Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Players 4 player, czyli proba sfinansowania Hacka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
P4G ziomq
Doświadczony driver


Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 100
Skąd: Swidnica

PostWysłany: 18 lipca 2009, 17:16    Temat postu: Players 4 player, czyli proba sfinansowania Hacka Odpowiedz z cytatem  

Udało się rozszyfrować prawdziwe intencje Hacka.

Nie mam zadnych wątpliwości, co do oszustwa ze strony hacka dlatego zdecydowalem się na publikacje postu. (zeby takie były bym się wstrzymal).

Przejde do konkretów.

Pozorną intencą hacka było zbieranie duzej sumy pieniedzy na nagrody Tmpl, z tej okazji hack zapodał linka do rejestracji na neobuxa, i zachecał ludzi do
klikania w celu wspolnego zbierania na nagrody. (z czasem tez na inne buxy)

Wszystko wygladalo w porzadku dopoki nie rzucil skrina z lista 600 referowanych, a na banerze pieniadze szly mizernie.

Przy tym cotygodniowo pokazywal nam statystyki, a także chwalil się ze udalo mu się przerobic konto Voyager2550(przeznaczone na nagrody) na konto Golden,
(jak się pozniej okazalo nigdy tego konta nie przerabiał na Golden).

Oto Dowod

Krotki Opis:
Na forum neobuxa mozna sprawdzic czy ktos jest posiadaczem konta Golden jeśli wypowiadał się w jakims temacie,
sprawdzone zostało konto Voyager2550, i nic tam nie ma(dla przypomnienia okres trwania Goldena
jest bardzo długi wiec nie moglo się ono tak szybko przedawnić).

Link:

http://www.neobux.com/forum/?frmid=35&tpcid=28665

Warto dodac ze prywatne konto hacka, czyli motorek ma Golden, dodam ze napisal on posta na forum wiec dało się to sprawdzić.

Link:

http://www.neobux.com/forum/?frmid=35&tpcid=68963


Porownac mozna zarobki obu kont zeby wzbogacic ogólną analizę tematu:


"Motorek" (prywatne konto Hacka):

Earned: $1459.93 (okolo 4400zl obrotu, dodam ze na koncie może być trochę mniej bo to jest pokazana sumka wraz z inwestycjami,
prawdopodobnie hack przeznaczal kase z tmpl i innych buxow na kupowanie refkow do swojego prywatnego konta, codziennie dochodzi nie mała sumka)
Balance: $11.26
Referrals: 208

"Voyager2550" (konto na nagrody w tmpl):

Earned: $90.34 (okolo 270zl obrotu)
Balance: $8.54
Referrals: 32

Na nagrody Irredowi wreczyl 65$ czyli okolo 190zl (parę miesiecy zbierania) i taką "wielką" sume do podziału mamy na nagrody dla osob ze sceny tmpl.

Kolejnym dowododem ze hack to motorek jest fakt ze reklamowal na forum neobuxa inne buxy, zapodawał na priv linki do nich,
akurat tak się składa ze jedna z osob udostepniła nam screena

O to dowód:

http://img338.imageshack.us/i/pmhack.png/


Warto tez dodac ze hack niechetnie dzielil się pieniedzmy gdy poprosilem go o małą pozyczkę(0.5$) jego gadu milczało.




Jako ciekawostke podam ze na stronie tmpl w temacie "Statystyki Neobux" Hack zaszyfrował reflink do swojego konta "motorek" i podał jako reflink
do konta "Voyager2550" tego co miał na nagrody.


http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6615&start=375 - temat Statystyki Neobux
http://www.neobux.com/?rh=6D6F746F72656B

6D6F746F72656B - jest to zaszyfrowana nazwa "motorek" czyli reflinku to konta Hacka

6D 6*16+13=109 m
6F 6*16+15=111 o
itd itd

Nie trzeba być =VND= (Smile) by to rozkminic, wystarczy spojrzec na tablice znakow ASCII

Warto tez dodac ze hack niechetnie dzielil się pieniedzmy gdy poprosilem go o małą pozyczkę(0.5$) jego gadu milczało, mimo ze obiecywal zwrot pieniedzy za klikanie(refbank)

Jakby nikt się nie domysłił to ten proceder by trwal, a Hack by kokosy zarabial na naiwnosci
klikajacych, pewnie i tak będzie bo już ma co inwestowac.

Hackowi zyczymy wysokich zarobkow i willi z basenem.


PS. Nic co napisalem nie jest zmyslone, jest to prawda, nie mam zamiaru nikogo bezpodstawnie oczerniać.

Jak dla mnie wystarczylo po prostu powiedziec, ze chce brac jakiś procent za inicjatywe.

