Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
NC2 - Playoffs >>> POL vs NOR - 03.12.2006r
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiadp1 napisał:
Podziękujmy wszystkim ludziom z tej branży, którzy tak bardzo uatrakcyjniają nam rozgrywki NC2, stawiając przed nami wciąż nowe i coraz bardziej ambitne wyzwania. Bez was ten turniej nie byłby taki sam, byśmy ciągle trenowali beztrosko i wszystko spokojnie wygrywali, a tak to ciągle jakieś problemy, nowe sytuacje i dramaty. Gdyby nie wy, NC2 nie byłby tym samym turniejem. Dziękujemy wam dostawcy lącz internetowych Smile


DziękowaćCo?!!!Co? Te sytuacje wcale nie czynią Nations Cupa bardziej pasjonującym. Piękno sportu polega na rywalizacji, zwyciężaniu i pogodzeniu się z porażką, nie na kłopotach.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawro ;P to byla ironia Razz
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja dziś po poludniu będę mial mozliwa naprawe neta, napisze do szopka jak to wyjdzie i kiedy net będzie, ale zrobie co w mojej mocy...
póki co moje pb to:
kirz 56.70
fez - 59.22
n4 - 1.08.8x
i na fezie da się duuuuuzo szybciej ale coś mi nie wychodzi tak jak chce pojechac, poducze się jej jeszcze... i na kirz musimy przyjac taktyke... bo mozemy tam wygrac dzięki temu ze nie będziemy ryzykowac na finiszu, na serio nie oplaca się nie dojechac nawet kosztem naszych miejsc, może będziemy nizej ale będziemy regularni, a na koncowce mozna za dużo stracic... powiadomie dziś wieczorem co z moim netem i pozdrawiam nei martwcie się jak nie zalatwie neta to poszukam kogos u kogo se zainstaluje TMN i zagram u niego... wiec jakos to będzie Smile 3majcie się milego treningu!

PS hack 56.21 online na kirz to swietny wynik !

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...


Autor postu otrzymał pochwałę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nawro napisał:
wiadp1 napisał:
Podziękujmy wszystkim ludziom z tej branży, którzy tak bardzo uatrakcyjniają nam rozgrywki NC2, stawiając przed nami wciąż nowe i coraz bardziej ambitne wyzwania. Bez was ten turniej nie byłby taki sam, byśmy ciągle trenowali beztrosko i wszystko spokojnie wygrywali, a tak to ciągle jakieś problemy, nowe sytuacje i dramaty. Gdyby nie wy, NC2 nie byłby tym samym turniejem. Dziękujemy wam dostawcy lącz internetowych Smile


DziękowaćCo?!!!Co? Te sytuacje wcale nie czynią Nations Cupa bardziej pasjonującym. Piękno sportu polega na rywalizacji, zwyciężaniu i pogodzeniu się z porażką, nie na kłopotach.


Happy chyba ziom źle zrozumiałeś Very HappyVery Happy Razz Razz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dobrze Wally. Właśnie takiej postawy oczekuję ze strony reszty graczy. Brawo

Jeżeli dobrze pójdzie to widzę, że zagramy najmocniejszym składem w tej edycji NC2, bo widać, że wszyscy nasi czołowi gracze oprócz Yarda będą prawdopodbnie mogli zagrać

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

hyh Razz aghrr sram już tym kirzem Very Happy dziś 5 h na nim + wczoraj z 4 ... Razz

[ Dodano Pią Gru 01, 2006 8:59 pm ]

znowu trenola niema ?...

