Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Polish League United - chętni z TMNF?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 04 lipca 2009, 22:00    Temat postu: Polish League United - chętni z TMNF? Odpowiedz z cytatem  

Najpierw link: http://tm.maniazones.com/forum/index.php?topic=19021

Sebik proponuje polski turniej drużynowy w TMUF na kształt serii Polish League. Mecze grane byłyby 2v2 lub 3v3 (prawdopodobnie to drugie). Powstała myśl, by wzięły udział również drużyny zorientowane na TMNF, wiedząc jednak, że trudno byłoby zebrać odpowiednią ilość graczy z jednego teamu, jest warunkowe zezwolenie na łączone składy.

Przykład: XX chce wystawić swój skład, ale chętnych ma powiedzmy tylko 4, dobiera więc sobie jeszcze np. dwóch z H5F i dwóch z NAR i jedzie pod jakąś tam nową nazwą w turnieju jako jedna drużyna.

Pytanie - czy z teamów "stadionowych" znalazłyby się osoby chętne do uczestnictwa w takiej lidze? Przypominam, że prawdopodobnie termin będzie z czymś kolidował; priorytetem jest uniknięcie kolizji z PL8, więc będzie to albo zaraz (sierpień, kolizja z WCG), albo w zimie (kolizja z STC/NC). Oczywiście to na razie tylko propozycja i pytanie, wszystko do omówienia i negocjacji, proszę więc o wyrażanie swoich opinii.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MazuM
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 109


PostWysłany: 04 lipca 2009, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

za.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lewy
V.I.P.


Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 615
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 05 lipca 2009, 0:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Też myślę, że jest to dobry pomysł. Przynajmniej wykorzystam to, że mam United bo w sumie inne tryby zobaczyłem tylko zaraz po zakupie. Jak coś to chętnie zagram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 05 lipca 2009, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśliby zaczynać za niedługo przed PL8 budowa map do preselekcji powinna ruszyć od zaraz! Co do samych map proponuję mix nowych map (robionych na PLU) ze znanymi z innych prestiżowych lig np. z Sunrise League czy Giant Cup.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 lipca 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja nie wiem, nie za dużo tych turniejów? Każdy z TMU może zagrać w PL, więc tak, czy siak, Polish League jest dla posiadaczy obu TM spod znaku Forever. Po co robić kolejny turniej, skoro i tak już nawet czasu na Polish League ciężko znaleźć? Nie wiem, mi to jakoś nie przypada do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 05 lipca 2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam, chodzi raczej o to, czy ktoś z tmpl jest zainteresowany (Biluś pisał już, że XX może wystartować). W takiej lidze prawdopodobnie nie będzie tras stadionowych, więc argument, że to kolejny turniej itd. jest nieco nietrafiony. Chodzi o pierwszą porządną drużynową alternatywę dla tych, których nie kręci jazda tylko i wyłącznie niezwrotnym bolidem wewnątrz olbrzymiego stadionu. Wink

Sebik, co do tras: jeśli macie brać jakieś z innych turniejów, to bardzo proszę, niech będą możliwie najnowsze, których nie macie jeszcze wytrenowanych na blachę. Wink

I jakby co, ja sobie chętnie zagram, choć skill w United mam zerowy. Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 05 lipca 2009, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
argument, że to kolejny turniej itd. jest nieco nietrafiony

A co ma piernik do wiatraka? To, że tras stadionowych nie będzie, to już to nie jest turniej? ;p Chodziło mi raczej o to, że i tak napięty terminarz jest, więc po co organizować kolejny turniej, którego nie będzie dało rady nigdzie wepchnąć pomiędzy terminy Smile Mimo wszystko, powodzenia Panowie Wink Miłej zabawy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Outsid3r
Pirat drogowy


Dołączył: 27 Kwi 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 644

Skąd: Strzelce Kraj./Poznań

PostWysłany: 05 lipca 2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja tam w united mam problem z przejechaniem chociaż raz do mety ale w sumie mozna sprobowac Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vanitas / Lexiu
V.I.P.


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 1727
Skąd: Birmingham

PostWysłany: 05 lipca 2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Outsid3r napisał:
ja tam w united mam problem z przejechaniem chociaż raz do mety ale w sumie mozna sprobowac Very Happy

To samo u mnie Smile

_________________
Discord: vanitasss

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 05 lipca 2009, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jeśli jest napięty terminarz można zaczekać, nie chcę niczego kolidować i innymi eventami, ale na kiedy? Teraz, w wakacje jest dobry czas bo nie ma wielkich turniejów "nationsowych", a niedoborów w składzie przy 4 lub większej ilość zawodników przy meczach 2v2 (albo w bardziej hardocorowej wersji 3v3) przy wyjeździe niektórych graczy na wakacje nie będzie IMO.
Co do tras polecam ligę GC5 w górę - mają bardzo dobre trasy. Nie mówię że trzeba dyskryminować inne. Także mam nadzieje, że organizatorzy wybiorą mapki "przejezdne", tj. wymagające dobrego sterowania pojazdu, ale nie hardkorowe jak choćby Snow z BMC.
Jeśli będzie za małe zainteresowanie liga wcale nie musi się odbyć Sad Nie chcę, aby była robiona mimo wszystko na siłę. Jak znam życie w takich ligach ciężko prowadzić je profesjonalnie, gdy wiele klanów nie stawia się na mecze i w tabeli roi się od walkowerów. Chciałbym ujrzeć zdrową walkę klanów, które jednak starają się o awans (no, przykład brać z PL7 choćby Very Happy ).

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» karo007
Doświadczony driver


Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 228


PostWysłany: 05 lipca 2009, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No cóż, już masz tu 5-osobowy skład Smile
_________________
RH-New Wave of Polish Trackmaniacs


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?