Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Kuniec Pi-DZi-Es
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po co? zeby scena się rozwijała i trwała
kto na tym skorzysta? scena, ludzie na scenie
kto ma to robić? scenowicze ?Very Happy

Podsumowując scenowicze dla scenowiczów poprzez rozwoj sceny Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po pierwsze chce napisac, ze az milo widziec dyskusje z roznymi pogladami, ale BEZ KLUTNI (i to z udzialem scrapplera, mor_olo i jakuba) Smile

przypominajac sobie jednak ESWC 07 i 08 pamietam, ze trackmania przez sponsorow airwaves i allegro miala jednak chba najwieksze stanowiska i sadze, ze nie mało graczy dopiero po tym doszlo do tej gry.

mi osoboscie nie przezkadza, ze tam wszedzie były loga airwavesa czy allegro, przeciez w koncu sam decyduje czy z tych firm zkorzystam (a może nawet to zrobie, bo podoba mi się, ze supportuje trackmanie).

nie zapomnijmy także, ze na ESWC 08 mielismy budzet nagrod z tego co pamietam taki sam jak CS.
sponzorzy sa wiec w stanie zrobić coś dla gry.

co to ma wiec do multigamingow?
z tego co pamietam, mitos z FF (kiedy jeszcze mieli div TMN) staral się jako wspolorganizator ESWC wlasnie o tych sponsorow i udalo się zrobić chyba do tej pory nabardziej unagrodzony i prestizowy turniej trackmanii w polsce, po ktorym nawet o trackmanii pisano w CD Action (krotko, ale pisano).

zrobil z tym wiele dla sceny.
watpie, zeby tak się stalo, jakby FF w tym czasie nie mialo div TMN.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

co to za madralinski mi tu bledy edytuje?
ja specialnie robię te bledy, to czesc stylu mojego pisania!!
proszę mi tego nie psuc, do cholery.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mordunia nie o to mi chodzi ale dobra daje przykład:


Robimy XXXXX imprezę
Wujek daje 2500zł, xx daje 2500zł, yy daje 2500zł, zz daje 2500zł. Mamy 10k.
Napracowujemy się na mega robocie, tracimy na to około 2 tygodnie by przygotować wszystko naprawdę dobrze. Jest impreza, przyjeżdża 100 osób, 3 wygrywają nagrody (kasę np)

Kto poświeci 2 tygodnie, nieodpłatnie by to przygotować, ma samochód, tel i użyje ich do tej organizacji?
Kto na tym zyska, oprócz 3 ludzi co wygrają kasę?
itp, chodzi mi o to że to jest utopia, gdy nie ma jasnego celu i wielu ludzi i organizacji działających w tym kierunku, w tym samym kierunku. By ruszyć tmnf potrzebny jest wielki wysiłek wielu ludzi, organizacji (MG), środowisk, radio, tv......iiiiii kasssssa. The Experience było czystym biznesem, na którym zarobił ktoś i tyle. Spróbujmy zrobić biznes u NAS to się od ręki znajdą sponsorzy i chętni do roboty, a jak nie zrobimy biznesu to będziemy sobie opowiadać wiele różnych historii o wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy.... i jak pisałem (prawie) każdy będzie miał rację, w zależności od punktu widzenia Very Happy

Po tej Danii jak mówiłem otworzyły mi się oczy i szkoda mi czasu na opowieści dziwnej treści, działamy razem albo toniemy w morzu klawiatur których nigdy nikt nie dostał.... (to taka przenośnia Razz )

(Dodano 02 sieprpnia 2009, 17:01)
co do kłótni Jakub wyjeb peta Razz

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Yhm Scrapp o to ci chodzi. Ja nie widziałem problemu bo z góry założyłem że kiedyś się to zwróci Wink

Robiąc taką imprezę zyskujemy rozgłos (media), kontakty biznesowe (sponsorzy), nowych graczy.
W ten sposób z czasem media będa zwiększać swoje zainteresowanie budując nam baze sponsorską oraz społecznosciową.
Sponsorzy zaczną wykładac większe sumy, a graczy oraz kibiców będzie coraz więcej.
Dzięki czemu w przyszłości zarabiać będą nie tylko gracze ale również i organizatorzy, ale wiadomo to trzeba odpowiednio zainwestować czas i pieniądze.

Wypromować można naprawdę wszystko wystarczy zrobić to w dobry sposób, popatrzcie chociazby na popularność Darta w Anglii, a z bliżej esportowych klimatów to że Starcraft jest w Azji tak popularny to właśnie za sprawą ludzi biznesu , polityki którym ktoś zaproponował ten pomysł i wdrożył go tak że jest z tego super biznes.

Tak jak ci pisałem ja mogę pomóc bo mam parę pomysłów i trochę doświadczenia, jedynym problemem jest to jak zdobyć te 10-15k żeby jakoś zacząć porządnie Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No i dla Ciebie to faktycznie może być jedynie strata czasu i pieniędzy an początku, ale dla ludzi młodych U-21 (sry Very Happy) jest to dobra szansa by zdobyć jakieś pierwsze doświadczenia biznesowa i papiery które się przydadzą w przyszłości, bo robienie poważnego, oryginalnego i udanego biznesu w młodym wieku to chyba najlepszy wpis do CV jaki można sobie wymarzyć ? Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pwzops Smile hehe, na razie jestem pochłonięty pracą (choć za 2 dni wakacje Razz ) to jednak na pewno skorzystam z Twojej rady czy pomocy jeśli by coś miało być na rzeczy. Z resztą nie tylko Twojej bo jak całe TMNF się nie weźmie w kupę razem a zajmie się loklanymi tematmi to i tak w pipą :/, tak więc wszystkie ręce na pokład!

