Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Maraton skinowania
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Captain Jack Sparrow
Gangsta Mapper


Dołączył: 15 Sty 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 88

Skąd: z Polski

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 13:04    Temat postu: Maraton skinowania Odpowiedz z cytatem  

Siemanko wszystkim starym i nowym znajomym Happy
Emm... Od czego tu zacząć? Very Happy Może powiem tyle, że nie było mnie przez pół roku (albo i trochę więcej) w świecie trackmanii ale... postanowiłem jeszcze wrócić na jakiś czas ;p Szperając po różnych forach i stronkach dotyczących TMN i TMU natrafiłem na rzecz zupełnie wcześniej niespotykaną i to w zasadzie pokusiło mnie do stworzenia NOWEJ mapki, która jak mam nadzieję, przejdzie do historii tej gry, ale to się jeszcze zobaczy Very Happy
Taa... to by było na tyle wstępu a teraz konkrety Very Happy
Potrzebuję dość znacznej pomocy dotyczącej skinowania modeli :/ Owszem, umiem to sam robić, ale licencja na używanie 3ds maxa wygasa za 2 dni, a ja mam jeszcze do zrobienia (do teksturowania) 20 modeli :/ Stąd zwracam się do wszystkich 2D masterów od skinowej roboty o pomoc Oops
Jeśli będą jacyś chętni do (ech... bezinteresownej pomocy) to byłbym wdzięczny o wpisanie się tutaj wyszczególniając ile modeli byłby w stanie poskinować. Wtedy na priv dam link do modelu i parę wskazówek co i jak zrobić. Mam wielką nadzieję, że znajdą się jacyś ludzie dobrego serca Cool

BTW.

Potrzebuje również pomocy z 3D modelowaniem... Nie wiem (a muszę wiedzieć!) jak zrobić, by koło kręciło się wzdłuż innej osi niż domyślna (chyba y?) tzn np. jak zrobić, by śmigło helikoptera obracało się równolegle do podłoża, a nie jak koło prostopadle?
Sporo tego jest ale sam niestety nie dam rady Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pomoc z modelowanie 3d jest na carparku o ile się nie myle a teksturowanie wykonuje się w photoshopie/gimpie/paincie a nie w 3ds max Wink

mogę pomoc, ale trochę daj danych, bo tak w ciemno trudno mi się zdecydowac

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Voj4k
Admin


Dołączył: 25 Mar 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 1091

Skąd: Tychy

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@seq - on nie ma czasu na toworzenie 2d
@jack - z miłą chęcią pomoge pisz na GG

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Captain Jack Sparrow
Gangsta Mapper


Dołączył: 15 Sty 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 88

Skąd: z Polski

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very Happy Czyli jednak znaleźli się wolontariusze Cool Spoko Wink
Co do skinowania w 3ds maxie, chodzi o renderowanie template (czyli przelanie niejako powierzchni modelu na kartkę)
Modele podeślę wam pod wieczór, bo teraz wychodzę z domu Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 15 czerwca 2009, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a chodzi ci o przerenderowanie modelu na postaci tekstury? tego nie umiem, ale jest to napisane na carparku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Pomoc » Pomoc Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?