[ Dodano Pią Gru 01, 2006 9:04 pm ]
znowu trenola niema ?...
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Boski
Doświadczony driver


Dołączył: 24 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 198

Skąd: Bytom

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Dzisiaj piatek czyli powinien być "sparing wewnetrzny".... Gdzie mamy ten sparing zrobić skoro nie mamy servera?? od ponad 20 minut czekamy z holusem na server no i go ni ma:/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 01 grudnia 2006, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

z takim podejściem to my chyba wygramy jedynie w bierki

[ Dodano Pią Gru 01, 2006 10:30 pm ]

Hackowi komp siadl (ten serverowy) no i niebylo serva . ale niewiem czemu tylko ja z Boskim bylem ?nawet gdyby serv był to co ja na boskiego bym zagral ?
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 02 grudnia 2006, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ogolnie po pechowym tygodniu mam dobra wiadomość jedna chociaż Very Happy
Na meczu będę gral u kolegi Very Happy Bo neta nie będę mial minimalnie do wtorku wieczorem Smile Dobra jeszcze feza poprawilem na 58.65, a kirzem to już beltam ;d Mowie wam nei ryzykujmy na kirzu nauczmy się koncowke jechac bezpiecznie tzn nie odbijac w prawo, tylko zeby na 100% dojechac do mety, bo to na tej trasie najwazniejszze. Dobra wiec to wsyztsko trzymam kciuki do zobaczenia w niedziele ;]

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 02 grudnia 2006, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Powodzenia na pewno będę wam kibicowal droga radiowa GL HF Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
XP Majak
Doświadczony driver


Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 183
Skąd: S?upsk

PostWysłany: 02 grudnia 2006, 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja niestety ten tydzień mam do dupy i nie miałem czasu na trening ;/ moje pb są gruubo słabsze od waszych więc już nie dam rady dobrze się przygotować do meczu i nie zagram z Norwegami ;/ sory ale tak wyszło ;/
_________________
Peace 4 all

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 02 grudnia 2006, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ok ja teraz jestem cholernie bezradny bo nie działa mi normalnie net i nie jestem w stanie kontrolować tych przygotowań. Mam nadzieję, że Hack naprawi do jutra kompa i zagramy o 19:00 normalne kwalifikacje.

Ze względu na to, że nie jestem w stanie ich przeprowadzić mam nadzieję, że uczyni to Khasius, który już kilka razy to robił Smile

Postaram się jutro skontaktować z Norwegami i ustalić sprawy związane z hostowaniem itd. Wszelkie decyzje będę wam przekazywał za pośrednictwem GG. Co do relacji radiowej to ja niestety nie jestem w stanie jej przeprowadzić z powodu neta, a z nawiasem nie mogę się teraz skontaktować bo mi GG nie działa tak jak powinno.

BTW przed chwilą przeczytałem, że prawdopodobnie w meczu tym nie zagra Bergie, który jest chyba dość mocnym graczem i jest to poważne osłabienie dla norwegów, także weźcie się w garść i potrenujcie jutro troszkę, a myślę, że możemy pokusić się o niespodziankę

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 02 grudnia 2006, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

niewiem czy był dziś trening ale wylazlem sobie napic się z kolegami bo stwierdzilem ze raczej niebedzie Razz
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 02 grudnia 2006, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

własnie zagadał do mnie Chester , zawodnik UKR team i chciał się umówić na spar , jako ze nie moglem bez waszej wiedzy dałem mu numer ICQ wiada, mysle ze dobrze zrobiłem , napisałem mu jeszcze ze wiad ma problemu z łączem zeby nie było ze go olewa i nie odpisuje . Pozdro Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] wiadp1
Pirat drogowy


Dołączył: 09 Lut 2006
Pochwał: 1
Posty: 649

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

HMM ja nie mogę uruchomić ICQ niestety, bo nie mam go na zastępczym kompie, a nie pamiętam moich parametrów konta Sad

Skontaktujcie się jakoś z nimi i umówcie na spara przed 19:00 jak macie czas

_________________
http://przygodowkomania.blox.pl - darmowe przygodówki
http://anegdotki.blog.onet.pl - moje refleksje na temat świata

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
#p~S* h0lus
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Cze 2006
Ostrzeżeń: 1
Posty: 987

