Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
PositIve Love Expression Global Festival 15.08.2009 Lublin
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 29 czerwca 2009, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kmieciu, ja tylko zastanawiam się, czemu nie zrobić po 10zł dla każdego? Jak pisał Flaczek: mniejsze wpisowe = więcej zainteresowanych, nie jest to jakaś wygórowana suma (50zł to już trochę jednak jest). A co do the eXperience? Pamiętaj, że jest to impreza z renomą, ŚWIATOWĄ renomą, więc cena nie powinna tutaj nikogo dziwić? A co do Was: Podobno macie dobrych sponsorów, to wpisowe powinno być tylko w ramach "odbębnienia", sponsorzy od tego są, nie? Ale to tylko moje zdanie, róbta co chceta, może się Wam uda, może nie, jak ze wszystkim Wink
Nie twierdzę też, że koncerty, wszelakie atrakcje "poboczne", tak to nazwijmy... Wszystko super, ale... czy wszyscy chcą tych atrakcji?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 29 czerwca 2009, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chłopaki
50zł - 20 zł bilet na koncerty , wyżywienie i jeszcze wam proponuje że może udać się załatwić nocleg za taniochę lub darmo a wy narzekacie ??

dając od razu 10zł dla każdego nikt nowy się zapisze na turniej TM przez co mniejsza promocja gry a o to też w tym chodzi.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kmieciu
Jeździ konno


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 23


PostWysłany: 29 czerwca 2009, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No jeden co myśli racjonalnie, większe zainteresowanie jest gdy nie płacisz za mecz online tylko za mecze na lanie i jak już top16 jesteś, w ten sposób masz większe nagrody, inne gry nie skarżą się na wpisowe. Koncerty oraz reszta nie jest dodatkiem do lana tylko czymś równożędnym co robimy razem z miastem. Czy będąc przeciętnym graczem zapłacisz 10zł by zagrać np. 3 mecze i odpaść a tak musisz na poczte lecieć chyba że masz konto w banku i skąd masz pewność czy nie wezme kasy oraz wyjade. Tak płącą tylko ci co się dostaną i to na miejscu więc nie mają się o co martwić i nawet jak zaraz odpadniesz to masz niezapomnany dzień z super zabawą oraz jeśli nie poznałeś wcześniej poznasz innych graczy z TM oraz innych platform.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 29 czerwca 2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Koncerty 20zł wyżywienie 10 ,nocleg oszczędzicie trochę to sama gra wyjdzie 10-15złotych xd
_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kmieciu
Jeździ konno


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 23


PostWysłany: 29 czerwca 2009, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Całą kasa idzie na nagrody, koncert to wiadomo, dla nas żadne koszta za free was wpuścić, wyżywienie dają sponsorzy, noclegi załatwiam, gadzety również sponsorzy dają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 29 czerwca 2009, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

noo mi tam pasuje skoro mają dać mi koncert jedzonko i spanie za free :-) 50zł myślę że to niewiele ;-)
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 29 czerwca 2009, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eeee mogliście mówić,że sprawa tak stoi,teraz to 50zł to całe g*wno xP
_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 29 czerwca 2009, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zależy jaki koncert Smile. Znając lubelskie imprezy, to jakichś topowych gwiazd estrady na pewno nie będzie Smile. Ogólnie ciekawie się to zapowiada. Obyście zdołali pokryć też ludziom nocleg, bo jak się nie uda to za dobę np w akademiku buli się w wakacje ok.25 zł
A gdzie dokładnie ma się odbyć ta impreza?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kmieciu
Jeździ konno


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 23


PostWysłany: 29 czerwca 2009, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Impreza odbędzie się w hali targów międzynarodowych. Zespoły główne jakie będą to TSA, Blade Loki oraz Zabili mi Żółwia oprócz nich kilka mniej znanych ale naprawdę dobrych kapel w tym jedna ze słowacji jak się nie mylę( inna osoba się nimi zajmuje), wszelkie informacje będą na stronie oraz plakatach w lublinie i gazetach. Co do noclegów luksusów wam nie załątwie ale też nie byle co, jeśli nie dam za free to za 50% ceny więc i tak dobrze. Możecie nie znać częśći kapel ale nie pamiętam by kto kolwiek żałował ich koncertów, sam byłem na minimum 2 każdej z kapel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 29 czerwca 2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Zespoły główne jakie będą to TSA, Blade Loki oraz Zabili mi Żółwia

Ja bym poszedł na same koncerty Very Happy

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kmieciu
Jeździ konno


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 23


PostWysłany: 29 czerwca 2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To zapraszam, dla was rezygnuje z Przystanku Woodstock a bym 3 raz na scenie słyszał dziękujemy i woodsock za rok, mam nadzieje że od was przynajmniej dziękuje głośne na koniec będzie Very Happy . A tak z innej beczki, nie zapomnicie tej imprezy, mam doświadczenie w wielu koncertach,lanach, imprezach sportowych więc będzie świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 05 lipca 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Tak niewiele u nas turniejów z nagrodami, nie rozumiem czemu się nie zapisywaliście do tego PLEGF. 50 zł to przecież nie majątek, a przy okazji można się spotkać z resztą sceny. Ale jak sobie chcecie.
_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 05 lipca 2009, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

dzięki że przypomniałeś Happy

bo w ogóle nawet nie wiedziałem że mozna się już zapisać Razz

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 lipca 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

"Dzisiaj dwie wiadomości dobra i zła, a zaczniemy od tej złej. Postanowiliśmy zrezygnować z platform TrackMani oraz WarCraft 3, z powodu bardzo słabego zainteresowania z waszej strony. "

Też o tym szajsie zapomniałem Smile Jak widać nic z tego nie będzie .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 05 lipca 2009, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scena chyba zbyt bardzo przyzwyczaila się ze ma wiekszosc za darmo, od braku wpisowego na ESWC/PGA a teraz na WCG, po lany praktycznie za darmo od Scrappa. Tak jest tylko w Polsce, i nie tylko w trackmanii. Patrzac na francje, niemcy czy chociazby czechy, tam wszystkie lany praktycznie sa z wpisowym, bądź co lepsze trzeba przyjechac z wlasnym kompem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 lipca 2009, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mi to akurat z tym wpisowym aż tak bardzo nie przeszkadza. Na GF w Elblągu z tego co pamiętam chyba też jakieś wpisowe było. Po prostu zapomniałem o tym bo mam zapierdziel w robocie i nie mam głowy do tego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
w4rLike
Jeździ konno


Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Nysa

PostWysłany: 05 lipca 2009, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?p=120780#120780
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
kostekmistrz
Jeździ konno


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 35
Skąd: Radzy? Podlaski /ok. Lublina

PostWysłany: 05 sierpnia 2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mogę jechać. a co mi tam 2-3 ulice się przejechać autobusem Very Happy kto jedzie jeszcze ?
_________________
kostek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zduninho
Jeździ konno


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 85
Skąd: Przytoczno

PostWysłany: 05 sierpnia 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

kostus ja chyba będę jechał ale to dopiero 10 wrzesnia jakos wiec jeszcze jest czas kminic...bedizesz jechał z radzynia czy z Lbn???
_________________
Liga typerów



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?