Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kiedy chcecie PL8?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kiedy chcecie PL8?
lipiec/sierpien
53%
 53%  [ 52 ]
pod koniec roku
39%
 39%  [ 39 ]
w ogole nie robcie PL8
7%
 7%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 98

Autor Wiadomość
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 23 czerwca 2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie rozumie argumentu, ze w wakacje nie macie czasu, wracacie zjebani po pracy. Ja w roku szkolnym nie mam czasu, wracam zjebany ze szkoly i nie mam ochoty trenic mapek na tm. Podejrzewam ze pl będzie trwalo okolo 6 tygodni jak zwykle także każdy będzie mial okazje zagrac i nie wiem jak dla was, ale dla mnie latwiej jest wygospodarowac czas w wakacje niz w roku szkolnym.

A tak poza tym to zrobmy pl8 w wakacje, pl9 pod koniec roku i każdy będzie zadowolony, ja pod koniec roku na pewno nie zagram, bo nadchodzi matura i nie będę marnowal czasu na glupia gre, jeżeli ktos ma ambicje, zeby nosic cegly na budowie przez 12h dziennie to proszę bardzo, ja nie mam zamiaru spierdolic sobie zycia przez pl8,9,15...

ps. Chybe <3 <3 <3 RazzP

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» norco
Jeździ konno


Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 31


PostWysłany: 23 czerwca 2009, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dajcie jakiś termin z góry to nie będzie zbędnego pierdolenia i tej całej szopki o zmarnowanych wakacjach, życiu i nie wiadomo jeszcze czym.
Prawda jest taka, że trening wymaga czasu, który zawsze można przeznaczyć na coś innego, idąc tym tokiem nie róbmy PL wcale bo każdy trenując marnuje co najmniej swój cenny czas

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wix
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 550
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A kto organizatorem PL 8 ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* IrRed
Emerytowany Admin


Dołączył: 15 Wrz 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1013

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wix napisał:
A kto organizatorem PL 8 ?


I jak dla mnie to jest pytanie klucz Very Happy. Z tego co pamiętam, były wyznaczone 4 osoby z top4 poprzedniej edycji PL, które miały adminować w następnym PL, ale kto to dokładnie był to nie wiem. Od nas jest to Chybe, który jak mi wiadomo, jest zwarty i gotowy do działania.

_________________



h0lus 9:42:39
dobra ja ide kupic duży pokoj

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 24 czerwca 2009, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

IrRed napisał:
Wix napisał:
A kto organizatorem PL 8 ?


I jak dla mnie to jest pytanie klucz Very Happy. Z tego co pamiętam, były wyznaczone 4 osoby z top4 poprzedniej edycji PL, które miały adminować w następnym PL, ale kto to dokładnie był to nie wiem. Od nas jest to Chybe, który jak mi wiadomo, jest zwarty i gotowy do działania.

tylko jako info, bo jest to za wazna rzecz, aby nie zkomentowac.
każdy z prowadzacych teamów (tu wcale nie chodzilo o same wyniki ostatniego PL, ale raczej o wytrwalnosc na wysokim poziomie od dluzszego czasu) mial sam wybrac reprezentanta chetnego do organizacji. przez taki wybor mialo nie być dominacji organizatorycznej jednej osoby lub jednego teamu, a także mialo to ses byciem pewnym, ze w organizacji znajda się doswiadzceni, aktywni gracze. z tego co pamietam wybor wygladal tak:
TCW chybeck, pS (swoim czasem FF) holus, Exliado Szym, PGS Diav3l

OrdonekQ7 napisał:
postanowiliśmy z Gronem i Maxerem, z pomocą Chybeck'a, że sami się tym zajmiemy.

dziwi mnie, ze nikt z użytkowników tmpl nie zkomentowal takiego "podejscia".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxer
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 18 Sty 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1326

Skąd: Szklarska Poręba / Frankfurt Am Main

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub, w pelni się z toba zgodze w tym momencie, ale :


OrdonekQ7 napisał:


@irred

Co do adminów, przedwczoraj, wczoraj i dziś wypytywałem adminów o PL8.

Diav - nie wiedział nawet że jest adminem.
Fefan - mówił, że Chybe jest.
Chybe - mówił, że został wydelegowany.
Shadow - powiedział, że on do niczego ręki nie przykłada.
Holus - ma urlop. ;p


kwestia zalezy od użytkowników pl8 i graczy ktorzy będą grać. ja mogę pomoc jeśli chcecie w organizacji również, to tylko zalezy od was. to jest jedynie przedstawiona propozycja z naszej strony ze ja, Ordon oraz Grono. wiadomo ze wszystko zalezy w tym momencie od wszystkich użytkowników jakie maja zdanie na ten temat . Razz

