Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
DANE ORGANIZACYJNE WYJAZDU NA DANIĘ!
Idź do strony 1, 2  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 08 lipca 2009, 20:33    Temat postu: DANE ORGANIZACYJNE WYJAZDU NA DANIĘ! Odpowiedz z cytatem  

Dla wszystkich uczestników wyjazdu kilka uwag, proszę podawać pytania lub swoje uwagi:

PRZEPISY WJAZDOWE do Danii. Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europej¬skiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu jest ważny paszport (minimum 3 miesiące ponad planowany okres pobytu) lub dowód osobisty (starego lub nowego wzoru). (Uwaga: stary wzór obowiązuje tylko do końca 2007 r.) Maksymalny okres pobytu turystycznego wynosi 3 miesiące.

PRZEPISY CELNE. Zgodnie z przepisami unijnymi dozwolony jest przywóz towarów przeznaczonych do osobistego użytku (nie podlegających sprzedaży). Za taki uznaje się przywóz wyrobów alkoholowych i tytoniowych, jeżeli nie przekraczają one następujących ilości: 10 l alkoholi mocnych (powyżej 22%), 20 l wina ze zwiększoną zawartością alkoholu (np. porto, sherry), 90 l wina stołowego (w tym maksymalnie 60 l wina musującego), 200 szt. papierosów, 200 szt. cygar, 1 kg tytoniu. Wyroby alkoholowe oraz tytoniowe nie mogą być przewożone przez osoby poniżej 16. roku życia. Wwóz lub wywóz środków płatniczych o wartości przekraczającj 15 000 EUR (ok. 112 500 DKK) należy zgłosić w Urzędzie Celnym i Podatkowym (Toldskat – www.toldskat.dk). Osoby wwożące leki powinny zaopatrzyć się w zaświadczenie lekarskie potwierdzające ko¬nieczność ich stosowania.


PRZEPISY PRAWNE. Wwóz, posiadanie lub sprzedaż nawet najmniejszych ilości narkotyków zagrożone są wieloletnimi karami pozbawienia wolności. W przypadku aresztowania i wyroku sądowego pozbawienia wolności na okres 3–4 mie¬sięcy kara egzekwowana jest w pełni. W przypadku okresów dłuższych niż 5 miesięcy stosuje się zasadę 7/12 okresu pozba¬wienia wolności. W przypadkach wyroków dłuższych niż 5 mie¬sięcy oraz orzeczenia sądowego zawierającego dodatko¬wo dożywotni zakaz wjazdu na teren Królestwa Danii okres odbywania kary liczy się w połowie zasądzonego wyroku. Należy wystrzegać się kupowania towarów niewiadomego po¬cho¬dzenia i zachowywać paragony potwierdzające ich zakup. Zabroniona jest sprzedaż uliczna i obnośna, a także nocowanie na ulicach i w parkach.


Maksymalna prędkość na duńskich autostradach to 110 km/godz., w miastach – 50 km/godz., a na drogach poza terenami zabudowanymi – 80 km/godz. Parko¬wanie wymaga umieszczenia zegara parkingowego za szybą (do nabycia na stacjach benzynowych). Przekraczanie prze¬pisów ruchu drogowego podlega wysokim karom. Przy skręcie w prawo należy szczególnie uważać na rowerzystów nadjeż¬dżających z tyłu, gdyż mają oni bezwzględne pierwszeństwo.
Uwaga do Mroziewicza Very Happy, Zarząd p~S*TEAM :p :p NIE płąci mądatuff Very Happy

WALUTA: na stronie MSZ jest napisane że w Danii obowiązuje Korona Duńska (ja myślałem, że mają już Eur), więc trzeba wymieniać kasę na Korony duńskie Smile, tyle by wam starczyło na jedzenie i picie, ja myślę, że miń 200zł trzeba wymienić.
Obowiązującą walutą w Danii są korony duńskie (DKK), które dzielą się na 100 ore. Przelicznik koron za złotówki wynosi w przybliżeniu 0,53. W Danii akceptowana jest większość kart kredytowych.


