Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Limit graczy pl8?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 8:30    Temat postu: Limit graczy pl8? Odpowiedz z cytatem  

Postanowiłem napisać ten temat teraz, żeby potem jak już się będzie zbliżało pl, nie było gadania 'wcześniej mogliście napisać, teraz już ch**' Very Happy

Jak wiadomo - w poprzednich edycjach można było do drużyny zapisać 15 osób - sugeruje zwiększenie tego limitu do osób 20. Oczywiście wiadomo, że nie można z tym przedobrzyć (wtedy cała 'ludność' tm zgromadziła by się w 3 teamach), ale już teraz mamy sytuacje, że XX, H5F, pS i pewnie ktoś jeszcze przekracza liczbę 15 członków.
Sceno trackmanii - co o tym sądzicie?

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Zdecydowanie na tak!

Ale kto się spodziewał innej odpowiedzi od XX? xd.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

20 będzie w sam raz :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja bym wam sugerował podzielenie się na 2 druzyny, bo tak to rzadko będziecie grać i co gorsza będziecie liczyć na innych graczy (bo np. mi się mapa nie podoba) przez co sobie nie pogracie albo cała drużyna oleje jakąś mapę Wink
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w przypadku XX zgadzam się z mordom Smile co za dużo to niezdrowo:) H5F na Waszym miejscu bylbym szczesliwy jeśli znajdziecie chociaż te 15 aktywnych i w miare na poziomie ludzi na lige (poza tym skad wiesz ze za miesiac-dwa znow nie będziecie przezywali 'drobnego' kryzysu kiedy to pol skladu się sypie? a prosiaki sa leniwe Very Happy zreszta u nas tez już prawie 20 i tez polowa się obija Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

to jest zdanie Fista :X nie całego H5F ...

ja mam odmienne podobne do Ola i Shadowa(tylko nie strasz kryzysem! bo jak Cie :* )...

ja jestem za utrzymaniem 15...
najlepiej niech się każdy wypowie :> a i tak pewnie "Organizator"(:F nawet nie wiem kto) ustali jak będzie mu / jego drużynie pasowało ^^



ale oczywiście nie będę narzekał jak będzie 20 czy 15 osób ... bo w sumie jeden .... Happy

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] ACE
Doświadczony driver


Dołączył: 17 Sie 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 175

Skąd: Lubin

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja bym jebnal 10 i tez byloby git Twisted Evil i niech mi nikt nie mowi ze jakiś team nie zbierze 4 aktywnych z tych 10 Very Happy Wyjątek: [POL]
_________________
www.modernwarfare3.pl

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no, jak dla mnie 20 to przesada, w sumie chyba tylko XX by z tego skorzystało... ;p
15 wystarczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Ja bym wam sugerował podzielenie się na 2 druzyny, bo tak to rzadko będziecie grać i co gorsza będziecie liczyć na innych graczy (bo np. mi się mapa nie podoba) przez co sobie nie pogracie albo cała drużyna oleje jakąś mapę Wink

2 drużyny nie wypalą, ponieważ z naszego składu jak odliczyć tych nieaktywnych to wychodzi 20-21 graczy. Czyli tak jak w niektórych teamach (pS, TCW).
Cytat:
nie no, jak dla mnie 20 to przesada, w sumie chyba tylko XX by z tego skorzystało... ;p

W sumie faktycznie, że tylko XX by skorzystało. Ale nie będę płakał jak padnie jednak decyzja 15 graczy ;p.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
*тсω* Fefan
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 354


PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus, jeśli z tcw odliczymy tych nieaktywnych, to nam zostanie 12 graczy, a nie tak jak napisales 20 Smile

Co do tematu. Wg mnie lepiej zastosowac inny system glosowania, który pojawil się w temacie o terminie pl8. Czyli każdy team z 2/3 lig PL ma 1 glos.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ferbi
Jeździ konno


Dołączył: 07 Wrz 2008
Posty: 55
Skąd: Poznań

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

15 graczy w zupełności wystarczy - a takie pytanie odnośnie kwalifikacji do PL8:
- co powiecie na zwiększenie czasu przejazdu podczas mapy klwaifikacyjnej z 10 min do 15 min?

NIe wiem jak to wyglądało w poprzednich turniejach, ale podczas eliminacji do PL7 każdy team musiał wybrać 4 graczy, którzy mieli wykręcić najlepszy czas podczas 10 min i i ch czasy były zsumowane.
Gdyby wydłużyć czas z 10 min do 15 min wtedy będzie mniejsze prawdopodobieństwo np. tego, że 1 z graczy danego teamu sp***doli przejazd i przez niego cały zespół się nie zakawalifikuje w ogóle do PL8.