_________________
" 2008 - 2011 stare dobre czasy - Pozdrawiam Wszystkich Smile"
<- Drzwi Very Happy
www.pureskillers.eu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widzę, że coraz więcej osób zaczyna się wypowiadać, z obu stron. ;d Może jeszcze wasze posty wpłyną na decyzje. W końcu...macie jeszcze 6 dni. Very Happy
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam jestem zwarty i gotowy ale od 3 lipca bo wtedy wracam z powrotem do Islandii i mam wolne
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 24 czerwca 2009, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

OrdonekQ7 napisał:
Widzę, że coraz więcej osób zaczyna się wypowiadać, z obu stron. ;d Może jeszcze wasze posty wpłyną na decyzje. W końcu...macie jeszcze 6 dni. Very Happy
a może byscie tak pogadali jeszcze o tym z przedstawicielem ESLa? Bo o ile się nie myle, to PL8 mialo być robione we "wspolpracy" z ta wlasnie liga.
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* Jarecki
Pirat drogowy


Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 526


PostWysłany: 24 czerwca 2009, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
Widzę Chybe mnie rozumie... taka prawda. Ja na przykład idę na studia (tak tak Jar, śmiej się kur** "studia" [pozdro]) i nie mam zamiaru spierdolić czegoś zaraz na początku. Ale spoko, jeśli gra>nauka u Ciebie, to się nie dziwię, że jesteś niezły bocik.


omg, weź czytaj ze zrozumieniem bo mi rece opadają ;/ n/c <sciana>

_________________



Bum tarararara za oknami noc
Czego chcesz dziewczyno ja wiem - Tarzana!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

taka ankieta jest zla. wydaje mi się ze teamy ktore maja uczestniczyc w PL8 powinny miec po jednym glosie i wtedy zadecydowac czy robić to PL czy poczekac na koniec roku. Tylko i wylacznie takie coś ma sens
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Fefan

Z tym jeszcze musimy poczekać, bo nie wiemy czy oficjalnie zostaliśmy adminami. Nie wiemy czy obecni admini się nie sprężą i nie zaczną robić co do Nich należy. Razz

Aha i jeszcze jedna sprawa, nie będę dla Niej zakładał nowego tematu.

Preselekcja map na PL8 kończy się 6 lipca!
-----------------------------------------------------------

Myślę, że do tego czasu każdy dobry mapper, zdąży zrobić mapę godną PL8. Nie chcemy później dostawać jakichś nie potrzebnych, słabych map.

_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
P4G Kinguś
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 12 Gru 2007
Ostrzeżeń: 6
Posty: 2032



PostWysłany: 24 czerwca 2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a niech zorganizuje envy i ch*j Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pindol się king
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spór o termin PL8 to jak spór to wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą i vice versa. IMO termin powinien być narzucony przez siłę wyższą, czy to przez czołówkę sceny, czy też przedstawicieli ESL.
_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
[POL] mat154
V.I.P.


Dołączył: 18 Mar 2006
Ostrzeżeń: 2
Posty: 574



PostWysłany: 24 czerwca 2009, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeżeli pl8 będzie organizowane w wakacje to ja jak najbardziej mogę się w to zaangazowac, po wakacjach odpadam na 100% Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja chcialbym zwrocic uwagę jeszcze na jedna rzecz, mianowicie na to, iz ta liga winna być prestizowa, wiec jeśli nawet pl8 będzie w wakacje, to nie ma mowy zeby dziewiatke robić pod koniec roku, bo 3 edycje w roku to niedorzecznosc...

byla już mowa o tym i jeśli dobrze pamietam padaly glosy, ze i dwa razy do roku to już zbyt czesto, imho optymalna ilosc to 3 razy na 2 lata - było na poczatku roku, teraz pod koniec i wakacje 2010 - będziecie mieli zarowno koniec roku i wakacje

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 24 czerwca 2009, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja powiem ze największą racje to ma w4rlike i JAKUB

weźcie top 1-12 teamów w polsce ostatniego PL i niech liderzy oddadzą głos rozmawiając wcześniej ze swoimi podopiecznymi . Jakiekolwiek rozwiązanie to przyniesie to zaraz po głosowaniu tych 1-12 liderów, porozumieć się z ludźmi z ESL i sprawa załatwiona .Bo tak się zrobił niepotrzebny syf i "Rozmowy w Toku" a czytając wypowiedzi co poniektórych nie tylko się grać odechciewa ale też traci szacunek który podejrzewam kilka osób względem siebie ma bądź miało .....

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Boczux
Jeździ konno


Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 22


PostWysłany: 09 lipca 2009, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Oszaleliście pl8 w wakacje ?
Z tego co ja wiem wakacje są po to by dorobic w jakieś pracy,potem zoorganizowac z 5-15 ognisk i wszystko wydac na alkohol a nie !
jestem za nie organizowaniem pl8 w ogóle,pod koniec roku mi tez nie pasuje więc...
W ogóle,ktoś już zapomnaił,że to tylko zabawa Very Happy

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 09 lipca 2009, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Przecież już administracja powiedziała, że będzie pomiędzy Premiership a STC/NC -_-".
_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?