Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Limit graczy pl8?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Hmm. Imo logiczne jest to, że admini nie będą działali pod swoje teamy, bo myśle że mamy porządnych ludzi na scenie, chociaż wątpliwości nie ulega, że trochę nie fair jest branie pod uwagę tylko top3. Niby z jakiej racji? To, że lepiej graja to znaczy że mają lepszy zmysł organizacyjny? Bo nie łapie, serio.

A tak poza tym, to co do tego limitu, to zastanówcie się nad jednym. Nie po to tworzy się drużynę, żeby potem - w mistrzostwach polski - rozbijać tą drużyne na pierwiastki. Pozdro, do przemyślenia Wink

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ale co was tak boli? Że mamy więcej ludzi niż wy?
Jak będzie ten limit 15 osób to pewnie się podzielimy na te dwa składy. Jeden by wygrał, drugi by grał. W końcu to zabawa panowie.
Dziwi mnie wasze nastawienie "niech inni nie mają szansy, bo są słabsi" ;asdf.
I mam pytanie, czy brak limitu w PL6, STC, ESL jakoś specjalnie szkodził tym ligom?

EDIT: Zaraz byście się pewnie przyczepili do zdania "Jeden by wygrał, drugi by grał". Chodzi o to, żeby pierwszy był najlepszy - pierwszoligowy. Drugi był drugoligowy, bądź trzecioligowy, ale żeby graczem meli fun z gry.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]


Ostatnio zmieniony przez «RH» Bilus dnia 08 sierpnia 2009, 13:05, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A dla mnie odwaliliście szopkę (nie Szopka:*) z tą fuzją. Po co Wam 15436554235423 graczy? Teraz chcecie koniecznie zmienić zasady turnieju, który dobrze funkcjonował od 1 edycji? Ludzie, opanujcie się! A czemu mają decydować Ci sami ludzie? BO ONI JUŻ SIĘ NA TYM ZNAJĄ! Dajcie komuś innemu zorganizować PL, zobaczycie, że nie dotrwa do 1 kolejki... Niepotrzebny temat Fist, dowaliłeś żartem aż miło.

Nie jestem negatywnie nastawiony odnośnie xX, co wszyscy wiedzą, ale to tylko i wyłącznie Wasza wina (powtarzam, się, tak, widocznie nie przeczytaliście), nie mieszajcie sceny do wewnętrznych problemów nadmiaru zawodników... A może czas pozbyć się połowy i zostawić wyrównany skład?

@Up: co Ci po ilości, jak brak jakości? Zastanów się nad tym, polecam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

imo 15 to najwiecej ile powinno być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Teraz chcecie koniecznie zmienić zasady turnieju, który dobrze funkcjonował od 1 edycji?

Limit był od pierwszej edycji?

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Mtik333
Doświadczony driver


Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 163


PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

I czy limit był zawsze?

Nie mów Iam że na PL7 faktycznie dobrze to funkcjonowało, i kto tu chce zmienić zasady? Teraz wychodzi na to że my się bronimy zostawieniem tego limitu 15 osób a Ty zaproponowałeś paredziesiąt postów wczesniej że można zmienić na 10 i ludzie podchwycili.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Omg, Iam, ale limit pojawił się na pl7...
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus napisał:
Cytat:
Teraz chcecie koniecznie zmienić zasady turnieju, który dobrze funkcjonował od 1 edycji?

Limit był od pierwszej edycji?


ja tu nie widze mowy o tym ze zasady obowiazuja od 1 edycji tylko o tym ze turniej dobrze idzie od poczatku Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Bilus napisał:
Cytat:
Teraz chcecie koniecznie zmienić zasady turnieju, który dobrze funkcjonował od 1 edycji?

Limit był od pierwszej edycji?

Bilus napisał:
EDIT: Zaraz byście się pewnie przyczepili do zdania "Jeden by wygrał, drugi by grał"


Sam powinieneś zrozumieć ironię, myślicielu Ty :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

nie no, ale poważnie, Iam, sam pomysl. Jeśli ustanowimy limit 10 osób, to równie dobrze I liga może wyglądać tak POL, POL1, TCW, TCW1, pS, pS1. A w drugiej reszta, niech się biją ci słabi Smile

Ja tam się przystosuje do wszystkich zasad jakie wprowadzicie, chociaż jak dla mnie limit 10 osob z lekka zakrawa o absurd - nie po to w składzie ma się po 15 osób (wszystkie I ligowe druzyny chyba ok. tyle mają średnio), żeby na najważniejszy turniej obcinać limit o 5 - no zastanówcie się sami, czy to nie śmieszne? :X

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

iam napisał:
A dla mnie odwaliliście szopkę (nie Szopka:*) z tą fuzją. Po co Wam 15436554235423 graczy?


