Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Playoffs >>> POL vs NOR - 03.12.2006r
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 26 listopada 2006, 23:23    Temat postu: NC2 - Playoffs >>> POL vs NOR - 03.12.2006r Odpowiedz z cytatem  

MAPY 1 RUNDY PLAYOFFS: Mirror 1

No i nareszcie poznaliśmy naszego rywala w pierwszej rundzie fazy playoffs. Trafiliśmy tu na ekipę Norwegii, która przy ostrym i solidnym treningu jest moim zdaniem w naszym zasięgu i możemy spokojnie z nimi powalczyć. Zresztą co ja będę wam mówił. Nasz plan minimum zrealizowaliśmy, ale myślę, że naprawdę mamy szanse, żeby pokazać w tym turniju coś więcej i awansować do kolejnej fazy. Jednak pojawi się jedna zmiana, gdyż teraz ze względu na to, że mogę zmieniać skład reprezentacji w tym tygodniu zapraszam wszystkich chętnych na serwery treningowe reprezentacji Team Poland - hasło: nc2poland

PLAN DZIAŁANIA

Wto 28.11.2006 od 20-22 - Trening na serwerze Hacka
Śro 29.11.2006 od 20-22 - Trening na serwerze Hacka
Czw 30.11.2006 od 20-22 - Trening na serwerze Hacka
Pią 01.12.2006 o 20:00 - POL vs POL (sparing wewnętrzny)
Sob 02.12.2006 o 20:00 - POL vs POL (sparing wewnętrzny)
Nie 03.12.2006 o 19:00 - Kwalifikacje do meczu POL vs NOR
Nie 03.12.2006 o 20:00 - POL vs NOR

Tak, więc do roboty. Pokażmy, ze ten awans nie był przypadkowy

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 27 listopada 2006, 7:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Coz liczylem ze trafimy na Ukraine, trafilismy na Norwegow, ktorzy zdecydowanie sa w naszym zasiegu!
Na pocieszenie powiem wam ze kiedyś zebralo się kilku graczy Norweskich z OnD na UK Rounds, i na tych mapach których jeszcze nie znalismy i ja i oni, toczylem rownorzedna walke! Nawet udawalo się pokonywac Bergie Smile

jeśli mogę coś powiedziec o Norwegach, to z naprawdę dobrych graczy kojarze u nich Bergie, PHP i jeszcze Mariokid. Bergie potrafi wymiesc, ale na sparingu ostatnim pokazalismy ze tez umiemy jeździć. Mysle ze w najmocniejszym skladzie mamy szanse ich pokonac! Szwedzi z nimi p[rzegrali ale podobno skladu nie mieli, a spar z Norwegia zagralismy ładnie mimo ze w obu ekipach nie było najwazniejszych graczy wiec... DO ROBOTY Smile

Trenujcie proszę was! Ja mam cholernie ciezki tydzien ze wzgledu na duza ilosc sprawdzianow i koniec roku, ale zrobie tak ze na co się da to popisze se sciagi Smile Szczerze i tak prawie zawsze ucze się dopiero w szkole na przerwie przed lekcja Razz chodź to z czego mi 2 grozi to jednak się podkuje Razz Wiec GO POLISH POWAAAAA

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 27 listopada 2006, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jazdaaa z nimi Razz narazie w sql jestem Very Happy ale wrócę i bd trenowal Razz
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 27 listopada 2006, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Mapy sa swietne Smile Kirz po raz kolejny dowalil kapitalna mape, z dosc trudnym do pobicia czasem ale latwiej będzie niz na A. Fez swietna trasa i pomyslowa Smile n4 dosc dobra trasa również SmileSmileSmileSmileSmile

[ Dodano Pon Lis 27, 2006 4:36 pm ]

teraz pora na mapy i pb Very Happy
Fez - A : fajna mapka bardzo się przyjemnie jedzie chodź wkurzajacy jest 1 zakret którego ni jak nie mogę wziac na drifcie ze wzgledu na za duze niebezpieczenstwo zawalenia bokiem... ehhh ciekawy mini symetryczny kawalek, na meczu sprawdzi się idealnie Smile dam 7/10 (milosnik garbatej drogi z niego ten garbaty klocek daje w kazdej mapie kilka razy chyba Very Happy)
Kirz - B : kolejny majstersztyk! Smile Swietny design sporo ciekawych zakretow Smile Jedyne co mnie wkurza to ten finnish na ktorym czasem skacze zbyt daleko by bez hamowania nie uderzyc w ta ************************************************************ opone na drodze.,,.. 9/10 (przez finnish zanizone)
n4 - C : Cienka mapa jak praktycznie każde multi. Chce się brac zakrety na drifcie ale jest ni jak bo sa za dlugie, mamy 1 zakret taki jak na multi PHP ale akurat takiego drifta to ja nie lubie. I jezcze czasem problemy z cholernym skokiem i brakiem drifta na zakrecie przed offroadem 5/10 (bo ladna sceneria:P)

teraz PB:
Kirz - 57.54
Fez - 1.00.35
n4 - 1.09.79

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
tomaszg
Jeździ konno


Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 38


PostWysłany: 28 listopada 2006, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jak usunac duchy jadacych przeciwnikow:
http://www.keepmyfile.com/download/894d0e854094

