Niniejsza strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za pomocą cookies wykorzystywane są głównie w celach statystycznych.
Masz możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Pozostając na stronie godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce.
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyZaloguj
Team-repra na ESL Premiership 4 :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
[POL] ShaDDy
Emerytowany Admin


Dołączył: 11 Sie 2006
Pochwał: 69
Posty: 3570

Skąd: Tczew

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

a Twoj ostatni mial być 3079 i już zdazyles 74 nawalic a ja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

damianhhh napisał:
a Twoj ostatni mial być 3079 i już zdazyles 74 nawalic a ja?


a ch** ci w pupsko.
s***dalaj z [POL].
mam cie w d*pie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
=HornET=
Pirat drogowy


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 601
Skąd: Wilczanka (lubelskie)

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Wg mnie start w premiership jako reprezentacja to dobre dla Litwy czy wyspy tipu tipu, a nie dla sceny takiej jak nasza czyli dosyć dużej gdzie przecież jest tyle teamów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakub napisał:
damianhhh napisał:
a Twoj ostatni mial być 3079 i już zdazyles 74 nawalic a ja?


a ch** ci w pupsko.
spier**laj z [POL].
mam cie w d*pie.


ile propo już dostales? Smile

hahhahha!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Xardas napisał:
ESL to jest 7 map które są niezmieniane przez pół roku.
Dlaczego taka właśnie francja czy niemcy włosi , potrafią a jak zawsze polska ma mieć problem?Co?


Bo oni nie mają drużynowych mistrzostw kraju w trakcie. Wink

Xardas napisał:
Jak ktoś nie potrafi ogarnąć 7 map przez pół roku , szuka dziwnych wymówek nie może się znaleźć , to nie zasługuje IMO na prawdziwą repre bo chcąc nie chcąc podejścia do gry nagle nie zmieni....


Ogarnąć to nie problem, ale będzie wam się chciało grać i przede wszystkim trenować je w kółko przez ponad dwa miesiące? Poza tym ktoś tam pisał, że spróbujecie wbić za FF do II ligi, a tam to już nie grają same P4G, które Shadow czy Jarecki rozwalą po półgodzinnym treningu.

Nie dziwię się waszemu optymizmowi, w końcu większość z was (POL, TCW, dawne RBF) nie grała w Premiership i nie wie, że te trasy z kolejnymi tygodniami się po prostu nudzą. Przerabialiśmy to i w P4G, i w NN, i w RH, i nawet w FF.

Już pomijając to wszystko - załóżmy, że sobie pogracie w tej III lidze, dobrze wam pójdzie, a potem co? W następnym sezonie gracie w tym samym składzie? Jak się nie nałoży na żaden inny turniej, to nie będzie chcieli wystartować tam z własnymi drużynami?

Xardas napisał:
No i nie traktujcie tego tak super poważnie znowu bo raz ze gra się 1-5 osób a chęci przejawiło 20+


Ale, kurde, czemu podczas PL8? Smile Ja bym chciał widzieć ten turniej z pełnym zaangażowaniem ze strony uczestników.
Poza tym, jak wiadomo, ilość graczy ma się nijak do ilości osób trenujących, bo jak się zacznie oglądanie na innych i myślenie, że ja nie muszę, bo inni wytrenują, to będziecie mieli jak u nas, gdzie w meczach jechał Szafa i Sarius wiecznie niedysponowany. Wink

(Sorki Sarius za to, jeśli to czytasz, mi Ciebie w teamie naprawdę brakuje, ale sam wiesz, jaki byłeś zawsze wytrenowany. Smile)

HornET napisał:
Wg mnie start w premiership jako reprezentacja to dobre dla Litwy czy wyspy tipu tipu, a nie dla sceny takiej jak nasza czyli dosyć dużej gdzie przecież jest tyle teamów.


I dla Litwy to niezbyt dobrze, ale rozumiem i popieram drugą połowę wypowiedzi. Wink

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Vox populi
Doświadczony driver


Dołączył: 25 Cze 2009
Ostrzeżeń: 4
Posty: 166



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Fajne logo takie patriotyczne Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

scooter, extra dla Ciebie, zkruce.

pierdolice, macie motywacje bla bla, jak na the experience, gdzie przez miesiace pisaliscie posty, a na koncu będzie zal i może szkodzic do tego PL8.

chcialbym wiedziec kto czy co wam w lby wbilo, ze jesteśmy az tacy fajni.
naprawdę, ja pi***olę.
skromnosc chuje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

proszę o koniec offtopowania, czy nie można założyć osobnego tematu na takie sprawy? lub rozstrzygnąć je na gg? jest temat, bo ktoś chce by polska drużyna była widoczna na scenie europejskiej/światowej i wypadałoby to uszanować choć trochę.

tak więc miłą odmianą byłby fakt, gdyby offtop nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknął.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
KD Fistashi
Pirat drogowy


