Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Team-repra na ESL Premiership 4 :)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 sierpnia 2009, 23:45    Temat postu: Team-repra na ESL Premiership 4 :) Odpowiedz z cytatem  

No wieeec... dawno dawno temu w odleglych zakatkach mozdzka Jareckiego zrodzil się pomysl stworzenia druzyny skladajacej się z mozliwie najlepszych graczy z naszej pł0-scenki, aby ci w drobny pyl rozniesli nawet ekipe 30-kilogramowych Frosta i Karjena (podana waga laczna wymienionych osobnikow) Smile I tak wraz z newsem o starcie ESL Premiership 4 Jareckiemu zjebala się dyskietka z netem, wiec ja się za to wzialem Sad Z pomoca przyszedl, a raczej zmuszony do wspolpracy zostal Xardus, a h0lus ma wtyki u ESLowskich plebsow - wielka trojca teamu jest wiec już znana.

Glowny cel powstania tejze ekipy już przedstawilem (jeb** botow). Ogolnie będzie to trwalo rownolegle z PL8, a wiec sporo osob będzie mialo bardzo mało czasu na trening, ale to nic! Gramy totalnie 4fun, nikt nie ma obowiazku stawiac się na treningi i mecze, mimo wszystko chyba skoro się startuje to warto już coś pokazac, tym bardziej ze rywale będą na poczatku dosc slabi i az wstyd by było przegrac z takimi rumunami z czwartej ligi okregowej... Smile No i dobra jazda ulatwi pewnie nieco wybor przyszlemu kapitanowi 'prawdziwej' repry Smile

Aby zapewnic sobie miejsce w Premiership nalezy dostac się do top4 Team Rounds Ladder do konca sierpnia. może jednak będziemy mieli to szczescie i wbijemy zamiast FF z poprzedniego sezonu (pzdr sr0lus) Smile Sama liga rusza we wrzesniu i prawdopodobnie będziemy grać na TYCH mapkach + będą dochodzic kolejne mapy w trakcie.

Teraz może nieco o skladzie - wybieralismy tylko tych których lubimy, dla gópich hoiow niestety nie znalazlo się miejsca. A dokladniej sa to: 1ACE, 2Diav3l, 3DiabloS, 4fatal, 5Flagg, 6Fred, 7Grono, 8hektor, 9h0lus, 10Kamilos, 11Khasius, 12Metex, 13mor_olo, 14Nothing, 15oddo, 16Pawel, 17rugger, 18Shadow, 19Sliwa, 20Szym, 21Szyna, 22Xardas. parę osob nie dalo jeszcze znać. Poza tym istnieje prawdopodobienstwo, ze zostanie wprowadzony limit max 15 graczy i będziemy mieli maly dylemat :/

Do wszystkich graczy powyzej wyslalismy z Xardem tekscior wstepny, no i... co jeszcze? może nazwa, nikt nie mial do niej zastrzezen, wiec zostala niezmieniona - The DuckS. A i logo - . Link do teamu na ESL.

Male przypomnienie dla osob, ktore się jeszcze nie zapisaly: jeśli nie jesteście zarejestrowani na ESL-u, to zrobicie to tutaj - http://www.esl.eu/eu/register_player/ (trzeba wpisac pole ID konta gry, jest to zwyczajnie Wasz login z TMNF)

Do startu w lidze potrzebna jest stronka, wiec zrobi się jakas badziewna, coś na ten typ: http://lt.linksmai.lt/index.php. Ktos chetny wspomoc kaczuszki? Very Happy Nie mamy tez serwerka, Vipus moooooooooze w poniedziałek coś wykombinuje, poza tym jest parę zagranicznych z tymi trasami.

KONTAKT DO WIELKIEJ DWOJCY:
XARDUS: gg895072, xfire:polishczesio, skype: xardas30, mail: xardastoja@gmail.com

SHADOW: gg7310681, mail: damianhhh@wp.pl, xfire: damianhhh


Ostatnio zmieniony przez [POL] ShaDDy dnia 13 sierpnia 2009, 23:56, w całości zmieniany 1 raz

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 13 sierpnia 2009, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

no i POWER !!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13 sierpnia 2009, 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

pro logo! który to się w paincie tak pobawił?;> Ci, którzy nie będą grali w PL to może trochę potrenują Smile

powraca jak bumerang temat kapitana repry, jakub jest gupi, że zrezygnował Sad

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 13 sierpnia 2009, 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
pro logo! który to się w paincie tak pobawił?;>


ano mial to być kolejny wyczyn Diava w paincie, ale niestety Xard zadanie swoje odebral nadto powaznie i odpalil Photoshopa:X

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Kontakt do mnie

gg: 895072
xfire: polishczesio
skype: xardas30
kom : 604 297 539

mail:

xardastoja@gmail.com
xardastoja1@gmail.com
xardastoja2@gmail.com
jordinhio@op.pl

Na każdego maila wchodzę 2 razy dziennie. więc nie martwić se piczki, ale polecam komunikatory, bo przeważnie wtedy od razu odpowiadam.