Sorry, że się tak rozpisuję, ale w końcu przyjdzie ten dzień, kiedy podadzą mapkę kwalifikacyjną na PL8 - wtedy wszyscy przez 7 dni będą ją ćwiczyć jak szaleni Very Happy póżniej przyjdzie czas kwalifikacji, tylko 10 min, mało czasu, dużo nerwów, załóżmy coś wyjdzie nie tak, i potem będą przykre niespodzianki, jak np. z NAR podczas PL7. Założę się, że jakby na kwali do PL7 dać więcej czasu wtedy nie byłoby tyle nerwów zaraz po ogłoszeniu wyników... kto się ostatecznie dostał do pierwszej szóśtki, kto do Technique League, kto był 12. 13 etc...

Co o tym sądzicie?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

imo dobry pomysł ferbiego, bo różnice czasowe bywają zbyt małe i nietrudno o przypadek w wynikach...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
°אא glooooooooooch!
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 02 Gru 2007
Posty: 338


PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Z tego co mi się wydaje to podczas PL6 nie było narzuconego limitu graczy i to było dobre.Podczas PL7 skracaliśmy skład do 15 pytając naszych graczy czy będą mieli czas na gre i jakieś rozwiąznie to było.Ale teraz mamy praktycznie 23 aktywnych graczy i taki myk tutaj nie ma sensu.Rozbicie na 2 składy też nie wydaje mi się dobrym pomysłem dlatego apeluje o powrót do zasady z PL6 gdzie ilość graczy, które mogą zostać zapisane nie była określona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Co do limitu: usuńąć, za to zabronić zmiany drużyny w trakcie turnieju. Dokładniej rzecz ujmując - niech będzie lista zapisanych graczy w każdej drużynie; do listy tej będzie można w dowolnym momencie dopisać gracza nieprzypisanego dotąd do żadnego teamu, ale nie będzie można nikogo skreślać.

Co do kwalifikacji: ja bym był raczej za trzema przejazdami po 10 minut, po czym odrzuceniu najsłabszego przejazdu u każdego gracza, co zmniejszyłoby trochę losowość wyników kwalifikacji. Z drugiej jednak strony to wymagałoby większej ilości ludzi kwalifikacje nadzorujących.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Psik
Pirat drogowy


Dołączył: 17 Lip 2007
Ostrzeżeń: 2
Posty: 968



PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pfffffffffffffffff
Cytat:
Co do limitu: usuńąć, za to zabronić zmiany drużyny w trakcie turnieju. Dokładniej rzecz ujmując - niech będzie lista zapisanych graczy w każdej drużynie; do listy tej będzie można w dowolnym momencie dopisać gracza nieprzypisanego dotąd do żadnego teamu, ale nie będzie można nikogo skreślać.

Co do kwalifikacji: ja bym był raczej za trzema przejazdami po 10 minut, po czym odrzuceniu najsłabszego przejazdu u każdego gracza, co zmniejszyłoby trochę losowość wyników kwalifikacji. Z drugiej jednak strony to wymagałoby większej ilości ludzi kwalifikacje nadzorujących.


1. Po co jakieś zabawy z dopisywaniem ? bez sensu ... , liga trwa 5-6 tyg.

2. :F Po co na siłę zmieniać w 8 edycji turniej ? :F

Dopasowywać już w takich szczegółach to jest bez sens ... jeśli coś już jest robione 8 raz to czemu teraz mamy to zmieniać, nowy turniej można zrobić.

Co innego pytanie 15/20/bez ograniczen z zawodnikami, bo to raczej samej rozgrywki turnieju nie wiele dotyczy.

_________________

KDteam.pl
Katalogi stron : Katalog Stron SEO i Darmowy Katalog

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Cosworth' Abszt
Pirat drogowy


Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 814


PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Rozbicie jednego składu na dwa - pomysł kiepski - może się zrobić niezły bałagan. Odnośnie limitu graczy - Ja proponowałbym 15. Większość drużyn ma owszem niemal nawet 30 graczy, ale co z tego, jak aktywnych można policzyć na palcach obu rąk Razz. Jeżeli byłyby limity to można byłoby zrobić coś takiego, że w połowie trwania PL8 byłoby 2 lub 1 dzień na wymianę graczy mało aktywnych na aktywnych (powiedzmy do 3 graczy lub 5) z tej samej drużyny, albo dodanie do składu innych w przypadku nie przekroczenia ustalonego limitu bez żadnych konsekwencji. Czasami zdarzy się , że do składu podczas trwania PL8 dojdzie jakiś wartościowy gracz, który przydałby się jakiejś drużynie, ale nie może go już dodać/edytować do składu i musi biedak wegetować w drużynie przez kilka tygodni Razz. To tylko taka moja propozycja.

