Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Karjen - Better Than good
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ludwik
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 21 Paź 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 394

Skąd: Miłomłyn/Ostróda

PostWysłany: 01 sierpnia 2009, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
@Ludwik Jeśli uważasz, że Vegas nie ma pojęcia o robieniu filmów...


Pokaz zdanie w ktorym napisalem ze Vegas nie umie robić filmow Smile

Poprostu sadze, ze jeśli wiekszosc filmow pojawiajacych się na tmpl to dla niego NUDA i PROWIZORKA, to sam moglby zrobić film zeby pokazac jak to powinno wygladac.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 sierpnia 2009, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

o ile się nie mylę, już pokazał? i, o ile się nie mylę po raz drugi, bo większość filmów JEST NUDA I PROWIZORKA, chociaż wiadomo, jest parę zasługujących na uwagę, ale niestety, nie wszystkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 01 sierpnia 2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ludwik' napisał:

Tak jedziesz po wszystkich filmach to zrób film i pokaz jak to powinno wygladac. Taa wiem Jarecki by Vegas, tyle ze to trochę już stare i moim zdaniem wcale nie lepsze od tych ajema czy filmu z tego tematu...


Czy ja się kiedyś szczyciłem tym filmem? Dziękuje wszystkim, którzy głosowali na niego. Mimo to uważam, że film Ajema dla Basera był o wiele lepszy... nawet ten Karjena prezentuje się lepiej, ale to nie znaczy, że mam popadać w zachwyt za każdym razem kiedy widzę sklejone replaye.

Krytykuję bo jestem wymagający. Dlaczego nie podoba Ci się, że ktoś wymaga czegoś więcej? Tak między nami to jak kiedyś uda mi się rozkręcić swój własny biznes to chciałbym mieć takich klientów jak Ty.

Dużo mógłbym pisać, ale Ty możesz to tylko przyjąć do wiadomości, podobnie jak ludzie moją opinię na temat filmów.

Pozdro

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 01 sierpnia 2009, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mikohn_vegas napisał:
Kolego, film jest nudny bo jest przewidywalny. Przejście - trasa, przejście - trasa i tak w kółko macieju. Czekać tylko aż jakieś emo strzeli godzinny film właśnie w takim schemacie.

No ale czego Ty się byś mógł spodziewać ? to tylko TrackMania więc nie wiem co byś chciał ujrzeć.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 01 sierpnia 2009, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

lol xenun. Zniszczyłeś mnie tym stwierdzeniem tak, że nie jestem w stanie go skomentować... ale pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] ACE
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 175

Skąd: Lubin

PostWysłany: 01 sierpnia 2009, 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

mogl pokazac wiecej
_________________
www.modernwarfare3.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
MazuM
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 109


PostWysłany: 01 sierpnia 2009, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

vegas, Twoje wypowiedzi mnie miażdżą. Uważasz się za jakiegoś kozaka w tym co robisz, ok może i taki jesteś ale mam jedną prośbę do Ciebie. W związku z tym, iż krytykujesz WSZYSTKIE filmiki które są pokazywane na tym forum zaprezentuj linkiem 1 ( ,,JEDEN" ) filmik, który według Ciebie jest dobrze zrobiony. Czekam..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Adaś
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lip 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 342

Skąd: Olsztyn/Warszawa

PostWysłany: 01 sierpnia 2009, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak się uweźmiesz to zawsze znajdziesz coś złego w czymś doskonałym ;p
_________________


mister kratka z browarkiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Maybe.
Pirat drogowy


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 582

Skąd: Rumia

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MazuM & Ludwik - podoba wam się "Titanic"? Nie? Nakręćcie więc lepszą i ciekawszą wersję. Podoba wam się muzyka Linkin Park? Nie? Nagrajcie więc coś lepszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX DiabloS_CRB
Pirat drogowy


Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 724


PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Maybe w tym momencie ich skasowałeś Happy aż mi się przykro* zrobiło :-P
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] LECHU
Team Poland


Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 337
Skąd: ze ?l?ska :)

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja się nie wtracam w ta dyskusje bo się nie znam na robieniu filmikow ale chciałem zaznaczyc blad pana maybe w rozumieniu tekstu napisanego przez mazuma:

Mazum napisal zeby Vegas pokazal link (niekoniecznie swoj!!!!!!!!!) z idealem filmu a nie powiedzial ze Vegas ma go zrobić !!!

wiec z dupy jest przyklad \"skoro nie podoba się wam titanic to nagrajcie lepszy"


no i ontopic: bardzo mi się podoba film o Karjenie, muzyka mi przy[adla do gustu

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mikohn_vegas
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 281
Skąd: Opole

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

MazuM napisał:

vegas, Twoje wypowiedzi mnie miażdżą. Uważasz się za jakiegoś kozaka w tym co robisz, ok może i taki jesteś ale mam jedną prośbę do Ciebie. W związku z tym, iż krytykujesz WSZYSTKIE filmiki które są pokazywane na tym forum zaprezentuj linkiem 1 ( ,,JEDEN" ) filmik, który według Ciebie jest dobrze zrobiony. Czekam..


