Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Tekst o tym, jak małpa rozjebała drzwi...
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 27 lipca 2009, 1:05    Temat postu: Tekst o tym, jak małpa rozjebała drzwi... Odpowiedz z cytatem  

Dziś mam zaszczyt (:F) przedstawić Wam kolejny denny wywiad z serii "smutne życie nołlajfów TMN" i ponownie będzie to rozmowa z jakże popularną osobistością. Mowa tu o pindolonej Małpie rozwalaczu drzwi, czyli Starze z Teamu Ciotki W. Jak z pewnością zdążyliście się przyzwyczaić, pytania będą dotyczyły największych głupot popełnionych w życiu przez mojego rozmówcę. I ja mam tu moderatora! [more]

Shadow: Te Star, jak tam dupsko po wizycie w krematorium? No i słyszałem, że spałeś w Szafie?

StaR: Moje dupsko trochę boli ale to nie za sprawą krematorium, tylko przez Diavela. Wysrał mi cały papier toaletowy i musiałem się podcierać gazetą. Co do Szafy, to sprawa intymna, nie chce się w to zagłębiać.

Shadow: Wyczuwam tu fuzję p4g i tcw, ja też taką miałem Very Happy Ale piwa byś się napił?

StaR: Jak ja bym się piwa napił to nawet nie wiesz!

Shadow: Dobra przejdźmy może do meritum naszej rozmowy, czyli do strasznego wypadku podczas poznańskiego Skraplana, jakim było przejście przez zamknięte drzwi. Jak tego dokonałeś? To były czary czy zwykły skill i lata praktyk?

StaR: Pan przychodzi do mnie czy do meritum? Już zaspokajam Twoją ciekawość. Trenowałem od pierwszego Lan Party. To była moja tajemnica, chciałem wszystkich zaskoczyć i wypaść jak najlepiej. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile par drzwi ucierpiało podczas moich treningów! Ale i tak wszystko to poszło do diabła, bo ja się tylko potknęłem. :/

Shadow: Krążą jednak plotki, że podczas imprezy trwały przygotowania w postaci spożywania procentowych Danonków a przed rzekomym potknięciem wykonałeś spory rozbieg. Jak dostosujesz się do tych informacji?

StaR: Jestem zdania, że to (tak, tak, kto by się spodziewał?!) Meg dosypała mi tabletki gwałtu do jednego z Danonków. Ale że ja żem twardy chłop ze wsi (o żelkach z Biedronki nie wspomnę - przyp. red.), to skutek był odwrotny i stałem się bardzo nadpobudliwy. Owszem przyznaję się również do tego, że biegłem przez tę salę. Po ludziach poszła plotka, że Szafa skończył gadać przez telefon (impossible is nothing? - przyp. red.) i chciałem to koniecznie zobaczyć. I wtedy Hektor zaliczył glebę, więc go przeskoczyłem i wpadłem w locie na drzwi.

Shadow: Ah właśnie, co do gwałtów... Gościłeś u siebie ośmiu chłopców, lecz chyba nie mogłeś dotykać ich tak, jakbyś sobie tego życzył? Tym bardziej, że obecna była również córka jednego z nich?

StaR: Niestety z seksu nic nie było... Neutral Aleee nie żebym im się nie podobał, wręcz przeciwnie. Zresztą jak dobrze wiecie, wszystkim się podobam. Myślę, że zawinił tutaj kompletny brak czasu.. Szafa cały czas rozmawiał przez telefon, Diavel biegał 14 razy do kibla, Sajlas podrywał chłopaków pod całodobowym, Szopek to by tylko piwo pił, no a za resztę chłopaków to by mi kuratorium groziło.

Shadow: No pewnie, że wszystkim się podobasz :* A jak tam siłowanie na ramienia z Gregorianem? Boli syćko?

StaR: Z Gregorianem? Buehehe, przecież to cienias Smile. Najbardziej to mnie ramienie bolą po Słowiku. Sobie nawet nie zdajesz sprawy ile krzepy może być w takim małym ślicznym chłopcu...

Shadow: Nie no ja to wiem... wiem jaki śliczny jest Smile Ale znalazłem jednego łatwiejszego od niego Razz Jakub się mnie na TSie dopytuje, czy tęskniłeś zanim, bo on się chyba bał przyjechać?

