Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Jakiś godny następca kapitana?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 06 czerwca 2009, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no jak dla mnie to jest profesjonalne podejście do tematu.
Po czymś takim przynajmniej widać co szanowny Kolega może, a co najważniejsze, że się sprawdzał w tym co robił. Pochwal się jeszcze znajomością językówSmile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* W@ND@L
Team Poland


Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 70
Skąd: Kraków

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w4rLike na kapitana! Happy
_________________


http://www.neobux.com/?r=wandal33

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Kamilos
Team Poland


Dołączył: 21 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 445

Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dla mnie może być warlike ;P
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak dla mnie to dobra propozycja. Ma jeszcze trochę czasu by w 100 % zapoznać się z grą. A tak btw. zgłaszam się na drugiego pomocnika Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Pochwal się jeszcze znajomością języków


Nie wiem czy to może być jakiś wyznaczynik ale matura z angielskiego ustnego na 80%, tak czy inaczej spokojnie po angielsku z każdym się dogadam:P, no i znam podstawy niemieckiego;d

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*NS* AnteQ
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 271
Skąd: Zgierz/Łódź

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kamila przepytaj go Very Happy
A "oferta" rzeczywiście interesująca Very Happy

_________________
Trance to nie tylko muzyka. To styl życia... Słuchając go możesz skakać albo płakać, poczuć przypływ energii lub też wzruszenie i fale wspomnień. Jest jak ocean uczuć - kiedy raz się w nich zanurzysz - utoniesz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Phi... ja miałem 100 z ustnego angola ;d

Już Ci Warlike gadałem, że masz być kapitanem, dalej tak uważam. I stfu leć się zajmować reprą już teraz :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*NS* yo_oo
Jeździ konno


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 84


PostWysłany: 06 czerwca 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to jeszcze foto! ale takie ładne, najlepiej w samych slipkach lub bez... w ostateczności przeżyjemy ten widok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 06 czerwca 2009, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

yo_oo napisał:
to jeszcze foto! ale takie ładne, najlepiej w samych slipkach lub bez... w ostateczności przeżyjemy ten widok:)


takie rzeczy to na pw Kamila! bo będzie warn

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

coś za bardzo się rozkrecacie... jak jeszcze parę dni temu nie chciał nikt, tak teraz nagle chca wszyscy...

gdyby w4rlike mial zostac kapitanem to kapitanami musialyby być 3 osoby, a sam w4rlike robilby najmniej, już spiesze z wytlumaczeniem... i nie ma to być perfidne w stosunku do Ciebie 'Tokar' Razz choć wiem ze tak zabrzmi...

mianowicie do swojego CV nie wpisze sobie 'kapitan repry' podczas gdy jego rola ma ograniczac się do umawiania na mecze (to z kolei ogranicza się do... nazwy serwera, bo termin jest zawsze ten sam), natomiast Jarek mialby wybierac sklad, sklad na mecz kto inny, a spam na GG jeszcze kto inny by zalatwial... po prostu za krotko tu jesteś zeby wiedziec kto może być w danej chwili lepszy czy gorszy, komu nie wyszlo kwali, a na treningach zapierdalal jak dziki zajac itd...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mam zamiaru sobie tego wpisywac do CV, poprostu ja widze w tej pratformie/scenie wielki potencjal, chcialbym wspolnie z wami ja rozwijac i sprawia mi to przyjemnosc. Przede wszystkim umawianie meczów to jedno, ale do tego jest jeszcze kilka innych rzeczy jak ustalanie treningow, sparingow oraz np szukanie sponsora dla reprezentacji polski w TMN. Co do poznania zawodnikow etc, sadze ze znam sporo graczy i Ci gracze choć nie wszyscy znaja mnie. Odwolujac się jeszcze do Twoich slow, chcialbym zauwazyc ze do NC jest jeszcze trochę czasu, gdzie calosciowo chcialbym go wykorzystac na poznanie doglebnie sceny, graczy etc.

// dodam tylko, ze reprezentacja mimo wszystko powinna ze soba wspolpracowac, rozmawiac i wspierac, co przeklada się na to iz dużo latwiej jest podjac decyzje kapitanowi jak zna zdanie innych, oczywiście wiedzac ze kapitan ma najwazniejszy glos i to on podejmuje decyzje

_________________


Ostatnio zmieniony przez w4rLike dnia 06 czerwca 2009, 15:19, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Diav3l
Emerytowany Admin


Dołączył: 04 Paź 2007
Posty: 1102
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mogę pomóc w wybieraniu składu repry/składu na mecz.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mhm jeżeli za rozwoj sceny uwazasz bycie kapitanem repry... :F to nie dokoncze... treningi tez raczej stala pora, to jest 5 minuty roboty, a sponsora nam nie trzeba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i ok, wg Ciebie się nie nadaje, a ze nie mam zwyczaju pchac się tam gdzie mnie nie chca, to walczyc już tutaj nie będę. jeśli znajda się osoby ktore będą uwazaly inaczej niz Ty, czyli ze moja osoba jest odpowiednia na to miejsce ja chetnie się tym zajme. jeśli będzie ktos lepszy na to stanowisko także się uciesze, liczac na jeszcze wiekszy sukces reprezentacji. Tak czy inaczej osoba kandydujaca musi być swiadoma i gotowa do porownan z Jakubem oraz jego osiagnieciami z reprezentacja. Ja tej rywalizacji się nie boje i chetnie stawie jej czola!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* suwak
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 357
Skąd: Gdansk/Zabianka

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja jestem za Chybe I ch**!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zauważyłem ciekawą rzecz, za każdym razem gdy ktoś zgłosi oficjalnie kandydaturę to kilka osób na "urrrraaa" od razu mówi, że ta osoba byłaby dobra wspaniała i że xxxxxx na kapitana.

a może by założyć osobny temat dla kandydatów, gdzie każdy by napisał coś o sobie, swoje wady i zalety? to byłoby rozsądne, wiadomo by było czy na przykład ktoś nie ma teraz tylko takiej zachcianki na kapitanowanie.

chciałbym też zauważyć, że forma tego tematu zrobiła się taka, jakby już za chwilę miał być nowy kapitan, a to tak naprawdę luźne dywagacje na temat możliwości jakie są w sferze następcy kapitana.

ps. dzięki Łukaszku :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 06 czerwca 2009, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

tak to dobry pomysł, niech każdy kto chce być kapitanem repy wpisze się w temat (proponuje by przykleić temat by nie znikał i potraktować go jak priorytet, dlatego sam nie zakładam, bo przylepiać nie umiem Razz ) KAPITAN REPY O SOBIE i wypisze co tam chce o sobie napisać, czy to w oficjalnej formie (jak w4rLike) czy innej opisowej. Zobaczmy kto co może zaoferować, przez to też poznamy "znanych" nam ludzi z inne strony może Very Happy

Ja mam narazie zmienne zdanie Razz więc z chęcią skorzystam z takiego "poradnika" Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 07 czerwca 2009, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

CHYBECK (captain)
diav, shad, jar, wix

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 07 czerwca 2009, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chybeck kapitan czyli, a czworka poniżej do organizacji (pomocy) ? :F Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Jack Bauer
Moderator


Dołączył: 28 Sty 2009
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1146



PostWysłany: 07 czerwca 2009, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
Chybeck kapitan czyli, a czworka poniżej do organizacji (pomocy) ? :F Very Happy


to mogą być vice - prezesi :wink:

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?