Całkiem niedawno napisałem:
mikohn_vegas napisał:

Nie porównuje Waszych filmików z tymi z TMtube albo z YT, w ogóle ich nie oglądam, szukam czegoś nowego... nie chodzi o efekty nad, którymi pracuje setka grafików i programistów, baaa, w ogóle nie chodzi o efekty ale o pomysł, montaż, ewentualnie dopasowanie do dźwięków itp.


Skoro tak bardzo interesujesz się moimi wypowiedziami to powinieneś mieć wyryty nad łóżkiem powyższy cytat. Nie pokażę Ci żadnego filmu, który mi się podobał, nadaremno Twe czekania, możesz wreszcie iść spać.

Nie pisz, że uważam się za kozaka (domena pyszczatych nastolatków). Argumentów Ci zabrakło? Dawno już nie bawię się filmikami (wybaczę; mogłeś nie wiedzieć) ale to co widzę to wciąż nie jest to co bym chciał zobaczyć. Był taki filmik kiedyś chyba z tmu, w nazwie miał coś 'Street' i tam można było dostrzec świetną robotę. Nie było to skill video.

Xenun napisał:

No ale czego Ty się byś mógł spodziewać ? to tylko TrackMania więc nie wiem co byś chciał ujrzeć.

Aim Ci odpowiedział, krótko i na temat.

_________________
www.hsi.pl
www.iiyama-sklep.pl
www.chemsped.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Robot
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 627
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Vegas chodzi Ci zapewne o ten film:
http://www.tm-tube.com/video/4668/street-styl3--hd-

Też uważam go za dużo lepszy jak nie najlepszy film z TM jaki widziałem ;p

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widać bardzo źle dobrałem słowa, ale chodzi mi o to że gdy wiem że to ma być skill movie, to wiem czego się spodziewać.
mikohn_vegas napisał:
Kolego, film jest nudny bo jest przewidywalny. Przejście - trasa, przejście - trasa i tak w kółko macieju.

Fakt, ale nie zobaczysz niczego innego w skill movie bo właśnie o to w nim chodzi. Powinieneś dobrze o tym wiedzieć bo Twój film dla Jareckiego także jest przewidywalny - dlaczego ? bo to skill movie. Więc to Ty mnie zniszczyłeś tym stwierdzeniem.
Jest to jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem bo jest to czego oczekiwałem, czyli świetny skill, dobra obróbka i w końcu dobrze wtopiona muzyka.

_________________



Ostatnio zmieniony przez °אא Ksenuns0n dnia 02 sierpnia 2009, 11:13, w całości zmieniany 2 razy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
khorinis
Doświadczony driver


Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 242


PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Filmik mi się całkiem podobał, ale obejrzałem tylko połowę. Nie chciało mi się czekać, aż mi się cały załaduje, mój net sux. Muzyczka całkiem fajna. Co do filmów ogólnie z gier komputerowych to zaproponuję wam takie trzy:

http://www.youtube.com/watch?v=bNmbtL4XC_0 - w/g mnie best patent na wstęp do filmu + muzyka
http://www.youtube.com/watch?v=rQ-O7qV-Gvk - zajebiaszcza muzyka + fajny skill + fajne wykonanie
http://www.youtube.com/watch?v=I7EcjWtPO6E - tutaj chyba najlepszy filmik z csa ever + jeszcze lepsza muzyka


P.S. nie patrzcie na jakość, te filmy mają swoje lata.

_________________
"Człowiek uczy się na błędach" - nie jestem człowiekiem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MazuM
Doświadczony driver


Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 109


PostWysłany: 02 sierpnia 2009, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

najlepsze intro jakie w życiu widziałem ? Już chyba lepszego nie da rady zrobić Very Happy No i trzeba przyznać ze chyba najlepsze cs movie

http://www.youtube.com/watch?v=P85DbAvsBRc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Trasy, Skiny, Filmy, Mody Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?