StaR: Ty też jesteś śliczniutki :* :> Jakub nie miał się czego bać! Przecież pisałem mu na Gadu, że mam dla niego miejsce w swoim ciepłym łóżeczku tuż obok mnie. Mówiłem też, że go wykąpie żeby nie musiał się przemęczać (ale wiesz, że Jakub preferuje kąpiele na łonie natury, czyt. choćby pod liśćmi? - przyp. red.). Chciałem też chodzić z nim za rączkę, żeby nie stało mu się nic złego. Bardzo za nim tęsknię. Mam nawet jego fotkę wydrukowaną i powieszoną pod prysznicem. I czego on miał się bać?

Shadow: Może Szafy ramienia Very Happy Nie no, poważnie to nie miał kasy na bilet i udawał, że nie może przyjąć skrapowskich piniendzy na tę podróż... a z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że byłaby to dla niego podróż życia... Kurde, trochę się zapędziłem chyba... W każdym razie miejsce na Twoim balkonie mu nie groziło?

StaR: Na moim balkonie śpią tylko niegrzeczni chłopcy... A Jakub jest bardzo grzeczny.

Shadow: Ok, zmieńmy może nieco tematykę, przecież o Tobie można gadać w nieskończoność, a nie tylko o nieudanym cyberseksie z podstarzałymi sturmbahnfuhrerami. Powiedz mi proszę, czym się aktualnie zajmujesz?

StaR: Na co dzień pracuję w sklepie indyjskim sklepie meblowym. Tzn wciskam tanie wyroby indyjskie jako świetnie zachowane meble jakimś zgredziałym gadom. Wieczorami chleję browary i pracuję nad swoim niebiańskim ciałem. W TrackManię już nie gram, bo cały czas wygrywałem, a trzeba w końcu pozwolić wygrywać innym.

Shadow: No to wyjaśniliśmy sobie wszystko, pseudo-gwiazdeczko sceny, przystojniaku Ty nasz kochany. Robi się późno, a Tobie się pewnie piwa chce, więc nie będę Cię przytrzymywał. Chciałbyś coś dodać na koniec?

StaR: Tak, na następnym LAN-ie nakręcę "bo w [POL] same chuje są" part 3 i rozpierdolę całą ścianę, cały budynek wysadzę w powietrze k**wa. A i pozdrawiam Fefana.

Ogólnie chciałem dodać, że zostałem na LANie zmuszony do napisania sam tego badziewia, jednak StaR już dawno zapłacił w naturze. A pozdrowienia nie są szczere. To mój tysięczny post, więc wypadałoby stąd zwalać. Naczelnego dostaje Kaktus, mimo że nic nie będzie pisał Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
Winiacz
Pirat drogowy


Dołączył: 13 Cze 2008
Ostrzeżeń: 4
Posty: 806

Skąd: Wałcz

PostWysłany: 27 lipca 2009, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

muahahahahaha Smile
genialne.

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G SZ@FA
Samochodowy prawiczek


Dołączył: 13 Sie 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 5



PostWysłany: 27 lipca 2009, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Drogi kolego Star ....:* mysle ze przyjadę na weekenda bo jest kilka intymnych tematow do przeduskutowania .... obiecuje ze nie zabiore komórki Smile)))ale wezme tasme to się zabawimy z szynszylem :DDDD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 27 lipca 2009, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

masz szczescie ze mnie pozdrowiles Smile
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 27 lipca 2009, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

prawdziwy "star" tego wywiadu i tak jest moj but na fotce.

co za chuje, pewnie zrobili te zdiecie, kiedy bylem najebany na PGA. nawet nie wiedzialem, ze takie foto egzystuje.

BUT k**wa, nie KALOSZ!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 27 lipca 2009, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ten but wyglada jak taki dziewczecy [ jak lewa reka ] na zime ; D albo taki z dzikiego zachodu od samego sandała kida ; D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 27 lipca 2009, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A ja wam napierdoleje k**wa!~!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Master
Pirat drogowy


Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 688
Skąd: W-wa (L)

PostWysłany: 28 lipca 2009, 1:18    Temat postu: Re: Tekst o tym, jak małpa rozjebała drzwi... Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
...To mój tysięczny post...


Sto lat Happy

_________________
Już użytkowników zobaczyło ten podpis.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Info » News Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?