Zostaw do zdanie dla siebie, nie interesuj się tym czym nie powinieneś. Sam takimi zdaniami napędzasz kłótnie. Co do "15436554235423 graczy". Jeżeli już muszę pisać to u Was jest 21 osób. U nas 22 + 10 w ogóle już praktycznie nie grający. Duża różnica ? Chyba nie. Pisze po raz kolejny, to nie jest temat ile graczy ma xx i po chu#5j robiliśmy fuzje, która jak widać wielu się nie podoba a ile ma wynosić limit graczy w PL.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iam
Admin Mniejszy


Dołączył: 27 Lis 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 2477

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

A teraz, jak się głębiej zastanowić... to na ch*j ten limit? Niech się zapisze cały team, dla kogoś to problem jest? Bo ja nie widzę żadnych minusów tego, by zapisać wszystkich, może poza: obniżeniem poziomu rywalizacji w teamie, w PL, olaniem przez niektórych PL, bo mogą, wkurwieniem, że gra tylko 4 czy 5, a reszta siedzi na duspku, bo nie wytrenili... ale nie, nie róbcie limitu, będzie fajnie! Smile

@Up nie "u Was", i nie 21 a 19, jak coś, pozdro Smile Ilu grających? Tego nie jestem w stanie Ci powiedzieć, ale zapewne nie wszyscy. A to, że jest to moje zdanie to chcę się nim podzielić i nie możesz nic na to poradzić, od tego jest forum, więc proszę, nie bądź niemiły Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No to przeciez caly czas mowa jest o limicie 15 osób i na to namawiam(y). Bo 10 jak dla mnie to paranoja lekka Mad
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» rugger
Doświadczony driver


Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 108


PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

@iam
Ty też jesteś nie miły pisząc takie rzeczy o naszej fuzji, itp widać lubisz się czepiać i wnerwiać ludzi ... Ja także wyrażam swoje zdanie ;p i na forum pS podane jest 21 więc pozdro. ^^


Ostatnio zmieniony przez «RH» rugger dnia 08 sierpnia 2009, 13:32, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

zomg fist, w pierwszym poście piszesz o zwiększeniu limitu do 20, a teraz nagle namawiasz na 15 ;d
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

wiem Lox - popatrz na moj post jakieś 2 strony wczesniej. ; )

Ale kurde! Nie offtopujmy ;X

_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Namawia do 15-stu, bo chcą obniżyć do 10-ciu. ;p
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Bilus
Moderator


Dołączył: 12 Maj 2008
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1172

Skąd: Poznań

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
może poza: obniżeniem poziomu rywalizacji w teamie, w PL, olaniem przez niektórych PL, bo mogą, wkurwieniem, że gra tylko 4 czy 5, a reszta siedzi na duspku, bo nie wytrenili... ale nie, nie róbcie limitu, będzie fajnie!

Jak dla mnie obniżeniem będzie właśnie limit. Bo jak niektórzy się nie zakwalifikują do pierwszego składu (nawet jak będzie to różnica paru setnych na trasach) to stracą zapał i nie będą chcieli grać w ogóle.
Team na tym traci. Bo każdemu przypasowuje inna trasa.
Rywalizacja w teamie będzie o załapanie się do składu na mecz, więc nie wiem dlaczego brak limitu ma obniżyć poziom rywalizacji Very Happy.
Widać się Kamili udało wprowadzić zmianę na PL7 którą wszyscy popierają Very Happy. Gratulacje.

Jak dla mnie można zakończyć temat, bo i tak niczego nie wywalczymy z takim waszym nastawieniem. Może później jak zostaną wybrani reprezentanci teamów z "czołówki". Bo narazie tylko Jakub i iam się wypowiedzieli. Na Chybecka czekamy.

_________________

[4 more]
09-11.07.10 | AGL Belldeco Cup 2010 Stęszew
[...?]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
«RH» Lox
Moderator


Dołączył: 21 Sty 2008
Ostrzeżeń: 2
Posty: 2600

Skąd: Skąd: Skąd: Skąd:

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

w sumie czy to ważne, jaki limit będzie? co by się nie ustaliło, ktoś będzie narzekać. pi***olę to, nie piszę już więcej w tym temacie, róbcie co chcecie. w ogóle bez sensu ta dyskusja, bo my sobie możemy gadać, a nikt, kto faktycznie ma coś do powiedzenia w kwestii organizacji, jeszcze się nie wypowiedział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KD OrdonekQ7
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2007
Ostrzeżeń: 3
Posty: 1323

Skąd: Śląskie ~ Szczejkowice

PostWysłany: 08 sierpnia 2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Chybe cały czas działa z ligą, ale po cichu. Poczekajcie, PL8 dopiero w październiku. Smile
_________________

Feed the fire, break your vision
Throw your fists up, come on with me!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje » Polish League » Polish League 8 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?