Co do wpisu w CV to powiem tak, że jak wpiszesz prowadzenie czołgów, pilotowanie wycieczek, czy naloty dywanowe to i tak potem lajf weryfikuje wszystko Smile. Prawda jest taka, że organizacja takiego lana nauczyła by Was młodych wiele nowych rzeczy i dała pałera, jeśli ktoś naprawdę chciałby się uczyć tego w kierunku biznesowym.

Tymczasem uważam że MG nie rozwiązuje prawie wcale tematu przyszłości tmnf więc nie szkoda mi PGS-u Smile, i bardzo się cieszę widząc POL tag Smile Smile

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

papier+brak wiedzy = możliwość weryfikacji w lajfie
brak papieru+wiedza= brak możliwości weryfikacji w lajfie

Warto mieć oba, ale w 99% ważniejszy jest papier Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
KonradM
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 239
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo: Co do ostatniego posta bym się kłócił. I to bardzo Smile
_________________
www.hstv.pl - We are all the same, players in the game.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
papier+brak wiedzy = możliwość weryfikacji w lajfie
brak papieru+wiedza= brak możliwości weryfikacji w lajfie

Warto mieć oba, ale w 99% ważniejszy jest papier Wink


zobacz podam CI przyklad:

Jesteś swieżo upieczonym technikiem hotelarstwa po szkole, idziesz do hotelu po prace nie potrafisz jezyka angielskiego zbytnio, z Toba ubiega o prace się koleś który nie mial stycznosci z hotelarstwem ale biegle wlada jezykiem, jak myslisz wlascicielowi bardziej się będzie oplacalo przeszkolic kolesia w pol roku pod wzgledem hotelarstwa i ma dobrego pracownika czy Ciebie uczyc jezyka ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To jak bardzo to lepiej nie Very Happy

Ja bardzo niechętnie staram się o papiery, nie lubie tracic na to poprostu czasu bo w to nie wierze wierze w lajf test Very Happy Więc mogę ci potwierdzić że tracę przez to wiele szans Razz

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
mor_olo napisał:
papier+brak wiedzy = możliwość weryfikacji w lajfie
brak papieru+wiedza= brak możliwości weryfikacji w lajfie

Warto mieć oba, ale w 99% ważniejszy jest papier Wink


zobacz podam CI przyklad:

Jesteś swieżo upieczonym technikiem hotelarstwa po szkole, idziesz do hotelu po prace nie potrafisz jezyka angielskiego zbytnio, z Toba ubiega o prace się koleś który nie mial stycznosci z hotelarstwem ale biegle wlada jezykiem, jak myslisz wlascicielowi bardziej się będzie oplacalo przeszkolic kolesia w pol roku pod wzgledem hotelarstwa i ma dobrego pracownika czy Ciebie uczyc jezyka ?


Jeśli będzie to weilka sięć hoteli szef będzie miał trochę związane ręce przez zarządzenia z góry, po drugie dostając wiele ofert będzie miał problem z czasem aby sprawdzić jęz angielski ubiegajacych się o pracy, gdzie przyda im się papier Wink

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mor_olo napisał:
szopek napisał:
mor_olo napisał:
papier+brak wiedzy = możliwość weryfikacji w lajfie
brak papieru+wiedza= brak możliwości weryfikacji w lajfie

Warto mieć oba, ale w 99% ważniejszy jest papier Wink


zobacz podam CI przyklad:

Jesteś swieżo upieczonym technikiem hotelarstwa po szkole, idziesz do hotelu po prace nie potrafisz jezyka angielskiego zbytnio, z Toba ubiega o prace się koleś który nie mial stycznosci z hotelarstwem ale biegle wlada jezykiem, jak myslisz wlascicielowi bardziej się będzie oplacalo przeszkolic kolesia w pol roku pod wzgledem hotelarstwa i ma dobrego pracownika czy Ciebie uczyc jezyka ?


Jeśli będzie to weilka sięć hoteli szef będzie miał trochę związane ręce przez zarządzenia z góry, po drugie dostając wiele ofert będzie miał problem z czasem aby sprawdzić jęz angielski ubiegajacych się o pracy, gdzie przyda im się papier Wink


ale wiesz, przychodzisz na rozmowe kwalifikacyjna i koleś musi Cie sprawdzic czy ogarniasz jezyk bo na recepcji się zaczyna jak sien ie ma doswiadczenia i co ? przyjada Brytyjczycy i co ? koleś CIe zapyta how do you do ? a tu mu yes, i like ; D no to wiesz ... Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Nie mówie że każdy przypadek będzie tak wyglądać, ale w większości papier daje ci możliwość zaprezentowania umiejetnosci a umiejetnosci zdobycie pracy Wink
Tak czy inaczej zrobienie porządnego turnieju w CV nie zawadzi Very Happy

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* Scrappler
Yo MaDaFaKa


Dołączył: 25 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 734

Skąd: łódź

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a moja sunia zrobiła dzisiaj siku 2 razy, a ja jeździłem na dziku Very Happy
nie oooffffttttoooppppooowwwwaaaaććć Very Happy

ja tam był zamknął temat Razz ale nie mam admina Very Happy

_________________
...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scrappi jak sa takie inteligentne wypowiedzi bez przeklenstw i klotni to czemu mialbym zamknac taki temat ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?