Dołączył: 15 Kwi 2007
Posty: 656
Skąd: Kamienna Góa

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

No dobrze, 7 map na pół roku, co nie zmienia faktu, że albo ESL albo Pl8 nie będzie traktowane przez te '20 botów' poważnie - a się grać odechciewa, jak się wygra mecz, a jakiś kretyn pisze, że to przez to, że on ESLe trenował :/
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

chybeck napisał:
proszę o koniec offtopowania, czy nie można założyć osobnego tematu na takie sprawy? lub rozstrzygnąć je na gg? jest temat, bo ktoś chce by polska drużyna była widoczna na scenie europejskiej/światowej i wypadałoby to uszanować choć trochę.

tak więc miłą odmianą byłby fakt, gdyby offtop nagle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zniknął.


ty chybeck, a jakie myslisz sa reakcje na nasz super wystep na thexp? jak się popyta po serwerach?

jak coś powiesz przed, masz w ryj.
jak powiesz po, widocznie tez masz w ryj.

powtarzam, skromosc.
a jak coś będzie, tymbardziej będzie podziwiane.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*тсω* chybeck
Pirat drogowy


Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 905
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

ja akurat powiedziałem wprost to, co myślałem o występie na TEX http://tmpl.info/forum/viewtopic.php?t=7383 a że ktoś mnie opierdoli, to mnie nie rusza póki wiem, że mówię prawdę.

a jak mówić coś, to tylko fakty i może luźne przewidywania. i Jakub jesteś zawsze tym "języczkiem uwagi" ale czasami przesadzasz mówiąc, że nic się nie uda, (mimo, że gdy się uda wszystko to bardzo miłe będzie zaskoczenie Smile )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG MSN Messenger
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Ja się zgadzam z Jakubem, dopisałem się bo nigdy nie wiadomo może akurat znajdę czas na grę, ale muszę przyznać nie lubie grać w atmosferze.. może nam się uda może nie. Jak gram to na maksa i tego oczekuje od reszty.

PS. Jak wam się jakiś temat na tmpl nie podoba poprostu nie odpisujcie, jak was irytuje to po co go czytacie dokładnie, odpisujecie ?

_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Jakub jesteś zawsze tym "języczkiem uwagi" ale czasami przesadzasz mówiąc, że nic się nie uda, (mimo, że gdy się uda wszystko to bardzo miłe będzie zaskoczenie )

czy przesadzam, jak zawsze pokaze przyzlosc.
a ze się udac może, pokazala przesloc.

nie zlapales w tym wypadku logiki calkiem.

jakby nie było, nie chce tlumaczyc, wygrywacie i będzie git, przegrywacie i będzie ch**.

teraz ty chybeck chyba pokazesz, gdzie stoimy.
good luck z calego serca.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Jakubku po co wyciągasz stare brudy ... the eXperience ... no po co to wspominasz przecież było wiadomo ze nic nie ugramy nie pojechały tam top 8 polski z misją wygrać albo płakać a osoby z misją dobra zabawa , zresztą to nie ma znaczenia...

Za mecz w Pl7 w którym grałeś HP vs PGS (jeszcze wtedy) to Gj ale za wyśmiewanie się ze przejebaliśmy z Tobą to jeszcze Ci się odpłace ... tylko i wyłącznie dlatego wracając ze szpitala powróciłem też do tm ... i pozdro jak będzie jakiś mecz pomiędzy nami bo ten dzień z PL7 to bardzo dobrze pamiętam .... ale mniejsza z tym

----------------------------------------------------------------------------------

Do tematu:

Zgłosiło się 22+ osoby
Zapisało się do teamu w ESL już 15 osób
Było pytanie invidualne na gg kto da rade grać (część odmówiło reszta się zgodziła)

Ja nie rozumiem problemu pogodzenia obu turniejów przy tej klasie graczy... a oto wszyscy płaczą ........


i dajcie też spokój ze wspominaniem NC4 to czysty fart....

to nie była zasługa repry a tylko kilku osób do niej wybranych: takich jak shadow , hack , paweł , shief , jarecki i diavel to ich zasługa reszta jak na swoje możliwości zawiodła.

Chcemy dać szanse osobą z poza wybieranej ciągle paczki , żeby się wykazali w międzynarodowej lidze , bo pokazywanie się na PL miotając nooby to mało się sprawdza ...

Olek:
Ja też nie mam zamiaru jechać dla jaj czy to w PL czy ESL . Jak już biore udział to na maxa . I nienawidzę takiego podejścia .

Dlatego apeluje do osób które się zgodziły na grę ...

