reprezentantów wybierzecie tego jedynego, najlepszego i ukochanego:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:

...
ogolnie jest tak, ze Red nie ma czasu, Jarkowi się nie chce/nie ma czasu, Wally na razie nie ma czasu, być może ze po wakacjach już będzie dostepny, ja nie chce, Wixa nikt nie chce Very Happy
...


Dzięki kochany shadole i sceno

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kto powiedział, że nikt nie chce Wixa? Ja osobiście uważam, że gdyby się podjął "kapitaństwa" to mogłoby się coś z tego związku fajnego urodzić. Czemu od razu taka dyskryminacja na starcie? Shad, why?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 02 czerwca 2009, 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mogę pełnić funkcje jak do tej pory tzn. pomagać przy wyborze zawodników jak oczywiście nie ma nikt nic przeciwko. Ale co do reszty to obecnie nie mam za bardzo czasu a później może być jeszcze gorzej z jego znalezieniem. To cała pomoc która mogę zaoferować poza grą , może niewiele ale zawsze coś ;p
_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
*тсω* Fan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 388
Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spokojnie ludzie, chodziło Shadowi raczej o to, że nikt Wixa nie wspomniał w poprzednich postach Smile

Wix świetny człowiek, i jeżeli miałby chęci oraz nikt z repry nie miałby nic przeciwko na pewno też by wyszło na dobre Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ide sobie ustawic taki status na gg noobki :F
heh

Nie, no jeśli chodzi o sprawe repre to przede wszystkim reprezentanci musza się wypowiedziec jak to widza...

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kandydaci tez!
wix na pierwszy ogień daj no tu autoreklamę!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
Ide sobie ustawic taki status na gg noobki :F
heh

Nie, no jeśli chodzi o sprawe repre to przede wszystkim reprezentanci musza się wypowiedziec jak to widza...


no i pierwszy się wypowiedział jak ktoś godzien tego stanowiska

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yo_oo napisał:
kandydaci tez!
wix na pierwszy ogień daj no tu autoreklamę!


nu:D to tak, dajecie wiek, czas gry w TM, ilosc zorganizowanych turniejow (w przypadku Wixa liczba ta będzie rowna ilosc zjebanych turniejow Laughing Laughing Laughing - chyba za dlugie na opis Very Happy), ilosc prowadzonych multigamingow. oczywiście wszystko po norwesku, zeby dogadac się z Bergiem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 02 czerwca 2009, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hehe jakby mnie ludzie lubili ;D nie byłbym noobem Happy i wiedział coto Happy tmn Very Happy ...... nikt nie che być kapitanem, jarek chce tylko pomagać no no ...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?