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
skopol
Jeździ konno


Dołączył: 19 Kwi 2009
Posty: 56
Skąd: Ślunsk

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

powodzenia lamki Smile tak co się dostaniecie do premiership Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja bym radził JUŻ TERAZ to szybko ogarniać i umawiać mecze, bo czas na zyskanie wysokiego miejsca w drabince Teams Rounds (bo w taki sposób awansuje się do Premiership) jest do końca sierpnia, a mogę wam zagwarantować, że pod koniec terminu NIKT nie będzie chciał grać z lepszymi drużynami i będzie za wszelką cenę pilnował swoich punktów rankingowych.

Co prawda może być jak w poprzednim sezonie, że będzie kupa wolnych miejsc i nawet z 30. miejsca w drabince da radę awansować, ale ja bym dmuchał na zimne i starał się na waszym miejscu dostać jak najwyżej jak najszybciej. To oczywiście wiąże się z treningiem już teraz - większość z was zapewne nie zna tras i nie radzę zostawiać sobie tego na ostatni tydzień, bo słabsi gracze wałkujący te ESL-ki od iluś już tam tygodni od rana do nocy mogą wam sprawić niemiłą niespodziankę.

Jestem poza tym ciekaw, ile będzie we wrześniu i październiku wymówek, że mecz przegrany, bo gracze trenowali "na ten drugi turniej".

Tyle od urodzonego pesymisty. Zdecydowanie wolałbym, by w Premiership grały normalne drużyny, bo kto normalny próbuje do Ligi Mistrzów wcisnąć reprezentację kraju? No, ale to już wasza sprawa. Wink

A stronkę to sobie nawet możecie w Wordzie zrobić, to i tak, o ile dobrze pamiętam, chodzi tylko o to, by było wiadomo, że to wasze i by skład znajdował się w jakimś widocznym miejscu.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] oddowicz
Team Poland


Dołączył: 25 Lut 2008
Ostrzeżeń: 1
Posty: 979

Skąd: CA

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 1:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:
Jestem poza tym ciekaw, ile będzie we wrześniu i październiku wymówek, że mecz przegrany, bo gracze trenowali "na ten drugi turniej".


damianhhh napisał:
Gramy totalnie 4fun, nikt nie ma obowiazku stawiac się na treningi i meczedamianhhh


Myśle ze i tak piorytetem będzie pl8 wiec nikt do nikogo nie powinien miec pretensji Smile

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Scooter Fox napisał:
Ja bym radził JUŻ TERAZ to szybko ogarniać i umawiać mecze, bo czas na zyskanie wysokiego miejsca w drabince Teams Rounds (bo w taki sposób awansuje się do Premiership) jest do końca sierpnia, a mogę wam zagwarantować, że pod koniec terminu NIKT nie będzie chciał grać z lepszymi drużynami i będzie za wszelką cenę pilnował swoich punktów rankingowych.

Co prawda może być jak w poprzednim sezonie, że będzie kupa wolnych miejsc i nawet z 30. miejsca w drabince da radę awansować, ale ja bym dmuchał na zimne i starał się na waszym miejscu dostać jak najwyżej jak najszybciej. To oczywiście wiąże się z treningiem już teraz - większość z was zapewne nie zna tras i nie radzę zostawiać sobie tego na ostatni tydzień, bo słabsi gracze wałkujący te ESL-ki od iluś już tam tygodni od rana do nocy mogą wam sprawić niemiłą niespodziankę.

Jestem poza tym ciekaw, ile będzie we wrześniu i październiku wymówek, że mecz przegrany, bo gracze trenowali "na ten drugi turniej".