Jak już wiecie, ze nie jesteście w stanie ogarnąć PL i ESL to teraz jest moment kiedy możecie to napisać to jest właściwy temat


Wole mieć skład 6-8 botów którzy ogarniają i mają chęci niż 30 pseudo botów którzy nie wiedzą "Que Pasa"

Wszystko jest załatwiane i organizowane o wszystkim będziemy informować dalej z shadem invidualnie na gg , więc jedyne co wam zostaje to zassać ten pieprzony mappack i ocenić swoje możliwości . Kontakt do mnie jak i zarówno do shada jest podany więc , nie na silę a kto jest za cienki i nie ogarnie niech napisze to skreślimy ze skłądu ......

koniec płaczu i zatkać jape

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[CDD] mor_olo
RoKsTaR


Dołączył: 12 Mar 2006
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1
Posty: 2200

Skąd: Wroclaw

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Xard, kwestia jest tego ze ja powiedzialem shadowoi ze map, ze ja nei gram i ze mogę nie miec czasu i mogę nic nie zagrac a on mimo to chciał żebym dolaczył. Jak będę miał możliwość to coś wytrenie no, ale ustalcie miedzy soba o co chodzi, bo widze shadow i ty macie jakieś inne poglady Very Happy a jeszcze jest holus tak ?Very Happy
_________________
*... i wszystko jasne.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG MSN Messenger
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Cytat:
Chcemy dać szanse osobą z poza wybieranej ciągle paczki , żeby się wykazali w międzynarodowej lidze , bo pokazywanie się na PL miotając nooby to mało się sprawdza ...


najglupsze zdanje na calej stronie tmpl, ale ok, jak dacie rade, jestecie fajni.
pizatym, co ja mam do tego?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1X4rd451
Pirat drogowy


Dołączył: 07 Lut 2007
Ostrzeżeń: 1
Posty: 559

Skąd: Kraków

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

po prostu ja chce podejść poważnie żeby nie było jakiegoś totalnego g*wna. Nie lubię robić na odwal się . No a shadek widać bardziej for fun . Na przyszłej stronie zrobi się temat z wątkami gdzie będą nazwy map i kto jaką będzie chciał jechać w danym meczu to się wpisze ze będzie trenił , to poprawi komunikacje i wykluczy sytuacje gdzie 10 osób jedzie 1 mapkę a 2-3 pozostałe tracki nie ma kto , dlatego jest nas więcej ..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
[POL] Jakub
Pradziad żuli - żywa legenda


Dołączył: 04 Cze 2006
Ostrzeżeń: 15
Posty: 4774



PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

jestem ciekawy, jak to będzie jak teamy podejda do graczy i ze maja grać na pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sliwa
Jeździ konno


Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 40
Skąd: Murowana Goślina k/Poznania

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

To co Jakub nazwal najglupszym zdaniem ja nazwe wrecz dobrym, na ostatnim PL mozna było to dostrzec jak H5F się nie dostalo do 1 ligi, i gralismy bądź co bądź z dużo slabszymi od siebie. I to było jak to xard powiedzial miotanie noobow(nie mam na celu obrazic tych slabszych od nas graczy tylko chce uswiadomic ze xard ma racje). A wykazac się jako tako nie moglem, wiec może tu coś pokaze. A tak btw to nikt nikogo doniczego zmusic nie mogę,i to czy ktos będzie gral czy nie jest to jego indywidualna wola. Wiec nie wiem o co te cale zamieszania.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
P4G Scooter Fox
Zaczyna szaleć na ulicach


Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 339
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: 14 sierpnia 2009, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem  

Sliwa napisał:
To co Jakub nazwal najglupszym zdaniem ja nazwe wrecz dobrym, na ostatnim PL mozna było to dostrzec jak H5F się nie dostalo do 1 ligi, i gralismy bądź co bądź z dużo slabszymi od siebie. I to było jak to xard powiedzial miotanie noobow(nie mam na celu obrazic tych slabszych od nas graczy tylko chce uswiadomic ze xard ma racje).


Dużo słabsi to my czy ówczesne NN byliśmy od pierwszej czwórki, a nie od H5F i tego zdania ci nie przepuszczę. Słabsi - owszem, dostaliśmy 0-3, ale nie dużo słabsi. Od RH też mieliście być mocniejsi, miała być I liga, a jej nie było, bo różnica w umiejętnościach nie była taka, jak wam się wydawało.

Widzę, że obaj czujecie się strasznie mocni, ale nie rozumiem waszych postaw. p~S mają dwóch bardzo mocnych przeciwników, H5F będzie dostawało w tej I lidze (o ile się dostaną, choć w obecnej sytuacji powinni) ostre baty od prawie wszystkich, ale spoko, dla was PL8 to jest miotanie noobów - gratuluję samopoczucia. Poczekam do STC - jak tam dojdziecie do jakichś ćwierćfinałów, wtedy przeproszę i powiem, że nie miałem racji.

Abstrahując od tego - Xardas, życzę ci, żebyś wykrzesał z Kaczek tyle zaangażowania, ile od nich oczekujesz, wtedy będzie dobrze.

_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum TrackMania Poland Strona Główna » Społeczność » Turnieje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POWERED BY YARD COPYRIGHT © 2006-2017 TMPL.INFO DESIGNER? JAKI DESIGNER?