Ale nie, chciał się nachapac jak najwiecej naszym kosztem.

Hack, na przyszlosc jak będziesz coś wkrecal na forum to pomysl, bo ludzie mysla trochę

ziomq

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 18 lipca 2009, 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wszystko się zgadza Ziomq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 18 lipca 2009, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niezly przekret hack
gratuluje pomyslu na obrobienie tmpl i gratuluje ziomq'owi ujawnienia tego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
|GT| tomerq
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 352

Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: 18 lipca 2009, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wreszcie na tmpl zaczyna się coś dziać, bo ostatnio tu jakoś nudą wiało Laughing

Pogratulować ładnej rozkminki Smile

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 18 lipca 2009, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dokładnie Tomerq.

Jestem ciekaw co główny bohater akcji finansowania powie na ten temat, chciałbym też dokładnie wiedzieć ile na tym zyskał.

Szkoda Rolling Eyes bo większość myślała że klika reklamy w słusznej sprawie, jestem ciekaw co jeszcze powie Królik który zmarnował sporo czasu na wyłapywaniu każdych dodatkowych reklam.

Edit: @Muck dokładnie chciałem wiedzieć bo jest zaznaczone że parę złociszy poszło na jakieś "inwestycje" więc tak dokładnie to nie jest ta suma, ale ok ;]


Ostatnio zmieniony przez «RH» Mtik333 dnia 18 lipca 2009, 18:00, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 18 lipca 2009, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ojojoj. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 18 lipca 2009, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hehe Mtik333 zobacz napisalismy ze 1400$ ponad ma na swoim super koncie :d

dla Krolika powinnien Hack odpalic 10x tego co Krolik zarobil

Keep click haha :d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 18 lipca 2009, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lol2 ... Happy

idealnie wszystko zaplanowane :p - podziwiam Hack :F tylko, jak ominąłeś blokade 1 konto na 1 IP ??:>


no właśnie trochę dziwinie małe były te zarobki bo ja sam zrobilem 1/10 tego co tmpl :F a przy tylu directach i kupionych reffach tak mała suma jest nie możliwa...


:/ co do Hacka to się troszkę bardzo zawiodłem ale co zrobić możemy ?? najwyżej olać Razz (lub zadanie specjalne dla hojraków na lana ^^ - nie no żart ) Wink

Good job Ziomq Smile

edit: 666 postów i wczoraj 2 rocznica na tmpl !

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog


Ostatnio zmieniony przez KD Psik dnia 18 lipca 2009, 18:25, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Kudlaty
Jeździ konno


Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 18


PostWysłany: 18 lipca 2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hack nic nie powie pewnie bez ADWOKATA
Buahah jednak korupcja dopada wszystkich .
Jest to kolejny przykład ludzkiej chciwości .
Pluje w twarz ludziom tego pokroju chociaż obcy jest mi smak zawiści .

_________________
"Jebać Biedę"

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ksdfan
Doświadczony driver


Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 229
Skąd: Grodzisk Wielkopolski

PostWysłany: 18 lipca 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to afera się teraz zrobi Very Happy Bardzo sprytne, może w ramach przeprosin podzieli się zebraną sumką? ;> Psikuta masz szatańską liczbę postów Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebik
Gangsta Mapper


Dołączył: 17 Sie 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 772

Skąd: Śląskie/Leszczyny

PostWysłany: 18 lipca 2009, 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Po prostu brak mi słów ;f Myślałem, że chociaż wśród czołowych i szanowanych graczy sceny TMPL nie ma oszustów.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kusiu
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 9


PostWysłany: 18 lipca 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coś Hacka ostatnio nie widac.może będzie gdzies na Majorce Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 18 lipca 2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

muehehehhehe dobre ^^

Ostatnio zmieniony przez [POL] szopek dnia 19 lipca 2009, 15:26, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CraDleS
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Lip 2008
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 5
Posty: 269

Skąd: jestem?

PostWysłany: 18 lipca 2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale jaja GJ Hack ;] zaje**** Ci to wyszło ;-) sam bym tego lepiej nie wymyślił,gratulacje : D Hahaha Happy To dlatego tak namawiałeś wszystkich do klikania? Ouuuuooaa nice ^^ sporo kasy,wal trackmanie i na wakacje Wink
_________________
Stal Rzeszów 64:28 Lokomotiv Daugavpils +2,+1 Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
DameK
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 14 Lis 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 255



PostWysłany: 18 lipca 2009, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o boze co za zalosny człowiek Neutral ziomq dobrze ze to napisales GJ
A hack.. pewnie na wakacja bo za taka sumke mozna już gdzies jechac...
No nic Smile może ludzie teraz najpierw rozszyfruja czysto czy gra fair zanim zaczna inensywnie klikac