Będziemy spać na czymś co oni nazywają materace, choć nie wiem jak to może wyglądać....kto chce może wziąść karimatę i poduchę na wszelki wypadek Razz, bo ja biorę Smile

Będziemy mieć kamerę i zrobimy (Basenik się zobowiązał) materiał, z którego potem iam zrobi pro relację z wyjazdu.

Wyjazd w niedzielę 26.07 około 9 rano, a powrót rozpoczniemy 28.07 też pewnie jakoś rano, także, dojedziemy do Poz późno więc jak ktoś chce nocować w Poznaniu to niech mówi teraz to będziemy coś załatwiać. Dodam, że nie wiem jak przebiegnie podróż i o której wieczorem dotrzemy z powrotem do Poznania. Ja proponuję pozsotanie w Poz i huczne Very Happy zakończenie laniora, cokolwiek by to miało znaczyć Very Happy



Pytania?


Ludzie kurna pytajta tu nie na gggggggg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak coś wygramy to nie przechlamy tego tam Very Happy, tylko przywieziemy kasę do Polski i pół weźmie ten co wygrał a pół przepijemy na lanie, który potem zroganizujemy Razz, ale to jest w REGULAMINIE Very Happy, czytać no trochę :PPPPPPP

Mr. Green

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
#p~S* DRIFT
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 89



PostWysłany: 08 lipca 2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Spisałeś się ziąą... Ja wezme śpiwórSmileSmile Happy i jakieś czarne worki jak będziemy chcieli wrzucic kogoś do rzeki lub zakopac:)Smile A tak serio to będzie lepiej niz sądzimy. każdy niech weźmie aparat aby zebrac wystarczające materiały, by zaspokoic ciekawośc tych co nie jadą. Chciaż znając życie to będzie mało.
_________________



Drift - One name. One legend.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 09 lipca 2009, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jeśli chodzi o aparat to ja biore i lapka tez, ładnie to wszystko napisane, a co do przepisow obowiazujacych w danii to wiem bo w szwecji jest dokładnie tak samo Smile a zylem tam ponad 2 miechy wiec trzeba jeździć jak w zegarku, przekroczenie predkosci o 30 km może = się utrata prawa jazdy(lol) u nas to 2/3 polakow już by dawno stracilo Smile hie hie cieszy mnie to wszystko Very Happy mysle ze ja się zatrzymam w drodze powrotnej w Poznaniu bo zrobienie 1500 km ciagiem da się zr5obic ale po co się meczyc i ryzykowac.fajnie ze będzie kamera, mam nadzieje ze będzie dobry material, pozdro Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 20 lipca 2009, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ACHÓNK!
Nie ubezpieczam nikogo od niczego, więc każdy musi (jeśli ma życzenie) ubezpieczenie wykupić samodzielnie albo olać temat Very Happy wie się wollen Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
°XX s4JL4s
Doświadczony driver


Dołączył: 15 Mar 2008
Posty: 114
Skąd: Stg/Gdańsk

PostWysłany: 20 lipca 2009, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A nie pisałem żebyś mnie ubezpieczał tylko pytałem co i jak, czy sobie jakoś to załatwiacie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* DRIFT
Jeździ konno


Dołączył: 18 Gru 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 89



PostWysłany: 20 lipca 2009, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

AHtung... Ahtung...
jest taka sprawa... ludziska gadałem ze Scrappem... ogólnie to duńskie korony są cieżko dostepne... wiec już załatwiac sobie bo nie wiadomo jak to będzie w Poznaniu czy tez będzie mozna kupic... u mnie nie mam nigdzie... rozważam 2 sprawy... albo wezme euruchy i wymienie na korony już na miejscu, albo wypłace już korony w Danji Razz normalnie z konta... ale pewnie opłata za operacje bankowe będzie ogromna... heh... i będzie opiewała na trzy cyfrową sumę... ostatnio było o tym, głośno chyba.. ale mniejsza... tak czy siak rozglądac się za koronami bo będzie du(p)a zbita... Pozdrawiam biczez..