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 28 listopada 2006, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Widish Tomek mowilem ze janusz to pisal Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 28 listopada 2006, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmmm... co mogę napisac;] Wydaje mi się ze jest to jeden z lepszych mappackow. Mapka Kirza jest dzielem sztuki a pozostałe 2 takie srednie;] jak na 2 dni grania moje PB: Kirz 58:4x Fez 1:00:6x multilap 1:10:3x. Postaram się jeszcze trochę poprawic;] pzdr
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28 listopada 2006, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja od razu ostrzegam, że prawdopodbnie w tym tygodniu nie pojawię się na żadnym treningu reprezentacji, ponieważ mam problemy z netem i nie jestem w stanie grać online.

Tak, więc miłego treningu Smile

[ Dodano Sro Lis 29, 2006 9:55 am[/i] ]

Chciałem się was zapytać, kto może grać w tym meczu, bo chcę mieć mały ogląd kogo pogonić do roboty Smile

Widziałem już zaangażowanie ze strony nawro, Wally-ego, Tomka i Hacka, a co z resztą ? Gdzie Khasius, Majak, prezes, radass, h0lus, nawias i reszta naszej ekipy ?

A poza tym jak było wczoraj na treningu ?

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 29 listopada 2006, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja mam weekend wolny wiec mogę zagrac... Trenuje calkiem sporo już udalo mi się opanowac ten skok na Kirzu przed meta, jeśli chodzi o mapke A to nie wiem jak zejsc poniżej 1:00:/ jak ktos wie który moment jest najwazniejszy i jeśli jest gdzies jakiś trick to niech się odezwie na gg:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 29 listopada 2006, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sciagnij replaya z tmx Smile
pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 29 listopada 2006, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja ostatnie dni miałem zajęte szkołą ale już jest jako taki luzik wiec postaram się potrenować troszke więcej i dokopać Norwegom Very Happy
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Khasius
ESWC.pl 2k8 winner


Dołączył: 23 Mar 2006
Pochwał: 1
Posty: 555

Skąd: Piechowice

PostWysłany: 29 listopada 2006, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiad, Walliego się spytaj gdzie Khas Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 30 listopada 2006, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok widzę, że jest dobrze. Oprócz Yarda wszyscy najlepsi gracze zabrali się do treningu. Szykuje się nam mocna 5 - Wally, Khasius, Hack, Tomek i nawro. Może jeszcze Majak, h0lus i Boski nas zaskoczą. Kto wie ? Tak trzymać

Jeżeli każdy z was dobrze wytrenuje mapy i pojedzie na miarę swoich możliwości to możemy mieć niezłą niespodziankę w I rundzie fazy Playoffs
Trochę szkoda, że sam nie mogę popykac na tych mapach, bo obecnie mój komp przeżywa drobny kryzys, no ale takie życie. Oby tylko nasi najmocniejsi gracze byli przygotowani i nie mieli problemów

Tak, więc dajcie z siebie wszystko

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 30 listopada 2006, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jestem praktycznie na każdym treningu wiad Smile tylko ze te mapy mi nie przypasowaly ,dziś pocwicze z 5 h bo mam wolny caly dzień Razz

[ Dodano Czw Lis 30, 2006 12:03 pm ]

no ziew ... d; już 2h jeżdzę Kirza i pb 58.8x Mad za jakas godzine wezme się za inne mapy Smile

[ Dodano Czw Lis 30, 2006 9:28 pm ]
hmm dziś trenola niema ?
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 30 listopada 2006, 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wally pisał mi esa ze nie ma teraz neta i może go nie być na meczu :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

loool wallego może nie być na meczu ? omg
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No tak, wszystko przez głupich dostawców łącz internetowych. Jak przegramy to tylko i wyłącznie ich wina Sad

Cholera zaczyna mnie to wkurzać, że ciągle borykamy się z tym internetem. Co też ci ludzie w NC2 sobie myślą o Polsce. Ciągle problemy z łączem, a to nawro, potem ja, teraz wally - z czym do Europy.

Podziękujmy wszystkim ludziom z tej branży, którzy tak bardzo uatrakcyjniają nam rozgrywki NC2, stawiając przed nami wciąż nowe i coraz bardziej ambitne wyzwania. Bez was ten turniej nie byłby taki sam, byśmy ciągle trenowali beztrosko i wszystko spokojnie wygrywali, a tak to ciągle jakieś problemy, nowe sytuacje i dramaty. Gdyby nie wy, NC2 nie byłby tym samym turniejem. Dziękujemy wam dostawcy lącz internetowych Smile

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Własnie kochamy was !! Evil or Very Mad Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wiadp może daloby rade przelozyc mecz ?Smile trenuje ostro dzień w dzień po 3h lecz wally to podstawa :d
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chciałem was przeprosic za to ze wczoraj wieczorem nie puscilem serwa ale wynikalo to z tego ze pucilem w poniedziałek Smile i wiadp mi mowil ze trzy dni mam puszczac no i pomylilo mi się i puscilem od pon do śr.
także sorki all


pozdro...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?