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 18 lipca 2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z Jareckim jakos już ze 2 miechy temu a nawet wiecej , rozkminialismy ten temat ale że się na tym za bardzo nie znalismy to nie chcielismy nikogo bezpodstawnie oskarżać



o jednak prawie rok temu : o

_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]


Ostatnio zmieniony przez #p~S* h0lus dnia 18 lipca 2009, 19:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KD Maciuś
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 24 Sie 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 1669

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 18 lipca 2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jak się cieszę, że mi się nie chciało klikać ;e
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 lipca 2009, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Very Happy ok widzę że coś się ruszyło w tym temacie Wink i Bardzo dobrze Smile

Przeczytam sobie ten temat zaraz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
muck
Doświadczony driver


Dołączył: 10 Mar 2007
Posty: 175
Skąd: ?om?a

PostWysłany: 18 lipca 2009, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no dlatego wszystko przeanalizowalismy zeby miec pewność ze przekret pierwszej wody,
wszystko sprawdzilismy i to co jest tu napisane jest prawdą, nie ma zadnej watpliwosci, zobaczcie posty hacka pełno w nich fałszu tak podniecał się tym zbieraniem,
w wiekszosci jego postow o buxach, pełno jest fałszu z jego strony,
jedyne co prawdziwe to jego reflinki

Psikuta napisał:
idealnie wszystko zaplanowane :p - podziwiam Hack :F tylko, jak ominąłeś blokade 1 konto na 1 IP ??:>


jeśli chodzi o pytanie z IP, to bardzo proste, wystarczy ze ma jakiegoś kolege i odpala mu działke,

może tez miec drugi komputer np laptopa i ciagnac neta przez wifi od sasiada ;], ja tak mam

sasiada ze stałym ip,





przypomina mi to trochę strategie Rydzyka, zebrac grupe nieswiadomych ludzi i potem łoic na nich kase, a jak dają to dobrze,
ale jak poproszą o pomoc tak jak Ziomq, to wtedy nie ma odezwu

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 18 lipca 2009, 19:52    Temat postu: Re: Players 4 player, czyli proba sfinansowania Hacka Odpowiedz z cytatem  

ziomq napisał:
Udało się rozszyfrować prawdziwe intencje Hacka.

Gratulacje, lecz nie w tym rzecz.

Nie mam zadnych wątpliwości, co do oszustwa ze strony hacka dlatego zdecydowalem się na publikacje postu. (zeby takie były bym się wstrzymal).

Ok, czytam dalej.


Przejde do konkretów.

Ok...


Pozorną intencą hacka było zbieranie duzej sumy pieniedzy na nagrody Tmpl, z tej okazji hack zapodał linka do rejestracji na neobuxa, i zachecał ludzi do
klikania w celu wspolnego zbierania na nagrody. (z czasem tez na inne buxy)

Dokładnie, inne buxy, dla tych co chcieli więcej buxować, niektórym się to podobało, niektórym nie. Kto chciał to się rejestrował.


Wszystko wygladalo w porzadku dopoki nie rzucil skrina z lista 600 referowanych, a na banerze pieniadze szly mizernie.

Z którego banneru ? Na voyager2550 są dalej, WY klikacze !!, a że dostałem konto motorek za 3 dychy to zmieniłem link do motorka żeby tam się reszta rejestrowała. Proste !

!!


Przy tym cotygodniowo pokazywal nam statystyki, a także chwalil się ze udalo mu się przerobic konto Voyager2550(przeznaczone na nagrody) na konto Golden,
(jak się pozniej okazalo nigdy tego konta nie przerabiał na Golden).


Oczywiście, że przerabiałem !! na motorku jest odnowione konto golden, inaczej tych pieniędzy bym nie uzbierał. Jeżeli bym zapłacił na voyager2550, to zdecydowanie za poźno bo 20 osób z 60 już nie klikało, a na motorku było aż 300 poleconych wypożyczonych i 30 osób z linka - wszyscy aktywni. Dlatego zmieniłem reflink na motorek.



Oto Dowod

Krotki Opis:
Na forum neobuxa mozna sprawdzic czy ktos jest posiadaczem konta Golden jeśli wypowiadał się w jakims temacie,
sprawdzone zostało konto Voyager2550, i nic tam nie ma(dla przypomnienia okres trwania Goldena
jest bardzo długi wiec nie moglo się ono tak szybko przedawnić).

J/W napisałem.

Link:

http://www.neobux.com/forum/?frmid=35&tpcid=28665

Warto dodac ze prywatne konto hacka, czyli motorek ma Golden, dodam ze napisal on posta na forum wiec dało się to sprawdzić.