_________________



Drift - One name. One legend.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 20 lipca 2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

DRIFT napisał:
AHtung... Ahtung...
jest taka sprawa... ludziska gadałem ze Scrappem... ogólnie to duńskie korony są cieżko dostepne... wiec już załatwiac sobie bo nie wiadomo jak to będzie w Poznaniu czy tez będzie mozna kupic... u mnie nie mam nigdzie... rozważam 2 sprawy... albo wezme euruchy i wymienie na korony już na miejscu, albo wypłace już korony w Danji Razz normalnie z konta... ale pewnie opłata za operacje bankowe będzie ogromna... heh... i będzie opiewała na trzy cyfrową sumę... ostatnio było o tym, głośno chyba.. ale mniejsza... tak czy siak rozglądac się za koronami bo będzie du(p)a zbita... Pozdrawiam biczez..



ja mialem to samo z koronami islandzkimi jak lecialem do polski : )

najlepsze wyjscie to wziasc trochę euro i wymienic na miejscu , albo jak mozesz to nie wyplacaj z bankomatow tylko normalnie płać kartą wtedy bedzię normalny przelicznik Smile (tzn ine wiem jak w polskich bankach ale ja za wyciaganie z bankomatow na calym swiecie nie mam zadnych prowizji ale wtedy idzie najgorszym mozliwym kursem wiec najlepiej placic poprostu karta w sklepach)

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 lipca 2009, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

!!!ACHTÓNK!!!

Najprawdopodobniej jutro rusza produkcja koszulek na Danię.

Proszę następujące osoby o podanie rozmiarów koszulek wg poniższej tabelki:

Scrapp
Wally
Drift
Jarecki
Sajlas
Mrozio
Fredyy
Szym



PROSZĘ SPRĘŻYĆ DUPY I PODAĆ TE ROZMIARY W TYM TEMACIE DZISIAJ !!

Jak ktoś podawał mi już rozmiar na PW to proszę podac jeszcze raz tutaj wg tabelki

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 20 lipca 2009, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja mam kuchnia XXL raczej Razz ale zrób dla mnie 2 szt (jedną xl i jedną xxl) Razz
yodymy!!!!!

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 20 lipca 2009, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja poprosze XL :F
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 20 lipca 2009, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ze względu na wysoką cenę i brak zainteresowania osób, które chciałby mieć koszulki razem ze Scrappem stwierdziliśmy iż mamy wyjebane na koszulki. Każdy niech jedzie w swojej klanowej jeśli ma. Ja mam nie wiem jak Wy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MrOoZiO
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Sucha Beskidzka

PostWysłany: 20 lipca 2009, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szkoda bo chciałem m'ke wziasc :/
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szym
Team Poland


Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 193
Skąd: Bukówiec Górny

PostWysłany: 20 lipca 2009, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

E no był by lans ;p
Ale jak uważacie.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 20 lipca 2009, 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ile kosztowały ??
_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* baserone
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 402
Skąd: Poznań

PostWysłany: 21 lipca 2009, 0:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

koleś wyliczyl 1200 zl za 9 koszulek Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 21 lipca 2009, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niezle Very Happy to z Adasia albo Nike były by tansze ^^
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
FRED
Street shaman!


Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 815
Skąd: 51°02'N | 18°05'E

PostWysłany: 21 lipca 2009, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no lansik byłby, ale ta cena jest odrażająca :F
_________________
„Jeśli gry komputerowe są jak narkotyk, to TrackMania jest najczystszą kokainą na rynku”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 21 lipca 2009, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proponuje byśmy ubrali się podobnie w znaczeniu strojów, kolorów, co wy na:
żółte koszulki i czarne (ciemne) spodnie? myśle że to uniwerslane kolory i każdy ma coś takiego...

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 21 lipca 2009, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a ja wam proponuje sinokoperkowyróż ; D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 21 lipca 2009, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ale obowiązkowo sandały/klapki ze skarpetkami - coby było widać, żeście z polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » LAN Parties Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?