Tyle od urodzonego pesymisty. Zdecydowanie wolałbym, by w Premiership grały normalne drużyny, bo kto normalny próbuje do Ligi Mistrzów wcisnąć reprezentację kraju? No, ale to już wasza sprawa. Wink

A stronkę to sobie nawet możecie w Wordzie zrobić, to i tak, o ile dobrze pamiętam, chodzi tylko o to, by było wiadomo, że to wasze i by skład znajdował się w jakimś widocznym miejscu.

to nie jest pesymistyczne scooter, moim zdaniem jest to nawet jeszcze za mało krytyczne.

i czescie się, ze macie takich scooterow, ktorzy wam mowia wprost, co mysla, a nie obawiaja się o tym, co inni mogliby o tym myslec, jak coś tam napisza.
to jest wlasnie moc sceny, a nie jakieś pi***olenie o tym, ze jakieś nowe teamy maja sp***dalać, bo nie maja domeny .pl.
konsens w ch**, jak ktos mowi prawdę.
scooter jest jedyny, ktoremu wieze, ze on nie ma "wlasnego" celu.
niestety sekle i iam maja u nas adminow, scooter jest oblany (czemu irred? oddaj twoja pozycje jemu, przeciez mowiles mi, ze szukasz zastepce. tu go masz.).


racja, albo pl8 albo kaczuszki.
my nie jesteśmy na tyle mocni, aby walczyc na dwoch frontach.
poza tym już widze "taa, przegralismy na pl8/ESL, bo na pl8/ESL treniwalismy!"
nawet jakby było 100% na ESL i tak to nie wyjdzie, polskie teamy zawsze znajda wymowke, czemu nie wyszlo (taaa, wiem ze od 3 miesiacy trenuje na turniej xxx, nawet się chwale tym w nicku...[jak już nie wyszlo]... nie gralem map od tylu lat bla bla bla).

a ch**, nie jestem kapitanem, już, wiec mowny w prost.
drift gral przez 2 miechy z tagiem pSDrift|thexp cza coś, wynik mial ch**owy i już się nie odzywa. jarek, pierwsze co powiedzial po porazce na serwie spec "jakbym trenowal bylaby szansa".
szym po odpadce na wcg w polfinalach "nie gralem tras od the expericence". i to sa tylko przyklady, tak samo jest graczami teamu [POL], wcale nie chodzi mi o to, jechac inne teamy. nasz team tak samo zawsze znajdzie wymowki, co mnie strasznie wkurwia.

co chce z tym powiedziesz jest poprostu, ze nawet jakbysmy się wszyscy na jeden turniej koncentrowali, to i tak byloby ciężko.
a wam się zachcialo dwa turnieje.
problem z tym, ze przezkadzacie PL!!!

zawsze tak u nas jest.
jakbyscie wiedzieli, jak np francuskje/niemieckie/wloskie teamy trenuja, z jaka motywacja podchadza do gry, to byscie się dziwili, jak to było mozliwe, ze polska na nc4 byla 5.
to był cud, sam się (bardzo milo) zdiwilem (a nawet było miejsce na wyzsza pozycje).

cieszylbym się oczywiście, jakbyscie mnie przekonali, ale jakos przypomina mi to "bots from poland" na the experience.

my umiemy tylko, jak mamy JEDEN cel i jak każdy ciagnie w ten sam kierunek.

poza tym, kto mi powie, który z zawodnikow kaczorow, będzie zamiast gry w pl8, wiecej się koncentrowal na ESL i jakie będą z tym zamieszania?
przeciesz to już teraz jest przewaga dla teamów, ktorzy maja mniej zawodnikow na ESL.
na koncu wygra "elitta" w pl8.

mało to przemysleliscie.

z mojej strony jako CL mojego teamu nie zgadzam się z tym, nie chce, zeby gracze [POL] grali w tym ch** wie komu potrzebnego turnieju.
wiem, ze i tak będziecie robić co checie, ale moje zdanje jest takie, zo jest to glupi pomysl, tak samo jak pisalem dlugo przed the experience i bots from poland.
ja się martwie o naszym skladzie i z donaldami szkodzicie mu.

5. na nc4 był wynik koncentracji wysilkow i skilla CALEJ sceny.

kaczory donaldy itp nie zrobia dobzre ani pl8 ani ESL, coś będzie cierpialo, albo pl, albo ESL.

do tej pory zadko się mylilem z mojmi "prognozami", dalej jednak jestem za nie jechany, a to szkoda, bo nie chce nikomu zle, ale jak najbadziej dobrze dla teamów z polski i reprze.

optymizm jest dobry, ale jak ma przewage nad realizmem, to już jest zly, a na koncu, w wypadku niewypalu, znow będzie dol, który nikomu z nas dobrze nie zrobi.

przemyslcie to chociaż i nie zapomnijicie, na ilu mapach na pl7 graliscje i jakie były problemy skladowe.

a wam jeszcze za mało...