Link:

http://www.neobux.com/forum/?frmid=35&tpcid=68963


Porownac mozna zarobki obu kont zeby wzbogacic ogólną analizę tematu:


"Motorek" (prywatne konto Hacka):

Earned: $1459.93 (okolo 4400zl obrotu, dodam ze na koncie może być trochę mniej bo to jest pokazana sumka wraz z inwestycjami,
prawdopodobnie hack przeznaczal kase z tmpl i innych buxow na kupowanie refkow do swojego prywatnego konta, codziennie dochodzi nie mała sumka)
Balance: $11.26
Referrals: 208

jeżeli motorek to moje prywatne konto to się mylisz. :-)




"Voyager2550" (konto na nagrody w tmpl):

Earned: $90.34 (okolo 270zl obrotu)
Balance: $8.54
Referrals: 32

Widać ile refów zostało... A i bardzo dobrze że zaznaczasz 270 zł obrotu. Teraz powiedz ile kosztuje wypożyczenie 100 poleconych i pomyśl ile tak naprawdę zostaje kasy.


Na nagrody Irredowi wreczyl 65$ czyli okolo 190zl (parę miesiecy zbierania) i taką "wielką" sume do podziału mamy na nagrody dla osob ze sceny tmpl.

Jak chcesz to po prostu dołożę się ze swoich dla zaspokojenia twoich potrzeb !! Pisałem do Reda - nie odpisuje na gg od miesiąca.



Kolejnym dowododem ze hack to motorek jest fakt ze reklamowal na forum neobuxa inne buxy, zapodawał na priv linki do nich,
akurat tak się składa ze jedna z osob udostepniła nam screena

No i dobrze Smile widać właśnie, że motorek to nie moje prywatne konto !! I od początku nie było moje !! nigdy !! zawsze uzywam nazwy HACK i PGSHACK !!


O to dowód:

http://img338.imageshack.us/i/pmhack.png/


Warto tez dodac ze hack niechetnie dzielil się pieniedzmy gdy poprosilem go o małą pozyczkę(0.5$) jego gadu milczało.


0,5 $ ? Masz może na PayPal albo AlertPay zweryfikowane konto ? To ci nic nie da bo nie zapłacisz na żadnym buxie bez weryfikacji, chyba, że tak jak na neobuxie mozesz napisać do Admina i on Ci powie co dokładnie robić, już kiedyś tak miałem.


Jako ciekawostke podam ze na stronie tmpl w temacie "Statystyki Neobux" Hack zaszyfrował reflink do swojego konta "motorek" i podał jako reflink

do konta "Voyager2550" tego co miał na nagrody.


http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=6615&start=375 - temat Statystyki Neobux
http://www.neobux.com/?rh=6D6F746F72656B

6D6F746F72656B - jest to zaszyfrowana nazwa "motorek" czyli reflinku to konta Hacka

6D 6*16+13=109 m
6F 6*16+15=111 o
itd itd

Nie trzeba być =VND= (Smile) by to rozkminic, wystarczy spojrzec na tablice znakow ASCII

Brawo !! naprawdę widzę że się troszczysz o scene i bardzo dobrze !! :-)

Warto tez dodac ze hack niechetnie dzielil się pieniedzmy gdy poprosilem go o małą pozyczkę(0.5$) jego gadu milczało, mimo ze obiecywal zwrot pieniedzy za klikanie(refbank)

Było już wyżej Very Happy widzę że mi to wytykasz :-P

Jakby nikt się nie domysłił to ten proceder by trwal, a Hack by kokosy zarabial na naiwnosci
klikajacych, pewnie i tak będzie bo już ma co inwestowac.

Jak chcesz to przejmij dowodzenie nad tym wszystkim. Naprawdę nie jest fajnie jak się to wszystko słyszy.


Hackowi zyczymy wysokich zarobkow i willi z basenem.

Dziękuje, może kiedyś się dorobię prawdziwą uczciwą pracą na to ! Smile

PS. Nic co napisalem nie jest zmyslone, jest to prawda, nie mam zamiaru nikogo bezpodstawnie oczerniać.



Jak dla mnie wystarczylo po prostu powiedziec, ze chce brac jakiś procent za inicjatywe.

Ale nie, chciał się nachapac jak najwiecej naszym kosztem.


Hack, na przyszlosc jak będziesz coś wkrecal na forum to pomysl, bo ludzie mysla trochę

ziomq



FINITO.


(Dodano Sob Lip 18, 2009 8:56 pm)
Pfff... Jak czytam te resztę waszych komentarzy to aż się rzygać chce...

Dzięki ludzie. !! Naprawdę.

Nawet nie wiecie jak jestem z was dumny jak piszecie tutaj o mnie. Nic dodać nic ująć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Vox Populi » Forum i Strona Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?