Skąd: Reykjavik

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehh ... ja bd mogl przyjsc dopiero kolo 19:30 ... k**wa ;p tyle trenowaleem Very Happy może się jakos zalapie na Kirza i tego multilapa ?:>:> hyh ;p
_________________
[url=http://uk.playstation.com/psn/profile/h0lusek/]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Wally
Team Poland


Dołączył: 11 Maj 2006
Pochwał: 1
Posty: 1346

Skąd: Wołomin

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja u kumpla popatgrze jak wszystko chodzi, jakby mnie rozlanczalo to przerywajcie gre, mowcie norwegom jak coś DEL czy coś, bo mowil kumpel ze net u niego czasem rozlancza (dzięki neostrada super jesteście.,) no ale będzie good Wink

Bergie to ich NAJLEPSZY GRACZ wiec ruszcie dupki Razz I kurde jak finish bierzecie na kirzu? ja jestem za tym zeby nie ryzykowac, wiec jak?

na meczu będę w 100% gotowy i dam z siebie wszystko Smile POLAND FOREVER Smile pamiętajcie reprezentujemy kraj nasi siatkarze na mistrz\ostwach maja srebro, pokazmy ze i w TM mieciemy Wink see u na meczu Smile

_________________


Siłą sportu jest siła zespołu, lecz pięknem sportu są indywidualności...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] hack
Team Poland


Dołączył: 06 Maj 2006
Pochwał: 2
Posty: 1225

Skąd: Kraków

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co tu dużo opowiadac :/ po prostu zaczarowali nas na kirzu :/ kompletnie nie wiedzialem co się dzieje bo startowalem na slupie Sad
Dopiero przy stanie 5:0 jakos coś się odblokowalo dziwne nie ?
coś chyba robili z serwerem !!!!

nie fair


rpzegralismy 3:0

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
Zeo
nawro


Dołączył: 25 Mar 2006
Pochwał: 2
Posty: 671

Skąd: Warszawa

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja szczerze wątpię w jakieś oszustwo. Ale tak powiem - dzięki wam przynajmniej udało nam się zajść do fazy playoffs. Udało mi się pojechać tylko na dwóch meczach, ale myślę, że jeśli nadejdzie NC3, to będzie ciekawiej (ciekaw jestem na mapkach z jakich środowisk będziemy jechali na TMU Smile ).

Mecz z Norwegią ogólnie nie był zły. Mieli dobrych graczy, trudno wyróżnić spośród nich najlepszego. Bardziej od przegranej wkurzałem się na zachowanie polskich graczy - połączyć paplanie Hacka i "wykrzyknikową motywację" Wally'ego, to powstaje normalnie "klęska żywiołowa", po prostu warunki, w których nie da się zbytnio jechać. Hack, potraktuj poważniej to, co mówią Norwegowie, a oni mówili "BE QUIET", Wally, nie traktuj aż tak poważnie tych wszystkich meczów, to g***o daje!

No a trasy... katastrofa, jeden z najgorszych mappacków jaki znam, powstał u mnie nowy kierunek trackmaniacki - antykircyzm. Po prostu trasa Kirza to przekleństwo! Trasy n4 też nie lubiłem zbytnio, ale w czasie meczu nie radziłem sobie na niej źle. Trasa Fez'a była moim zdaniem najlepsza, co prawda Polacy przegrali tam 7-0, ale ciągle fajnie się tam jechało.

Przegraliśmy 3-0, gg Norwegowie, uważajcie, bo nadchodzą Niemcy.

No i co do NC3, jestem również ciekaw polskiego składu w przyszłości. Czy progi przekroczą nowi, znakomici gracze, czy ciągle zostaniemy otoczeni przez naszych starych znajomych. Wink

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
°XX Bad Olo
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 1441
Skąd: pochodzisz?

PostWysłany: 03 grudnia 2006, 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no mimo wszystko wielkie GG repra!!!
daleko zaszliscie! zle wam? Razz
chcialbym chcociaz być w reprze ale coz wy byliscie najlepszi z polski!!!
RESPECT!!!
pozdro!!!

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Team Poland » Nations Cup 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?