@ anonymowy pLoadmin TMPL
wes mi na czerwono pokaz bledy ortograficzne oraz gramatyczne adminie, mysle, ze to pomoze w calej sprawie.
(i proszę tylko mi, innym, ktorzy tu pisali na topiku nie, jak zawsze.)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 6:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sam się sobie dziwie, ale w całej okazałości zgadzam się z Jakubem.
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

bo widzicie, my się ciagle wiecej zachowujemy jakos pseudoelitarnie.
nie tylko w strone nowych na forum, ale także na scenie miedzynarodowej.

na the experience mielismy pierwszy rachunek.

a wy dalej o turniejach i zjechania botow typu frosta.

pierw sami się zjedzmy (bo dawno jeszcze nie jesteśmy na poziomie innych, jak chodzi o treningi i motywacje), potem celujmy na botow, ok?

5. miejsce na NC4 to był cud, to nie będzie normalka.
mierzyc się tym, jest wielki blad.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 7:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ehhh . Spodziewaliśmy się z shadem takich reakcji .

dlatego każdego z listy wymienionych pytaliśmy czy będą grali .

ESL to jest 7 map które są niezmieniane przez pół roku.
Dlaczego taka właśnie francja czy niemcy włosi , potrafią a jak zawsze polska ma mieć problem?Co?

Jak ktoś nie potrafi ogarnąć 7 map przez pół roku , szuka dziwnych wymówek nie może się znaleźć , to nie zasługuje IMO na prawdziwą repre bo chcąc nie chcąc podejścia do gry nagle nie zmieni....

My tego nie zrobiliśmy żeby zaszkodzić a żeby dać szanse pokazania się osobą całkowicie nawet nie branych pod uwagę .

No i nie traktujcie tego tak super poważnie znowu bo raz ze gra się 1-5 osób a chęci przejawiło 20+

Nazwa miała być z humorem logo to samo

wszyscy macie racje po części niektórzy nawet po większej części ale też nie można płakać bo tak jak już padło, dlaczego mamy być gorsi od innych którzy potrafią ogarnąć......

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
envy
Osiwiał za kierownicą


Dołączył: 04 Maj 2007
Ostrzeżeń: 4
Posty: 2646

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jakub wiem, ze mnie nie lubisz, ale kurwica mnei bierze jak znowu piszesz o tym jaki jestem be

nic ci nie robię, wiec się od****dol z laski swojej

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] szopek
Lubi ostrą jazdę


Dołączył: 28 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 5
Posty: 1552

Skąd: San Jose, California

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

envy napisał:
jakub wiem, ze mnie nie lubisz, ale kurwica mnei bierze jak znowu piszesz o tym jaki jestem be

nic ci nie robię, wiec się od****dol z laski swojej


a gdzie to tak pisze ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 7:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

22 botow wyrazilo chec grania. Pisalem ze nikt nie ma tu zadnych obowiazkow, mapki sa w miare znane, przeciwnicy strasznie slabi (a jeśli nie i przegramy to naprawdę się nic nie stanie...)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

szopek napisał:
envy napisał:
jakub wiem, ze mnie nie lubisz, ale kurwica mnei bierze jak znowu piszesz o tym jaki jestem be

nic ci nie robię, wiec się od****dol z laski swojej


a gdzie to tak pisze ?


Chyba oto chodzi :

"niestety sekle i iam maja u nas adminow"

tak czy siak mnie z kolei wkurza to g*wno które się szerzy niemiłosiernie , pieprzony offtop .... zamknąć pysk jak ktoś nie ma nic do dodania na temat tego wątku .. ;/

Envy wal śmiało warny..... albo ktokolwiek , bo z tego serwisu zrobiły się pieprzone "rozmowy w toku" gdzie podczas jednego wątku przytacza się 50 następnych ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
22 botow wyrazilo chec grania. Pisalem ze nikt nie ma tu zadnych obowiazkow, mapki sa w miare znane, przeciwnicy strasznie slabi (a jeśli nie i przegramy to naprawdę się nic nie stanie...)


na pl8 200 botow wyrazilo chec grania.
wynik 1., wiec najwyzszej ligi: rozpad hardplay, fuzja xx z rh.

argument no.1: ja musialem grać na mapie vs hp, wiec gdzie sklady?

nie niechce niezachecac, ale z wynikami wy będziecie musieliy żyć, wasz pomysl.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:

argument no.1: ja musialem grać na mapie vs hp, wiec gdzie sklady?


bo się wkurwilem na Ciebie, tak jak teraz, bo znow pierdolisz glupoty, i widocznie nie tylko ja tak myslalem wtedy, ze musiales grać w tym meczu...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
Jakub napisał:

argument no.1: ja musialem grać na mapie vs hp, wiec gdzie sklady?


bo się wkurwilem na Ciebie, tak jak teraz, bo znow pierdolisz glupoty, i widocznie nie tylko ja tak myslalem wtedy, ze musiales grać w tym meczu...


mimo to, wygralismy mape!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

poza tym, twoj 1000. post mial być ostatni.
WIEC s***dalaj!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?