Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Był ktoś kiedyś w Ustroniu Morskim ?
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 08 lipca 2009, 20:08    Temat postu: Był ktoś kiedyś w Ustroniu Morskim ? Odpowiedz z cytatem  

Witam

Z Moniką wybieram się w tym roku nad nasze morze, wybór padł na Ustronie Morskie.

Jeżeli ktoś z Was był tam niedawno i może polecić jakieś miejsce do spania, albo jest ktoś z okolic i da jakieś dobre rady to będziemy dźwięczni Smile

Jeszcze tam nigdy nie byliśmyi na razie posługujemy się stroną internetową z ogłoszeniami.

z góry dzięki za pomoc Smile

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 08 lipca 2009, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

siemka ja jezdzilem 3 lata na obozy sportowe Smile nazwy niestety nie pamietam, ale osrodek znajduje się na przeciwko poczty to jest w centrum i jest bardzo blisko na plaże, natomiast moja Ciocia byla w ośrodku " Mati " i tez sobie chwalili Smile

miłego wypoczynku pozdro Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Cappy
Pirat drogowy


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 530
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 08 lipca 2009, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Eee tam, dawajcie do Świnoujscia Very Happy Wcale nie jest droższe od innych nadmorskich miejscowości (chyba że te lepsze, 4 i 5-gwiazdkowe hotele). Teraz imprez sporo mamy, oczywiście najpiękniejszą plażę na polskim wybrzeżu, błękitna flaga już któryś raz z rzędu.
Jeżeli mieszkacie gdzieś dalej w Polsce i zamierzacie przejechać taki kawał drogi, to już trzeba wybrać to, co najlepsze Very Happy

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pikaczu
Doświadczony driver


Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 249
Skąd: Radom.

PostWysłany: 08 lipca 2009, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja byłem, i mogę co nie co powiedzieć, hm co do miasteczka to życie tam kręci się wokół jednej ulicy, polecam wycieczkę ciuchcią po okolicznych wsiach, dobry dojazd do kołobrzegu, super plaża, bardzo dużo fajnych barów gdzie można dobrze zjeść, hmm pozostaje mi tylko polecić tą miejscowość Smile.

miejsce noclegowe podam jak znajdę numer : DDDDDDd

pozdrawiam Wink.

_________________




screen usunięty na żądanie Macieja N pseudonim 'Wiechu'

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 08 lipca 2009, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
siemka ja jezdzilem 3 lata na obozy sportowe Smile nazwy niestety nie pamietam, ale osrodek znajduje się na przeciwko poczty to jest w centrum i jest bardzo blisko na plaże, natomiast moja Ciocia byla w ośrodku " Mati " i tez sobie chwalili Smile

miłego wypoczynku pozdro Smile

:DDDDDDDDDDDDD

Tez tam bylem i się z szopkiem spotkalem ! i potem zapierdalalem do kolobrzegu o 1 w nocy plaza : D

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Sanford
Jeździ konno


Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 79
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: 09 lipca 2009, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Polecam ten hotel oczywiście jeżeli cena odpowiada ok.160os z widokiem na morze. Odleglosc od plazy ok. 40 m http://www.wodnik.pl/wodnik_spa.html Milego pobytu
_________________
________________________________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] bax
ESWC.pl 2k7 winner


Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 440
Skąd: Leszno

PostWysłany: 09 lipca 2009, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzięki wielkie za odpowiedzi Very Happy, hmm Sanford zajebisty hotel ale poki co w obecnej sytuacji nie kreci mnie przez ceny, zalezy nam na klimacie jakiegoś pensojantu czy kwatery prywatnej, ale dzięki za info.

Holus jak ty ku.. pieszo do Kołobrzegu ? :shock: lol

jak co to nadal szukamy bo okolo 27.07-9.08 mamy urlop i w tymterminie na tydzien chcemy się wybrac

pozdraiwam i dzięki

_________________
NIE DOROŚLIŚCIE DO E-SPORTU !!!!!!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Off-Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?