Albo tez jeśli już bez kombinowania, to żadnych limitów graczy jak napisał Nom.ercy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Psikuta

1. Zabawy z dopisywaniem są raczej dla słabszych drużyn (zakładam, że jakaś III liga znowu będzie miała miejsce) i po to, by nikt potem się nie skarżył, że lepsze drużyny podkradają graczy w trakcie turnieju słabszym.

2. A przypomnij sobie, która drużyna w ostatnim PL najbardziej płakała i skarżyła się na to, że jakieś RH dostało się do I ligi przez niesprawiedliwe kwalifikacje? Razz

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
°אא Ksenuns0n
Pirat drogowy


Dołączył: 28 Gru 2006
Posty: 798
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Abszt jak dla mnie to za duże kombinowanie, myślę że najwłaściwszym posunięciem będzie zniesienie limitu graczy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@Ferbi - zaczales mowic jakbys jezdzil na poziomie Jakuba Very Happy 10 minut to 10 pelnych przejazdow, no przykro mi, ale jeśli ktos ma problem z dojazdem na poziomie 1s gorszym od pb... poza tym 5 minut wiecej to ok 2,5h wiecej czasu zmarnowanego przez adminow i w tym momencie chciałem serdecznie pozdrowic yo_oo... mnie to osobiscie roznicy nie robi, ale wynikow w dniu rozgrywania kwali się nie doczekasz (chyba ze pło ESL wymysli megaszybki system informowania^^)

@Lox - 'roznice czasowe bywaja zbyt male'? chcesz powiedziec ze jeśli zwiekszy się czas do 15 min to boty będą bily WRy a slabsi będą robić gorsze czasy niz w ciagu 10 min? hm

@Abszt - jedna zmiana w sezonie - tak było w STC, w NC już nie pamietam Razz i obstawialbym ten pomysl Smile na poczatek 15 + jeden dzień na wymiane 3 graczy; poza tym brak limitu i ciagle dopisywanie i wypisywanie ludu może również być meczace dla administracji Smile tym bardziej ze w gre będzie wchodzilo +/- 30 teamów...

@Scooter - Twoj post jednoczesnie uwazam za swietny i denny - swietny jeśli chodzi o slabsze teamy, o ktore fajnie ze się troszczysz, jednak jeśli chodzi o lepsze zespoly no i o czas, którego będzie bardzo mało tym razem, wydaje mi się bezsensowny Smile jedyne co mi przychodzi na mysl zeby to jakos polaczyc to dosc odmienne regulaminy dla kazdej z lig, z tym ze kwali musza być rozegrane w taki sam sposob Sad ...


Troszke schodzimy z tematu, ale chyba dobrze jeśli się o wszystkim wczesniej pomysli niz nie myslec nad niczym i ryczec w czasie trwania PL Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 06 sierpnia 2009, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja przypominam, ze "organizacja" PL8 miala wygladac tak, ze każdy z top 4 teamów wybierze swojego "reprezentanta" i razem demokratycznie będą dyskutowac wlasnie o takich tematach.

ses tego mialbyc wlasnie taki, zeby nie dochodzilo do takich dyskusji jak tu, gdzie od 8:30 do 14:30 już jesteśmy na 2. stronie tematu i mamy prawie tyle roznych zdan, ile pisarzy postow.

WAZNE:
nie wiem jak z tymi reprezentantami teamów, ale chyba jeszcze nikt z nich nic nie zalatwil, a ostatnio pisal mi wlasnie glowny admin ESL i pytal się o nasza lige, z czego bylem trochę zdziwiony. wynioskuje z tego, ze nikt o nic nie dba i jeszcze nic nie zostalo przygotowane.
powiedzialem mu wtedy, ze liga na pewno będzie, ale jeszzce nie teraz, bo jest WCG itp.

przypominam wiec, ze organizacja takiego turnieju, tymbardziej na prestizowym ESL, na pewno domaga pewnego przygotowania i poznania się z szczegulami strony ESL i systemu wpisywania meczow, wynikow itp.

jeżeli ten PL8 ma wiec wypalic, fajnie by było, jakby ktos z tych wybranych "reprezentantow" zkontaktowalby się z odpowiedzialnymi ludźmi w ESL i powoli coś tam obgadalc i przygotowal.

to tylko taki maly tip z mojej strony, bo coś widze, ze tu moga się pokazac problemy, a szkoda by było.

jeszcze nie jest za pozno czy coś, ale powoli moglibysta się wziasc za sprawe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?